Tři (s)prostá pravidla

Tři (s)prostá pravidla https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468501/bmid_tri-s-prosta-pravidla-FMe-468501.jpg 4 620 134

Klub zavázaných očí série

Pro svoji vysněnou práci bych udělala cokoli. A teď musím. Abych si zachránila kůži v kanceláři, musím prodat své tělo v exkluzivním klubu se zavázanýma očima. Zaplatil tisíce dolarů, abych mu na jednu noc patřila, ale když mi sundá pásku z očí, chci víc. Víc nocí, víc pravidel a mnohem víc tohoto nedosažitelného a nekompromisního muže. Pravidlo číslo jedna, žádné otázky. Pravidlo číslo dvě, žádné lži. Ale pravidlo číslo tři? To je vůbec to nejtěžší. Příběh plný žhavých scén, rostoucí velké lásky i vtipného nadhledu na vztahy mezi ženami a muži, taková je první kniha se série Blindfold club.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Red

Three Simple Rules , 2015

Salvatoreanne
18.04.2024 5 z 5

Já musím že mne to opravdu překvapilo ... Přes hodně pikantních scen tam bylo i nějaké lehce psychologické vyrovnávání a hlavní hrdinka i překvapí svými názory . Nemůžu dát ani hvězdičku dolů mne osobně by ani všechny možné sexuální věci nenapadli

Slezadav
05.04.2024 3 z 5

Čekal jsem erotikou nabitý román, ale vyklubalo se z toho porno. Možná je to daň za malou zkušenost s tímto žánrem. Příště budu asi rovnou počítat s něčím podobným.
Nemám moc s čím porovnat, ale oproti tomu, co jsem z erotické literatury četl mi tady připadalo, že sexuální scény nebyly tolik perverzní, jako jinde a vlastně mi pripadaly celkem solidní - alespoň většina z nich. Druhým plusem je, že kniha byla čtivá a rychle odsýpala.
Co ovšem vnímám jako problém je jejich počet. Daleko víc by se mi líbilo, kdyby kniha měla víc příběhu a víc propracované postavy s občasnou erotikou. Bohužel tady jen porno s průměrným příběhem v pozadí a naprosto nezajímavými papírovými postavami.
Beru to tak, že si z této knihy do budoucna nic neodnesu, ale přečíst se dala, což je v této kategorii u mě docela úspěch. Od experimentování s tímto žánrem mě to úplně neodradilo, ale zároveň ani nepovzbudilo. Hodnoceno hodně pokroucenou optikou za 3*

Raislin
11.02.2024 3 z 5

Lehce pikantní oddechovka na pláž. Nenadchne ani neurazí.

terezaterka2000
09.02.2024 5 z 5

Knihu jsem četla bez nějakého očekávání. No musím říct, že jsem ji přečetla během tří dnů. Nemohla jsem se od ní odrhnout. Chtěla jsem s každou stránkou vědět, co se bude dít dál.
Hlavní postavy na mě působily velmi sympaticky. Sexuální scény jsou za mě super přeloženy:) V některé scéně mi ukápla i slza skoro.
Příběh Evie a Logana mě hodně bavil a těším se na další díl.
Knihu mohu určitě doporučit všemi deseti.

Finvarra
09.01.2024 1 z 5

Přemýšlím, jestli je větší "hrůza" ta kniha, anebo fakt, že jsem si jí půjčila. (bé bude správně) Totiž tenhle žánr vyhledávám jednou za čas a jsem radši, když má víc děje, než ero-scén. Tady na devíti z deseti stránek jsou polibky (mimo jiné méně cudné aktivity) žhavé tolik, že už to žhavější být snad už nemůže... ne počkat, o pár stránek později je to ještě lepší. A děj je jaksi upozadněný. Uznávám, že třeba Druuna, kde je poměr erotiky vcelku podobný mi přijde fakt geniální. Jenže takový postapo komix vlastně ani nejde srovnávat. Podtrženo sečteno... Nedočteno.

Bergerac16
22.12.2023 5 z 5

(SPOILER) Kniha napsaná tak, aby neustále balancovala na hraně – na hraně toho temného, co čtenáře zajímá, ale do života by si nikdy nevpustil; dále toho, co už je za hranou přijatelnosti; a v neposlední řadě u hrany toho, co díky vyprávění autorky čtenář pochopí a přijme jako přirozené. Tohle napětí je při čtení příjemné i nepříjemné, nezačala jsem příběh číst proto, aby mi někam posouval mé hranice vkusu, a ono se to stejně stalo. :-)

Ano, je to vážně čistě erotické čtení, opravdu z velké části o sexu. Postavy mají i ostych a svá traumata, ale autorka je příliš nerozepisuje. V tomto ohledu je poměr milostných motivů, profesionálního života postav a čirého sexu odpovídající žánru.
Kvituju, že to není čtení o milionářských samcích.

