Svadba na blind

Svadba na blind https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527507/bmid_svadba-na-blind-656b3174c9674.png 5 63 14

Carolina Comets série

Čo sa stane vo Vegas... tam nie vždy ostane! To som už zistil. Vraciam sa domov s jagavou obrúčkou na prste. Moja žena? Ryan Bellová. Sme úplné protiklady. Ona je žiarivá a usmievavá. Ja som mrzutý a poznačený – doslova. Keby sme náš sobáš anulovali, nikto by sa o ničom nedozvedel. Jediný problém? Streamovali sme to online a teraz sú toho plné médiá. Nemôžem dopustiť, aby mi takýto typ pozornosti zničil kariéru, a Ryan tiež potrebuje moju pomoc. Dohodneme si plán: Ostaneme zosobášení rok, budeme hrať svoje úlohy a napokon sa v tichosti rozvedieme. A bude to v suchu. A okrem toho, neexistuje, aby sa Kráska zaľúbila do Zvieraťa... SVADBA NA BLIND je jedinečný ľúbostný príbeh zo sveta hokeja. Je to moderný príbeh Krásky a Zvieraťa, beauty influencerky a mrzutého zjazveného hokejistu, doplnený humorom a vzrušením... a so šťastným koncom.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Zelený Kocúr

Blind Pass , 2022

kirstinrau
29.03.2024 5 z 5

Túto knihu zbožňujem a páčila sa mi oveľa viac ako prvá časť. Bolo to bláznivé a milovala som to od začiatku. Bola to taká vtipná enemies to lovers, čo ja proste môžem. Ryan som si obľúbila už v predchádzajúcej časti. Možno práve kvôli nej to bolo také veselé lebo s ňou sa rozhodne človek nudiť nebude. A viete, kto bol ešte úžasný? Jej babka. Bola to pekná papuľa a dokázala si okamžite získať každého, kto s ňou prišiel do kontaktu.
Najviac sa mi však páčila samozrejme postava Rhodesa. Večne zachmúrený a mrzutý, no pod tou maskou naozaj skvelý chlap. Jeho príbeh bol zaujímavý a dosť ma mrzelo, že ho volajú zviera, pretože jeho tvár bola poznačená škaredou jazvou a možno aj preto som jeho správanie chápala, keďže sa od neho všetci odvracali. Ja som si však túto knihu užila a páčilo sa mi ako sme ho postupne poznávali, pretože mne vždy prišiel tajomný. Autorka to vymyslela skvelo, takže tu máme takú modernú Krásku a zviera. A s tou falošnou svadbou tomu len dodala šmrnc. Určite budem pokračovať v tejto sérii a teším sa na pokračovanie.

Ešína
27.03.2024 4 z 5

Hezký, milý, usměvavý. Líbilo se mi, že v tom bylo i trochu tý duše co se týče Rhodesovy jizvy.

0197
07.03.2024 4 z 5

Tak přišel na řadu druhý sexy hokejista. Naštěstí dalších pět zbývá :-). Tentokrát tu byla středobodem příběhu neplánovaná a v opilosti zpunktovaná svatba ve Vegas. O tom jsem ještě nečetla.

Ryan byla veselá, vtipná a energetická. Rhodese od samého začátku moc nemusela, ale jaksi to přehnala s pitím a pak to byl její muž :-). Nesedělo mi, že měla problém vyjít s penězi. Bylo zmíněno, že ji youtube a instagram vydělává měsíčně tisíce dolarů. Ale co já vím o cenách v USA.

Rhodes byl poznamenaný událostí z mládí po které mu zůstala nepěkná jizva na obličeji. Byla to první věc, které si lidi všimli. Skoro se neusmíval, ale naštěstí s příchodem Ryan se to začalo zlepšovat. Bylo mi smutno, jak tvrdil, že je ošklivý, zvíře a že ho žádná nebude chtít.

Stejně jako předchozí díl byl i tento čtivý, vtipný a ani nějaké ty žhavější chvíle nechyběly (škoda jen některých slov - na to nejsem u slovenského překladu zvyklá a první díl byl v tomto v pohodě). Líbilo se mi jak si říkali "muži" a "ženo". Předchozí pár se tu hojně vyskytoval stejně jako ostatní z týmu. Jen to opět bylo rychlé. Líbilo by se mi více z jejich soužití v domě a delší natahování než na to vlítnou. Ale to je zkrátka tím nízkým počtem stran. Ještě musím zmínit babču Ryan, to bylo číslo :-).

