King

Brantley King. Zuřivý, vášnivý a odhodlaný. Vyrůstal v nelítostném světě a vždy žil na hraně zákona. Dnes je umělecký tatér, ale také kariérní kriminálník a drsný alfa samec, který byl právě propuštěn z vězení. Doe. Naprostý protiklad. Její vlastní minulost je jí záhadou. Poté, co se probudí v popelnici celá potřísněná krví, není schopná vybavit si jedinou vzpomínku na to, kým je a odkud pochází. Náhodou se potkají na párty, kterou pro Kinga uspořádá jeho kamarád Preppy jako oslavu Kingova propuštění z vězení. A oběma toto setkání změní život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396562/big_king-ddh-396562.jpg 4.3538

King 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Gorila, Ocelot

King, 2015

Kniha King

Makkys

Tahle kniha mě hodně překvapila. Vůbec jsem něco takového nečekala, ale musím říct ze se mě to vážně hodně líbilo. V knize je spoustu vulgárních slov a je to drsnější čtení, ale děj a postavy jsou skvělé. A ten konec?! Musím si co nejdřív přečíst druhý díl. Hlavně mě překvapilo že autorka je žena něco takového bych čekala spíše od chlapa, ale bylo to skvěle čtení.
4,5*/5*

Calwen89

Jedním slovem - drsné ! A já si to skvěle užila. A ta ztráta paměti hlavní hrdinky knize dala jistý přesah v tomto žánru.

Raislin

Tak tohle byla vážně jízda! Kniha naprosto skvělá. Prostředí tedy vážně hrozné a opravdu je dost vulgární, ale děj opravdu dobrý. Přesně na takový příběh jsem teď měla náladu a četla jsem jedním dechem! Za mě jednoznačně stojí za přečtení!

nikca3976

Tohle byla fakt mega brutální pecka..doufám že v češtině vyjde i pokračování,protože na konci jsem jaksi přestala dýchat a jsem zvědavá jak to všechno dopadne ️
Tahle kniha mě zaujala už od začátku...na to, že autorka je žena,tak teda klobouk dolů nad slovníkem,️ ale strašně dobře jsem se bavila kniha byla velice napínavá..hlavní téma samozřejmě sex,drogy, motorkáři,prostituce,násilí,sexy vtipní chlapi a jedna neviná holka,která ztratila paměť...vždycky když čtu knížky tohoto typu tak mě nejvíc baví hádky mezi hlavními hrdiny a tady tomu nebylo jinak člověk se zasměje a místy je i nervózní z toho co se bude dít..️

LucySmile

Čekala jsem něco trochu víc. Knížka je skvělá, vulgární, plná sexu, ale něco mi tam chybělo. Nenadchlo mě to tolik jako jiné erotické knihy. Druhý díl si určitě přečtu a jsem zvědavá, jak se bude příběh vyvíjet.

Adriana21

Opravdu hodně povedená kniha. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. King je pro mě skvělý knižní hrdina, Mládě skvělá žena, která se musela poprat se životem a bojovat za něj, Preppy, tak ten byl fakt skvěký a Bear, na toho jsem ještě zvědavá.
Prostě super, super, super. Násilné, dramatické, erotické, drsné, nemilosrdné...

niky89

Absolutně úžasné!! Ano, pro někoho možná drsné, ale po XY přečtených sladkých romancí je to pro mně příjemné zpestření. Prostě jsem to hltala až do konce.
Prosím prosím pokud by mi mohl někdo doporučit knihu podobnou této, byla bych moc ráda.

Ketfl

Čekala jsem, že kniha bude sprostá a drsná, ale tohle opravdu bylo hodně daleko nad moje očekávání. Extrémně čtivé, extrémně drsné, až bych mohla říct hnusné (teď myslím to, co se tam odehrávalo, ne knihu samotnou, ta byla mega super), ale zároveň i smutné a nadějeplné. I na tom nejtmavším místě se opravdu může objevit láska. Čím víc jsem se blížila ke konci, tím to fakt bylo masakrálnější. :-D Už jsem se pak jen zmohla na výkřiky typu: "Cože?", "To jako fakt?", "Ježiši, neee". Ten konec jsem vůbec nečekala. Ještě, že jsem si objednala hned oba dva díly naráz, protože čekat na další díl, to bych asi nepřežila. Opravdu hustá kniha.