Její tajemství

Její tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483555/bmid_jeji-tajemstvi-Y14-483555.png 4 448 92

Objekty touhy série

Uznávám, zpackala jsem to. Chyba číslo jedna: Požádala jsem Petera Barnidge o práci. Chyba číslo dvě: Jeho nabídku jsem přijala, místo abych mu ji vmetla do tváře, jak jsem plánovala. Chyba číslo tři: V zájmu zkrácení tohoto seznamu, abych se nedostala až do řádu stovek, budu předstírat, že jedinou další chybou bylo zatajit jednu malinkatou informaci během pohovoru. Peter Barnidge… Tak kde mám vůbec začít? Co třeba tím, že po mém prvním pracovním dni pro pana Superstara, nejlepšího a nejprodávanější mezinárodního autora, se jeho jméno stalo mou oblíbenou náhražkou nadávek. Nakopla jsem si palec u nohy? Do Petera Barnidge! Přečerpala jsem bankovní účet? Ten Barnidge! A když jsem si uvědomila, že jsem se zamilovala do svého šéfa? No pro Petera Barnidge? Kéž bych ho mohla prostě nenávidět, místo té zvrácené, matoucí směsi nenávisti a přitažlivosti, kterou k němu cítím. A je to ten špatný druh přitažlivosti. Temný s nádechem spalujícího žáru. Takový žár, že se mám chuť pokřižovat pokaždé, když se na něj podívám, protože mi stačí jen jediný pohled, abych se ocitla ve světě hříchu. Když už mluvíme o hříchu… Je tu ten drobný detail, co jsem zatajila při pohovoru. Ale jsem svobodná matka a udělám cokoli, abych zajistila svoji dceru, i kdyby to znamenalo udržet jedno malé tajemství. Bohužel, i malá tajemství časem nabobtnají. Myslím, že je jen otázkou času, než na to přijde, a mám pocit, že z toho nebude mít radost…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

Her Secret , 2019

Kešu1981
26.02.2022 1 z 5

Stále stejná šablona: on milionář, ona chudá jak kostelní myš. Seznámí se, nenávidí se, zamilují se, vezmou se. A to vše během krátké chvíle. Celé je to ploché, nemá to "nic". Snaha o vtip, humor a sarkasmus je dost křečovitá a nevěrohodná. A jako pardon, ona má vymknutý kotník, on je po otřesu mozku a jdou hrát tenis? Vážně!?

Ivuska.09
25.02.2022 3 z 5

První díl byl skvělý. Druhý slabý a od třetího si autorka drží stejnou (průměrnou) laťku. Na jednu stranu jí nemám co vytknout: její příběhy jsou čtivé, humorné, krátké... jenže žádná z postav nedosahuje kvalit Bruce a Nataši z prvního dílu. Takže jako oddechové čtení je to fajn, ale Jeho banán už asi zůstane tím nejlepší, co autorka napsala.

petulkapeta
22.02.2022 5 z 5

Ja jsem se zase tááák nasmala. Miluju tuhle serii a doporučuju každemu kdo chce vypnout, pobavit se a od srce se zasmat :)
Jo jako šef a jeho něco vždy zabere, ale tydy nejde jen o ty dva. Mihly se tu postavy už z předešlých knih jako třeba William a nebo babča. a Kdo četl přechozí díl(balík) tak bude mít radost, objeví se tu vaši oblibenci :D

Zatoulana
15.02.2022 2 z 5

JEJÍ TAJEMSTVÍ - Penelope Bloom

Pro mě to byla první kniha z této ne přímo navazující série a upřímně jsem na ni byla celkem natěšená protože jsem tuto sérii chtěla už dlouho vyzkoušet. Nemyslím si, že jsem měla vyloženě vysoká očekávání, spíše jsem čekala oddechovou zábavnou romantickou knihu.
Svým způsobem taková i byla ale nemůžu se zbavit pocitu, že příběh probíhal tak nějak mimo mě. Všechno mi přišlo hrozně uspěchané a rychlé. S postavami jsem se nestačila sžít ani si k nim vybudovat nějakou náklonnost či vztah. Chyběl tam nějaký hlubší popis charakteru i vzhledu. Hlavní mužský protagonista byl popsaný jen jako sexy chlapík co nevěří na lásku. Hlavní hrdinka tam měla alespoň pár zmínek navíc ale i tak to bylo hodně ploché a je to škoda. Věřím že by to byl krásný příběh kdyby měl o víc prostoru.
Za velké plus zde považuji to jak čtivě byla kniha napsaná. Chyběli tam celkem důležité popisy které by mě sblížili s postavami prostředím a dějem ale za to tam bylo hodně akce takže se to četlo poměrně rychle a sem tam jsem se i zasmála. Nemůžu říci, že kniha byla vyloženě špatná ale s porovnáním například s knihou PAN ROMANTIK, kterou jsem hodnotila jako sladký průměr (3/5) to úplně hitparáda také nebyla.
A proto knihu hodnotím za čtivost, akci nápad a několik humorných scén 2/5
Každopádně se sérii úplně neskončím a mám v plánu přečíst ještě alespoň první dva díly.

sulcova91
14.02.2022 5 z 5

Tato kniha byla společně s Banánem ta nejpovedenější. Myslím,že do Petera by se zamiloval úplně každý. Konec mohl být trochu více rozveden, ale ani tak to neubírá knize na kvalitě. Hayleinu babičku bych nejraději propleskla :-D, ale k sérii prostě neodmyslitelně patří...

