Ešte! (mi daj šancu)

Ešte! (mi daj šancu) https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503591/bmid_este-mi-daj-sancu-ZS6-503591.jpg 4 62 12

Texting série

< 4. díl

Je arogantný. Je to kretén. Nenávidím ho… aspoň si to myslím. Milujem ta , povedal. Navždy , povedal. No ukázalo sa, že klamal. Keď sa kvôli nemu presťahujem na opačný koniec krajiny a on sa na mňa nakoniec vykašle, snažím sa ho zo všetkých síl vytesniť zo života. Je však náročné, keď vám zlomí srdce najslávnejší chalan v meste. Po katastrofálnom roku si potrebuje napraviť reputáciu a ja zase túžim po povýšení v práci. A tak uzatvoríme dohodu, ktorá bude prospešná pre nás oboch. Veď ide len o rande na niekoľkých charitatívnych akciách. Je to arogantný kretén. V žiadnom prípade nehrozí, že sa doňho znovu zamilujem. Kedysi som ho milovala. Teraz ho nenávidím... aspoň si to myslím.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Zelený Kocúr

Text Me Baby One More Time

Ála1968
18.01.2024 3 z 5

Tak za mě asi nejslabší díl z celé série. Chybí mi tu trochu nějaká jiskra.A konec byl takový nijaký,honem,honem a nic.Ani žádný epilog, čekala jsem,že se dozvím něco o ostatních.

0197
12.10.2023 5 z 5

Závěrečný díl se nesl ve stejném duchu jako předchozí. Bylo to vtipné, zábavné, četlo se to rychle a nechyběl rozkošný domácí mazlíček. Trochu jsem se obávala tématu druhé šance, které nemám v oblibě, ale pohoda :-).

Shep to 2x p*sral, jako že fakt hodně. Nebyl zlý, zkrátka udělal chyby, ke kterým se nepostavil čelem. Musel dospět a přestat lpět na minulosti a tou si vše zdůvodňovat. Ale snažil se.

Denver říkala, že ho nenávidí, ale to nebyla úplně pravda. Souhlasila, že ho bude doprovázet na společenské události. To, co tam o něm roznášela, respektive o jedné části jeho těla - no měla koule a on to naštěstí bral s klidem :-). Mezi nimi to tak jiskřilo.

Jsem ráda, že tu byl náhled do minulosti pomocí textovek. Objevila se tu většina předchozích postav. Všechny holky a Zach. Obávala jsem se, jestli si Shepa oblíbím, ale nebyl problém. Fandila jsem mu. Epilog chyběl, ale ani mi to nevadilo. Když to shrnu, tak první a třetí díl za mě nejlepší a nejvtipnější, pak těsně následuje tento a za nejslabší považuji druhý, který mě místy nudil. Začíná od autorky vycházet další série, tentokrát o hokejistech. A ta taky vypadá velmi slibně.

Ewe291
26.06.2023 3 z 5

Za mna 3,5* viac nie. A preco? Bolo to mile, bolo to zabavne ale .... Ale chybala tomu iskra a NEZNASAM UPONAHLANE KONCE a chybali mi tu vsetci z predchadzajucich casti a tak. Inak som rada, ze sa Shep ukazal v lepsom svetle ale za mna asi najslabsia kniha zo serie

MamaKnihomolka
20.03.2023 4 z 5

Poslední díl ze série Texting. Tentokrát o dvojčeti Montany Denver a o bratrovi Zacha z prvního dílu (Láska cez správy).
Hodně na mě působil stejně jako druhý díl. Ale nakonec usuzuji, že byl o chloupek lepší. Zase jsem se bavila míň a bylo to asi tím, že mě ani jedna postava zvlášť neupoutala. Jak příběh plynul, cestu jsem si k nim oboum našla. Moc se mi líbil Shepův progres. Jak si s ním autorka poradila bylo velmi povedené.

Jelikož mezi postavami probíhala sms komunikace zejména v minulosti a to bylo vždy v nové kapitole, bylo to mnohem přehlednější než v předešlých dílech.