Přidávám po druhém přečtení: napodruhé jsem se nenechala tolik šokovat scénou z Loganových narozenin, takže bez původního zatížení tímto šokem musím říct, že se mi příběh líbil opravdu dost :-)

Ála1968
29.11.2023 5 z 5

Když si uvědomím, že je to erotická kniha,tak se mi to líbilo.Dokonce tam byl i hezký příběh, takže ano,bylo to super

Kory98
14.11.2023 3 z 5

Po dlouhé době mě nějaká kniha trochu zklamala. I když je plná erotických hrátek, nebyla schopná si moji pozornost udržet natolik, abych četla pravidelně. Nějak jsem se při čtení zasekla a nemohla se přinutit dočíst. Nicméně stalo se a jsem i ráda, že jsem si dala zase něco z jiného soudku, než obvykle čtu a určitě se časem pustím i do dalších dílů, nelámu nad spisovatelkou hůl.

dencazrnu
31.10.2023 5 z 5

Velmi žhavý erotický román, kdy autorka do toho šlape naplno od samého začátku. Já musím ale říci, že jsem si čtení v rámci žánru užila na maximum. Logan i Evelyn mi byli hned od začátku sympatičtí a vytvořila jsem si k nim vztah. Co se týká dějové linky i ta tady byla v celku zajímavá, i když nějaké to klasické klišé se najde i tady :-) Každopádně co se týká erotických scén, ty byly napsány velmi dobře a chvílemi jsem si to nedokázala vlastně ani představit. A ono je to možná dobře, protože když bych to zvládla, tak bych se asi červenala ještě víc, než tomu bylo do teď :D No závěr knihy mě hodně překvapil, obzvlášť to, že to skončilo tak neurčitě a hlavně otevřeně! Takže jsem zvědavá, co nás čeká v dalším díle. Ale jako oddechové čtení mohu určitě doporučit, jen je třeba počítat s tím, že je to lehce pikantnější čtení :-)

Ivka14
12.10.2023 3 z 5

Jednoduchá erotická kniha s milými postavami, ale žádný z konfliktů v knize mi však nepřipadal jako adekvátně vyřešený. Můj první problém je utrpení s Blakem, ale dokážu to překonat, protože to je Evie pohled a ona je velmi ochotná přehlížet jeho nedostatky. Další konflikt s Loganem se však zdál být příliš důležitý na to, aby to Evie překonala tak rychle.

Ale i tak to bylo fajn čtení a těším se na další díl, když tenhle skončil tak otevřeně.

Pain
05.10.2023 5 z 5

Jednohubka. Nic víc, nic míň. Jde o erotický román, takže rozhodně nelze čekat hluboké myšlenky typu "být či nebýt". Samozřejmě erotiky více než dost. Sexuální scény slušně popsány. Jo a kniha končí cliffhangerem a navádí k přečtení druhého dílu.

KajinaH722
04.10.2023 4 z 5

Od této knihy nečekejte romantiku,ale opravdu hodně sexu a musím říct,že mě bavilo od poloviny knihy jak Logan byl starostlivý a opatrný, ať se jednalo o tvrdší sex,tak se pořád o ní zajímal,aby se jí něco nestalo. A třeba ten anál? Jako vše se dozvíte hodně důkladně a to mě bavilo.
Ale ten konec???? Musíš číst další díl,abych se dozvěděla, co se stalo :D

LucijeT
01.10.2023 5 z 5

Když tady čtu ty komentáře, tak nejsem nějak schopná pochopit, proč po takových knihách někteří lidé sáhnou... kdyby to nebylo o sexu, nebude to erotický ale romantický román. Já erotické romány vyhledávám, takže můžu říct, že jsem nadšená. Mám ráda knížky, ve kterých se hlavní hrdinové nehrabou v nedorozumění 10 kapitol, ale dokáží fungovat jako skuteční dospělí lidé a to tady bylo splněno. Nebylo to nijak nerealistické ani přehnané. Naopak mě velmi mile překvapilo jak hezky autorka shrnula po čemže to my ženy tak toužíme... po sexu, který pro muže znamená víc než je pouhé dosažení orgasmu a jak se ten dá stupňovat. Za mě tedy paráda a otevřený konec mi nepřišel jako otevřený, jen navázání na druhý díl... příběh Logana a Evelyn svůj happy end normálně měl. Já knížku můžu doporučit, zhltla jsem jí jak nic

