Jeho banán

Jeho banán obálka knihy
Mé hodnocení:

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/jeho-banan-43m-426978.jpg 3.4635

Objekty touhy 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Kontrast

His Banana, 2018

Kniha Jeho banán

Lucuschka
včera

Jednohubka. Oddychovka. Prostě čtete a nemusíte přemýšlet. Přiběh je fajn a dobře se čte. Pokud si potřebujete odpočinout, tak doporučuji. Pobavíte se u nenáročné četby a to je hlavním smyslem knihy. Rozhodně nelituji, že jsem knize věnovala svůj čas.

Ála1968

Přišlo mi to takové málo propracované.Jakmile byla nějaká zápletka,byla hned vyřešená.At šlo o prozrazené tajemství nebo adopci,vše se vyřešilo na pár řádcích.Neurazí,nenadchne.

Lucie_Z

Velice příjemná oddechovka. Knížka má klasický klišé příběh okořeněný trochou erotiky a také humoru. Nic speciálního jsem do knížky neočekávala, tudíž musím říci, že pro mě byla nakonec příjemným čtením.

Áža707

Už delší dobu jsem měla chuť si přečíst něco vyloženě oddychového a jak všichni víte P. S. Nesnáším tě mě zklamalo na nejvyšší možné úrovni. Srdce netvora mi v tom taky zrovna nepomohlo. Začínala jsem mít pocit, že na mě začíná jít krize, což je trochu problém, když máte doma dvě štafety. A vlastně nevím, kdy mi přijde další.

Dneska ráno v tramvaji jsem měla velkou chuť číst a tak jsem vytáhla svého pomocníka, který obsahuje tunu (vážně ten počet přesně nevím) e-knih. Oko mi padlo na tuto knihu, kterou jsem si koupila v akci.

Přesně něco takového jsem hledala. Prostě jednoduchý, vtipný, nenáročný, odpočinkový. Jasně upřímně musím říct, že to není nic světového, ale je to takový příjemný čtení.

Příběh je jednoduchý a nic nečekaného vás zde nepřekvapí, ale přitom velmi milý. Co mě na téhle knize oslovilo nejvíc, byl lehký styl psaní, který byl vtipný a já jsem se u toho velmi pobavila.
Například:
"A pokud jsem se cítila obzvlášť podnikavě, dokonce jsem si koupila i jídlo."

„Teď zrovna ne. Nepamatuju si to. Jakmile si vstříknu do žil aspoň metrák kofeinu, možná to začne znít trošičku povědomě.“

„Vaše heslo je ‚BANÁN‘, a ne, nemůžete si ho změnit. Telefon je váš stejně jako můj, takže si pečlivě rozmyslete jakékoli sextování.“

Postavy byly takové normální a v podstatě podobné jako v knihách stejného žánru. Nataša je skromná, chce se se životem poprat sama a přitom je to taková truhlička, kterou si oblíbíte. Naopak Bruce je pan dokonalý, který má rád svůj pořádek a řád. Tyhle dva vypadají jako své přímé opaky, které by spolu nemohli skončit, ale všem je jasný jak to nakonec dopadne.

Já si čtení doopravdy užila! Pokud se nechystáte na tento přivézt, tak si dejte pozor na banány až půjdete někam na stáž. :D

⭐ 3/5

Red-haired

Řeknu to jednoduše, je to totální kravina, která mě strašně bavila. :D

Jedná se o krátký, jednoduchý (až stupidní a absurdní) erotický román z kancelářského prostředí. Řídí se klasickým schématem – bohatý chlap, chudá holka, přitažlivost level 1000 a máme z toho knihu. Hlavním zdrojem humoru jsou dvojsmysly, což křičí už obálka s jeho banánem, že jo…
U této knížky náramně pobavíte a rozhodně si odpočinete, jen ji nesmíte brát moc vážně. :)

Knihomolka10942

Hezká knížka, taková oddechovka pro ženy... Nicméně se mi zdálo, že příběhu chybí nějaká zajímavější zápletka. Ve čtvrtiny knihy se dalo uhádnout, jak do dopadne.

Toledo

Tak tady jsem slapla trochu vedle, tato kniha se moc nepovedla. Cely ten příběh na mě působil proste divne, nebylo to ani vtipné ani moc romantické. Hodně věci jen tak natuknutych, ale dále už se jim autorka nevenovala (téma Valerie apod). Za mne nemastne, neslane. Určitě mne to nepřesvědčilo k druhému pokračování.

Anyzz

Neurazilo, ale ani nenadchlo. Jednoduché, nenáročné, předvídatelné. S tím jsem do čtení šla. Místy jsem se přistihla, že se u čtení culím. Je fakt, že kniha je protkaná humorem, což je evidentní už jen z pouhé anotace. Škoda jen, že anotace mě upoutala víc než samotný příběh.