Pukom do srdca

Pukom do srdca https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519268/bmid_pukom-do-srdca-X1H-519268.jpg 4 81 19

Carolina Comets série

Prežívam najhorší rok svojho života. Prišiel môj tím pre prehru v šiestom zápase o pohár? Áno. Zatkli ma a zničili mi dobré meno? Áno. Prešlo ma skoro auto, keď sa to moje pokazilo? Aha – hetrik. Tento rok sa mi končí zmluva s tímom Carolina Comets, a ak v ňom chcem zostať, musím sa dať dokopy. Potrebujem sa uvoľniť, nie si hľadať vzťah. Keď však v zoznamovacej apke narazím na to pekné dievča, ktoré ma takmer zrazilo, viem, že ho tentoraz nemôžem nechať odísť. Harper je zábavná, múdra a hokej ju vôbec nezaujíma. Mal by som sa sústrediť len na kariéru, a predsa na Harper nedokážem prestať myslieť. Viem, že by som sa do nej nemal zamilovať... ale tuším sa to už stalo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Zelený Kocúr

Puck Shy , 2021

Mistylady
26.03.2024 4 z 5

Nic se mu nedaří. Kazí všechno, co jde a spoluhráči na ledě se něj dívají skrz prsty. Navíc, když se vrací domů po menší dovolené u rodičů, pokazí se mu auto. A co čert nechce, málem ho přejede další auto. Auto, které řídí malý roztomilý skřítek Harper. A s ní se mu do života vrací zábava, smích, štěstí a láska. I když cesta k ní bude ještě hrbolatá.

Harper je veselá, upřímná, zábavná a má úžasnou práci. Vyrábí hororové panenky :D A navíc se vůbec nevyzná ve sportu a ani trošku jí nezajímá. Pro Colina je to osvěžující, když si může jednou za dlouhou dobu oddechnout a být sám sebou. Když mu Harper nabídne svezení, prožije ty nejlepší 4 hodiny za poslední dobu. A když pak u svého domu sleduje vzdalující se koncová světla jejího auta, uvědomí si, jaký je hlupák, že nechal odejít tu nejlepší ženskou, co zatím poznal.

Pro hokejisty mám slabost. Jsem trochu jako naše missky, co :D Řekněte mi, že je knížka o hokejistech a jdu do ní, aniž čtu, o čem to je. Takhle knížka mě moc bavila. Správně namíchaný koktejl smíchu, zábavy, strachu, lásky, rvačky a hlavně žhavého sexu.

0197
07.03.2024 4 z 5

Sedmidílná série o sexy hokejistech? To vypadá více než skvěle :-).

U Harper se mi líbila ta její posedlost a vášeň k hororům. Její podnikání bylo nevšední. Díky tomu, že ve tmě špatně vidí, málem srazila Collina, kterému pak nabídla svezení.

Collinovi vyhovovalo, že ho Harper nepoznala. Užíval si anonymitu a její hokejovou nezainteresovanost. I když ji to pak v určitém okamžiku říci měl. Neměl zrovna nejlepší období a užíval si, jak mu konverzace s ní vždy zvedla náladu.

Oba byli sympaťáci. Collin nebyl žádný playboy, což je fajn. Naplánoval opravdu rozkošné první rande. Jen škoda, že v knize nebylo více dalších schůzek. To mi tam chybělo. Ale chemii měli mezi sebou od prvních stran a ta romantika byla taková rozkošná. Závěrečné drama se naštěstí vyřešilo rychle, což mi vyhovuje.

