Chce sa mi s tebou m(a)ilovať přehled

Chce sa mi s tebou m(a)ilovať https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484055/bmid_chce-sa-mi-s-tebou-m-a-ilovat-ZSz-484055.png 4 97 97

Texting série

Je môj spolubývajúci... a bývalý frajer mojej najlepšej kamarátky. Keď na nástenku zavesím oznam, že hľadám spolubývajúceho, on je ten posledný, koho mám na mysli. Je tiež posledný človek na Zemi, s ktorým by som išla dobrovoľne bývať. No stalo sa. Sme spolubývajúci. Som si istá, že dokážeme spolunažívať bez toho, aby to bolo trápne, a som odhodlaná spraviť pre to čokoľvek. Nebude medzi nami nijaké sexuálne napätie, vždy keď sa jeden druhého dotkneme, nijaké motýle v bruchu, vždy keď si na hlavu nasadí tú blbú bejzbalovú šiltovku, a rozhodne nebudeme flirtovať cez správy. Caleb Mills nemôže byť chalan pre mňa. Je to bývalý frajer mojej najlepšej kamarátky. A to by bol odo mňa podraz... Však?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Zelený Kocúr

I Wanna Text You Up

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chce sa mi s tebou m(a)ilovať. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
18.01.2024 4 z 5

Milá,romantická kniha,bez nějakých zvláštních zvratů, když pominu Calebovo tajemství. Četlo se to dobře,je pravda, že jsem se i zasmála.Taková lehká oddychovka.

Majka1979
26.12.2023 5 z 5

Aj tento druhý príbeh bol rovnako skvelý ako ten predošlý. Jednoducho mi štýl autorky neskutočne sedí.

Caleb, bývalý priateľ Delie sa stáva novým spolubývajúci Zoe. A kto je Zoe? Je to najlepšia priateľka Delie.

Ako je možné, že práve z nich dvoch sa stanú spolubývajúci? Je to len náhoda. Zoe uverejní inzerát, kde dá len email a ozve sa jej viac záujemcov, no z tohto má asi ten naj pocit. Keď zistí, že ním je práve Caleb, chce z toho vycúvať.
Avšak rozhodne sa to skúsiť, veď za skúšku nič nedá a aspoň nebude žiť sama. A Caleb má rozkošného kocúra Chňapka. Toho si obľúbi Zoe okamžite.

Pravidlá spolubývania sú jasné – žiadne psy, vždy upratané, rešpektovanie hudby pri raňajkách, varenie dovolené.
Ale vzťah medzi nimi a ani sex nie sú povolené.
Pravidlá by boli. A čo ich dodržiavanie? Bude to také ľahké ako ich stanovenie?
Čo skrýva Caleb pred Zoe? A čo skrýva ona pred ním?
Aké bude odhalenie pravdy?

Už teraz sa neviem dočkať ako začnem čítať ďalšiu knihu zo série

Sixtínka
17.04.2023 1 z 5

Neočakávala som od tohto príbehu veľa, ale aj tak som sklamaná. Kopa prázdnych rečí a umelých situácií - presne to je táto kniha.

Prvú časť som nečítala a táto sa začala celkom sľubne - páčilo sa mi, že Caleb je vlastne fajn chalan a nie akýsi nafúkaný pako -, no asi od polovice knihy to už nezvratnou rýchlosťou šlo dolu vodou. Nebolo tam nič nezaujímavé, len samé trápne drísty a akože flirtovanie, ktoré bolo z môjho pohľadu tiež neskutočne trápne. Lebo ja si flirtovanie dvoch dospelých ľudí predstavujem trochu sofistikovanejšie. Tieto sračky, čo si tí dvaja medzi sebou vymieňali, by som dokázala tolerovať možno tak 14-15 ročným deckám, ktoré s flirtovaním ešte nemajú skúsenosti a vlastne si to ešte len skúšajú.

A čo akože malo byť to s tou vyvretou vodou v hrnci, ktorý až prihorel, prosím pekne?!?
Caleb bol preč dvanásť minút (spomína sa to v knihe). Tá voda najprv nechcela zovrieť a zrazu celkom vyvrela?! To fakt?!
V akom množstve vody akože chceli uvariť tie cestoviny? V jednom deci?!?

Tento príbeh nemá žiadnu výpovednú hodnotu, žiadnu pointu. A v mojom prípade nesplnil ani zábavnú funkciu, keďže ma jeho čítanie od druhej tretiny vôbec nebavilo. Dočítala som síce knihu do konca, lebo som čakala, či v sebe predsa len neukýva aj čosi hlbšie, ale...
Bohužiaľ, neukrýva.

Knižní novinky (48. týden)

28.11.2021

Kniha Chce sa mi s tebou m(a)ilovať v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x

láska erotika

Teagan Hunter
americká
2021  78%Láska cez správy
2021  75%Chce sa mi s tebou m(a)ilovať
2023  87%Pukom do srdca
2022  82%Nedám Ti (vedieť)
2022  83%Ešte! (mi daj šancu)