Její tajemství

Její tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483555/bmid_jeji-tajemstvi-Y14-483555.png 4 448 92

Objekty touhy série

Uznávám, zpackala jsem to. Chyba číslo jedna: Požádala jsem Petera Barnidge o práci. Chyba číslo dvě: Jeho nabídku jsem přijala, místo abych mu ji vmetla do tváře, jak jsem plánovala. Chyba číslo tři: V zájmu zkrácení tohoto seznamu, abych se nedostala až do řádu stovek, budu předstírat, že jedinou další chybou bylo zatajit jednu malinkatou informaci během pohovoru. Peter Barnidge… Tak kde mám vůbec začít? Co třeba tím, že po mém prvním pracovním dni pro pana Superstara, nejlepšího a nejprodávanější mezinárodního autora, se jeho jméno stalo mou oblíbenou náhražkou nadávek. Nakopla jsem si palec u nohy? Do Petera Barnidge! Přečerpala jsem bankovní účet? Ten Barnidge! A když jsem si uvědomila, že jsem se zamilovala do svého šéfa? No pro Petera Barnidge? Kéž bych ho mohla prostě nenávidět, místo té zvrácené, matoucí směsi nenávisti a přitažlivosti, kterou k němu cítím. A je to ten špatný druh přitažlivosti. Temný s nádechem spalujícího žáru. Takový žár, že se mám chuť pokřižovat pokaždé, když se na něj podívám, protože mi stačí jen jediný pohled, abych se ocitla ve světě hříchu. Když už mluvíme o hříchu… Je tu ten drobný detail, co jsem zatajila při pohovoru. Ale jsem svobodná matka a udělám cokoli, abych zajistila svoji dceru, i kdyby to znamenalo udržet jedno malé tajemství. Bohužel, i malá tajemství časem nabobtnají. Myslím, že je jen otázkou času, než na to přijde, a mám pocit, že z toho nebude mít radost…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

Her Secret , 2019

TerkaM
10.08.2022 3 z 5

Jakože neříkám, že by to bylo příběhově špatné, to vůbec! Ale chyběly mi tam ty dvojsmysly a celkově kdyby v knize nebyli hrdinové z minulých knih, ani bych neřekla, že je to kniha ze série. Navíc jsem už stihla přečíst Moje (tak trochu) utajené dítě a štve mě, že to je víceméně stejné. + mě osobně hrozně rozčilovala ortéza hlavní hrdinky, ale nemít po zlomenině nohy, tak mi to nejspíš ani nepřijde.

Karina_
31.07.2022 4 z 5

Hezky příběh, krásné čtení, ale nějak mi romány Penelope Bloom začínají spadat do kolonky "čtení na dovolenou".
Moc člověk nemusí přemýšlet, co bude dál a jak se děj vyvine.

ronnies.library
27.07.2022 3 z 5

Tajemství mi přišlo poněkud slabší. tahle série je, ale skvělá. stále se opakuje stejný scénář a stejný styl humoru, ale já jsem vždy nadšená a umírám smíchy. ozvláštněním zde byla dcera hlavní hrdinky, která byla naprosto kouzelná a Peter s Violet tvoří fakt nádherný pár. jo a nejvíc postava byla zase babča a William. xdd

vera4669
23.07.2022 3 z 5

Taková jednohubka na jedno odpoledne.. Od těchto knih nelze mnoho čekat, ale mě dají přesně to, co chci - odreagovat nad něčím jednoduchým a obyčejným, což vždy u této autorky dostanu a místy se i zasměju :)

trynitrix
09.07.2022 3 z 5

Tak tohle byla opravdu rychlá jednohubka na čtení . Neurazí ale ani nenadchne takovaá klasika od spisovatelky . Příjemný čtivý příběh.

Lucyk01
07.07.2022 5 z 5

Pátý díl série Objekty touhy od Penelope Bloom je TADY!! A s ní i moje nová recenze.

Na tenhle díl jsem se obzvlášť těšila, protože je tam to dejme tomu originální tajemství, které se v mnoha knihách jen tak neobjeví. Nebo spíš ne ve velkém množství, proto je to ojedinélé. A mě to právě lákalo. A s výsledkem jsem spokojená. Děj mi dal přesně to, co jsem od knihy očekávala.

Kniha se četla hezky a rychle. Přečteno za víkend. Postavy mi byly sympatické více než v předchozím dílu. Ale jak už jsem několikrát zmínila v recenzích u téhle série, tak zatím žádná postava se nestála mou oblíbenou a nepřirostla mi k srdci, tak jak to bývá. Za pár týdnů už nebudu vědět ani jména postav natož děj. Což mě mrzí, ale jako oddychovka postačí. A mě to stačí. Tento díl patří zatím mezi lepší díly série (nejlepší - Jeho banán) a jsem zvědavá, co přinese poslední díl série s názvem Její keřík, který vychází už v červnu 2022.

Každopádně nečekejte nic romantického nebo roztomilého, je to HATE TO LOVE. A tento typ vztahů mezi hlavními postavami je mým nejoblíbenějším. Takže ze začátku to může být pro někoho drsné.

