Království z kostí přehled

Království z kostí
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485098/bmid_kralovstvi-z-kosti-n6V-485098.jpg 4 272 272

Jack Logan série

Před deseti lety učinil detektiv šéfinspektor Jack Logan přítrž řádění sériového vraha malých dětí, přezdívaného Našeptávač. Za odměnu si kromě chvály vykoledoval také problémy s pitím a rozpad manželství. V současnosti přes den vede kriminální tým v Glasgow a v noci stále dokola prožívá hrůzy toho, co viděl. A co udělal. Když se jednoho dne na Skotské vysočině, stovky kilometrů od Glasgow, ztratí další dítě, je to právě Jack, kdo dostane za úkol najít pachatele a přivést pohřešovaného chlapce domů. Čím více podobností s původním případem ale vyplouvá na povrch, tím hlasitěji zaznívá otázka, zda tehdy před lety Jack skutečně dopadl toho pravého. A pokud ne, připíše si Našeptávač na své konto i čtvrtou oběť?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Vendeta

A Litter of Bones , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Království z kostí. Přihlašte se a napište ho.

Mathiola8
předevčírem 5 z 5

Moc dobře se četlo. Ráda si přečtu další

Terka18
13.07.2024 4 z 5

Za mně dobrá detektivka s napětím a zajímavou zápletkou. Hlavní hrdina se mi líbil. Byla to správná postava s charakterem a takovým tím průbojným postojem. Upřímně jsem nečekala a neodhadla jak to vlastně dopadne. Zajímavý konec za mě. Uvidime jaký bude další díl

trudoš
24.06.2024 3 z 5

Průměrná kriminálka s průměrnou zápletkou i skupinou vyšetřovatelů. Skoro to až vypadá jako román na objednávku, splňující na miligram přesnou váhu všeho, co čtenář standardně vyžaduje. Drsného „starého vlka“, mladý tým spolupracujících kolegů, anglický venkov, hrůzyplné zločiny a překvapivý závěr. V jednotlivých detailech pak práce J. D. Kirka (alias Barryho Hutchisona) působí trochu všedně, kdy se jen občas blýskne střípek originality. Jinak ale román připomíná televizní detektivku, kdy u jejího začátku usnete a proberete se až na konci, přičemž si uvědomujete, že mezi bodem A a bodem B se toho až tak moc důležitého nestalo, pouze obligátní slepé uličky, mylná obvinění, vztahové dialogy a bezelstné kopance v logice. Děj je přitom natolik předvídatelný, až má člověk pocit, že byl tvořen podle nějaké šablony. A tak jediné, čím Království z kostí lehce vyniká nad současným průměrem, je absence niterného pitvání se v psychologii postav a řešení jejich sociálních či rodinných problémů.

Chladné stopy, Útěk z pekla, a další knižní novinky (14. týden)

03.04.2022

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Království z kostí v seznamech

v Právě čtených9x
v dalších seznamech5x