Její třešničky

kniha od:

Její třešničky https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445663/bmid_jeji-tresnicky-P0D-445663.png 3.5 928

Objekty touhy série

< 2. díl >

Jak jsem ji potkal? Gentleman se přece nechlubí. Naštěstí nejsem gentleman. Nejdřív jsem jí zaplatil za věneček (tím myslím zákusek, ale o to nejde), vzápětí jsem ji defloroval. A potom? Nechal jsem jí vizitku a odešel odtamtud jako král. Jo, dalo by se říct, že jsme si vážně padli do oka. Jak jsem potkala Williama? Přišel ke mně do pekárny, koupil si věneček, ukradl květiny z vázy – pořád netuším, co s nimi chtěl dělat – a nechal mi svou vizitku. Než vám řeknu, jak jsem s ní naložila, měla bych něco vyjasnit: William mi vstoupil do života v ten nejhorší možný okamžik. Pekařství krachovalo, můj vlezlý bývalý mě odmítal nechat na pokoji. A jen tak mimochodem jsem byla pětadvacetiletá panna, což mi mí přátelé neustále předhazovali. Vyřešit poslední z mých problémů s Williamovou pomocí by bylo jako zabít mouchu kladivem – přehnané, ale úžasné. William byl neuvěřitelně přitažlivý – byl sexy přesně tím způsobem, který ženské nutí dělat pitomé věci, a já kvůli tomu myslela na úplné šílenosti. Napadlo mě, že kdyby ji zabil William se svými nemožně vypracovanými svaly, té mouše by to ani nevadilo – a já na tom byla stejně. A tak jsem mu zavolala. Možná jsem věděla, že to není dobrý nápad. Možná jsem se řítila vstříc katastrofě. Věděla jsem, že si koleduju o potíže, když se do telefonu zasmál tím svým hlubokým sexy hlasem a řekl: Pořád mám chuť na ten váš věneček. Nabízíte donáškovou službu?... celý text

Žánr:
Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Kontrast
Originální název:

Her Cherry , 2018


více info...

Komentáře (220)

Komentáře 220 Recenze 3

EjkaM
EjkaM
15.10.2023 4 z 5

Tak tenhle díl byl milý a romantický (dostala jsem celou sérii darem, tak můžu vesele porovnávat a hodnotit). Po banánu jsem velké očekávání neměla. Stylisticky o kousíček lepší, postavy mě už nevyděsily a příběh měl aspoň tradiční průběh.

maha2319
maha2319
13.10.2023 odpad!

Tak tohle bylo hodně zlé. Nejhorší kniha co jsem kdy četla, absolutně bez děje, postavy nezajímavé a trapné. Škoda času.


Janadvorackova
Janadvorackova
23.09.2023 1 z 5

Nadšení z první knihy série se tady nekonalo.
Někam zmizelo úplně všechno, co z banánu dělalo vtipné, svižné a vlahé počtení... Nééé, tady je "ona" úplně marná. A "on" naprosto nezajímavý.

nela3812
nela3812
13.09.2023 2 z 5

Když nad tím tak přemýšlím, nechápu, jak je možné, že Jeho banán ode mě dostal 4/5 a tomuhle dávám stěží 2/5 možná ani to ne. Nejspíš to nepřišlo ve správnou chvíli nebo jsem za ten rok změnila nároky na oddechové čtení.

Autorčin styl psaní je velmi čtivý. Děj i dialogy ubíhají před očima a knížku hravě zvládnete přečíst za jeden den či jedno upršené odpoledne. Tentokrát mi však přišlo, že je příběh plný naprosto hloupých a tragikomických narážek, které nejsou vtipné ani originální. Chybí zde zajímavé dialogy, vtipné situace nebo jakákoliv zajímavá zápletka. Děj negraduje a spíše tak nějak existuje v čase.

Postavy tohoto příběhu jsou ploché, za celých 220 stran je nestihneme poznat a defacto známe jen jejich povolání. Na čem vlastně stojí jejich vztah netuším. Chybí popisy: jiskření, rozvoje vztahuprostě čehokoliv, co se mezi nimi děje. Když už jim vidíme do hlavy, nedozvíme se vůbec nic o jejich tajných pohnutkách a myšlenkách. Tenhle páreček se prostě najednou stane, a to je od romantické knihy sakra málo. Čtenáři romantiky chtějí detaily! Ty pikantní i ty smutné!

