Drahá Ava přehled

Drahá Ava
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493681/bmid_draha-ava-ia2-493681.jpg 4 609 609

Ava má za sebou veľmi ťažké obdobie. Po tom, čo jej niekto nasypal niečo do nápoja počas jedného večierka, sa zobudí a nič si nepamätá. Ani to, ako ju niekto znásilnil. Ľudia okolo nej neveria, že hovorí pravdu. Podľa nich je klamárka, ktorá na seba chce upútať pozornosť. Ava sa po niekoľkých mesiacoch vracia späť do školy, úplne zmenená. Ešte stále neprišla na to, kto to urobil. V skrinke si však nájde list od tajného ctiteľa. Kto by to mohol byť? Určite je to niekto z partie futbalových hráčov - Žralokov - ktorá bola aj na osudnom večierku. Ale kto presne to je? A dozvie sa konečne, kto je tak veľmi ublížil? Čo ak je to ten istý človek?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Pandora

Dear Ava , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Drahá Ava. Přihlašte se a napište ho.

Kubikuli
23.07.2024 4 z 5

Nemám ráda středoškolské romance a ani tahle mi moc nesedla. Jádro příběhu je fajn, obě hlavní postavy jsou slaďoučké, úžasné, dokonalé, ale ta středoškolská omáčka okolo byla protivná. Hvězdičku navíc za vážné téma, silné osobnosti.

11zuzik
23.07.2024 4 z 5

Občas mám chuť na romantiku, tak jsem díky recenzím (ne díky obálce, která je bohužel nic neříkající) sáhla po téhle knížce. Mám ráda příběhy hlavních hrdinek, které mají něco za sebou a musely v životě už zabojovat. Což Ava je. Kniha se četla snadno, je to young adult, ale mně se to líbilo.

SPOILER: Musím se přiznat, že ty epilogy mi nesedly, ale když ty si odmyslím, tak je konec fajn. I když je to slaďárna :)

Lavina
02.07.2024 5 z 5

Krása... romantika, napětí, láska,drama ... moc pěkně napsáno

10 nejprodávanějších eknih (únor)

10.03.2023

10 nejčtenějších knih (únor)

16.02.2023

10 nejčtenějších knih (leden)

15.01.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Nechci spadnout na zem tak rychle. Nemiluju moc často. Já ne. Poddat se lásce znamená být zranitelný a to – Zapomeň na něj.

Opilost neznamená souhlas.

Někdy je to nejosamělejší místo na světě uprostřed davu.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Drahá Ava v seznamech

v Právě čtených14x