Její tajemství

Její tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483555/bmid_jeji-tajemstvi-Y14-483555.png 4 448 92

Objekty touhy série

Uznávám, zpackala jsem to. Chyba číslo jedna: Požádala jsem Petera Barnidge o práci. Chyba číslo dvě: Jeho nabídku jsem přijala, místo abych mu ji vmetla do tváře, jak jsem plánovala. Chyba číslo tři: V zájmu zkrácení tohoto seznamu, abych se nedostala až do řádu stovek, budu předstírat, že jedinou další chybou bylo zatajit jednu malinkatou informaci během pohovoru. Peter Barnidge… Tak kde mám vůbec začít? Co třeba tím, že po mém prvním pracovním dni pro pana Superstara, nejlepšího a nejprodávanější mezinárodního autora, se jeho jméno stalo mou oblíbenou náhražkou nadávek. Nakopla jsem si palec u nohy? Do Petera Barnidge! Přečerpala jsem bankovní účet? Ten Barnidge! A když jsem si uvědomila, že jsem se zamilovala do svého šéfa? No pro Petera Barnidge? Kéž bych ho mohla prostě nenávidět, místo té zvrácené, matoucí směsi nenávisti a přitažlivosti, kterou k němu cítím. A je to ten špatný druh přitažlivosti. Temný s nádechem spalujícího žáru. Takový žár, že se mám chuť pokřižovat pokaždé, když se na něj podívám, protože mi stačí jen jediný pohled, abych se ocitla ve světě hříchu. Když už mluvíme o hříchu… Je tu ten drobný detail, co jsem zatajila při pohovoru. Ale jsem svobodná matka a udělám cokoli, abych zajistila svoji dceru, i kdyby to znamenalo udržet jedno malé tajemství. Bohužel, i malá tajemství časem nabobtnají. Myslím, že je jen otázkou času, než na to přijde, a mám pocit, že z toho nebude mít radost…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

Her Secret , 2019

netopýrek1985
17.04.2023 4 z 5

Mě ten její styl prostě baví.

Eva_Skala99
16.03.2023 5 z 5

Milé pokračování této série. Čtivé, dobře napsané. Nenudíte se a zasmějete se. Doporučuji!!!

Zirvith
03.03.2023 3 z 5

Celkem fajn pokračování. Četlo se docela dobře.

Petra38
15.02.2023 3 z 5

Jak už jsem se naučila v této sérii, je to milé, lehké čtení ,které vás až tak moc nerozbzíká přes spaním. Příběh mě potěšil ale taková bomba to není abych četla znovu i přes to ,za přečtení určitě stojí.

veronika9761
10.02.2023 3 z 5

V ramci zanru a serie lepsi prumer.

Julinka679
30.01.2023 4 z 5

U této série už úplně nemám co dodávat, vše již bylo řečeno...
Je to vtipné, oddechové, čte se to samo a za jeden/dva večery máte přečteno.
Drží si to pořád tu samou laťku, tak doufejme, že to autorce zůstane i nadále.
Já se bavila, ostatně jako u předešlých dílů.
Doporučuji a dávám 4* :-)

adela2230
22.01.2023 5 z 5

Děj je velmi snadný a předvídatelný. Ale i presto je fajn. Jsou zde vtipne momenty a díky tomu kniha plyne. Líbí se mi i zahrnutí předchozího páru, kde až teď mi přijde Lilith mnohem lepší.

Iris30
21.01.2023 5 z 5

Přesto, že děj je opravdu hodně předvídatelný, kniha se mi líbila. Oba hlavní hrdiny jsem si oblíbila, jen se mohla spisovatelka při té jejich vášní trochu víc rozepsat, tam mi to přišlo hodně zrychlené a zmíněno jen jakoby mimochodem.
Opět se tam prolínají postavy z minulých příběhů, což se mě moc na téhle sérii líbí.
Po Zákusků se mi Tajemství líbí jako druhá nejlepší.

knizni.taurus
06.01.2023 3 z 5

Co k těmto knihám ještě psát? :D Všechno je to na stejné brdo, ale k odreagování mi to bohatě stačí. Výhoda je taky to, pokud chcete knihu přečíst rychle (třeba do počtu :)), tak tohle máte za sebou během jednoho dne.

Hlavní postavy tady byly fajn. Líbilo se mi zakomponování povolání spisovatele a malá Zoey byla i skvělým zpestřením příběhu. Chemie mezi hlavními postavami fungovala na výbornou a pokud jste stejně jako já fanoušky hate to love romantické linky, tak vám podle mě kniha sedne.

