Jeho zákusek přehled

Jeho zákusek
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458878/bmid_jeho-zakusek-hpe-458878.jpg 3 672 672

Objekty touhy série

< 3. díl >

Asi si nikdo nemyslí, že mít sexy šéfa není vůbec komplikované ani matoucí. Ale musím mu už odolávat jen pár měsíců. V lednu odlétám do Paříže, abych si splnila svůj sen a stala se umělkyní. Škoda, že nemůžu mít svůj zákusek a náležitě si ho užít. Zapomněla jsem se zmínit… Můj sexy šéf byl mou školní láskou. Tak trochu. Nejprve jsem ho chtěla samou láskou umačkat. Nakonec jsem ho chtěla už jen umačkat. Teď je zpět a klidně by mohl mít na hrudi napsáno „nesahat“. Jedna drobná otázka: počítalo by se, kdybych nepoužila ruce? Odpovím si sama. Ano, Emily, ty nadržená čubko, počítalo. Mimoto můj sen na mě prakticky čeká naservírovaný na zlatém podnose. Pokud se zvládnu chovat tak, jak mám. Byla bych naprostý blázen, abych riskovala. Taky jsem pyšná na to, jak dlouho jsem se zvládla jako blázen nechovat, a chci si svůj rekord udržet. Musím pro něj udělat akorát jednu rychlovku. Pár plakátů a několik dekorací na velkou Halloweenskou party, kterou pořádá. Pak jen odejdu od jeho snových očí a nádherného těla, sednu na letadlo a zapomenu na všechny nádherné děti, které bychom spolu mohli vyrobit. Ale tři měsíce jsou opravdu dlouhá doba…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast
Originální název:

His Treat , 2018


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jeho zákusek. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (143)

Pauvka
10.07.2024 3 z 5

Oddechovka. Nenadchne ale ani neurazi. Jedno male plus je to, ze zahrnuje postavy z predchozich dilu (to se mi fakt libi).

LenkaStr
05.05.2024 3 z 5

Jo, souhlasím, je to hovadina, ale vlastně docela roztomilá a tak nějak ulítlá tím správným způsobem, aby mi sedla. Nasmála jsem se a někdy to zkrátka stačí.


Leído
01.05.2024 4 z 5

Já bych tohle nenazvala romantickou komedií a ani bych ji tak nehodnotila. Tohle je spíš bláznivá komedie/parodie ve stylu Bláznivé střely. Naprosto žádná postava není normální.

Záleží na momentálním rozpoložení. Někdy u takového filmu převracím oči nad trapností a jindy se řehtám jak kobyla. Takže vytvořte si správnou atmosféru, vemte do ruky sklenku vína, vypněte mozek a užijte si zábavnou jízdu. Hlavně to neberte příliš vážně. Protože tohle je Penelope Bloom.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (16. týden)

18.04.2021


Citáty z knihy (3)

Lidé se tě budou snažit shazovat, ale budou to ti samí, kteří by tě pomluvili, i kdyby ses chtěla stát instalatérkou, kuchařkou nebo sekretářkou. Dělej, co ti jde, a nikdy se nebudeš muset starat o jejich názor.


Pokud by Jackson Pollock měl dítě s Picassem, to dítě by se stalo v dospělosti závislým na kokainu a malovalo třesoucíma se, abstinujícíma rukama, pořád by to vypadalo líp než Ryanova práce. (Emily)


Slyšela jsem, že osud je naprosto férový a naprosto respektuje tvoje plány. (Hailey)


Kniha Jeho zákusek v seznamech

v Právě čtených10x
v Přečtených1 023x
ve Čtenářské výzvě77x
v Doporučených18x
v Knihotéce488x
v Chystám se číst179x
v Chci si koupit58x
v dalších seznamech3x

Štítky knihy

erotika

Autorovy další knížky

2020  65%Jeho banán
2020  70%Její třešničky
2021  65%Jeho zákusek
2022  76%Moje (tak trochu) utajené dítě
2021  71%Jeho balík