- kráska a zvíře vibes

Teagan Hunter - Svadba na Blind

Počet strán: 253
Vydavateľstvo: @zeleny_kocur_sk
Žáner;: #romantika

Druhé pokračovanie výbornej romantickej komédie.

Prvotné sklamanie, že už tam nie je Harper a Collin ako hlavne postavy, bolo o to lepšie prekvapenie, že teraz ich úlohy prevzali Rhodes a Ryan a prečo?

Pretože táto bláznivá dvojica - mrzuté zviera a praštená kráska dali celému deju úžasný svieži nádych.

Dokonca musím priznať, že som si túto dvojicu obľúbila viac, pretože, hupsly do toho po hlave a až potom si to uvedomili - všetko a o to to bolo vtipnejšie.

Tie smutnejšie časti boli krásne a ja som sa opäť roztopila ako svieca

Ďakujem i za túto štafetu @madamme.de.ludrigova

Kniha č. 41
Štafeta č. 128/2

#recenzieTerka #kniznastafeta #kniznarecenzia #stafetovyzavislak #kniznizavislaci #skbookstagram #milujemeknihy2 #teaganhunter #svadbanablind

Obsah:

#tajomstvo #priateľstvo #láska

Jediný problém? Streamovali sme to online a teraz sú toho plné médiá. Nemôžem dopustiť, aby mi takýto typ pozornosti zničil kariéru, a Ryan tiež potrebuje moju pomoc. Dohodneme si plán: staneme zosobášení rok, budeme hrať svoje úlohy a napokon sa v tichosti rozvedieme. A bude to v suchu. A okrem toho, neexistuje, aby sa Kráska zaľúbila do Zvieraťa...

zuzak82
20.01.2024 3 z 5

Tento díl byl lepší než první, mezi hlavní hrdiny to jiskřilo více. Pro mě však nevybočuje kniha z řady podobných.

Magavu
08.01.2024 5 z 5

Druhý príbeh Rhodesa a Ryan z prostredia hokeja a Carolina comets. Zo začiatku som bola dosť skeptická, nakoľko téma svadba vo Vegas mi prišla trošku otrepaná, avšak autorka nesklamala a popasovala sa s tým naozaj výrobne. Osobne sa mi príbeh Rhodesa a Ryan páčil oveľa viac ako kniha Pukom do srdca. Autorka hlbšie prenikla do osobnosti postáv a vidieť to aj v samotnom popise charakterov. Už na začiatku Vás to vtiahne do deja a knihu nechcete pustiť z rúk, pokiaľ nie je koniec. Kniha má všetko, čo dobrá romantická kniha so štipkou erotiky má mať. Nechýba ani humor, vďaka ktorému to medzi postavami poriadne iskrí.

kristy.books
08.01.2024 4 z 5

Čo sa stane, ak najskôr dôjde k svadbe a až potom príde láska? To sa dozviete v druhej časti série Carolina Comets. Hokejisti, od nepriateľstva k láske, falošný vzťah, grumpy & sunshine... ja som spokojná, dokonca môžem povedať, že Svadba na blind sa mi páčila o niečo viac ako Pukom do srdca. Opäť to bola taká jednohubka, ktorú zhltnete za pár hodín.

Ryan som si obľúbila už v jednotke, bolo to menšia taká neriadená strela a bola s ňou sranda. Teraz sme dostali možnosť spoznať ju ešte lepšie a dozvedieť sa viac o jej trápeniach. V poslednej dobe sa to na ňu valilo zo všetkých strán. Mala úžasnú babku, ktorá ma svojimi hláškami neraz pobavila. Na svoj vek to bolo poriadne číslo a dokázala si omotať okolo prsta nejedného hokejistu. S vnučkou mali krásny, milujúci vzťah, jedna pre druhú by urobili aj nemožné.