První díl série mě bavil mnohem více a mám pocit, že v něm autorka vyčerpala své nápady. Tuším, že v dalších dílech se bude děj, postavy, a především vtipy opakovat. Upřímně nejsem typ na jeden příběh v různých kabátcích, takže vám tuto knihu nedoporučím.

Hodnocení 2/5

vercatko20
vercatko20
06.09.2023 odpad!

(SPOILER) "Teď mě zajímá jenom jediná bytost na světě a tou jsi ty." Řekne jí poté, co ji zná sotva celý den. Trapárna zas prostě.

"Najednou jsem uslyšela zvuk, jak někdo stříká šlehačkou. Otočila jsem se a viděla Williama, jak stojí ve dveřích, na sobě jenom ručník kolem pasu. Právě si natíral bradavky šlehačkou."
Už jen tohle číst, se neobešlo bez zakroutění očí takových rozměrů, že jsem se bála, že mi skončí v jiné dimenzi. Protože přesně to natírání šlehačky na bradavky by udělal soudný normální dospělý chlap. Bez předehry nebo plánovaného sexu. Kdyby to totiž bylo součástí nějakých muchlovaček, ještě budiž. Ale jen tak? No, další trapas :D

Další absurdní hláška: "Sáhl jsem si do rozkroku jen tak pro kontrolu, že mé koule jsou v pořádku. Kontrola. Nedotčené a krásné, jak jen koule mohou být. Jenom odpočívají, odhadl jsem."
Já z týhle knihy asi umřu smíchy :DD

A jako TŘEŠNIČKA na dortu 80 letá babča, co otevřené mluví o kouření ptáků (a ne těch zvířat) :DD

Asi bych se s autorkou někdy chtěla potkat, protože co jí se musí honit hlavou... :D

A samozřejmě, jako je u Penelope zvykem, po ani ne měsíční známosti si nechutný boháč vezme za ženu chudinku, co musí přespávat u své 80 leté babi na kanapi v domově seniorů. Happyend jak prase. Nic, další hrůza od Bloom do sbírky :D

m2056
m2056
06.09.2023 3 z 5

Kniha je takové jednoduché čtení neurazí ani nijak nepřesvědčí že je nejlepší.

Ronny97
Ronny97
26.08.2023 4 z 5

Taková oddechovka. Hailey se mi moc líbila. Byla vtipná, tvrdohlavá Někdy dávala Williamovi pořádně zabrat. Určitě se pustím i do dalšího dílu.

uzivatel1190
uzivatel1190
14.08.2023 2 z 5

Všichni o tom mluvili, tak jsem si také půjčila:) No, opravdu nenáročné čtení na jedno odpoledne. Další díly už číst nepotřebuji.

Marry123
Marry123
14.08.2023 3 z 5

Neodolala jsem a pustila se do Třešničky... Jednohubka na pár hodin. Překvapivě mě tenhle díl bavil krapet víc než Banán :D Tentokrát mě ani žádné slovo nerozčilovalo, bylo to milé...

Honey0105
Honey0105
01.08.2023 1 z 5

Banán jsem si poslechla jako audioknihu. Nenadchl, ale neurazil. Na noční to byl docela příjemný poslech. Třešničky oproti tomu byly velkým zklamáním. Sice se dá přečíst opravdu rychle, ale není to moc poutavé čtení. Člověk spíš koulí očima nad jednoduchostí a trapností daného příběhu. Není to zrovna kniha, kterou bych někomu mohla doporučit.

Jita160
Jita160
16.07.2023 3 z 5

Milionářsky kleptoman ,který si bral co chtěl.
Hodná ,nevinná ,chudá cukrářka ,která žila jen pro své koláče.
Wiliam ukradl Haylei věneček a to doslovně.
Nejsympatičtější pro mě byla šílená babička Haylei která hýřila vtípky.
Takový milý a úsměvný příběh lásky.

ka.dudk
ka.dudk
16.07.2023 4 z 5

Skvělé oddechové čtení:-)

medlovice
medlovice
06.07.2023 3 z 5

Třešinky jsou daleko víc živočišné a sexy než Banán . William je dravec a myslí jen na to a krade a mlsá. Osobně je mi mi víc sympatičtější Bruce . Pro mě překvapení, že Třešničky navazují na Banán , tak asi budu muset sehnat další díly a čekat o kom a o čem bude Zákusek , do kterého se už brzy zakousnu.

