Její tajemství

Její tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483555/bmid_jeji-tajemstvi-Y14-483555.png 4 448 92

Objekty touhy série

Uznávám, zpackala jsem to. Chyba číslo jedna: Požádala jsem Petera Barnidge o práci. Chyba číslo dvě: Jeho nabídku jsem přijala, místo abych mu ji vmetla do tváře, jak jsem plánovala. Chyba číslo tři: V zájmu zkrácení tohoto seznamu, abych se nedostala až do řádu stovek, budu předstírat, že jedinou další chybou bylo zatajit jednu malinkatou informaci během pohovoru. Peter Barnidge… Tak kde mám vůbec začít? Co třeba tím, že po mém prvním pracovním dni pro pana Superstara, nejlepšího a nejprodávanější mezinárodního autora, se jeho jméno stalo mou oblíbenou náhražkou nadávek. Nakopla jsem si palec u nohy? Do Petera Barnidge! Přečerpala jsem bankovní účet? Ten Barnidge! A když jsem si uvědomila, že jsem se zamilovala do svého šéfa? No pro Petera Barnidge? Kéž bych ho mohla prostě nenávidět, místo té zvrácené, matoucí směsi nenávisti a přitažlivosti, kterou k němu cítím. A je to ten špatný druh přitažlivosti. Temný s nádechem spalujícího žáru. Takový žár, že se mám chuť pokřižovat pokaždé, když se na něj podívám, protože mi stačí jen jediný pohled, abych se ocitla ve světě hříchu. Když už mluvíme o hříchu… Je tu ten drobný detail, co jsem zatajila při pohovoru. Ale jsem svobodná matka a udělám cokoli, abych zajistila svoji dceru, i kdyby to znamenalo udržet jedno malé tajemství. Bohužel, i malá tajemství časem nabobtnají. Myslím, že je jen otázkou času, než na to přijde, a mám pocit, že z toho nebude mít radost…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

Her Secret , 2019

Lucík118
03.04.2022 4 z 5

Za mě je tato kniha skvělou oddechovkou. Nenáročné čtení, při kterém se člověk zasměje. Musím říct, že tento díl byl o trochu klidnější než ty předchozí. Žádné velkolepé drama, což pro mě představovalo příjemnou změnu.

kristy.books
29.03.2022

Její tajemství je už 5. dielom série Objekty touhy a za mňa to bol jeden z tých slabších príbehov. Príbeh bol v podstate fajn, nebolo tu nič, čo by mi vyslovene vadilo a aj samotný námet sa mi páčil (mám rada takéto typy príbehov), ale chýbala mi tu tá „šialenosť“, na ktorú som bola zvyknutá z prvých častí.

Violet je trochu neriadená strela, ale o svoju dcéru sa stará príkladne a urobila by pre ňu prvé aj posledné. Zoey je rozkošné dievčatko a veľká „mudroška“, ktorá vie všetko obkecať.

Peter na ľudí pôsobí chladno. Kedysi bol v kolektíve obľúbený a ľudia ho mali radi, no po zrade svojej priateľky sa zmenil. Teraz sa mu skôr všetci vyhýbajú a snažia sa ho nenaštvať. Violet sa mu však dostala pod kožu a hoci sa bránil zubami-nechtami, nedokázal sa od nej držať ďalej. Neustále sa museli podpichovať. Páčil sa mi aj jeho brat Harry, bola s ním sranda.

Trochu šialenosti mi dopriali William a babička, to je teda dvojica. Keď sú títo dvaja spolu, stojí to za to. Osobne by som nikdy nesadla do jednej helikoptéry s Williamom ako pilotom. Objavujú sa tu aj ďalšie postavy z minulých častí.

Čo viac dodať, bola to nenáročná oddychovka, ktorá sa ľahko číta a prečítate ju za pár hodín, mala som však od nej trochu väčšie očakávania.

Šajler
21.03.2022 3 z 5

taková rychlá odpolední oddechovka. Příběh mi přišel slabší,3* jsem dala jen díky Williamovi a Babči, kteří nikdy nezklamou.

moma08
18.03.2022 3 z 5

Tohle bylo takové romantické čtení na jedno odpoledne.
Pro mě určitě zatím nejslabší díl z celé série, což je škoda, snad další díl mile překvapí.