- tajná identita
- hráč NHL
- online seznamka
- nezávazný vztah
- oba pohledy

kirstinrau
25.02.2024 5 z 5

Pukom do srdca

Hokej som mala vždy radšej. A po knihách od Elle Kennedy som začala túto tému vyhľadávať aj v knižnom svete. Preto som sa tešila, že som natrafila na ďalšiu sériu, v ktorej sa objavia hokejisti. Nie, nie je to ako knihy od Elle, ale rozhodne to stojí za prečítanie.
Je to taká milá oddychová jednohubka, ktorú zhltnete ako malinu.
Začína to naozaj zaujímavým stretnutím našich hlavných aktérov. Jedna celkom bláznivá žena, ktorá ulietava na hororoch a vyrába strašidelné figúrky, ktorá nemá páru o hokeji. On, dokonalý hokejista NHL, ktorý mal za sebou horšiu sezónu, no rovnako miluje horory a potrebuje sa vzchopiť, aby získal predĺženie zmluvy. A čo je na to podľa jeho kolegu najlepšie? Nezáväzný sex. Ich cesty sa síce rozišli, no prihlásenie na online zoznamku ich osud zviedol dokopy. Aj keď len jeden vie, kto je na druhej strane. Ich doťahovanie som zbožňovala a čakala som, kedy Harper príde na to, kto Collin v skutočnosti je. Bolo to napínavé a ja som im to všetko verila. Chápala som Harper a jej neistotu a odmietanie lásky, no Collin bol tak úžasný, že si ho nemožno nezamilovať. Nad ich textovkami som sa bavila a čakala, kedy sa všetky tajomstvá prevalia a my dostaneme dokonalý happyend. Určite si prečítam aj ďalšie časti.

Ešína
21.02.2024 4 z 5

Miluju příběhy, kde hraje prim nějaký sport. A pokud je to hokej, tak je to topovka. Tato kniha byla příjemná odechovka, přesto mi tam něco chybělo. Částečně za to může nejspíš slovenský překlad ale i tak si přečtu další díly.

Ála1968
20.02.2024 4 z 5

Hokejisty miluju, takže za mě ano,ale na druhou stranu ,že bych se z toho posadila na zadek,to zas ne.Prostě tam nebylo něco,o čem bych mohla říct wau.... Přesto si přečtu i další díly.

TerkinKnižnySve
05.02.2024 5 z 5

Teagan Hunter - Pukom do srdca

Počet strán: 276
Vydavateľstvo: @zeleny_kocur_sk
Žáner: #romantika

Ľúbite hokej a romantiku?

Ja rozhodne nie!

A i napriek tomu ma táto kniha očarila.

Harper potrhla výtvarníčka, ktorá miluje horory a robí rôzne hororové diela (možno vďaka nej)
Collin hokejovy hráč, milovník hororu s neskutočne romantckým srdcom (možno vďaka nemu)

A možno vďaka ich humoru, výborným doberačkam pri ktorých som sa šúlala smiechom, klišoidnej láske alebo velmi vášnivým scénam.

No hold aj môj ľad sa roztopil ako svieca

Ďakujem za túto príjemnú humornu oddychovku @madamme.de.ludrigova

Štafeta č. 128/1
Kniha č. 40

#recenzieTerka #kniznarecenzia #kniznizavislaci #kniznastafeta #stafetovyzavislak #milujemeknihy2 #skbookstagram #teaganhunter #pukomdosrdca #zelenykocur

Obsah:

#zamilovanosť #hokej #kariéra #láska

keiko33
01.02.2024 1 z 5

No ja asi s davom nepôjdem. Milujem hokej a tiež knihy o sexi hokejistoch, ale toto bol krok vedľa. Príbeh bol celkom fajn, aj keď nič, čo by bolo "wau". Doslova som niektoré veci preskakovala, hlavne tie posteľové scény boli otras. Asi to bude s veľkej časti kvôli hroznému prekladu. Ja keď čítam slovo "fíha", tak ma až trasie. Kto to dnes používa. A o slove pi*ka, ani nehovorím. To som už chcela knihu odložiť. Nič nedokáže tak pokaziť knihu ako zlý preklad. Občas sa mi to v slovenskom preklade stáva. Je to smutné, lebo keby táto kniha bola preložená v češtine, tak by pravdepodobne vyznela oveľa lepšie. Tešila som sa hlavne na pokračovanie, ale to by som už vážne nedala s takýmto hrozným prekladom. Tu je presne ukážka, že dobrý nápad na knihu nestačí, ak je zle podaný. A o hokejovom slovníku ani nehovorím. Autorka si ho mohla lepšie naštudovať. Vôbec to hokejové prostredie nepôsobilo dôveryhodne.