warca
warca
01.07.2023 3 z 5

Průměrná, humorná a nenáročná oddechovka na jedno odpoledne. Plus za poměrně odlehčené, vtipné rozhovory hlavních hrdinů. Ne v každé z knih ze série se toto autorce podařilo.

nikca1994
nikca1994
28.06.2023 5 z 5

Skvěla knížka jako první díl.Zase jsem se dobře pobavila a dost zasmála.Doporučuji všem.

Ulrika
Ulrika
13.06.2023 5 z 5

Mne se to prostě líbí. Třešničky ještě víc než Banán. Je to prostě hrozně vtipné Prostě skvělé oddechové čtení.

miloslava3256
miloslava3256
09.06.2023 4 z 5

Vysoké hodnocení díky humoru, ale vážně jsem se půlku knihy smála jak šílená, plné vtipů, trapasů a nenápadné propojení s banánem - boží. Děj předvídatelný, vše moc rychle vyřešené, nic složitého. Večerní dávka humoru.

anebar
anebar
03.06.2023 4 z 5

Pokud bych měla srovnat první díl Jeho banán s tímto pokračováním, nedokázala jsem se do děje po celou knihu nějak začíst. Hlavní ženská postava mi přišla taková moc rozličná a nesourodá. Pokud se to ale týká typického "Bloom" humoru, byl zde úplně stejný jak v prvním díle. Hledáte romantickou (sexuálně realistickou) komedii, kterých je jako šafránu? Jděte i do jejího pokračování.

Zuzanka45
Zuzanka45
23.05.2023 5 z 5

Lehtivé, vtipné čtení, co víc k tomu dodat. Kniha nezklamala. Jen mě mrzí, že není delší, protože tyto knihy se čtou jedním dechem.

Nevr
Nevr
29.04.2023 4 z 5

Tož ujetina jak člověk očekává už podle obálky :) Za mě lepší jak první díl - banán byl fakt ujetý. Třešničky se četly dobře, vtipné, sympatické osoby. Trochu jsem měla problém, že se mi pletl první díl s knihou od Jo Watson, které si byly dost podobné, tak jsem musela dost vzpomínat, jak to vlastně v tom banánovi bylo. Ale oslovení "děvče" mě teda dost rozčilovalo ...

netopýrek1985
netopýrek1985
05.04.2023 4 z 5

Tak takhle dlouho jsem se u knížky nezasmála za mě super a oddechovka

Áža707
Áža707
30.03.2023 3 z 5

Kniha se četla velmi dobře a během jednoho dne jsem měla příběh dočtený. Dostala jsem přesně, co jsem očekávala - milý, místy absurdní příběh, který je plný humoru a krásně si u toho odpočinete.

Nedokážu říct, zda se mi víc líbil Banán nebo Třešničky, oboje je prostě příjemná oddechovka a taky jsem druhý díl četla po značné době od prvního dílu.

Sledujeme zde bratra Bruce z prvního dílu a to Williama, který má sklony krást lidem věci a Hailey, která vlastní pekařství. Obě dvě postavy jsem si velmi oblíbila a bavili mě jejich rozhovory. Na knize mi akorát nesedlo chování Haileiny babičky, která se chovala v počátku až dost nechutně a prostě to babičky nedělají! A když už jsme u těch postav, tak nejhorší postavy jsou Williamovi a Bruceho rodiče, díky bohu, že se v knize vyskytují málo.

V knize se nachází i lehký zvrat, kde mě mrzelo, jak se William zachoval, protože to bylo fakt hnusný. Jinak byly pasáže, kdy jsem měla, co dělat, abych se nesmála nahlas. Doopravdy by mě zajímalo, jak jde ukrást někomu Eso přímo u ruky.

Knihu doporučuji všem, co se chtějí zasmát a nečekají nějaké vrcholové dílo. Prostě jen příjemnou knihu při které si dobře odpočinete.