2688
18.03.2022 2 z 5

Nenáročné čtení . Nenadchne ani nezklame ale jestli hledáte něco víc tak bohužel u téhle autorky to neklapne. Přijde mi že všechny její knížky jsou ve stejném duchu žádný velký zvraty vtip se tam najde ale poutavý příběh v tom nehledejte. Osobně pokračuju ve čtení téhle série jen kvůli tomu že mi jsou hrdinové a jejich přátelé sympatičtí.

alzbeta4340
18.03.2022 3 z 5

Kdo má tuhle sérii rád, nebude zklamán - i tento díl je napsaný ve stejném stylu a určitým způsobem je těm ostatním hodně podobný. Je to čtení pro unavenou hlavu, k vypnutí a odpočinku. V rámci ženského čtení hodnotím jako průměr, neurazilo ani nenadchlo.

petusska01
17.03.2022 4 z 5

Bolo to také milé, nijak veľmi zvlášť úžasné ani prekvapivé ale také normálne v pohode. Opäť sme sa stretli s niektorými postavami, ktoré príjemné dopĺňali dej (Williama stále nemôžem) a tým robili príbeh zaujímavejším. Peter mi neprišiel ničím zaujímavý, ale Violet mi prišla veľmi schopná, samostatná matka rozhodnutá urobiť pre svoju dcérku to najlepšie. Pri niektorých veciach by som sa aj zo zaujímavosti viac zastavila - ex Violet a tiež by som si rada vychutnala Kirstenin pád ale bolo to len tak okrajovo popísané. Myslím, že do série to zapadá, aj keď trošku slabší príbeh.

Makcaaa666
16.03.2022 4 z 5

Milá s příjemná hlavní postava. Dobrý konec, romantika a pozorný chlap. Za mě příjemné počtení.

Tesset
16.03.2022 5 z 5

Milá, jednoduchá jednohubka. Staré i nové postavy, sympatický humor i příběh.

zuzak82
15.03.2022 3 z 5

(SPOILER) Další standardní díl této série.

Hlavní hrdina byl klasický šéf - bručoun s ledovým pohledem, který se jako blb chová určitě kvůli něčemu z minulosti. Hrdinka docela fajn mladá žena s dcerkou, která se snaží uživit jak se dá, a pak využije pomocí svých přátel, aby získala vysněné místo. Před novým šéfem zatají dítě. No následně se odehrávají hry ve stylu nenávidíme se - přitahujeme se - nenávidíme se - přitahujeme se - vyspíme se...
Je to průměrný příběh. Přesto mě zaujali jejich rozhovory, protože byly docela zvláštní a někdy až ujeté, ale působilo to vlastně uvěřitelně. I první sex byl popsán tak normálně a ne jak bývá u většiny knih jako něco co pohne snad celým světem. Na druhou stranu jsem mezi hrdiny necítila moc chemii. Linka s bývalou přítelkyní pak byla taky taková nijaká.

Kdybych knihu nečetla v rámci měsíčního předplatného, tak bych si ji nekoupila, protože jsou mnohem povedenější série než tato.

MartinkaSl
14.03.2022 3 z 5

Má první od této autorky. Jednoduché, lehké čtení vhodné pro odpočinek. Lehká zápletka, která je velmi dobře předpovídatelná. Nejedná se o nějak extra kvalitní literaturu, ale svoji funkci asi plní dobře.

Mrzelo mne, že jsem hlavní dvojici lásku nevěřila.

terryaknihy
14.03.2022 2 z 5

Penelope Bloom a její sérii Objekty touhy miluju. Jsou pro mě ideálním odpočinkovým čtivem na jedno odpoledne u kafe. Co mě ale zklamalo byl tento (zatím) poslední vydaný díl. Příběh mi přišel absolutně bez nápadu, postavám jsem jejich zamilovanost vůbec nevěřila a kdyby nebyla malá Zoey, tak si ani k žádné nevytvořím nějaký vztah. Jediná Zoey tu byla zajímavé zpestření. Prvních 100 stran mi přišlo celkem ok, ale pak se začaly postavy chovat úplně jinak a já popravdě nějak asi prošvihla ten moment, kdy se to tak změnilo (a hlavně proč?). Stále u mě vedou první dva díly ze série (Jeho banán a Její třešničky), ty mohu moc doporučit.

Hatshepsut
13.03.2022 3 z 5

Pokud jste už četli některé díly této série, tak jsou stále ve stejném humorném, romantickém stylu. Příběhy jsou si vcelku podobné, jsou zde podobná klišé, ale přesto je čtu ráda. Opět zde najdete vtipně praštěné komické postavy, někdy možná až za hranou. Je to rozhodně nenáročné čtení, u kterého máte možnost na chvíli vypnout a i takových knih je někdy třeba.

nina3905
13.03.2022 3 z 5

Čím ďalej čítam knihy z tejto série, tým sa mi zdajú slabšie.

dencazrnu
11.03.2022 3 z 5

Kniha se čte dobře, ale už si trošku říkám, zda by se v tom nejlepším nemělo přestat :-) Určitě to nebyl nejhorší díl (tím pro mě zůstává Zákusek), ale oproti Balíku kvalita zase o něco klesla. Tak nějak mi některé pasáže přišly zbytečné. O humoru a sexu se tady v tomto díle také moc mluvit nedá. Jediné oživení této série je v podobě malé Zoey, která to přeci jen oživila. Každopádně jsem už ráda, že Keřík bude posledním dílem této série, kterou jsem si vlastně moc užila :-) Doufám, že to řeknu i po přečtení posledního dílu. :-)

adevis
11.03.2022 3 z 5

Po dočtení pátého dílu zůstávám u názoru, že Její třešničky byly nejlepší, to ale neznamená, že tuto knihu ze série označuji za nejhorší. Je to takový zlatý střed, lepší než zákusek, ale horší než balík.