Příběh o následcích minulosti v budoucnosti, o nových začátcích a jak moc se dokáží navzájem prolínat.

knihomolka_eli
26.02.2023 4 z 5

Celá séria Texting sa mi páčila. Každý ďalší vydaný diel mi prišiel ešte vydaranejší ako predchádzajúci.
V tejto časti bol hlavnou mužskou postavou Shep, ktorý bol v Láske cez správy záporák. Aj som sa obávala, či sa môj názor naňho (ktorý nebol dvakrát pozitívny) zmení. Ale teda zmenil sa. V tejto časti nahliadneme do života Shepa oveľa viac. Celkový obraz nám dotvárajú aj jeho správy s Denver z minulosti a zisťujeme, prečo sa v niektorých situáciách zachoval tak, ako sa zachoval. Shep sa musel nad svojim správaním zamyslieť a ak chcel získať Denver, mal čo robiť, lebo tá mu nič nedarovala len tak.
Denver tiež trošku poznáme z predchádzajúcich kníh. Je sestrou, dvojčaťom,Monty. Shep jej v minulosti už raz zlomil srdce a zrazu jej zas prichádza do života. Denver je novinárka a pre jej kariéru by bolo dobré, keby s ním ako so slávnym športovcom, spravila rozhovor. Shep s tým nemá problém, pod jednou podmienkou...Denver na ňu pristúpi a znovu sa začína to, čoho sa Denver tak obávala.

Ako sme pri Teagan zvyknutí, ani v tejto knihe nechýbali vtipné slovné prestrelky, zábavné momenty, iskrenie a veľká príťažlivosť medzi hlavnými postavami.
Páčilo sa mi, že sa v knihe vyskytli aj postavy z predchádzajúcich kníh. Aj, ze Shep nabral odvahu na ospravedlnenie za naozaj hnusne veci, ktoré v minulosti spravil.

Celá séria bola fajn oddychovkou, knižky boli vtipné a romantické, čítali sa rýchlo a dúfam, že má autorka ešte veľa nápadov na ďalšie knižky :)

Holubicka1
24.01.2023 5 z 5

(SPOILER) 4,5*
Vtipný, emotivní příběh o odpuštění, druhých šancích, přátelství, ale i o lásce, jejíž plamenem nikdy nevyhasne.

Příběh Shepa a Denver začal už na střední škole. Díky společným kamarádům si začnou psát a stanou se z nich dobří přátelé. Nakonec se zamilují, a i když se ještě nikdy neviděli, plánují společnou budoucnost na vysoké škole. Když se ale konečně setkají, nic nejde tak, jak si naplánovali. Roky plynou a Denver je ve svém životě spokojená. Jenže najednou se Shep vrací zpět a není před ním úniku.

Denver a Shep jsou pár, který jsem si zamilovala. Jiskření, dohadování, žertování a nepopsatelná touha - nic nechybí. Taky jsem si zamilovala Steva. Skvěle doplňoval Denver se Shepem.

Shep, slavný sportovec, který je vtipný, drzý a na první pohled sebevědomý. Jenže za tím vším se ukrývá člověk, který chrání své už tak zničené srdce.

Denver, novinářka, která je chytrá, krásná a drzá, se stará o své přátele a pořád se nepřenesla přes svou první lásku.

Čtvrtý závěrečný díl je dokonalé zakončení série Texting. Nevím, proč jsem tak dlouho čtení odkládala, protože vám můžu říct, že mě příběh pohltil od první kapitoly. Knížku jsem přečetla během jednoho večera a čtvrtý díl se stal mým nejoblíbenějším z celé série.

petusska01
23.01.2023 5 z 5

Celú sériu Textingu určite odporúčam- Ani tento príbeh nie je výnimkou, od začiatku som sa veľmi bavila, páčilo sa mi to. Skákanie z prítomnosti do minulosti robilo tiež príbeh zaujímavým, a autorka nás napínala až do "poslednej" minúty, že čo sa vlastne udialo. Denver bola vtipná osôbka, veľmi milá, šikovná, páčil sa mi aj jej prístup k Shepovi po tom, čo urobil, nebol nejaký naivný, čož fakt nemôžem niekedy čítať. Čo sa týka Shepa, asi s ním som mala väčší problém si ho obľúbiť, lebo aj keď reagoval v tejto časti "správne" tak kvôli jeho minulosti a jeho minulým činom som mu už aj ja mala problém uveriť :-D Ale snažil sa chlapec a všetkých si nás získal :) Taktiež som sa rada stretla s predchádzajúcimi postavami, zaspomínala si a zasmiala sa spolu s nimi. Veľmi príjemná séria naozaj.