3/5

zanda6261
zanda6261
09.03.2023 5 z 5

Skvělý zábavný, romantický příběh možná i o trošku lepší než ten první.

rumund
rumund
22.02.2023 3 z 5

Takže asi takto. Knihu jsem sfoukl za jeden den (a to jsem byl v práci). Četla se pěkně, rychle a plynule. Ale holt prostě románek pro ženy (spíše teenagerky). Více méně pohádka kterých už bylo plno, chudá holka (navíc panna)-bohatý chlap (navíc krásný)-zamilování-roztržka-happy end. Prostě průhledné jako hubená koza. Ale koupil jsem manželce k vánocům celou sbírku knih od Penelopy Bloom, tak je i tak přečísnu všechny.

Terka18
Terka18
18.02.2023 5 z 5

Pohodové odpočinkové čtení. Nic náročného a překombinovaného. Zasmála jsem se více než u prvního dílu, protože Hailey si nenechala nic líbit.

Miška935
Miška935
30.12.2022 4 z 5

Jednoduchá oddechovka u které nemusíte moc přemýšlet. Je to kniha tak na jeden večer. Zápletku to mělo docela slabou, ale i tak budu hodnotí kladne. Kniha je ctiva a bavila me.

VéjaTarabová
VéjaTarabová
21.12.2022 3 z 5

Asi trochu lepší než první díl, ovšem zápletka byla mnohem slabší. Jinak už teď si troufám říct, že celá série je na jedno brdo. Oddychové, jenže nic nepřekvapí. Alespoň postavy mají osobité charaktery. Ideálně nic neočekávat, pobavit se u čtení a následovně vypustit z hlavy. Počet stránek bohatě stačí, víc by učinilo příběh nudný či zdlouhavý.

„Láska je hra a předtím, než ji začneš hrát, musíš vědět, jakým způsobem ji chceš vyhrát.“

eliska2126
eliska2126
11.12.2022 4 z 5

Když jsem před časem přečetla Jeho banán, což je první díl této střelené série, tak jsem si říkala, že to bude taková oddechová série, která neurazí ani moc nenadchne. A i u druhého dílu jsem si to potvrdila.

Druhý díl má lehkou návaznost na ten první, ale jen postavami a tím, že si vyspoilerujete to, jak skončil banán. V Jejich třešničkách sledujeme Bruceova bratra Williama a chudou pekařku Hailey.
Na to, jak mi byl v banánu William sympatičtější než Bruce, tak v tomto díle jsem si už nebyla tak jistá. Jedna z Williamových vlastností tam působila trochu jako pěst na oko. Nehodilo se mi to tam a přišlo mi, že tam autorka vecpala tuto věc, aby příběh něčím ozvláštnila, ve finále to působila dost na sílu. Prostě mi to k Williamovi nepasovalo.
Naopak Hailey mi byla sympatická už od začátku. Plusový bod měla i za to, že je pekařka, což je i moje oblíbená činnost. Navíc měla super babču, která měla mladický nadhled a vždycky věděla, co říct.

Pak nastalo pár situací, nad kterými jsem jednoduše kroutila hlavou. Když William odejte, aby si s Hailey promluvil, jak sám řekne a pak k ní přiletí a nenechá ji říct ani půl slova, to jsem opravdu moc nepobrala. A tohle se stalo ještě v pár případech.

Knížka je napsaná opravdu čtivě a do dalších dílů se určitě pustím, jen to není nějaké přelomové čtení, takže to od toho čekat nemůžete. Hezky si u toho odpočinete, vypnete mozek a příběh vás i vtáhne.

Terka20
Terka20
04.12.2022 4 z 5

Příběh jednodušší, ale neurazí. Příjemná oddechovka, dobře se čte :-)

Knihomolka10942
Knihomolka10942
01.12.2022 4 z 5

Super knížka, taková nenáročná oddechovka. Nic ultraoriginálního, ale čte se hezky a někdy jsem se i zasmála.

Štítky knihy

sex humor pro ženy erotika

Autorovy další knížky

2020  66%Jeho banán
2020  70%Její třešničky
2021  65%Jeho zákusek
2022  77%Moje (tak trochu) utajené dítě
2021  72%Jeho balík

Kniha Její třešničky je v

Právě čtených8x
Přečtených1 345x
Čtenářské výzvě87x
Doporučených29x
Knihotéce557x
Chystám se číst215x
Chci si koupit62x
dalších seznamech8x