Drahá Ava přehled

Drahá Ava
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493681/bmid_draha-ava-ia2-493681.jpg 4 599 599

Ava má za sebou veľmi ťažké obdobie. Po tom, čo jej niekto nasypal niečo do nápoja počas jedného večierka, sa zobudí a nič si nepamätá. Ani to, ako ju niekto znásilnil. Ľudia okolo nej neveria, že hovorí pravdu. Podľa nich je klamárka, ktorá na seba chce upútať pozornosť. Ava sa po niekoľkých mesiacoch vracia späť do školy, úplne zmenená. Ešte stále neprišla na to, kto to urobil. V skrinke si však nájde list od tajného ctiteľa. Kto by to mohol byť? Určite je to niekto z partie futbalových hráčov - Žralokov - ktorá bola aj na osudnom večierku. Ale kto presne to je? A dozvie sa konečne, kto je tak veľmi ublížil? Čo ak je to ten istý človek?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Pandora

Dear Ava , 2020

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Drahá Ava. Přihlašte se a napište ho.

Mychaela
15.06.2024 3 z 5

(SPOILER) Z první půlky jsem byla nadšená, četla ji několik hodin v kuse a čekala, kdy UŽ??! A pak, když jsem se konečně dočkala, mě to nějak přestalo bavit...
Jde o Young adult romanťárnu se stereotypy a klišé jako prase - ona dokonalá, krásná, chytrá, sexy kočka, chudá, znásilněná, s ošklivým dětstvím a pomalejším mladším bráškou, o kterého se svědomitě stará.
On sexy, skoro dokonalej krasavec (s jizvou, která ho má činit ne tak dokonalým, ale opak je pravdou), s temnými tajemstvími, samozřejmě sportovec. A pracháč. A co ještě chybí? No přece boží gej kámoš!
Ti dva se nenáviděj, ale vlastně se od začátku milujou. A pak se spolu konečně vyspí. A pak to jde do kytek, opustí se (oba to dělají pro dobro toho druhého, samozřejmě), aby mohl přijít po čase velký návrat a finále. A Epilog 2, z kterého budete zvracet jednorožce...
Ale jó, slupla jsem to jak malinu, sem nasraná a závidím a mám zase na dlouhou dobu téhle naivní, nereálné romantik dost :D

KlaraD851
14.06.2024 5 z 5

Miluju. Dojemný a hluboký příběh lásky, bolesti a odvahy. Kniha je terapií pro všechny se šrámy na duši, krásnou ukázkou toho se nevzdat, nezanevřít na svůj osud, bojovat a jít dál, protože na konci čeká něco krásného.
Kniha prošpikovaná emocemi, kladnými i zapornými, v mém srdci zůstane natrvalo.

Syma149
10.06.2024 4 z 5

(SPOILER) Ava se vrací na školu, kde vládne elita. Obzvlášť parta bohatých chlapců - Žraloků. Mezi nimi musí být ten, který ji dal něco do pití a znásilnil a protože jsou to synáčci z bohatých rodin, nikdo ji nevěří.
Nemá to na škole jednoduché, občas najde na skříňce hanlivý nápis, ale také hned první den milostný dopis.
Pěkně napsaný příběh, trochu mi připomínal sérii Hříšníci od L.J. Shen. Ve vyprávění se střídají pohledy Avy a Knoxe a to mám ráda.
Pozor spoiler - jednu hvězdičku ubírám za přijetí nabídky od otce Knoxe. Sice ji rozumím a možná jsme to měli chápat jako oběť, kterou podstoupila pro dobro Knoxe, ale podle mě se nechala uplatit.

všechny komentáře

Související novinky (5)

10 nejprodávanějších eknih (únor)

10.03.2023

10 nejčtenějších knih (únor)

16.02.2023

10 nejčtenějších knih (leden)

15.01.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (4)

Nechci spadnout na zem tak rychle. Nemiluju moc často. Já ne. Poddat se lásce znamená být zranitelný a to – Zapomeň na něj.

Opilost neznamená souhlas.

Někdy je to nejosamělejší místo na světě uprostřed davu.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Drahá Ava v seznamech

ve Čtenářské výzvě97x