simona5843
15.01.2023 3 z 5

Ak máte chuť na vtipné oddychovky tak sériu Texting dávam do pozornosti je tu však jedno ale. Posledný diel bol podľa mňa najslabší. Zo začiatku to vyzeralo veľmi fajn a mala som pocit že sa to bude niesť v rovnakom duchu ako predošlé diely no nestalo sa tak. Veľký problém som mala aj s hlavným hrdinom.To čo spravil v minulosti mi prišlo nedospelé a sebecké.Chápem jeho obavy a dôvody ale rozhodne to mohol spraviť inak. Knihy od autorky sú veľmi vtipne ale tu mi to hlavne na konci prišlo už trochu kŕčovité až trošku trápne. Aj keď som sa trošku s knihou potrápila neľutujem že som si ju prečítala.

etell
09.01.2023 5 z 5

Celá séria ma veľmi bavila. Pre mňa veľké osvieženie medzi knihami podobného charakteru. Vtipné, romantické...už dialóg medzi hlavnými hrdinami je šteklivý a dostával ma. Postavy opäť veľmi sympatické, konečne nie zlý chlapec.... Chlap, čo vie, že danú ženu chce a je milý, vtipný. Príjemné čítanie. Ďakujem Teagan, toto moja romantická duša potrebovala.

januska82
29.11.2022 5 z 5

Páčila sa mi celá séria Texting, ale táto posledná kniha bola pre mňa top. Romantická, vtipná, z každého rošku trošku.... Nemam co vytknúť, určite odporúčam prečítať

Anna195
04.11.2022 5 z 5

Celá séria Texting mi neskutočne sadla, značný podiel má na tom práve autorkin humor, ktorý som si išla s ňou. Hneď na úvod poviem, že mi táto partia kamošov zo série bude chýbať. A Shepard s Denver? Tí si tiež získali moje knihomľské srdiečko.

Tejto časti som sa najviac obávala, keď zoberieme do úvahy, kto je hlavná mužská postava. Tu ňou je Shepard. Áno, ten Shepard, ktorého poznáme ako záporáka v Láske cez správy. Musím sa priznať v Láske cez správy som ho fakt nenávidela (určite som v tom nebola sama), no v tejto časti si u mňa značne polepšil, pretože práve vo svojom príbehu si Shepard prejde prerodom, kde pochopí všetky svoje chyby a vy pochopíte, prečo. Ale ani naša hlavná hrdinka Denver mu, teda nič nedarovala, keďže ani k nej sa nezachoval ukážkovo. Shepard sa musí snažiť, a že sa snažil aby ju získal. On je v podstate skrytý romantik. Jeho činy hovorili za všetko a vo svojom príbehu, teda činný bol.

Som rada, že nám autorka dala nahliadnuť aj do ich minulosti cez správy, pretože tak som lepšie pochopila ich vzťah a najmä, čo sa stalo medzi nimi. Tu mi bolo Denver veľmi ľúto. Ale pochopíte, prečo Shepardove správanie nebolo vždy ukážkové.

Opäť ani v tejto časti autorka nešetrí skvelým humorom, vášňou, dvojzmyslami či iskrivými momentmi, no rozhodne tu tiež nechýba roztomilé zvieratko, ktoré je pre túto sériu už taká značka.

Ja hovorím tejto humornej sérii áno. Samozrejme hovorím áno aj tejto časti a dúfam, že sa ešte dočkáme ďalšieho prekladu kníh od Teagan Hunter.

Ralemo
01.11.2022 5 z 5

No tak to byla bomba! Neskutečně nádherný, romantický příběh o nešťastné lásce, kdy si každý zaslouží druhou šanci a výjimkou není ani sexy sportovec Shep. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, oceňuji příběh z pohledu obou hlavních hrdinů. Velice vtipné slovní přestřelky, zajímavé zápletky s troškou dramatu. A šťastný konec, co víc si přát. Všechny knihy od této autorky se mi moc líbí a tato není výjimkou. Určitě doporučuji přečíst a moc ráda se k této knize vrátím. :)

láska romantika

Teagan Hunter
americká
2021  78%Láska cez správy
2021  75%Chce sa mi s tebou m(a)ilovať
2022  82%Nedám Ti (vedieť)
2023  88%Pukom do srdca
2022  83%Ešte! (mi daj šancu)

Kniha Ešte! (mi daj šancu) je v