Kiksi007
20.01.2024 5 z 5

Recenze na mou dvacátou druhou štafetu
Knížka byla určena přímo pro mě já miluju hokej a zakomponovat do příběhu setkání dvou neznámých lidí kteří se do sebe nakonec zamilují byl skvělý tah já jsem se bavila od samého začátku až dokonce
Tady něco málo z příběhů: Příběh vypráví o hokejistovi Collinovi a obyčejné dívce Harper. Collinovi se nevydařila sezóna v NHL a připravuje se na další sezónu jenomže se mu pokazí auto a rozbije se mu mobil, tak musí jít několik kilometrů pěšky. Najednou ho málem srazí auto, jelikož se stmívalo a řidička auta byla právě Harper. Harper se nezajímá o sport, tak vůbec netušila, že Collin je slavný hokejista a Collinovi to vyhovovalo. Harper miluje horory a živí se tím, že dělá různé hororové kostýmy ze všeho možného. Konverzace během čtyř hodin v autě byla skvělá. Collinovi se stále nedařilo a myslel na Harper. Kamarád mu poradil online seznamku ať se uvolní. No, náhoda přišla mu naproti a objevil tam Harper pokud chcete vědět jestli Harper se dozvěděla co je Collin zač. Myslíte si, že nakonec skončili spolu a Collinův tým vyhrál Stanley Cup? V tom případě si přečtěte tenhle nádherný příběh
Děkuji moc za štafetu @madamme.de.ludrigova knížku jsem si užila plnými doušky
@zeleny_kocur_sk

Magavu
08.01.2024 4 z 5

Príbeh Collina a Morgan sa celkom dobre čítal. Začiatok príbehu bol pre mňa trošku nudný, je potrebné vydržať a prelistovať tých pár strán. Potom už príbeh trošku naberá na pútavosti a ani sa nenazdáte a už máte za sebou polovicu príbehu. Autorka každú postavu predstaví, popíše jej príbeh, avšak popis nie je príliš zdĺhavý, čo mne osobne vyhovuje. Príbeh samotný sa dobre číta, dej je pomerne nenáročný so štipkou erotiky a humoru. Kto hľadá nenáročnú knihu na relax, vrelo odporúčam.

katasokolov
29.12.2023 3 z 5

3,5/5*

Jeden sladký, kraťoučký příběh. Hokejové prostředí vždy potěší, ústřední dvojice byla sympatická a vtipem hýřící, takže v této oblasti nevidím žádný problém. Oba milují horory a ona, zapřisáhlá nemilovnice sportů, si oblíbí lední hokej a no strings attached se přemění v něco trvalejšího rázu.

Mělo to velmi zajímavou setkávačku ústřední dvojice a taky moc hezký závěr - #holkasceduli. Doporučuji, pokud chcete vypnout a užít si sportovní romantiku, u které se pobavíte. Souhlasím s recenzemi, že překlad některých slov nebyl úplně šťastný a nevím, jestli někdy budu mít odvahu na to, přečíst si třeba takovou Haunting Adeline v překladu .

Další díl by se měl zaměřit na kamarády Collina a Harper -) Ryan a Rhodese, a jelikož děj této knihy končí ve Vegas, asi všichni víme, jaké téma nás zde bude čekat.

Podobné: Elle Kennedy a její série Off-Campus

Knihomol_ka
27.12.2023 4 z 5

Tohle je moje první slovenská kniha, kterou jsem zhltla jak malinu. Za jedno dopoledne jsem si stihla přečíst. Bylo to oddechové, čtivé, návykové a vtipné. Miluji knihy s tématem hokeje, a když je příběh ještě dobře vtipný už nic víc nepotřebuji, abych byla spokojenější.

