King

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Brantley King. Zuřivý, vášnivý a odhodlaný. Vyrůstal v nelítostném světě a vždy žil na hraně zákona. Dnes je umělecký tatér, ale také kariérní kriminálník a drsný alfa samec, který byl právě propuštěn z vězení. Doe. Naprostý protiklad. Její vlastní minulost je jí záhadou. Poté, co se probudí v popelnici celá potřísněná krví, není schopná vybavit si jedinou vzpomínku na to, kým je a odkud pochází. Náhodou se potkají na párty, kterou pro Kinga uspořádá jeho kamarád Preppy jako oslavu Kingova propuštění z vězení. A oběma toto setkání změní život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396562/big_king-ddh-396562.jpg 4.2633
Série:

King 1.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Gorila, Ocelot
Originální název:

King, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (175)

Kniha King

Matri
14. ledna

Kniha bola dobrá. Dobre sa čítala, ani mi nevadilo to kvantum vulgarizmov, no niečo mi aj tak vadilo, že nemôžem dať plný počet. Ale ten záver ma tak rozsekal, že som hneď otvorila druhý diel, lebo jednoducho musím vedieť ako to dopadne.

jarmila4728
02. ledna

Je to taková gangsterská popelka s nečekaným závěrem. Jsem v erotické literatuře nová a v této knize se mi líbilo, že tam té erotiky nebylo víc než v klasické romantice pro mladý, dokonce to bylo psané takovým decentním způsobem. Ano vulgární to je až až, je to samé kur..., pí..., čů... ale samotný sex je oproti tomu popsaný velice ... slušně. Co mě překvapilo, tak má kniha děj a docela dost akční a napínavý, dokonce v jedné části málem i slza ukápla, a závěr? Ještě že jsem doma měla i druhý díl, protože jsem se do něj musela okamžitě pustit.
Upozorňuji ale, že se Doe, jedna ze dvou hlavních hrdinů, chová občas zvláštně a ty její úvahy... ale co se vztahů a pocitů týče mezi postavami. Věřte mi, že i něco takového existuje. :-P


Ála1968
17.11.2022

Asi se budu řadit k těm,které tato kniha nijak nenadchla.Vlastně jsem jí ani nedočetla.Nejsem žádná puritánka,mám ráda i erotické knihy,ale musí být vkusně napsané.Tato kniha byla nevkusně sprostá a vulgární a hlavně dějově taková patlanina.Nevybrala jsem si jí podle obalu,ale podle komentářů a těšila se na ni.Ale čeho je moc,toho je příliš.Každý máme rád něco jiného a každý má svůj názor,proto chápu,že se někomu kniha může líbit.Hlavně nechápu,proč tu někdo napadá někoho,komu se kniha nelíbí.Myslím si,že napsat svůj názor má právo každý i když se někomu nebude líbit.

Laf
10.07.2022

Asi jsem od knihy čekala víc. Neurazila, ale ani nenadchla. Nápad na příběh byl dobrý, ale asi mi nesedlo zpracování. Za mě takový průměr, no...

zp87
09.07.2022

Drsné chlapy můžu. Vulgarismy jsou zde hojně, ale nepobuřují mě.
Příběh je čtivý, zhltla jsem ho velmi rychle.
Jen je lehce kostrbatě přeložený.
Sexu tam fakt není moc, jen je King furt nadržený.
A Doe mě teda docela štvala, strašně Kinga chtěla, on po ní chtěl jen to, aby to přiznala, ale ona musela dělat cavyky. A následně cirkus, že ji King nechce... bože, fakt typické 'nevim co chci, ale nedám pokoj, dokud to nedostanu'.

Artep071
26.06.2022

Velmi drsně podaný životní příběh několika postav který si nebere servítky a pro sprosté slovo nejde daleko. Pro citlivější povahy to zaručeně není , ale mě to tedy drželo v neustálém napětí. Knihu jsem přečetla během dne a hned jsem se začetla do dalšího dílu.
Za mě 5* jelikož jsem očekávala erotický román a byl to drsný příběh plný násilí , zoufalství, strachu, napětí a i v podstatě vášně a okouzlení mě tuze příjemně překvapil, že to nebyla klasická červená číčovina!
Mám rozečtené pokračování a můžu říct, že to opět pěkně šlape ... :)

Nikusha
22.06.2022

Na to, že je kniha popsaná jako erotická, tak té erotiky tam není tolik. Jakože tvrdý pták je tam zmíněný snad 100x a jestli si autorka myslela, že vulgarismy nějak dožene absenci erotična, tak to moc nezabralo. Ale příběh docela dobrý, jen mě už pak nudilo to neustálé kolečko toho "vlastním tě, budeš dělat co chci" atd.. knihu jsem přečetla na doporučení, ale už takové knížky nebudu vyhledávat. Není to můj šálek.

Micandy
13.06.2022

Drsné prostředí,drsní lidé a drsná slova.Četla jsem jako e knihu a bylo tam dost chyb,chyběla pismena. To bych ještě prominula, ale tolik vulgarismu vecpat do jedné knihy, vadilo mi to. Opravdu nemusím číst v každé větě zasra...
Jinak příběh byl celkem zajímavý, ale podle recenzí jsem čekala mnohem víc.

1 ...