Mě už čeká jen poslední díl s názvem Její keřík a mám hotovo. Celá série je za mě povedená vtipná, romantická komedie a podle mě určitě stojí za přečtení :)

whiolet
05.12.2022 3 z 5

Ačkoliv mě ústřední postavy dost bavily, celkově mi to přišlo uměle vytvořené a spoustu věcí mi tam nesedělo.

Rapeh
23.11.2022 2 z 5

Nejslabší kniha, kterou jsem od autorky četla

Laf
14.10.2022 4 z 5

Skvělý nenáročný příběh, u kterého se dá vypnout. I když je děj předvídatelný, čtení mne bavilo. Stojí to za to :)

Marci34
13.10.2022 4 z 5

Od autorky asi nejslabší kousek, ale i tak se mi kniha líbila.

Ewe291
28.09.2022 2 z 5

Mozno by to bolo dobre, keby to bolo trocha dlhsie a viac prepracovane. Neznasam Lilith a jej "sarkazmus" vazne nesadla mi vobec.... K postavam tejto knihy som si vobec nevytvorila vztah pretoze slo vsetko velmi rychlo, a to uz potom uberalo na zazitku z knihy. Viem, ze autorka ma svoj styl pisania ale mne tam prosto nieco chybalo a aj Wila tu uz vykresluje nasilu a aj babicku a uz to prosto nieje to co som ocakavala. Som zvedava na poslednu knihu

mrkačka92
28.09.2022 2 z 5

Kniha o ničem...už na začátku Vám bude jasné jak příběh skončí. Očekávala jsem sice jednoduché čtení, ale postrádala jsem zde aspoň trochu humoru...

Kristy.Seb
24.09.2022 3 z 5

Láska je jen psychický stav podobný psychóze. Láska je jen přechodné pominutí smyslů, jako dobrovolné ponoření do alternativní reality, kde fakta nejsou tak důležitá jako city. Je to místo, kde se lidé rozhodli ignorovat své instinkty a zdravý rozum, protože důvěra je důležitější než realita. Láska je zatracená lež.

Když se všechno potlačuje, může to později vybuchnout.

Když ti na někom záleží, tak tě to zaslepí a stane se z tebe hlupák.

U všech dílů mě mrzí, jak vždy konec je rozhodně uspěchaný.

kacenka6144
13.09.2022 4 z 5

Klasická oddechovka. Určitě jste tenhle příběh už někdy četli, jenom se postavy jmenovaly jinak a možná byl děj zasazený do jiného prostředí. Ale já se docela bavila. Příběhem se pořád proplétají staré dvojice, takže s nimi neztrácíte kontakt a tak trochu si opakujete kdo je kdo a kdo je s kým. Čtení na max. dva večery.

narisa
04.09.2022 5 z 5

Tak tento díl mě opravdu mile překvapil. Moc se mi to líbilo a nebylo to tak střeštěné. Škoda jen, že to bylo tak krátke. Dvě třetiny byly super, ale v té poslední třetině před koncem autorka nějak chvátala, škoda, že se více nerozepsala. Třeba o tom, jak Peter poznával Zoe. Hlavní postavy mi byly každopádně sympatické, Violet od začátku a Peter později, když se přestal chovat jako blbec.
Doporučuji.
Hodnotím 4,5*.

Annyshga
03.09.2022 3 z 5

Další díl ze série Objekty touhy, a i tentokrát to bylo příjemné oddechové čtení u kterého se člověk zasměje. I když musím říct, že oproti předešlým dílům tu bylo vtipných míst méně a to mě mrzelo. Ještě, že se na scéně na chvíli objevila babča se svým specifickým smyslem pro humor. Líbí se mi, jak autorka propojuje osudy svých hrdinů v jednotlivých knihách a máme tak pořád přehled o vývoji daných vztahů. Jeji tajemství je za mě zatím nejslabší ze všech příběhu, přestože byl děj hodně čtivý a zvládla jsem knihu za jedno odpoledne. Chyběla mi zde již zmiňovaná dávka humoru a taky konec by si podle mě zasloužil pár stranek navíc. I přesto určitě sáhnu po dalším dílu .

Hypatia1010
21.08.2022 4 z 5

Docela příjemné, oddechové čtení, akorát mi vadilo, že do značné míry kopíruje titul Moje (tak trochu) utajené dítě, který jsem četla dříve. Jenže tady nebyla interakce mezi hrdiny tak atraktivní a vtipná jako tam.
V normálním životě bych si Petera asi zamilovat nedokázala. Z celé knihy mě nejvíc bavila Zoey, Violetina dcera. A samozřejmě opět babča s Williamem nezklamali se svými vylomeninami.