nina3905 nina3905 komentáře u knih

Tyran Tyran T. M. Frazier

Podobne ako v predošlej časti, ani v tejto žiadnu vanilku nenájdete. Mrzí ma, že zomrela jedna zo sympatických postáv Preppy, keďže som predpokladala, že aj o ňom autorka vytvorí samostatnú knihu. Inak som s príbehom veľmi spokojná.

King King T. M. Frazier

Drsný erotikuš román - už teraz sa teším na pokračovanie.

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Kniha bola za mňa nemastná-neslaná. Jednoznačne som fanúšičkou mafiánskych romancí, ale pre mňa bol príbeh "takou zlátaninou". Prvou časťou knihy som bola doslova unudená, aj som ju už chcela odložiť, ale nedalo mi to. Avšak do dočítania knihy som sa musela nútiť. Druhá časť bola lepšia, páčilo sa mi vzájomné hašterenie hlavných protagonistov. Napriek tomu, som zoslala po prečítaní knihy sklamaná.

08.05.2023 3 z 5

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

Kniha si určite zaslúžila pozornosť všetkých priaznivcov Mony Kasten. Opäť, ako je už zvykom pri tejto autorke, je príbeh napísaný takým tým spôsobom, ktorý vás núti čítať neustále ďalej a dozvedieť sa čo bude nasledovať. Úplne je jedno, že čítate - doslova návykovo - do rána bieleho. Za mňa perfektný začiatok novej série.

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Smutno-krásny príbeh s veľmi silným posolstvom. Priznávam sa, že nie som "plačko", ale pri tejto knihe som sa pristihla, že som svojvoľne plakala.

02.05.2023 5 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Každý diel z tejto série je lepši v porovnaní s tým predchádzajúcim. Veľmi silné emotívne príbehy ľudí, ktorí hľadajú svoje miesto "na slnku".

02.05.2023 5 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

Na pokračovanie série som sa veľmi tešila. Páčilo sa mi prepojenie detektívnej zápletky aj so strastiplným osudom Robbieho. Teším sa na ďalší diel.

30.04.2023 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Vydarený začiatok novej detektívnej serie. Je to napínavá detektívka a jej čítanie neoľutujete.

30.04.2023 5 z 5

Tři malá prasátka Tři malá prasátka Alex Smith (p)

Fíha, tak toto nemalo chybu. Som ohromená. Netrpezlivo som držala Robbiemu Kentovi paste, aby našiel svoju ženu a opäť sa mohol tešiť so svojej rodiny. Určite si prečitám ďalšie pokračovanie serie.

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Mariana Zapata patri k mojim najobľúbenejším autorkám. Opäť svojím sladkým romantickým príbehom dokázala, že je kráľovná pomalej romantiky.

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Krásny príbeh o láske, porozumení a snahe vidieť a počuť druhého človeka. Jednoznačne emóciami nedupaný príbeh.

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Srdcervuci pribeh, ktorý tisne slzy do očí. Aky komplikovaný je vzťah medzi šťastím a zmyslom života. Ako sa hovorí: Človek mieni, život mení.

Pověst potížistky Pověst potížistky Elle Kennedy

Romanitkuš príbeh, ktorý sa rýchlo a ľahko číta. Prvá časť série sa mi však páčila viac.

23.04.2023 4 z 5

Kancl po italsku Kancl po italsku Anna Nicoletto

Romantikuš sladká príjemná oddychovka.

23.04.2023 4 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Ufff, čo napísať. Na knihu som sa veľmi tešila, avšak nezobrala som do úvahy jeden aspekt, a to samotnú autorku knihy. Od Jodi Ellen Maplasovej mám prečítané všetky knihy, ktoré boli vydané, takže som "to" mohla aj trošku očakávať, ale podľa všetkého som mala skreslené predstavy. Tí z vás, ktorí autorku poznajú vedia, že niektoré časti jej kníh pôsobia ako také "zlátaniny", a to sa prejavilo aj v tejto knihe. Za pozitívne však hodnotím mafiánsku tematiku, ktorá bola v príbehu spracovaná.

23.04.2023 3 z 5

Letní příběh Letní příběh Jen DeLuca

Sladká romantikuš oddychovka vhodná na dovolenkové a relaxačné obdobie.

21.04.2023 4 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Kniha sa čítala ľahko, mala predvídateľný priebeh ako iné romantikuš knihy. Avšak z toho dielu som trošku sklamaná, pretože som očakávala od neho trochu viac. Nevadí, určite siahnem aj po pokračovaní.

21.04.2023 4 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Príjemný zaláskovaný romantikuš príbeh.

16.04.2023 5 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Waw, kniha ma príjemne prekvapila. Úprimne môžem povedať, že taký sladký príbeh som od tejto autorky nečakala. Určite odporúčam na prečítanie.

16.04.2023 5 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Najlepší diel celej série. Určite stojí za prečítanie.

14.04.2023 5 z 5