V Jejím tajemství nám autorka představuje úplně nové postavy. Violet, matku téměř pětileté Zoey (láska to je) a Petera, slavného spisovatele. Violet se shodou náhod na knižním veletrhu potká s Peterem a rozhodne se, že se u něj bude ucházet o vysněnou práci v knižním světě. Pozici získá, společně s platem, který ji jako matce samoživitelce dokáže zpříjemnit život, ale zatají jedno tajemství…
Potkáváme zde již známé postavy, Lilith jako Violetinu nejlepší kamarádku, Liama, Bruce, Natašu, Hailey a samozřejmě i „vtipného“ Williama (nejspíš jsem někoho vynechala, chápejte, těch postav už je hodně).

Takže abych se dostala k hodnocení. Kniha je to milá, příjemná oddechovka s již známým vzorcem. Pokaždé to probíhá stejně, ale snad se u závěrečného dílu Její keřík dočkáme zase nějakého peprnějšího a humornějšího čtení (podle té obálky to bude asi pěkně rozcuchané čtení, hh). Těším se na Harryho, který se v tajemství párkrát objevil. Každopádně postava Zoey působila neskutečně mile. Za to autorce děkuji, protože přidat do Objektů touhy dětskou postavu byl skvělý nápad.

le21nka
08.03.2022 3 z 5

Za mě jeden z těch lepších dílů. Dobře se čte.

MaláKnihomolka
05.03.2022 4 z 5

Od autorky už jsem četla Jeho banán a Její třešničky. Ovšem Její tajemství se mi zatím líbilo nejvíc. Ano, nemůžete do toho jít s očekáváním, že dostanete knihu ve stylu Mony Kasten, Laury Kneidl apod. Penelope Bloom sází na jednoduchou, odpočinkovou a hlavně humornou romantiku. Což mně osobně se dost líbí, protože ač knihy miluju, tak někdy chci u svého oblíbeného žánru i úplně vypnout, užívat si chemii mezi dvěma postavami a nezatěžovat hlavu ještě extra přemýšlením nad dějem.
U Jejího tajemství mě mrzel akorát uspěchaný konec. Kdyby se ona jedna událost konala až v epilogu, bylo by to pro mě uvěřitelnější. Takhle to bylo moc hrr, víc říct nemůžu, abych nespoilerovala. Avšak ti kteří už četli, tak nejspíš tuší. A možná tuší i ti, kteří nečetli.
Plus autorka jede asi každou knihu z této série podle stejné šablony, což by mohla taky malinko pozměnit. Jinak mě to vážně bavilo a dost jsem se i nasmála. Malá Zoey byla skvělá a babička? Ta to celé zabila nejvíc, její humor je pecka.
Takže, pokud chcete vtipnou jednohubku na přečtení, pak s chutí do toho. Prolínají se zde postavy, ale myslím, že to nijak extra nevadí a můžete číst i na přeskáčku.
3,7/5 ⭐️

georginaa
05.03.2022 3 z 5

Tady mi chyběly vtipné dialogy, sice jako by byly, ale vtipu se to vůbec nepodobalo. Opravdu chyběla větší akčnost, pořád se uváděla Violety práce, ale z toho nebylo vůbec nic, takže vlastně ani nevím, co udělala. Hlavně že se Petera ptala zda je s její prací spokojen a nebyla žádná zmínka o tom co vytvořila. Nějak moc nejasností. Nejlepší z celého příběhu snad byla Zoe.

lenka7679
02.03.2022 2 z 5

Jak si u jiných knih stěžuji, že by bylo lepší, kdyby byly kratší, tak tady jsem za dvě hodiny neměla co řešit. Příběh byl plochý, k postavám se nedal vytvořit vztrah, chyběl popis v podstatě čehokoliv.Klišovitý děj, pokud se o ději dá vůbec mluvit, shrnutý do tak krátkého časového úseku, který snad ani není třeba zmiňovat a anotace mi přijde, jako k jiné knize. Za mě zklamání, jediné plus je, že kniha se doslova čte sama. Byl to první díl, který jsem přečetla a také poslední. Doporučila bych jako bonbónek.