Nedám Ti (vedieť)

Nedám Ti (vedieť) https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494564/bmid_nedam-ti-vediet-e8Y-494564.jpg 4 84 12

Texting série

Jedna noc s jeho pytónom mi nestačila... „Ahoj, Monty! Chceš vidieť môjho pytóna?“ Takto som skončila na záchodoch v bare s neznámym chlapom. Ja, Monty Andrewsová, slušne vychované dievča a panna. Bola som síce mimo, nemôžem však poprieť, že to medzi nami nesmierne zaiskrilo, dokonca aj cez správy. A tak sa dohodneme, že sa spolu vyspíme a na všetko zabudneme. Veď o to išlo, nie? Dostať to zo seba von. Nemala som v pláne znova a znova končiť v posteli s potetovaným, svalnatým, nádherne nemravným slobodným oteckom. No stalo sa. Všetko išlo ako po masle – než som zistila, že som učiteľka jeho syna.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Zelený Kocúr

Can't Text This

Ála1968
18.01.2024 4 z 5

Skvělé, vtipné, romantické a mírně erotické.Jsem ráda, že mám všechny díly pohromadě a můžu je číst hned za sebou.

MamaKnihomolka
15.03.2023 5 z 5

Třetí díl série Texting, do které jsem se pustila a naprosto mě pohltila. Po trošku slabším druhém dílu (Chce sa mi s tebou m(a)ilovať) přišla zas bomba, u které jsem se neskutečné bavila.

Robbie byl skvělý. Jeho narážky (někdo by řekl, že puberťácké) mě rozesmávaly a k jeho osobnosti se to prostě hodilo. Nápad s protiklady autorka moc dobře uchopila a udělala i slušnou (leckdo by řekl neslanou nemastnou) holku velmi zajímavou, která se kapitolu od kapitoly vyvíjí.
Potěšilo mě, že jsem mohla i nahlédnout do Robbieho hlavy a vědět jak on prožívá příběh.

V každé knize se objeví nějaké zvířátko, do kterého jsou postavy zblázněné. U prvního dílu (Láska cez správy) to bylo originální a dodalo to na vtipnosti, ale už od druhého dílu mi tahle myšlenka přijde otřepaná a čtenář už vlastně ví co čekat.
Další co jsem zmiňovala už v druhém dílu je to, že textovky prostě nejsou oddělené. Třeba to, že si napíšou už další den nebo o týden později, si čtenář může je domýšlet. Stačila by třeba jen hvězdička nebo jakýkoliv oddělovník.

Co se týče samotné zápletky, tak celá série není postavená na nich. Ano, v každém dílu je něco, s čím se postavy musí samozřejmě vyrovnat, ale není to žádné extra BUM, které by vyloženě otřáslo jejich vztahem na delší dobu. Je to zkrátka vtipné odpočinkové čtení, které si rozhodně užijete!

knihomolka_eli
12.01.2023 4 z 5

Táto knižka sa mi páčila zatiaľ najviac zo série. Každá ďalšia ma baví viac ako predchádzajúca :)

Slušná, milá a vždy staromodnéjšie a nevyzývavo oblečená Monty začína pracovať ako učiteľka. Ma dvojča a jej sestra je jej presný opak. Monty nikdy nerobí ,,nesprávne" veci, až kým nestretne sexi Robbieho.

Robbie už nemôže byť viac iný než je Monty. Je celý potetovaný, má úplne odlišné správanie a má aj syna :) úžasného Xaviera. Hlavní hrdinovia sa napriek rozdielom k sebe neskutočne hodia.

Pri tejto knihe som si oddýchla, pobavili ma vtipné správy medzi hlavnými hrdinami. Páčilo sa mi, že sa v knihe spomínajú aj postavy z predchádzajúcich častí. Pri dialógoch medzi Robbiem, Zachom a Deliou som sa riadne narehotala. Teším sa na ďalšiu časť a dúfam, že bude minimálne rovnako dobrá.

Ewe291
11.11.2022 4 z 5

Zacina sa vytracat urcite caro. Knihu som doslova zhltla, ale .... Zacnem postupne. Znova sme stretli starych znamich Zach, Delia a okrajovo aj Zoe. Lenze co mi vadilo, bolo ako Zach nadaval, bud som mimo alebo v prvej casti to tak nebolo, tam bol skvely a tu to uz ide akosy dolu vodou ..... Maly Xavi bol podareny, ale podla mna mal malo priestoru. Znova sme tu mali aj zvieratko, tentoraz zajacika ktory mal tiez malo priestoru co mi troska vadilo. Robie bol "pyton" a to doslova oblubila som si ho a Monty, no zo zaciatku som ju mala rada ale potom sa to akosy vytracalo a vsetko mi prislo take uponahlane a to sa daju knihy krasne rozpisat, toto mi chybalo ale inak som sa aj zasmiala ale vazne ocakavala som, ze to bude mat "iskru" a kazda cast bude o nieco lepsia ale zatial vyhrava prva a ostatne su take trosicka slabsie ale nieje to take strasne

lilkys
06.11.2022 4 z 5

(SPOILER) A konečně třetí díl! Ten bych řadila na druhé místo z celé série, zatím.
Monty je čerstvá paní učitelka, obléká se staromódně, rozhodně ne vyzývavě, nemluví sprostě a nechodí do barů! A přesto v jednom skončí a pozná se s Robbiem...

