Jeho banán

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/426978/jeho-banan-9Rv-426978.jpg 3.696

Objekty touhy 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Kontrast

His Banana, 2018

Kniha Jeho banán

ElikaS
dnes

Milá čtivá oddychovka, která je za chvilku přečtená. Příběh není ničím výjimečný a úplně neohromý, ale celkem jsem se pobavila.

Kantynka
dnes

super čtivá oddcehová knížka. moc se mi líbíla :)

Anette99
dnes

Jo, to bylo fajn. Jako oddechovka mezi krvavými thrillery a nebo náročnější klasikou se to hodilo. Místy jsem se i dost zasmála. Za večer přečteno.

Ellinek
dnes

To byla taková hovadina, až to člověka bavilo. :D S literaturou tohoto typu nemám zkušenosti, takže jsem netušila, co mě uvnitř knihy čeká, kromě toho, že to prostě bude dvojsmyslná blbost. Což byla. Ale když od toho člověk nic nečeká a chce na chvíli vypnout od těch složitých příběhů s množstvím postav, tak je to vlastně celkem vděčný kousek. Jednoduchý, prakticky nesmyslný, postavy nemají žádné místo, vývoj, ani ta chemie není zrovna kdo ví jaká, prostě tam oba jsou a jedou po sobě hned, ale na odlehčení...proč ne. Stejně byl nejlepší Charlie, láska mého života. :D

anishta
včera

Jednohubka, ale hodně jsem se nasmála. Bála jsem se, že je to jen jedna z dobře propagovaný knih, ale stálo to za to. Vtipné, hodně vtipné.

Kukicka
včera

Sla jsem do toho s tim, ze to bude zrejme pekna traparna :-D. O to vic me prekvapilo, ze me to vlastne bavilo a v nekterych castech jsem se i s chuti zasmala. Je to spise 3,5*, ale oddechovka paradni. Pribeh pekne plynul, zadny preslazeny cukrkandl, erotiky tak akorat, postavy fajn

lusitta05
předevčírem

Milé, ale krátke. Na odreagovanie a ako jednohubka na večer sa to dalo. Ale s tým banánom to už bolo trochu prehnané.

Peťa2110
předevčírem

Kniha sa mi vážne páčila ale iba ako nenáročná oddychovka, mne poslúžila ako zmena žánru ktorú som potrebovala.
Dalo sa celkom dobre zasmiať. Inak je to kniha ktorá neurazí ale ani nenadchne. Oceňujem že tam nebolo prehnané množstvo červenej. Takže ak hľadáte nenáročnú oddychovku vrelo odporúčam :-)

Odhalení
Odhalení