MilackovaN
12.02.2022 5 z 5

Za mě asi dějově nejslabší díl, ale i tak je to pořád pěkné, oddechové čtení. Neznám nikoho, komu by se tahle série nelíbila. Už vyhlížím Její křoví.

Ellinek
11.02.2022 4 z 5

Vidím to stejně jako Jeho balík. Úplně mi neseděly ty extrémně vyhajpované díly, ztrácelo to pro mě své kouzlo, ale tyhle dva, balík a tajemství, to bylo přesně pro mě. :) Postavy stály nohama na zemi, žádné extrémní výkyvy, fakt jsem jim věřila, že jsou dospělí. K téhle čtveřici si připočítám ještě Bruce, kterého jsem si oblíbila hned, ale u něj mi to kazí Nataša. :D Její tajemství bylo takovým příjemným, pohodovým příběhem, kde se dva střízliví lidé vzájemně léčí z ran. Do Petera Barnidge, tohle se mi líbilo. :D Když mě postavy pobaví i bez toho, aby dělaly extrémní husarské kousky jako William a babička, líbí se mi to o to víc. A to Violet s Peterem dokázali, takže jsem nadmíru spokojená. :)

JadeyBristow
09.02.2022 3 z 5

Tak jo. Na tuhle knihu jsem se těšila jak somálské dítě na…. okay, to by bylo moc černý, tak jak kočička na svoje mléčko. Bezlaktózové, jak jinak.

Knihu jsem měla poctivě v předobjednávce. Takže když mi cinkl z-box, tak se mi hned šlo do práce lépe. Z-box mám totiž hned u ní a nebudeme si na nic hrát, je to jediná motivace do ní chodit. Kdo by potřeboval platit nájem, nebo třeba jídlo? Eh.

O čem kniha je? Ve zkratce: chudá matka žádá o práci, na pohovoru ji “budoucí nesnesitelný šéf” řekne, že nepřijme někoho, kdo má dítě (eh?) a tak mu svojí dceru zatají. (Celkem wtf moment, v reálu by tohle asi úplně neprošlo). Pak je tam spousta trapných situací, láska, zrada, že mu lhala, protože jeho ex ho “rozbila” a nakonec happyend? Netuším, přečtěte si to. Víc vám neřeknu. I když konec asi tušíte. Tedy pokud umíte napočítat minimálně do pěti.

Celou sérii Objekty touhy od Bloom miluju, ale abych pravdu řekla, tento díl mě zklamal. Jako úplně to není na naštvanou recenzi, ale na síň slávy to taky není.
Stále je pro mě na prvním místě Jeho balík.

Kniha mě celkem nudila. V ostatních dílech se to vtipy jen hemží, tady je ticho po pěšině a do čtení jsem se nutila. Což je vzhledem k mému čtecímu bloku jen další hřebíček do pomyslného hrobu. Ještě jedna špatná kniha a skočím z budovy Dobrovského.
Jódlováního tam moc není (ten by to asi zachránil), takže pokud někdo nemá rád v knize přílišné erotiky, tak je tahle kniha pro něho ideál.
Kdybych neměla již zmíněny čtecí blok, asi bych ji za den přečetla. Takhle mi přečtení trvalo dva dny.

Někdy by zase měl vyjít další díl do série Objekty touhy, Jeho/její/jejich křoví (netuším), tak snad mě překvapí. Koupím si ho tak jako tak, protože když už jsem se sérii začala, tak zase neskončím, že? Moje OCD by mě zabilo.

Momentálně mám od Bloom předobjednanou další knihu Moje (tak trochu) utajené dítě. Tak snad nezklame ani tato.

Ralemo
06.02.2022 4 z 5

Taková jednohubka, za dvě hodinky přečteno. Předvídatelný příběh, byla tam menší zápletka. Kniha se četla moc hezky, hlavní postavy byly hodně sympatické, mám ráda knihy z pohledu obou hlavních hrdinů, takže jsme byla spokojená. Líbí se mi napojení postav i z předchozích dílů.
Violet byla skvělá matka, dělala vše pro svoji dceru a nakonec pro ni získala i nového tatínka. Petr byl tvrďák, ze začátku až moc arogantní, každopádně i u něj se objevila mezírka v srdci a Violet si tam našla svoje místo i se svojí dcerkou.

Ešína
03.02.2022 4 z 5

Jako předchozí díly se mi i tento líbil. S Jeho banánem asi nejvíc. Violet i Peter mi byli moc sympatičtí a propojení s postavami z předchozích dílů mě baví taky. I když William a babča mi přijdou už trochu otravní. Vtipní ale otravní.

NikolaSkop
02.02.2022 5 z 5

Za me druhy nejlepsi dil z cele serie!! Nemuzu se dockat pokracovani - Jeji keř! Libi se mi ze jsou tak trochu soucasti i páry z predchozich dilu! :)

Maky1505
31.01.2022 4 z 5

Dočtená poslední kniha ze série objekty touhy.
Violet se mi líbila, bojovala a žila pro svou dceru. Měla odhodlání a uměla zatnout zuby.
Peter byl ve skrytu duše hodný člověk, který si hrál ale na drsňáka, no po tom co se mu stalo se nedivím.

William a babička nejlepší hláška "mám stáhlou černou díru" mě dostala.

Určitě doporučuji všem tuhle sérii, kteří mají rádi dvojsnysly a sarkasmus.