Bennett Mafia: Zakázaná láska

Když Riley studovala na soukromé internátní škole, její spolubydlící byla Brooke Bennettová – samotářská dívka, které se každý bál. Ve chvíli, kdy Riley zjistí, že Brooke patří do mafiánské rodiny Bennettů a její nejstarší bratr je zabit, poprvé skutečně okusí, jak nebezpečný je doopravdy svět její nové kamarádky. O čtrnáct let později si Riley při sledování televize všimne, že je Brooke pohřešovaná, a ještě ten den je unesena Kaiem Bennettem, starším bratrem Brooke a hlavou rodiny. Kai tuší, že by mohla vědět, kde se jeho sestra nachází, ale čím déle je Riley vězněna, tím více jejich vzájemná přitažlivost roste. Jakmile se ji společně vydají hledat, začíná být zřejmé, že Brooke není tak docela pohřešovaná a má své vlastní důvody, proč Riley zatáhla do svého příběhu. Kai a Riley mezitím společně pracují na odstranění jeho nepřátel a potlačení jejích vnitřních démonů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427693/big_bennett-mafia-zakazana-laska-qMT-427693.jpg 4.2494

Vydáno: , Baronet

Bennett Mafia, 2019

Kniha Bennett Mafia: Zakázaná láska

alzbeta2843
předevčírem

Wau kniha podľa môjho gusta. Temné prostredie, drsný alfa samec a holka, čo nie je krehká kvetinka. Určite nie je kniha pre každého, ale mňa tieto knihy priťahujú ako magnet. Ako sa hovorí, knihomolia si kompenzujú svoj život knižným svetom. Ja by som rozhodne nechcela zažiť to čo Riley, ale rada o tom čítam a prežívam život hrdinov ako by to bol môj vlastný. V tomto prípade som bola častokrát veľmi prekvapená zvratmi, ktoré sa v knihe udiali. Musela som si čítať knihu viackrát, aby som pochopila tie náznaky a dávalo mi to zmysel. Kai bol naozaj úžasne vykreslený a jeho postava sa mi veľmi páčila. Do konca strán som tŕpla ako príbeh končí.

Vaiolet

Příběh se mi moc líbil. Dostala jsem přesně to co jsem očekávala. Kai byl od samého začátku nesmírně sympatický a s Riley se k sobě skvěle sedli. Nechyběla akce, napětí, láska a dobře popsané erotické scény (tady se čtenář musí oprostit od jejich nereálnosti, občas jsem kroutila hlavou, jak je to sakra možný).
Byla to má první kniha od této autorky a nezklamala. Určitě si v budoucnu ppřečtu i nějaké další.

proni
12.12.2022

Super námět a krásně čtivý příběh - asi zatím nejlepší kniha od Tijan..

knihomolka78
21.11.2022

Za mě velmi povedená kniha, ve které se střetly dva světy - mafie a organizace na ochranu svědků.
Bylo tam vše - napětí, láska, dobro, zlo a samozřejmě nechyběl ani sex. Miluju v knihách spojení akce a lásky. Kniha byla velmi čtivá, i když bylo předem jasné, jak to dopadne, přečteno jedním dechem, mohu doporučit. I když ten konec byl na mě zbytečně trochu moc zdramatizovaný a taky ten přebal mi ke knize moc nepasuje.
A na závěr: "Teď tě ale nemůžu nechat jít. Poprvé, když jsem to udělal, mě to skoro zabilo."....ach...:-)

Mondaika
28.10.2022

Začátek byl naprosto fajn... Druhá třetina, knihu však už postupně klesala a klesala...
Samozřejmě příběh sa od reality vymyká, ale s tím už dopředu počítáme...

,, Rodina je kdokoli, kdo tě miluje bezpodmínečně.“

MAU256
17.09.2022

Na jedné straně mafie, v jejímž čele je Kaie Bennett, na straně druhé síť, která zachraňuje lidi, s nimiž spolupracuje Riley a její "nová rodina" Carol a Blade.

V knize bylo vše, napětí, láska, dobro, zlo, samozřejmě nechyběl ani sex. Bylo to zajímavé čtení, někdy až neuvěřitelné, ale i tak, knihu mohu jen doporučit, byla čtivá.

petulik330
04.09.2022

Zajímavá kniha ve které se střetnou dva světy. Mafie a organizace na ochranu svědků.
V knize bylo obsaženo vše... Láska, napětí, kriminální zápletka s hlavní roli mafie a taky sex.

nina3905
18.08.2022

Perfektná kniha! Je v nej "všehochuť". Spája v sebe napätie, násilie, sex, mafiánske prostredie s neodolateľnými hlavnými hrdinami. Hlavná ženská postava Riley, ktorá je veľmi empatická sa zaľúbi do mafiána. Kniha ma vtiahla do deja a nemohla som sa od nej odtrhnúť. Určite ju môžem s radosťou odporučiť:-)