Collin je sexy hráč za NHL a ona je obyčejná a přesto praštěná holčina. Jejich první setkání bylo za mě epické. Od samotného začátku mě něčím Harper fascinovalo a čtení z jejího pohledu jsem si užívala. Líbí se mi jak je svá a je dobře praštěná. Sní se nebudete ani na minutu nudit. Collin byl za mě pán dokonalý. Nešlo se do něho nezamilovat. Co se týče spicy scén není jich tu velmi, ale stojí rozhodně za to. Já už se nemůžu dočkat až si přečtu další příběh.
Autorka mi sedla svým stylem psaní a hlavně tím skvělým humorem, který já prostě potřebuji.

petusska01
25.10.2023 4 z 5

Autorku odporúčam určite, jej príbehy sa mi veľmi páčia a ani tento nebol výnimkou. Plus hokejové/ športové prostredie veľmi môžem, tuto bol aj taký ten antišportový prvok (Harper) a aj vlastne ten texting y minulej série :-D No a Collin, ten bol viac menej dokonalý !! Harper mi popravde niekedy liezla dosť na nervy, ale samozrejme koniec bol fajn a nabudil ma aj na pokračovanie, takže čakááám. A zhrnutie: príjemný príbeh, romantický, vtipný, ľahký a oddychový, taká jednohubka na zimné večery. Môže byť.

Majka1979
27.08.2023 5 z 5

Stalo sa vám niekedy, že ste dočítali knihu a povedali ste si: ´Prečo?´
Prečo to skončilo? Prečo tá kniha nemá viac strán? Ach, toto bol úžasný príbeh. Od začiatku do konca knihy som si to užívala. Autorku mám veľmi rada, jej predošlú sériu som priam zhltla.
A táto kniha, ktorá spája dvoch ľudí hokejistu a istým spôsobom umelkyňu, je úžasná.
On je hviezda NHL, ona obyčajné dievča, ktoré vyrába strašidelné bábiky.
A čo majú spoločné? Obaja milujú horory. Ani jeden z nich netúži po láske, chcú len chvíľkové rozptýlenie.
Čo majú odlišné? Ona nemá rada športy. On je proste iný ako ostatní hokejisti.
Ako dopadne ich príbeh, v ktorom to bude iskriť hnevom, láskou, klamstvom, sklamaním a na konci jedným obrovským prekvapením?
Prečítajte si, čo všetko dokáže láska, čo všetko dokáže odhodlanie. A až kam je človek schopný zájsť len preto, aby získal to, čo takmer stratil.

MarKy95
19.08.2023 3 z 5

Fajn kniha na jeden večer. Sexy hokejista je vždy jistota, ale i tak jsem čekala nějaký hlubší děj.

terikus
16.08.2023 5 z 5

Miluju příběhy o sexy hokejistech! Byla to taková příjemná oddechovka, která v žádném případě nezklamala a já netrpělivě očekávám další díl.

nina3905
15.08.2023 5 z 5

Športová romantikuš oddychovka, ktorou sa odpálila nová séria určite stojí nielen za povšimnutie, ale najma za prečitanie. Priznávam sa, že knihy o sexy hokejistoch su mojou slabosťou. Ale s čistým svedomím tvrdím, že táto knižná séria si 100% najde svojich skalných fanušikov. Chutného hlavného hrdinu Collina je nemožné si neobľubiť. Už teraz netrpezlivo očakávam pokračovanie:-)

Matri
15.08.2023 5 z 5

(SPOILER) "Povedal som, že ti chcem ukázať, kto som, a myslel som to vážne. Chcem si tvoje bozky zaslúžiť, nie si ich vziať."