Hrozně mě tady zaujaly postavy, Monty byla svým způsobem originální a Robbie, svobodný mladý otec, který má nádherný vztah se syne - úplně super, ti mne bavili!
Co mne štvalo bylo Montyino neustálé omílání toho, že je slušná dívka a tohle a tohle a tohle rozhodně nedělá! A pak šla a udělala přesně to! :D Naštěstí okolo půlky to přijme a už je ticho.

A co hodně snižuje kvalitu tohoto dílu je naprosto hrozná korektura.. Plno překlepů, špatně dané oddělovníky, podivný překlad místama.. Je prostě vidět, že už chtěli mít rychle vydáno a nedali si s tím tolik práce.
Autorce zase neseděla matematika v tomto díle, takže to mě zamrzelo.

etell
14.08.2022 5 z 5

Túto sériu som si naozaj užila! Milé, vtipné, veľmi čitatelné. Odporúčam.

0197
15.06.2022 5 z 5

Paráda. Velká spokojenost. Netrpělivě jsem další díl vyhlížela. Jsem ráda, že jsem se dočkala a že jsem dostala zatím asi nejlepší příběh (tak nějak se nemůžu rozhodnout mezi tímto a prvním dílem). Naplno se tu projevil autorčin skvělý humor, který mi trošičku v druhé části chyběl.

Monty byla slušňačka. Vtipný, jak skoro vůbec nemluvila sprostě. To ještě někdo dokáže :-) ? Jo byla učitelka, ale i tak :-). Robbie byl správný chlap. Měl krásný vztah se synem, který byl rozkošný. Taková tatínkova kopie :-). Líbilo se mi, jak pro něj vařil a jak se snažil dát vztahu s jeho mámou šanci. Líbí se mi v knihách protiklady. Tady ti dva nemohli být rozdílnější. Nevinná, mladá, začínající učitelka, která ráda nosí dlouhé sukně a neobléká se vyzývavě a potetovaný, neuvěřitelně sexy svobodný otec, který trochu svou vizáží nahání strach.

Začátek byl parádní. Líbilo se mi, jak se trochu Monty utrhla z řetězu. Jejich hašteření přes textovky potom nemělo chybu. Právě textovky na této sérii opravdu zbožňuju. Jen bych třeba občas uvítala nějaký oddělovník, že je další den. Ale drobnost. Celý příběh byl vtipný, dost sexy, měl jiskru a vzájemná přitažlivost mezi Monty a Robbiem byla cítit z každé stránky.

Oceňuji, jak si někdo vyhrál s názvem, který je opravdu trefný. Musela jsem se smát, když jsem se dostala k určité pasáži :-). Příjemným překvapením bylo, že oproti předchozím dílům se tady střídají pohledy obou hlavních hrdinů. Epilog mi vykouzlil velký úsměv na tváři. Byl hodně milý, zároveň nepřeslazený. Málem bych zapomněla, že ani zde nechybí další roztomilé domácí zvířátko, zároveň tu narazíme i na menší kozí gang :-). Pokud jste si tak jako já oblíbili Zacha a Deliu, tak se těšte, objevují se tu dost. Jsem zvědavá co nám přinese poslední díl a samozřejmě se těším.

nina3905
12.06.2022 5 z 5

Vtipná relaxačná romantikuš oddychovka - za mňa omnoho lepšia ako dva predchádzajúce diely. Iskrenie, chémia medzi hlavnými hrdinami bola priam hmatateľná. K knihe ma pobavili aj netradičné domáce zvieratká (najmä ich mená). Na odreagovanie si knihu určite prečítajte.

petusska01
09.06.2022 4 z 5

Vážne som sa bavila. Texty boli vtipné, rozhovory ešte vtipnejsie. Postavy sa nebrali veľmi vážne, boli si vedome svojich plusov i nedostatkov, napriek tomu sa našli, počúvali, bavili, ľúbili. Tá chémia, napätie medzi nimi, všetci spomínaní kamoši, synovia, kozy, zajace, to bolo veľmi milé. Jediné, čo bolo také slabšie bola zápletka, jej minimálne trvanie, vážnosť a jednoduchosť jej vyriešenia hneď na začiatku ako sa stala...aaaaale dobre. Bolo to fajn, oddychovka, príjemný chlap, nehysterická žena, ľahká erotika, milý príbeh. Dobré pokračovanie dvoch predchádzajúcich dielov. Som spokojná a odporúčam. Nie je to trhák, ale aj takéto pribehy postačia.