Rhodes bol pre mňa od predchádzajúcej časti záhadou, bola som veľmi zvedavá, čo sa skrýva pod tou jeho večne zamračenou maskou. Keď ste ho spoznali viac, bolo to úplné zlatíčko a jednoducho si ho nešlo neobľúbiť. Miestami ma preňho bolelo srdce a najradšej by som ho objala.

Romantická linka bola rozkošná, jedna z tých, pri ktorých som sa celý čas musela usmievať ako slniečko na hnoji. Užívala som si ich počiatočnú nevraživosť i postupné spoznávanie a zbližovanie.

Samozrejme, nesmeli chýbať ani postavy z prvej časti (dokonca i zo série Texting). Páčia sa mi vzťahy, ktoré medzi sebou majú v hokejovom teame. Neustále si robia jeden z druhého srandu, ale keď je treba, sú tu jeden pre druhého.

Knihomol_ka
29.12.2023 5 z 5

Máme tu volné pokračování, které se tentokrát zaměřuje na Rhodese a Ryan, které už známe z prvního dílu. Tentokrát jde o fake marriage, kde se ve Vegas za sebe v opilosti vezmou. Samotná autorka moc dobře ví, jak psát tyto knihy. Opět byl příběh velmi čtivý a vtipný. Tento díl se mi líbil o něco víc. Rhodos mě už zaujal v prvním díle. Přišel mi jako pán tajemný a byla jsem na něho prostě dost zvědavá. Ryan na mě působila docela drsně a taky si mě svým postojem a chováním získala. Líbila se mi ta chemie mezi nimi. Spicy scény za mě úžasný a bylo jich tady rozhodně více jak v předchozím díle, takže to jsem si perfektně užila. Příběh není ničím náročný a je hlavně čtivý. Rozhodně doporučuji a od autorky chci přečíst i jiné její série.

Paja1709
27.12.2023

Kniha mě bavila stejně jako první díl.Byla jsem velmi překvapená. Od autorky jsem kdysi začala číst Láska cez správy, ale nedocetla. Nějak mě nebavila. Ale tady u obou dílů jsem se zacetla hned.Tesim se na další díl.

Literarytwins
26.12.2023 5 z 5

Ó můj bože! Tak tohle bylo opět super! Pokud máte rádi hokejové romance a nehledáte nějaké složitě propracované dějové linky či světové zvraty, Carolina Comets je série přesně pro vás.

Téma fake marriage a svatby ve Vegas jsme tu už sice několikrát měli, vůbec mi to ale nevadilo. Ba naopak, měla jsem problém knihu odložit. Teagan má tuto sérii opravdu poutavě napsanou. Jak jsem avizovala již výše. Ano, nečekejte nějaký závratný a překvapivě složitě vystavěný děj. Ale jako pohodové čtení na den či dva večery je to naprosto ideální.

Rhodes a Ryan jsou skvělá dvojika a jejich dynamika vztahu je prostě boží. Líbí se mi to, jak to mezi nimi od samotného počátku jiskří a zde platí víc než kdy jindy, že co se škádlívá, rádo se mívá. Nic si nedarují a vzájemně si láskyplně dávají, co proto. Mně osobně se neskutečně líbil Rhodes, jeho příběh a celkově vše s ním spojené. Jako další věc zde vyzdvihuju Ryaninu babču, která byla boží.

Zvrat je tu očividný a lehce odhalitelný, nicméně za mě celkem dost odfláknutý a mohla ho autorka víc propracovat a rozepsat. Když už odhalíme padoucha, tak mně osobně tam prostě chyběly nějaké větší důsledky pro "pachatele" a ne to jen tak zamést hala bala pod stůl. Sice jsem pak kroutila hlavou i nad Ryan a nad tím, jak se k tomu zpočátku postavila. Ale co musím u téhle série vypíchnout, jsou drobné detaily jako některé vedlejší postavy, drobnosti, kterými Teagan oba díly vyšperkovala a hlavně se mi zde u obou dílů líbilo to, jak poměrně originálním způsobem "vyžehlila" průšvih a usmířila hlavní protagonisty.

4,5/5

Anna195
23.12.2023 5 z 5

Kto by nemal rád hokejovú romantiku, pretože ja áno. Príbeh som žrala od samého začiatku po koniec.

