Bennett Mafia: Zakázaná láska

Když Riley studovala na soukromé internátní škole, její spolubydlící byla Brooke Bennettová – samotářská dívka, které se každý bál. Ve chvíli, kdy Riley zjistí, že Brooke patří do mafiánské rodiny Bennettů a její nejstarší bratr je zabit, poprvé skutečně okusí, jak nebezpečný je doopravdy svět její nové kamarádky. O čtrnáct let později si Riley při sledování televize všimne, že je Brooke pohřešovaná, a ještě ten den je unesena Kaiem Bennettem, starším bratrem Brooke a hlavou rodiny. Kai tuší, že by mohla vědět, kde se jeho sestra nachází, ale čím déle je Riley vězněna, tím více jejich vzájemná přitažlivost roste. Jakmile se ji společně vydají hledat, začíná být zřejmé, že Brooke není tak docela pohřešovaná a má své vlastní důvody, proč Riley zatáhla do svého příběhu. Kai a Riley mezitím společně pracují na odstranění jeho nepřátel a potlačení jejích vnitřních démonů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427693/big_bennett-mafia-zakazana-laska-qMT-427693.jpg 4.2392

Vydáno: , Baronet

Bennett Mafia, 2019

Kniha Bennett Mafia: Zakázaná láska

peta88

Tak z téhle knížky jsem si sedla na zadek!
Určitě se zařadí mezi mé nejoblíbenější! Začala jsem ji číst a nepřestala jsem, dokud ji nedočetla v šest ráno. Nechybělo tam naprosto nic. Kdo má rád romantiku, ať se do ní pustí, určitě nebude litovat.

kacenka6144

Nevím, jak přesně popsat svoje pocity po dočtení téhle knížky. Téma zajímavé, ale myslím, že by to asi takhle nefungovalo.

pollyn

Tyo to bylo dobrý! Tohle je zase jedna z knih, která neodpovídá názvu, obálce ani žánru. Bylo to napínavý, srdceryvný a mělo to silnou hrdinku. Ale jednu hvězdičku musím ubrat za Keie. Ne všechny zločiny musel vždycky vysvětlit nebo dělat jen na oko. Ubíralo mu to zajímavosti, měkkota :)

nikca3976

Tohle byla bomba...přesně pro mě!!Ležela mi na poličce zbytečně dlouho...Romány o mafii mám strašně ráda..navíc tam nechyběla nenávist,ze které se časem stala láska...Bylo to napínavé,žhavé a vzrušující..nemohla jsem se od ní odtrhnout..líbilo se mi jak postupem času vyšla všechna tajemství na povrch..

ElaMi

Kniha ma veľmi bavila. Príbeh premyslený s maličkými detailmi, takže prečítanú som ju mala skoro okamžite. A to že je to mafiánske prostredie je za mňa veľké plus. Taká príjemná oddychovka, ktorá viete ako dopadne ale aj tak vás kniha stále drží v napätí.

Laf

Kniha mne překvapila. Neměla jsem nějaká vysoká očekávání, ale nakonec se mi líbila a četla se skoro sama. Je to napínavá kniha plná intrik a plánů. Za přečtení to stojí. Doporučuji :)

Blanka29

Ač jsem přečetla hodně knih s touto tématikou a některé dokonce mnohem lepší. Nevím proč, ale nemohla jsem knihu odložit, dokud jsem ji nedočetla.
Některé situace a chování postav mi přišlo hodně přitažené za vlasy, ale třeba to tak opravdu funguje, co se týče bosse. Ale můj názor je, že kdyby se takhle choval ve skutečnosti, už dávno by ho nahradili.....

Jita160

To mě ták bavilo.
Napínavý příběh plný akce,ktery mě nedal oddechu.
Mafiáni,krůtí hoši to je prostě můj šálek kávy.A když se objeví ta pravá žena vše nabere grády.
Určitě stojí za přečtení.