Její třešničky

Jak jsem ji potkal? Gentleman se přece nechlubí. Naštěstí nejsem gentleman. Nejdřív jsem jí zaplatil za věneček (tím myslím zákusek, ale o to nejde), vzápětí jsem ji defloroval. A potom? Nechal jsem jí vizitku a odešel odtamtud jako král. Jo, dalo by se říct, že jsme si vážně padli do oka. Jak jsem potkala Williama? Přišel ke mně do pekárny, koupil si věneček, ukradl květiny z vázy – pořád netuším, co s nimi chtěl dělat – a nechal mi svou vizitku. Než vám řeknu, jak jsem s ní naložila, měla bych něco vyjasnit: William mi vstoupil do života v ten nejhorší možný okamžik. Pekařství krachovalo, můj vlezlý bývalý mě odmítal nechat na pokoji. A jen tak mimochodem jsem byla pětadvacetiletá panna, což mi mí přátelé neustále předhazovali. Vyřešit poslední z mých problémů s Williamovou pomocí by bylo jako zabít mouchu kladivem – přehnané, ale úžasné. William byl neuvěřitelně přitažlivý – byl sexy přesně tím způsobem, který ženské nutí dělat pitomé věci, a já kvůli tomu myslela na úplné šílenosti. Napadlo mě, že kdyby ji zabil William se svými nemožně vypracovanými svaly, té mouše by to ani nevadilo – a já na tom byla stejně. A tak jsem mu zavolala. Možná jsem věděla, že to není dobrý nápad. Možná jsem se řítila vstříc katastrofě. Věděla jsem, že si koleduju o potíže, když se do telefonu zasmál tím svým hlubokým sexy hlasem a řekl: Pořád mám chuť na ten váš věneček. Nabízíte donáškovou službu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445663/jeji-tresnicky-8T0-445663.png 3.725

Objekty touhy 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Kontrast

Her Cherry, 2018

Kniha Její třešničky

Saraken
předevčírem

Super :) tesima som sa na dalsiu knihu od autorky a nesklamala :) odporucam

NikolaSkop

Kniha mě opět nezklamala. Hůmor téhle spisovatelky je něco pro mě. Nečekejte žádnej závratnej děj ani zvrat. Těším se na další pokračování :)

LilianaFalcon

Čteno v angličtině. Strašně jsem se u toho nasmála. Moc si nedovedu představit, jak některé slovní hříčky adekvátně přeložit do češtiny.
Williamovo kleptomanství bylo úžasné a ta jeho síň slávy taky. Strašně se mi líbilo, kolik prostoru dostali Bruce s Natashou.
No zkrátka pravá romantická oddychovka.

Dudek25

Za mě super knížka oddechová ,zasmála jsem se . Velké plus je psána svižně ,humorně měla jsem za dva večery přečteno a vcelku mě mrzelo ,že je konec . Kapitoly jse střídají s pohledu williema a s pohledu Hailey ..

Majuš333

Presne toto som potrebovala...už veľmi dlho som sa tak nepobavila pri čítaní jednej knihy :) William bol truľo a s Hailey tvorili super dvojku k popukaniu ;)
B-rumla bola teda riadna 'kvetinka' :)
Táto séria sa fakt vydarila...dúfam, že sa dočkáme aj zvyšných 4 dielov...

Evka3814

No to byla jízda!!!! Dlouho jsem se u knihy takto nezasmála,obzvlášť na konci. Musím souhlasit že tento díl je více povedený. Williama jsem si hned zamilovala, je to takovej pošuk že to ani jinak nejde . S Hailey tvořili parádní páreček ,který mě fakt bavil. No a bábí, to byla třešnička na dortu:))) Doufám že se brzy dočkáme nějakého nového kousku od této autorky. Přelouskano za jeden den,rozhodně doporučuji

ivetapl

Tak tohle byla bomba. dlouho jsem se takhle nenasmála. Musím zkusit upéct nějaký koláč a po někom ho hodit, to bude zábava. přemýšlela jsem, jestli se mi víc líbil Jeho banán nebo Její třešničky... Třešničky vedou. je to skvělé! William se mi líbil víc než Bruce, hlavně svou nemocí byl až roztomilý jak to okecával. A opět přečteno za méně než 12 hodin. Více takových knih ????????

Sexy hoteliér
Sexy hoteliér