Tyran

King Ještě zuřivější. Ještě vášnivější. A ještě odhodlanější. Poté, co ho senátor zradil, se snaží za každou cenu získat Doe zpátky. Nejprve se však musí vypořádat s Elim, drogovým dealerem, který se mu mstí za vraždu Isaaca. I kdyby mu plán vyšel, bude ho Doe stále chtít? I poté, co se ji pokusil vyměnit za svou dceru a Doe objevila svou totožnost? Doe byla násilně odvedena ke své rodině, ve které se ale vůbec necítí jako doma. Postupně se však rozpomíná na svoji minulost. Na svůj vztah s otcem. Na svého syna. Na Nikki. Jak je možné, že ji znala ještě dřív, než ztratila paměť? A kdo je ten tajemný Tyran, před kterým ji Nikki varovala?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464261/big_tyran-4Pq-464261.jpg 4.4245

King 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Gorila, Ocelot

Tyrant, 2015

Kniha Tyran

Tesset

Četlo se to dobře. Navázalo to na příběh přesně tam, kde skončila jednička. Opět musím trochu zkritizovat výběr sprostých slov. Nejde o to, že tam jsou, spíš o to, které tam jsou - takové, které já osobně nemám ráda. Chápu, že do toho prostředí se hodí, stačí kouknout na nějaké americké filmy, kde figuruje "bílá spodina" a zjistíte, že jejich mluva je prostě jiná. Takže tohle asi autentické. Ray/Doe na mě působí o dost starší, než ji v knize je. To fakt nesedí. Ale musím říct, že i přes výhrady jde o povedenou sérii - žádný bohatý chlápek, ale mizera. Je to prostě jiné než ty klasické erotické příběhy.

rajcatko
06. srpnaodpad!

Sotva jsem dočetla. Všechny tyhle knihy mají stejnou dějovou linku, zvlášť druhé díly. Byla to nuda.

eliska3868

Jediným slovem.. Síla...

Fakt dobrá kniha - spíše pro čtenáře, kteří prošli peklem...

Není pro citlivky...

Artep071

Uf to bylo skvělé ..napínavé, drsné, nepředvídatelné ..mazec ... Oba díly se mi opravdu moc líbili ..

TerkaM

Jakože četlo se to dobře, to musím uznat, ale nebylo to nic, co bych si nějak závratně chtěla pamatovat. Taky bych řekla, že byl ten druhý díl spíš vycpávkový a moc jsem z něho neměla. Ten první díl se mi teda líbil víc, zde byl King poněkud majetnický bych řekla... no jsem zvědavá na pokračování, tenhle díl mu vytvořil půdu, tak jsem zvědavá, co se z toho vyvrbí. Jen si asi budu muset dát re-reading obou dílů, až vyjde trojka, protože už u dvojky jsem měla trochu problém s pamětí, co se stalo v jedničce.

Ešína

Druhý díl byl pro mě stejně dobrý jako ten první. V půlce přišel i ten "wow" moment, který jsem vůbec nečekala a u konce i ta slzička ukápla. Pěkné.

Kačka195
05.10.2021

Mam z tohoto dílu rozporuplné pocity. Příběh byl dobrý, zajímavý, ale kniha je strašně sprostá a to mi na ní vadí. Nemohla jsem si na to za celou dobu zvyknout.
V tomto díle mi připadal King takový namyšlený a vůbec se mi jeho charakter nelíbil.
Kniha mě zaujala až v půlce, kdy přišel ten největší zlom. Bylo to kruté, ale děsně napínavé.
Jinak musím říct, že konec mě dojal!! :)

Raislin
02.09.2021

Stejně jako první díl. Tak tohle byla vážně jízda! Kniha naprosto skvělá. Prostředí tedy vážně hrozné a opravdu je dost vulgární, ale děj opravdu dobrý. Přesně na takový příběh jsem teď měla náladu a četla jsem jedním dechem! Za mě jednoznačně stojí za přečtení! Věřím, že se ke knize někdy vrátím.