Ale poďme postupne. Na Rhodesa som sa tešila už dlho, on je presne ten typ hrdinu, ktorý ma vždy uchváti. Mrzutý, poznačený minulosťou či vo svojom vnútri, ale aj na povrchu. Jednoducho skutočné zviera, ale hlboko vo svojom vnútri to je milujúci a dobrosrdečný muž. A k jeho skutočnému ja mu pomôže jeho kráska Ryan. Ryan sa mi veľmi páčila, bola vtipná, múdra a napriek nepriazni jej života či osudu, bola veľmi nebojácna.

Takže, ako môžete čítať vyššie, tak mňa títo dvaja od začiatku uchvátili. Samozrejme od úvodu je jasné, ako to celé dopadne. No v najmenšom mi to nevadilo, pretože o týchto dvoch by som mohla čítať aj 500 strán a stále by ma to bavilo. Ich doberenie, škriepky či zbližovanie som si užívala, zároveň je v knihe humor, ktorý mne sedí, takže nie je o čom. Ale na to, že ma kniha len 256 strán, tak obsahovala množstvo skvelých intímnych scén, zároveň tá chémia medzi nimi bola po celý čas neskutočná. Ryan a Rhodes by vedeli aj stránky zapáliť. Takto ma vyzerať silná chémia medzi knižnými pármi.

Takže, ak hľadáte oddychovku z hokejového prostredia so skvelým humor, na námet Krásky a Zvieraťa, tak neváhaj a čítaj. Toto musíš mať.

Majka1979
21.12.2023

Tak opäť skvelá kniha, zasmiala som sa. Takéto knihy proste milujem, keď sa sranda niečo nečakané na začiatku...
A potom čakám ako sa to bude vyvíjať.
Dvaja ľudia, ktorí sa extra nemusia sa vezmú. A prečo? Lebo alkohol...
A potom hrajú to, že fakt sa ľúbia. Uverí im to okolie alebo ich odhalia?
Naozaj sa takéto niečo stalo a dohodnutý rok bude utrpením alebo sa to zmení?
Odporúčam prečítať.
Naozaj stála za to :)

Ekniha.
20.12.2023 5 z 5

si moja, celý budúci rok
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dokonalosť
- grumpy X sunshine
- nútená blízkosť
- falošný vzťah
- hokejová romance
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Rhodes je absolútna láska večne zamračený medveď..skalas jazvou na tvári a duši k nemu dokonalé slniecko Ryan vibe Kraska a Zviera? áno

Jedna opilá noc vo Vegas neostane vo Vegas jeden rok ostať v manželstve .. a predstierať? To zvládnu alebo aj nie

Omg milujem! Dokonale. od začiatku až po epilóg a ten bol čerešničkou na torte.. neskutočný vibe a chémia.. tie ich postuchovania, doberanie, sarkazmus.. búranie hradby okolo Rhodesovho srdca neskutočne boží

Ja toto proste milujem, ak to ma ten správny vibe a znovu sa stretávam s mojim Shepom áno s mojim pretože Shepard je môj

A už som spomenula Texting a zvieratká? viac neprezradim ale máte sa na čo tešiť
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
čo doriti, robíš Rhodes? Prestaň sa jej dotýkať. Nie je naozaj tvoja
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Určite bude rereading

Matri
14.12.2023 4 z 5

Opäť moje obľúbené hokejové prostredie, a tentokrát príbeh s "núteným" manželstvom.
Príbeh Ryan a Rhodesa, alias Krásky a Zvieraťa, je opäť taká jednohubka, čo vlastne aj oceňujem, lebo to úplne stačilo, a aspoň sa nekonali mnohokrát úplne zbytočné drámy. Hoci aj na to došlo - a tá záverečná dráma bola na môj vkus fakt trošku sílená, ale nevadí.
Veľmi mi ešte vadili najmä preklady dámskych intímnych partii - to mi až rvalo oči!
Stále u mňa teda vyhráva prvý diel, ktorý sa mi páčil o čosi viac.
Inak sa veľmi teším z tejto série, a už teraz nedočkavo čakám na ďalší diel ;-)

"Nikdy som nemal rád prezývku Zviera.“
„Viem si domyslieť prečo.“
„Ale už som s ňou v pohode.“
„Áno? Čo sa zmenilo?“
„Našiel som svoju Krásku.“