Její třešničky

Jak jsem ji potkal? Gentleman se přece nechlubí. Naštěstí nejsem gentleman. Nejdřív jsem jí zaplatil za věneček (tím myslím zákusek, ale o to nejde), vzápětí jsem ji defloroval. A potom? Nechal jsem jí vizitku a odešel odtamtud jako král. Jo, dalo by se říct, že jsme si vážně padli do oka. Jak jsem potkala Williama? Přišel ke mně do pekárny, koupil si věneček, ukradl květiny z vázy – pořád netuším, co s nimi chtěl dělat – a nechal mi svou vizitku. Než vám řeknu, jak jsem s ní naložila, měla bych něco vyjasnit: William mi vstoupil do života v ten nejhorší možný okamžik. Pekařství krachovalo, můj vlezlý bývalý mě odmítal nechat na pokoji. A jen tak mimochodem jsem byla pětadvacetiletá panna, což mi mí přátelé neustále předhazovali. Vyřešit poslední z mých problémů s Williamovou pomocí by bylo jako zabít mouchu kladivem – přehnané, ale úžasné. William byl neuvěřitelně přitažlivý – byl sexy přesně tím způsobem, který ženské nutí dělat pitomé věci, a já kvůli tomu myslela na úplné šílenosti. Napadlo mě, že kdyby ji zabil William se svými nemožně vypracovanými svaly, té mouše by to ani nevadilo – a já na tom byla stejně. A tak jsem mu zavolala. Možná jsem věděla, že to není dobrý nápad. Možná jsem se řítila vstříc katastrofě. Věděla jsem, že si koleduju o potíže, když se do telefonu zasmál tím svým hlubokým sexy hlasem a řekl: Pořád mám chuť na ten váš věneček. Nabízíte donáškovou službu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445663/big_jeji-tresnicky-P0D-445663.png 3.5453

Objekty touhy 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Kontrast

Her Cherry, 2018

Kniha Její třešničky

viola5163

Úplně skvělí, dokonalý. Tenhle díl mě bavil víc než ten předchozí. Vtipy na každé stránce, padala jsem smíchy na zem. Úžasné charaktery dvou hlavních hrdinů. Rychle se čte, já ji zvládla za den. Doporučuji :)

vera4669

Od knihy jsem dostala co jsem chtěla. Oddechovka na jedno odpoledne, zasmála jsem se, dobře se četla, lepší průměr

Michelleee

Tento díl se mi líbil mnohem víc než první. Jiný děj a bylo to zábavné. William mi byl mnohem sympatičtější než Bruce z minulého dílu.

brunette362

Druhý díl opět nezklamal. Musím ale konstatovat, že tento díl mi přišel víc jako romantika než první díl, kde bylo erotiky mnohokrát víc. To mi ale vůbec nevadilo. Opravdu jsem si užívala mísení se humoru, romantiky, sexu a cukroví. Těším se na třetí díl!

Mondaika

(+ SPOILER) Dřív než jsem se dostala k banánu dostala jsem do rukou tuto knihu... Hm taková kravinka, ale obrovsky jsem se v druhé půlce zasmála... Takže až Hailey praští Willa budete se smát, ale jinak tomu něco chybělo....

Cabelkab

No... nevím u banánu mě to celkem bavilo.. Bylo to čtivé a svižné. U téhle jsem měla pocit že čtu fotopříběh z bravíčka ...

silvinek

A já jsem stejně jako s Jeho banánem spokojená. Dostala jsem to, co jsem chtěla - oddechovou a vtipnou romanťárnu na odreagování, u které se několikrát s chutí zasměju, nemusím nad ničím přemýšlet a za chvilku mám komplet přečteno. Takže za mě spokojenost :-)

Knihomolka97

Bohužel jsem docela zklamaná. Jeho banán se mi líbil a věřila jsem, že i Její třešničky budou stejně dobré, ne-li lepší.
A takhle... je to fakt blbina na zasmání a já se smála prakticky neustále. William byl dobrej pošuk :D a Hailey sympatická, až na pár momentů... Moc mě bavily jejich vtipné slovní přestřelky - tohle mě v knihách snad nikdy neomrzí.
Nicméně celé to na mě působilo strašně rychle. Chyběl mi výraznější děj a když už tam byl náznak něčeho zajímavějšího...tak to nějak vyšumělo do ztracena. Čekala jsem větší drama s ex přítelem Hailey, který byl přííšerně otravnej, ale jinak vlastně úplně zbytečnej.