Náhodný gól

Náhodný gól https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531496/bmid_nahodny-gol-65c1fbf54a2cf.png 5 45 8

Carolina Comets série

< 3. díl

„SOM TEHOTNÁ.“ To mi povedala švagriná môjho spoluhráča po spoločne strávenej noci. Nepočítal som s tým, že Hollis opäť uvidím, a ani vo sne by mi nenapadlo, že s ňou nakoniec budem vychovávať dieťa. Dohodli sme sa na niekoľkých základných pravidlách – dieťa vychováme spoločne, no to je všetko. Žiadny vzťah, žiadna budúcnosť a rozhodne žiadne bozky. Čím viac času však spolu trávime, tým sú hranice medzi nami nejasnejšie. Na ľade som známy svojimi strelami z prvej a mimo neho známosťami na jednu noc, lenže táto hra s Hollis sa práve poriadne skomplikovala... NÁHODNÝ GÓL je samostatný ľúbostný príbeh z hokejového prostredia. Nechýba v ňom známosť na jednu noc, neplánované tehotenstvo, humor, vzrušenie a kopec zábavy!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Zelený Kocúr

One-Timer , 2022

kirstinrau
21.04.2024 4 z 5

Ďalšia hokejová romanca a ja som nadšená, aj keď priznávam, že môjho obľúbenca Rhodesa z predchádzajúcej časti neprekonala. Napriek tomu som si túto časť užila rovnako. Trop neplánované tehotenstvo bol možno predvídateľný, ale určite to zážitok z čítania nijako nepokazí.
Prvotné zoznámenie bolo naozaj skvelé a páčilo sa mi ako sa ich vzťah hate to love pomaličky formoval. Chápala som obe strany, ich pocity a isté postoje keďže Hollis bola krátko po rozvode a Lowell sa bál zrady po predchádzajúcom vzťahu. Ich jednorazovka bola doslova gól, s ktorým sa museli popasovať a mne osobne to prišlo všetko reálne. Užívala som si to ich iskrenie, ktorému sa bránili. Lowell to možno tak úplne nezvládol ukážkovo na začiatku, ale skôr som videla chybu v tom, že mal problém sa správne vyjadriť a tak najskôr ostatní konali ako si ho vypočuli. Bolo pekné ako Hollis zapadla do hokejovej rodinky a chránili ju. Napokon sa však v Camerona stal ukážkový otecko, o čom nebolo pochýb. Veď bez menšej drámy by to nebolo ono, však?

Nechýbali samozrejme vtipné scény, aj keď mi prišlo, že táto časť bola o niečo vážnejšia a trošku mi to chýbalo. Zbožňujem humor autorky a to ako dokáže vystihnúť aj hokejové prostredie, ktoré naozaj milujem.
Už v príbehu nám mierne autorka napovedá o akú dvojicu pôjde nabudúce a ja sa na ich príbeh rozhodne teším. Túto sériu určite zaradím medzi tie obľúbené, ku ktorým sa rada opäť vrátim.

Literarytwins
05.03.2024 4 z 5

Autorku Teagan Hunter asi netřeba více představovat, mnozí z Vás ji znáte ze série Texting, a mnoho nás už četlo i minimálně jeden díl z této série Carolina Comets. Stojím si stále za tím, že tato hokejová řada u mě v žebříčku oblíbenosti na vyšší příčce a opravdu jsem si ji oblíbila. Nicméně musím říct, že tohle byl pro mě zatím asi nejslabší díl ze série.

Opět jde o takovou tu romantickou oddychovku na pár hodinek čtení. Neurazí, ale asi ani nevystřelí z trenek. Ne, že by se mi vyloženě tento díl nelíbil, jen byl pro mě asi moc prvoplánový a čekala jsem od něj určitě víc. Trochu víc propracovanosti, možná nějakou propracovanější zvrat a byla bych spokojena asi více.

U Lowella jsem asi čekala také trošku ostřílenějšího pardála, když dělá kapitána týmu, bohužel na mě místy působil spíš jako hadrová bábika která s sebou nechala zametat. A nepopírám jeho předchozí zklamání a opatrnost, to ani v nejmenším. Jen jsem mu místy moc nerozuměla.

I tak ale určitě říkám, že za přečtení stojí, toto je čistě můj subjektivní pocit a i já se už teď moc těším na další hráče a jejich příběhy, protože rozhodně mají nemalý potenciál.

nina3905
02.03.2024 5 z 5

Parádne romantikuš "počteníčko" :-) Už, aby boli vydané ďalšie knihy od tejto autorky.