Vknihách
08.06.2022 5 z 5

Naivne som si myslela, že prvé dve časti série boli skvelé, vtipné a šteklivé. Že už lepšie knihu v sérii nebudú. Nie, opäť mením názor. TÁTO taká bola lepšia…
Obdivujem slovenský preklad najmä čo sa názvov série týka. Krásne sa vyhrajú s našim jazykom; predstavia trefný, vábivý titul.
Hneď na začiatok poviem, že z predošlých častí som nadobudla dojem, že Robie je afroameričan. Preto ma zarazil sexi chlap na záložke a obálke (niežeby černoch nemohol byť sexi,ale nie je to môj typ). Z opisu Monty som sa dozvedela, že som nemohla byť ďalej od pravdy… jeho pravým opakom je malá ryšavka a protiklady sa priťahujú. V tejto knihe extrémne! A funguje im to. Teagan nesklamala a opäť stavila aj na netypické domáce zvieratká, vtipné dialógy a vymieňanie správ, vďaka ktorým stránky odsýpali jedna radosť. Ako ja,aj autorka má rada striedani kapitol z mužského a ženského pohľadu, takže v tomto som maximálne spokojná. A zápletky? Najlepšie z celej série. Autorka to proste vie. Úprimne, dospelé krásne panny mi v knihách idú na nervy a je to pre mňa neuveriteľné. Avšak Teagan s Monty nespravila hlúpu naivku či svätcu. Práve naopak. Monty sa mi veľmi páčila. A autorka nezostala dlžná nič ani historkám o vymýšľaní mien…je to bláznivá ženská a ja ju radím k mojim obľúbeným autorkám. Som nesmierne zvedavá na ďalšiu knihu zo série. Z môjho pohľadu, NEDÁM TI (VEDIEŤ) bude ťažké prekonať. A posledný postreh: som sklamaná, že sa tentokrát v poďakovaní neušla prekáračka na účet Colleen Hoover XD

Ralemo
24.05.2022 5 z 5

Opět parádní příběh se zajímavým dějem, zápletkou, troškou dramatu a nakonec šťastným koncem.
Příběh Montany a Pytóna byl od začátku velice humorně napsaný, jejích slovní přestřelky vážně stojí za to a jejich sexuální přitažlivost také.
Líbil se mi děj z pohledu obou dvou hlavních hrdinů, Xavier byl taky skvělý.
Určitě doporučuji přečíst. :)

Anna195
16.05.2022 5 z 5

Autorka ani tentoraz nesklamala a ja som opäť dostala vtipný príbeh, plný dvojzmyslov, vášne, iskrenia, skvelého humoru a k tomu všetkému ešte aj vtipné hlavné postavy. Preto túto sériu, tak zbožňujem.

Tentoraz je v úlohe hlavného hrdinu sexy otecko Robbie, ktorého môžeme poznať z prvej časti série ako najlepšieho kamaráta Zacha. Ja som sa na jeho príbeh obzvlášť tešila, keďže už v prvej časti si získal moje sympatie. Inak nečudujem sa, že naša hrdinka Monty, začínajúca učiteľka, po ňom vyštartovala, aj keď.. no mala v sebe istú dávku odvahy. Ale potom, ako nám ho autorka opísala som ju úplne chápala. Monty je úplne iná ako ostatné ženské postavy v tejto sérii, ale tým, že bola v dobrom slova zmysle zvláštna si ma získala a fandila som jej.

Hneď začiatok, kde sa Monty a Robbie zoznamujú, bol pre mňa vtipný, čo si budeme, Teagan tieto zoznamovacie časti vie písať. Od začiatku po samý koniec je medzi nimi veľa iskrenia, vášne, doberania a obzvlášť vtipných dvojzmyslov, najmä zo strany Robbieho. Jeho repliky milujem.

Značnú časť deja tvoria správy medzi nimi, tieto správy ma fakt bavili a doslova som si ich užívala. Áno, zápletka je jednoduchšia, ale mne sa táto zápletka a aj vyriešenie celej zápletky páčilo. A nesmiem nespomenúť malého Xaviera, pretože v kapitolách, kde sa vyskytol úplne hviezdil a myslím si, že aj on očarí nejednu čitateľku. Komu by sa nepáčila zmenšená verzia nášho hlavného hrdinu? Epilóg bol, taká milá čerešnička na záver.

Musím pochváliť, ako sa vydavateľstvo vyhralo s názvami kníh.

láska napětí

Teagan Hunter
americká
2021  78%Láska cez správy
2021  75%Chce sa mi s tebou m(a)ilovať
2022  82%Nedám Ti (vedieť)
2023  88%Pukom do srdca
2022  83%Ešte! (mi daj šancu)

Kniha Nedám Ti (vedieť) je v