Honey0105
09.08.2023 2 z 5

Kamarádka o téhle knize mluvila. Říkala, že to už je docela šílenost. Musela jsem to tedy vyzkoušet na vlastní oči, jak by řekl každý čtenář. Mám ráda romantické příběhy, ale je pravda, že tohle už bylo regulérní porno. Navíc se tam nic moc víc nedělo, tak jsem knihu neustále odkládala. Nakonec jsem jí po nějaké době dočetla. Měla jsem od začátku jasno, že druhý díl určitě číst nebude. Jenže pak jsem se propracovala ke konci. Opravdu mě tak otevřený konec naštval. Navíc mě to donutilo sáhnout i po druhé knize. Tu jsem nakonec přelouskala docela rychle, což přisuzuju jinému rozpoložení. Takže nakonec asi ani nemůžu říct, že si od autorky už nic nepřečtu. Třeba až odjede muž nebo v nějaké odpovídající náladě možná k autorce ještě někdy zabrousím. Uvidíme.

LivN
25.07.2023 2 z 5

(SPOILER) Kniha mě fakt nebavila chyběl tam děj a nebylo to ono. Kdyby si tu pásku Evelyn nesundávala hned při prvním setkání bylo by daleko zajímavějši žít nevědomky s tím.. Kdo že to byl ten záhadný muž?... Hvězda navíc kvůli barvitým popiskům sexualních scén to je vše.

Jacinda123
06.07.2023 3 z 5

Celkom dobrá kniha. Autorke sa podarilo trafiť správny pomer medzi dejom a sexom.

B.Garden
26.06.2023 4 z 5

Knihu jsem nechtela číst, odrazovala mě, že to je kniha jen o sexu. Jak jsem se spletla. :D Kniha je opravdu hodne o sexu, ale je tam i nějaký děj. Kniha je velice čtivá a ja se nemohla odtrhnout. Za mě jo a další dil!

Aaloha
19.06.2023 4 z 5

Tak to byla pěkně žhavá jízda. Romantiky tam bylo tak akorát a erotiky podstatně víc, což se mi líbilo. Děj rychle ubíhal a popisy erotických scén byly reálné. Až na ten otevřený konec. No nic, jdu sehnat druhý díl :D

mazlak
18.06.2023 4 z 5

Po velmi dlouhé době zase jednou krásná kniha na toto odvážné téma. Jen by mě zajímalo, jestli to je v té zemi za velkou louží opravdu tak běžné (návštěva takových to podniků), anebo jen další pohádka pro nás dospělé.

TerapieKNIHOU
17.05.2023 4 z 5

Ještě předtím, než se do této knižní série pustíte nebo nad ní byť jen zauvažujete, je třeba si uvědomit, že se jedná o erotické romány. A v rámci tohoto žánru je budu i hodnotit. Sexu a celkově erotiky je v nich pochopitelně hodně a na různé způsoby. Pokud jste zastánci klasické vanilky se zhasnutou lampičkou, neberou Vás experimenty nebo Vám je například trojka vyloženě proti srsti ruce pryč.

Ale už k příběhu, ústřední dvojící je Evelyn a Logan. Evie se v práci dostane do průšvihu, na jehož vyřešení bohužel nemá peníze. Z téhle situace se rozhodne vybruslit, tím, že se na jednu noc stane řekněme luxusní prostitukou po vzoru její nejlepší kámošky Payton. Ta pracuje v soukromém klubu, který si potrpí na určitou dávku anonymity, a při práci má tak zavázané oči. To samé teď čeká Evie, až na to, že její klient ji sundá pásku z očí a rozjede tak tím koloběh událostí

V rámci žánru, mě kniha mile překvapila, prostředí soukromého erotického klubu je za mě rozhodně zajímavá myšlenka. Od tohoto druhu knih nikdy neočekávám nic duchaplného nebo bůhvíjakou zápletku. Nicméně jak Evie, tak Logan mi byli sympatičtí a jejich interakce jsem si užívala - byl to ve směs zajímavý příběh o vývoji vztahu dvou lidí za ne úplně tradičních okolností. Autorka píše velice čtivě a sexuální scény na mě nepůsobily v žádném případě lacině. Taková erotikou nabitá oddechovka.

Jen prosím všechny překladatele ne všechno je třeba přeložit doslovně nebo jo? slovo "spoďárky to snad ani nikdo neříká, ne? a už vůbec ne v erotickém románu.

erotika BDSM

Nikki Sloane