Tak séria Texting sa mi páčila (mimochodom aj tu sa dočkáme množstva textových správ, takže je to také voľné pokračovanie série), ale toto sa mi páči ešte viac!! Ta športová hokejová tematika je top! Už v sériach od Elle Kennedy som si hokejové prostredie zamilovala a v tejto knihe sa mi to potvrdilo!
Dokonca sa v príbehu objavujú aj postavy zo spomínanej série Texting - veľmi príjemné spojenie!
Príbeh je úplne prirodzený a na tých 200 stránkach ma autorka dokázala "lapiť do svojej bránky" a absolútne som si zamilovala Harper aj Collina. Ach Collin.. to je taký miláčik, toho by sme chceli mať doma asi všetky!
Nie je núdza o vtipné scény, čo naozaj milujem. Veľkou mierou sa o ne postarala Ryan, takže dúfam bude ďalší príbeh o nej!!! Moc moc sa teším :-))
Odporúčam všetkými desiatimi!

"Ukradla si mi náš prvý bozk?"
Nadvihne kútiky pier a na tvári sa jej objaví úsmev.
"Bola som unavená z toho čakania."

Ekniha.
31.07.2023 5 z 5

Športová romantika
Utajená identita
Zlomené srdcia

Áno áno áno, Teagan je spat!

Letná romantika so sexi športovcom holkou trochu caklou v podnikani..?
Áno!
Prvá časť séria carolina coments začína Collinom a Harper. on lásku nehľadá, ona jej neverí
Jedno stretnutie so záhadným spolucestujucim a obaja nevedia zabudnúť no čo ak sa náhodne stretnú na online zoznamke a jeden vie kto je ten druhý a druhý nie? Čo ak / kedy príde zistenie?

Uzasne! Oni dvaja su skvelý, usmievala som sa pri ich sms ako blázon, pri vypočutý rozhovoru ktorý nemal byt vypočutý mi holka zlomila srdce ale dokázala to! Získala si ma potom spat no získa si aj Collina?

za mna ďalšia skvela letná romantika a z hokejové prostredia? Hallo Proste Top!

Omg a počkajte si na Ryan a Rhodesa tu ich máme iba v pozadí ale už teraz som bola z nich nadšená

Anna195
30.07.2023 5 z 5

Milujem to. A tá obálka je úžasná.

Ak hľadáte spojenie romantiky a humoru, tak toto je to práve orechové. A ešte k tomu hokej, veď, kto nemiluje knihy z hokejového prostredia, pretože ja rozhodne áno. Hneď od samého začiatku ma príbeh bavil, autorka ma hneď od prvej stránky vtiahla do deja a pokračovalo to až po poslednú stránku. Ani raz som sa pri čítaní nenudila a užívala si príbeh spolu s našimi hrdinami.

Ale poďme k našim postavám. Harper bola bláznivá, vtipná a mala to najzaujímavejšie povolenie, o ktorom som čítala...Akože haló toto autorka vymyslela bravúrne. Áno, Harper si niesla so sebou pár vecí z minulosti aj som ju chápala, prečo sa určitých vecí obávala, no zároveň to bola žena, ktorá bola odvážna. A keď spozná Collina zistí, aká môže byť láska úžasná.

Na začiatku je Collin tak trošku tajnostkár. Ale mne sa to jeho tajnostkárstvo páčilo, keďže vďaka tomu vzniklo množstvo zaujímavých zvratov v príbehu. Som rada, že autorka išla práve touto cestou, pretože tak bol ich príbeh zaujímavejší. Ale zároveň je Collin tak milý, nápomocný a pozorný, že z neho spadnete na zadok.

Harper a Collin sú postavy, ktoré mi takpovediac prišli až priveľmi skutočné, čo si obzvlášť cením, keďže vedeli vo mne vyvolať ten pocit skutočnosti a zároveň sú tým párom, o ktorom si poviete, že jednoducho musia byť spolu. Ja som sa do nich úplne zamilovala. A to nehovorím, akú mali medzi sebou neskutočnú chémiu a lásku. Takto si ja predstavujem knižný pár. DOKONALOSŤ. Celý príbeh bol milý, iskrivý, vtipný a plný lásky. Toto si musíte prečítať.

Už teraz netrpezlivo čakám na ďalšiu časť s Ryan, to bude živel.