Ekniha.
27.02.2024 5 z 5

Poznáte nejakú sériu, ktorá je diel od dielu lepšia? Rozhodne vám jednu predstavím.. 1.diel na scénu prišiel Collin a Harper a ja som bola nadšená, prišiel 2.diel a myslela som že Collina nik neprekoná.. omyl .. hneď ako prišiel Rhodes a trop Kraska a zviera vedela som že mám favorita… a OMYL.. tu prichádza 3.diel

Trop náhodne tehotenstvo?.. možno budete mat pochybnosti.. ale autorka dokázala napísať pribeh že ..

Vieme o čo v príbehu ide.. ale ako k tomu prišlo? Jasne detaily nemyslím … uvod myslím nečakal ani sám Lowell a prvotné zoznámenie top.. sarkazmus a hate to Love spojené s chémiou? OMG! No počkajte keď príde ku gólu…

Ak čakáte že ďalej vás nič neprekvapí, omyl … k tejto knihe by mali dávať upozornenie k sklonom k násiliu.. ako povedzme si uskrtit Lowella budete chcieť každú chvíľu ....

Chcela som povedať že mám ďalšieho favorita série .. ale myslím že dočasne …pretože hallo?! Smith a Emília ..?! už sa na nich teraz teším

Po tomto už nebude odporúčanie ak máte radi hokejovú romancu na štýl Elle ale hokejovú romancu štýl Teagan

Paja1709
27.02.2024 5 z 5

Tato série mě bavi.Me připadá o dost lepší než série Texting.Opet jsem se bavila.

Knihomol_ka
26.02.2024 5 z 5

Miluji tuhle hokejovou sérii. Zase další úžasný díl, který jsem si velmi užila.

Matri
25.02.2024 5 z 5

Vydarený hokejový príbeh s naplánovaným tehotenstvom a veľmi veľmi sympatickými hlavnými postavami! :)
Na knihách z tejto série naozaj oceňujem, že to autorka zbytočne nekomplikuje. Každá kniha je pútavá, plynulá, uveriteľná, veľmi úsmevná a pri tom sa nemusíme točiť v kruhu zbytočných omáčok.
Príbeh Hollis a Lowella sa mi naozaj páčil. Dokonca o niečo viac ako predošlý diel. Celá séria ma vlastne moc baví (viac ako séria Texting) :))

"Kto by sa chcel vyspať s tehotnou ženou?“
„Uhm, možno otec bábätka?“
Pokrčím nos. „Nevyspím sa s Lowellom.“
„Prečo? Bojíš sa, že otehotnieš?“

Anna195
17.02.2024 5 z 5

Táto séria ma neskutočne baví, každá časť je iná, ale každá ma zatiaľ bavila. Ak hľadáte vtipnú a oddychovú sériu z prostredia hokeja, tak smelo do toho.

Tentoraz sa stretávame s Hollis a s Lowellom, ich zoznámenie na svadbe nemalo chybu a ja som sa bavila od začiatku po samý koniec, samozrejme k tomu prispel skvelý humor.

Hneď od začiatku viete, že títo dvaja sú si súdení, aj keď obom to dôjde troška neskôr. Zároveň ja osobne mám rada, keď si postavy uvedomujú svoje city postupne, čo bolo aj tu.

Neplánované tehotenstvo nepatrí úplne k mojim obľúbencom, ale toto bolo skvelo spracované, že som si práve v tejto časti túto tému zamilovala. Zároveň tá chémia a narastajúce city medzi nimi, bolo niečo neuveriteľné. Ako som spomínala téma tehotenstva bola skvelo spracovaná, najmä to, ako sa k tomu obaja postavili. Musím vyzdvihnúť Lowella, tento chlap bol otecko ako vyšitý, tu pochopíte, ako za chlapov hovoria činy. Cameron Lowell činný bol, najmä tie malé gestá ma dostali.

Ku koncu som danú zápletku očakávala, ale nejako mi to vôbec nevadilo a prirodzene tam daná zápletka zapadla, keďže sa naše postavy počas príbehu vyvíjali a narastali u nich rôzne obavy. A epilóg? ... Ja týchto dvoch milujem.

Musím vyzdvihnúť aj vedľajšie postavy, ktoré poznáme už z predošlých dielov, spolu vytvárajú pre mňa takú ich typickú rodinku. Pre mňa bol zatiaľ toto najlepší diel zo série. Ale už sa teším na ďalšiu časť, lebo tu bolo toľko náznakov, ktoré vás naladia, keďže mám rada age gap nie je o čom.