V knize se samozřejmě objevily i postavy skoro ze všech dílů. Objevila se zde i nová postava, Zoey, která je dcera Violet a je napsaná, tak, že bych si ji v reálném světě dokázala představit. Opravdu roztomilá.

Ale ten konec se mi zdál trošku uspěchaný jako v předešlém dílů. Trošku mě mrzelo, že ten vztah po té, co se to tajemství dozvěděl, šel hodně rychle a zdálo se mi, že autorka chce, aby jejich příběh už byl ukončen.Mě by nevadilo, kdyby bylo navíc i pár stránek.

Za mě určite knihu můžu doporučit na odlehčení každodenních starostí.

krevetka79
05.07.2022 3 z 5

Přečteno , ale čekala jsem trochu víc:-)
Děj se trošku táhne ... Tentokrát už tomu chybí ta pořádná jiskra a spád...

andy_nejedla
14.06.2022 5 z 5

Souhlasím s tím, že je to vlastně furt to samé, ale mě to baví. :)

kikies
09.06.2022 2 z 5

Ono je to asi pořád stejně kvalitní a vtipné, ale pokud je to už několikátý díl série, začíná to na mě působit už unyle a lehce trapně. Lehké, oddechové, nelze od toho očekávat mnoho, trochu se pobavíte, ale už je to prostě moc stejné... takže ve finále spíše slabší. A ano, William a babička jsou tu úplně nadbyteční (viz Lacie o pár příspěvků níže), asi zoufalý pokus o vtipnou vložku...

NicaCola
05.06.2022 3 z 5

Kniha mě nenadchla, ale ani neurazila. Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. Nechyběly vtipné scény, ale myslím, že za pár dní knihu úplně pustím z hlavy.

Knižnítoulky
01.06.2022 3 z 5

Již v pořadí pátý díl v sérii Objekty touhy mě zklamal i nezklamal. Výbuch erotična, humoru a oslnivosti příběhu nehledejte. Čtivost ano. Mohla bych říci, že Penelope si drží svůj standard psaní, který neurazí.

Sarkak94
31.05.2022 3 z 5

Už dlouho se mi nestalo, abych nějakou knihu „slupla“ tak to rychle. Bohužel jsem z ní více zklamaná než nadšená. Je to zajímavý nápad na příběh, ale bohužel tam nějak chybí ta jiskra. Také jsem ohledně odhalení „toho tajemství“ čekala nějaké pořádné drama a o no nic. Začátek knihy asi do poloviny, mě bavil, a vypadal nadějně. I když to Peterovo stěžování na Kirsten snad v každé kapitole, bylo za mě dost zbytečné. Ano bylo hnusné, co provedla a taky mě bylo Petera líto, ale tolikrát to opravdu zmiňovat nemusel…..
Opět tu babička s Willem "perlí", bohužel tentokrát to ani jejich vtípky moc nezachránily.
Ale abych jen nekritizovala, tak se kniha čte hezky, je to takové jednoduché čtení, kde stránky stránky ubíhají a najednou jste na konci. Tady mi na konci ani nevadilo ta žádost o ruku, ta mě mi naopak dost pobavila.

Digiivca
19.05.2022 4 z 5

Tato kniha mi chyběla přečíst do celé sbírky. Mno co na to říct. Prostě Penelope.

Já ji teda zařazuji mezi ne až tak moc dobré, ale špatná nebyla. Zdála se mi o dost méně komická než ty předchozí, ale čtivá je stejně a těch sexuálních narážek a představ je taky dostatek.

Emma27
18.05.2022 3 z 5

Skvělá kniha od autorky,ikdyž dějově slabší než předchozí díly. Za přečtení stojí.

Lacie
16.05.2022 2 z 5

Pátý díl, Violet a Peter. Popáté to samé, to se nedá, pardon. Způsob, kterým se dají dohromady, půlvteřinová prodleva, než to mezi nimi zajiskří a pak už se jen čeká, kdy jiskra zažehne plamen, jejich nikterak zábavné dialogy... Dítě jako tajemství je dost ubohá katastrofální zápletka, zlá bývalka a průšvih z minulosti mají větší potenciál, ovšem čekala jsem nějakou akci v tomto směru a nic, nenásilně zažehnáno. Williama už prosím zastřelte a babičku pohřběte s ním, děkuji.
A jen tak mimochodem se ptám: Kde je kruciš to těhotenství Lilith???

Renike
12.05.2022 3 z 5

(SPOILER) Jakože Zoey byla ta její tajemství? No .. nic extra už tenhle díl nebyl, občas to bylo vtipné (hlavne babička), jinak moc té velké lásky jsem necítila ani moc nevěřila. Erotika tady taky hodně pokulhávala. Upřímně, další díl asi už číst nebudu.

