Její tajemství

Uznávám, zpackala jsem to. Chyba číslo jedna: Požádala jsem Petera Barnidge o práci. Chyba číslo dvě: Jeho nabídku jsem přijala, místo abych mu ji vmetla do tváře, jak jsem plánovala. Chyba číslo tři: V zájmu zkrácení tohoto seznamu, abych se nedostala až do řádu stovek, budu předstírat, že jedinou další chybou bylo zatajit jednu malinkatou informaci během pohovoru. Peter Barnidge… Tak kde mám vůbec začít? Co třeba tím, že po mém prvním pracovním dni pro pana Superstara, nejlepšího a nejprodávanější mezinárodního autora, se jeho jméno stalo mou oblíbenou náhražkou nadávek. Nakopla jsem si palec u nohy? Do Petera Barnidge! Přečerpala jsem bankovní účet? Ten Barnidge! A když jsem si uvědomila, že jsem se zamilovala do svého šéfa? No pro Petera Barnidge? Kéž bych ho mohla prostě nenávidět, místo té zvrácené, matoucí směsi nenávisti a přitažlivosti, kterou k němu cítím. A je to ten špatný druh přitažlivosti. Temný s nádechem spalujícího žáru. Takový žár, že se mám chuť pokřižovat pokaždé, když se na něj podívám, protože mi stačí jen jediný pohled, abych se ocitla ve světě hříchu. Když už mluvíme o hříchu… Je tu ten drobný detail, co jsem zatajila při pohovoru. Ale jsem svobodná matka a udělám cokoli, abych zajistila svoji dceru, i kdyby to znamenalo udržet jedno malé tajemství. Bohužel, i malá tajemství časem nabobtnají. Myslím, že je jen otázkou času, než na to přijde, a mám pocit, že z toho nebude mít radost…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483555/big_jeji-tajemstvi-Y14-483555.png 3.7229

Objekty touhy 5.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Kontrast

Her Secret, 2019

Kniha Její tajemství

Karina_

Hezky příběh, krásné čtení, ale nějak mi romány Penelope Bloom začínají spadat do kolonky "čtení na dovolenou".
Moc člověk nemusí přemýšlet, co bude dál a jak se děj vyvine.

ronnies.library

Tajemství mi přišlo poněkud slabší. tahle série je, ale skvělá. stále se opakuje stejný scénář a stejný styl humoru, ale já jsem vždy nadšená a umírám smíchy. ozvláštněním zde byla dcera hlavní hrdinky, která byla naprosto kouzelná a Peter s Violet tvoří fakt nádherný pár. jo a nejvíc postava byla zase babča a William. xdd

vera4669

Taková jednohubka na jedno odpoledne.. Od těchto knih nelze mnoho čekat, ale mě dají přesně to, co chci - odreagovat nad něčím jednoduchým a obyčejným, což vždy u této autorky dostanu a místy se i zasměju :)

trynitrix

Tak tohle byla opravdu rychlá jednohubka na čtení . Neurazí ale ani nenadchne takovaá klasika od spisovatelky . Příjemný čtivý příběh.

Lucy018

Pátý díl série Objekty touhy od Penelope Bloom je TADY!! A s ní i moje nová recenze.

Na tenhle díl jsem se obzvlášť těšila, protože je tam to dejme tomu originální tajemství, které se v mnoha knihách jen tak neobjeví. Nebo spíš ne ve velkém množství, proto je to ojedinélé. A mě to právě lákalo. A s výsledkem jsem spokojená. Děj mi dal přesně to, co jsem od knihy očekávala.

Kniha se četla hezky a rychle. Přečteno za víkend. Postavy mi byly sympatické více než v předchozím dílu. Ale jak už jsem několikrát zmínila v recenzích u téhle série, tak zatím žádná postava se nestála mou oblíbenou a nepřirostla mi k srdci, tak jak to bývá. Za pár týdnů už nebudu vědět ani jména postav natož děj. Což mě mrzí, ale jako oddychovka postačí. A mě to stačí. Tento díl patří zatím mezi lepší díly série (nejlepší - Jeho banán) a jsem zvědavá, co přinese poslední díl série s názvem Její keřík, který vychází už v červnu 2022.

Každopádně nečekejte nic romantického nebo roztomilého, je to HATE TO LOVE. A tento typ vztahů mezi hlavními postavami je mým nejoblíbenějším. Takže ze začátku to může být pro někoho drsné.

V knize se samozřejmě objevily i postavy skoro ze všech dílů. Objevila se zde i nová postava, Zoey, která je dcera Violet a je napsaná, tak, že bych si ji v reálném světě dokázala představit. Opravdu roztomilá.

Ale ten konec se mi zdál trošku uspěchaný jako v předešlém dílů. Trošku mě mrzelo, že ten vztah po té, co se to tajemství dozvěděl, šel hodně rychle a zdálo se mi, že autorka chce, aby jejich příběh už byl ukončen.Mě by nevadilo, kdyby bylo navíc i pár stránek.

Za mě určite knihu můžu doporučit na odlehčení každodenních starostí.

krevetka79

Přečteno , ale čekala jsem trochu víc:-)
Děj se trošku táhne ... Tentokrát už tomu chybí ta pořádná jiskra a spád...

andy_nejedla

Souhlasím s tím, že je to vlastně furt to samé, ale mě to baví. :)

kikies

Ono je to asi pořád stejně kvalitní a vtipné, ale pokud je to už několikátý díl série, začíná to na mě působit už unyle a lehce trapně. Lehké, oddechové, nelze od toho očekávat mnoho, trochu se pobavíte, ale už je to prostě moc stejné... takže ve finále spíše slabší. A ano, William a babička jsou tu úplně nadbyteční (viz Lacie o pár příspěvků níže), asi zoufalý pokus o vtipnou vložku...