Jeho banán

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. A pak jsem uviděla šéfa. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí banánem, neudělá zrovna ten nejlepší první dojem.

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/big_jeho-banan-43m-426978.jpg 3.41172

Objekty touhy 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Kontrast

His Banana, 2018

Kniha Jeho banán

TheMelorry
včera

Na knihu jsem se těšila, že bude vtipná, plná dvojsmyslů... a ono nic. Nápad s banánem mi přišel dobrý, ale situace a poznámky, u kterých bych se opravdu zasmála, jsem našla tak tři. Nedá se upřít čtivost, takhle rychle jsem knihu už dlouho nepřečetla. Ale jinak je to podle mě spíše průměr, a to ve všech oblastech (romantika, erotika, humor).
(2,5)

Nevr

Při čtení mě neskutečně rozčiloval přebal knihy, který se pořád rozdělával a padal mi do stránek. Jména hlavních postav mi byla nesympatická, možná proto jsem si k nim nemohla najít nějaký fajn vztah, vlastně jsem jim ani nefandila, protože ten jejich příběh byl jakýsi tupý a předvídatelný. Jako dalo se to přečíst, ale kdybych neměla další díl koupený v akci s prvním dílem, tak už po něm nesáhnu...

nela3812

S ohledem na hodnocení jsem si od knihy příliš neslibovala, ale ve výsledku jsem byla překvapena opravdu milou a humornou oddechovkou. Knihu jsem přečetla za dvě odpoledne a užila jsem si jí od začátku do konce. Přišla ke mně ve správnou dobu a zahrála tak u mě na tu správnou notu.

Musím však uznat, že i přes nadšení z příběhu jsem často obracela oči v sloup při chování hlavních hrdinů. Ač jejich chování vůči sobě mělo neskutečnou jiskru, bylo také často velmi hloupé a doslova stupidní. Jak rychle se naštvou, tak rychle odpouští. Hlavně když z toho kápne trochu sexu.

Humorem i to však bylo ušité téměř na míru. Trochu sarkastický a trochu hloupý humor, to je přesně moje. Tady to bylo a neskutečně mě to bavilo. A tak by to bylo i bez opakovaných narážek na banán. Vím, už název knihy odpovídá, že tu banán hraje velkou roli, ale všeho moc škodí (alespoň z mého úhlu pohledu). A btw, kdo proboha strká banány od lednice?!

Ráda bych zkusila ještě minimálně jeden díl ze série, protože mě styl psaní autorky okamžitě oslovil. Věřím, že nejen tento, ale i další její příběhy jsou oddechovou na večer, kdy si chcete odpočinou, nepřemýšlet a užít si trochu toho trapného sexuálního humoru.

Pokud chcete vypnout a nechat se unášet na vně příběhu, pak po knize určitě sáhněte, ale hluboký námět neočekávejte. Hodnotím 4/5

lucisa.n

Dostala jsem vše, co jsem očekávala. Pohodovou jednohubku, u které jsem se nasmála, nemohla se odtrhnout a místy se i červenala :) Není to kniha, která vás poznamená, nebude ve vás rezonovat nějak dlouho, ale na odpočinek a přiložení vážných témat je naprosto ideální :)

vercatko20

(+ SPOILER) Až do zhruba poloviny knihy bych dala klidně i 4 hvězdy, protože to sice bylo trochu ujetý až možná stupidní, ale aspoň to bylo vtipný.

Ale po polovině knihy, kdy se to překlopilo v romanťárnu typu “sice jsi mě zradila, ale já ti hned odpustím, ojedu tě a ještě se do tebe hrozně zamiluju a po 4 měsících si tě vezmu, i když jsi úplná nemotorná nula a já jsem nejžádanější miliardář, po kterém prahnou všechny ženy v NY - jo a vlastně s tebou budu vychovávat nevlastní dceru, kterou mi čistou náhodou dají do péče poté, co u její matky najdou kokain” jsem za každou stránkou protáčela oči.

Bože, kolosální kravina zas. Autorka měla radši zůstat u vtipu než to takhle pomrvit. Jedna hvězda jen za první polovinu knihy.

ardeas

Zo začiatku to vyzeralo nadejne, ale potom uz to šlo od 5 ku 2... Pride mi to nesurode, kostrbate, ziadna chemia, jedine co ma bavilo bolo, keď autorke vyšlo špičkovanie medzi postavami, ale aj to bolo poskromne. Velmi podpriemerné. Ku koncu som uz skalala, len aby bol koniec.

RendyaDav

Recenze mě odrazovali, ale i přes to jsem se pustila do čtení. A u této knihy jsem vypla, zasmála se místy, kniha mě bavila. Sedl mi styl psaní i humor. Kniha je předvídatelná , ale kdo si chce odpočinout a dobře se zasmát , tak je tou správnou volbou.
Taková jednohubka na jeden večer, s červeným vínem , když chcete vypnout.

Daduna

Vtipné, lehké, romantické čtení. Mile mě překvapilo jak svěže je tato kniha napsaná. Četlo se to rychle a snadno. Za mě krásné oddechové čtení.