Pedruska01
05.05.2022 4 z 5

Jedná se o pátý díl šestidílné série, na kterou jsem spíše zvědavá, než bych byla jejím fanouškem. Autorka má celkem dobrý styl a nechápu jak při celkovém obsahu všech dosavadních knih, ale naprosto neuvěřitelnou čtivost. Je to velké plus, protože pak knihu slupnete za chvíli, i vzhledem k tomu, že nemá zas tolika stránek. Kniha za mě vtipná nebyla, humor si představuju jinak, takže taková klasika, co jsem už mohla poznat, takže krapet škoda. Ale, tentokrát má příběh jiný směr, řekla bych že vážnější, a to cením.
Hlavní hrdinka Violet byla osmadvacetiletá matka, která je skoro na pokraji chudoby a snaží se nejen sehnat dobře placenou práci, ale hlavně zajistit svou dceru. Měla to v hlavě relativně v pořádku, srovnané priority, které skutečně odpovídají realitě, a to se mi na ní líbilo. Byla sice nádherná, ale nedokonalá, o to realističtější. Vlastně jsem na ní neshledala nic, co bych měla proti, takže byla v pohodě.
Druhý hlavní hrdina Peter mi taky sednul. Nebyl to vyloženě hajzl a děvkař, jak by se asi dalo čekat od známého a i snad vlivného muže ve velkém světě. Jen uměl být přísný a nepříjemný. Zkušenosti z minulosti dokážou divy. Taky samozřejmě dokonalý model a ženským se pod ním podlamovala kolena, jak jinak, ale on to nedával najevo. Byl, dovolím si říct, snad jiný než je u postav v jeho roli běžné - skromný a normální. Měl možná lehce nalomené srdce, ale hlavně zničenou důvěru v lidi, protože to, co mu udělala ta plastická důra... To byl vážně hnus.
Ti dva k sobě vlastně i pasovali. Romantická linka - od nenávisti k lásce, která mě obecně baví. A i oni samotní mě bavili, od začátku do konce jejich vyprávění. Jejich milostné tempo bylo zas tak rychlé jako kdyby opravdu byli na závodech. Jako nedivím se k počtu stran knihy samotné, ale moje smysly a vnímání to až iritovalo, když se nad tím hodně pozastavím. Dva týdny se znají už se budou brát? Kristova noho. Neuvěřitelná, nereálná Blbost, s velkým B.
Kniha se mi však líbila a nemám zas nijak velké výhrady, až na jednu, respektive další věc, kterou si samozřejmě autorka nemohla odpustit, aby knihu propojila ještě víc s předešlými díly. William a babička: to je banda - bez pardonu - debilů, hodně slušně řečeno. Toho týpka jsem nikdy nepobrala a je neskutečně trapný, nepleťte si to s vtipným. Tohle je až moc za hranici všeho. A neopomeňme tu starou rašpli, co si hraje na vtipnou a nadnesenou dvacítku. Nesnáším jí čím dál víc. Pro ně "jednou a dost" vážně neplatí. Nemůžu si pomoct, jsou hrozní a neměli by existovat ani na papíře. Ne!
Tentokrát se mi příběh jeví jinak, lépe a vážněji, nijak uhozeně, a proto mě tím autorka mile překvapila. Nebylo to vtipné, jak se všude avizuje, ale ani to nevadilo. Sedlo mi to včetně postav, které jsem si celkem oblíbila. Našla bych výhrady, ale nikdo od něčeho takového nemůže čekat zázraky. Je to spíše jen romantická a oddechová kniha. Svůj účel splnila, takže nemám problém doporučit a hodnotím 4*. Jsem zvědavá na poslední díl s keříkem. :)

orangerose
26.04.2022 5 z 5

Super díl, zábavný, akční, boziii :)

ivetapl
25.04.2022 4 z 5

Další díl ze série Objekty touhy. Konečně chápu výraz rtěnky.

Kdo si myslela, že se vyhne Williamovi a babče, tak sorry, ale jsou tam. I když jen na pár stran. A ano, babča je prostě babča.

Já si čtení maximálně užila. Violet to neměla jednoduché a já na jejím místě bych byla v háji. Protože bych neměla odvahu se Peterovi postavit tak jako ona. Co provedla Kirsten... No nakopala bych jí a hned několikrát. Líbilo se mi, jak se Violet a Peter pošťuchovali. Jak se od sebe chtěli odehnat, ale mělo to opačný účinek. ️ Peter byl šíleně ochranářský, i když si to nechtěl připustit. A Zoey? Ta byla úžasná. Jsem moc ráda, že Peter nijak nehrotil Violetino tajemství. Že prostě jednal v šoku, ale přiznal se k tomu a zachoval se jako chlap, hned následující den. ️️

Knížka je si myslím opět vtipné napsaná a já autorky styl miluji. Je to pohodová odsechovka, žádné náročné čtení. Pokud se vám ale už Jeho banán nelíbil, další díly asi ani načtěte... Autorka má zvláštní smysl pro humor a ten prostě není pro každého.

Dellphi
23.04.2022 3 z 5

Knihy v této sérii mě zatím moc nebavily, snad až na 1. díl, ten byl docela fajn … takže jsem od knihy moc nečekala, ale nakonec jsem byla mile překvapená. Příběh byl jednoduchý, bez větších zvratů, ale i tak čtivý. Zkrátka ideální pro chvíli klidu a odpočinku. Faktem je, že mě bavil více začátek, než konec (ten byl až příliš jednoduchý), ale i tak to bylo fajn.