Jeho banán

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/426978/jeho-banan-9Rv-426978.jpg 3.561

Objekty touhy 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Kontrast

His Banana, 2018

Kniha Jeho banán

Ivet1990
dnes

No nevím jak bych popsala tuto knihu. Kniha se četla dobře, bylo tam i dost vtipných odstavců, ale i tak to nestačilo k tomu aby ta kniha stála za víc hvězdiček.

IamReader

Předně chci hned ze začátku říct, že tohle není žánr, který obvykle čtu - dokonce je to moje první "rande" s erotickým románem. Proto je moje hodnocení čistě subjektivní a založené spíše na očekávání vs realita, než na "zkušenosti" s tímto žánrem.
Těšila jsem se na čtení plné erotických dvousmyslů a sexuálních scén.. A dostala jsem 2x orální a jednou normální sex.. Takže ne, rozhodně to nesplnilo moje očekávání :D
Knížka je sice napsaná hodně svižně, takže pokud máte náladu a čas číst, za den max dva ji máte přečtenou, ale jak říkám, udělala jsem si jako neznalec moc velké nároky na to, co od díla chci dostat.
Jo a mimochodem.. kundička a pička... Totální buzzkill! :D V momentě, kdy je docela žhavá sexuální scéna a objeví se tam takový slovo jsem okamžitě na bodu mrazu, ať už mě to předtím rozpalovalo nebo ne :D To nemáme pro dámský přirození lepší slova, než jsou tahle? Je strašný, že mužský penis nikoho extrémně nepohorší, ale jakmile zazní nějaký takovýhle slovo pro to naše místo, je to jeden cringe vedle druhýho

Ewiczka_areebah

Od knihy jsem čekala víc. Moc se mi líbila anotace, ale kniha patří spíše k slabšímu průměru. Oddechová. Neurazí, ale ani v neuvízne na dlouho v paměti.

Chensie

Nečtu často humorné romány, spíš se jim vyhýbám, protože mi obvykle nepřijdou vhod. I v tomto případě jsem měla obavu, že autorka humor přestřelí. Američané to mají v oblibě a mně se to nelíbí. Jenže nepřestřelila. Knihu pojala uvěřitelně, zábavně a nápaditě. Ačkoliv se nejedná o originální téma, tak mi dala skvělý zážitek. Bavila jsem se, hltala příběh. Hrdinové mi byli sympatičtí, takže za mě žádný problém. Spíš překvapení, že si mě Jeho banán (už podle názvu jsem čekala, že to bude špatné) naprosto získal. A ty rozkošné dvojsmysly... To prostě nemělo chybu. :)) Netuším, co od příběhu očekáváte, ale jestli chcete relax a zábavu, tak jste kápli na to správné čtení. :)

Bajkas

Reklama je bohužel lepší než sama kniha. Nicméně se četla rychle, děj je rychlý a fajn,ale tímto asi končí.

Kniha se četla rychle, ale ničím nenadchne ani neurazí.... Čekala jsem, kdy to bude vtipné.... Něco mezi Odstíny a Bridget. Ale do situace, která panuje, je to ok.

gargamelka

Název, který jistě upoutá. Ovoce, které patří mezi hlavní motivy a je skvělým dvojsmyslem :) Struktura knihy, která je v linii s Odstíny a Božským. Pohled třeštiprdla Nataši a Bruce, lehce erotické, úsměvné, pohodové a oddychové čtení.

Kočičáci

Jeho banán vás dokonale navnadí už svou vtipnou anotací. Začátek příběhu potrhlé stážistky Nataši a jejího šéfíka Bruce, který si nerad nechává osahávat svoje banány jede v celkem svižném a humorném tempu. Bohužel záhy sklouzne do nudné průměrnosti, fádního děje a obyčejnosti.
Nic nového pod sluncem, neurazí, nenadchne... Jediné, co si dozajista odnesete je, že šéfovi se na jeho banán prostě nesahá!