Tyran

Tyran https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464261/bmid_tyran-4Pq-464261.jpg 4 339 61

King série

King Ještě zuřivější. Ještě vášnivější. A ještě odhodlanější. Poté, co ho senátor zradil, se snaží za každou cenu získat Doe zpátky. Nejprve se však musí vypořádat s Elim, drogovým dealerem, který se mu mstí za vraždu Isaaca. I kdyby mu plán vyšel, bude ho Doe stále chtít? I poté, co se ji pokusil vyměnit za svou dceru a Doe objevila svou totožnost? Doe byla násilně odvedena ke své rodině, ve které se ale vůbec necítí jako doma. Postupně se však rozpomíná na svoji minulost. Na svůj vztah s otcem. Na svého syna. Na Nikki. Jak je možné, že ji znala ještě dřív, než ztratila paměť? A kdo je ten tajemný Tyran, před kterým ji Nikki varovala?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Gorila , Ocelot

Tyrant , 2015

Raislin
02.09.2021 5 z 5

Stejně jako první díl. Tak tohle byla vážně jízda! Kniha naprosto skvělá. Prostředí tedy vážně hrozné a opravdu je dost vulgární, ale děj opravdu dobrý. Přesně na takový příběh jsem teď měla náladu a četla jsem jedním dechem! Za mě jednoznačně stojí za přečtení! Věřím, že se ke knize někdy vrátím.

pollyn
26.08.2021

Z knížky mám pocit, že svět je plnej hnusnejch lidí a i když dělají dobré věci, jsou pořád ale zlí. Vlastně jsem si nikoho z nich neoblibila. Ani Preppyho. Všichni byli ve svý podstatě sobci a dělali hnusný věci. I když mohli být dobří přátelé nebo partneři... O pravých zaporacich ani nemluvě.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

(SPOILER) Tohle byla fakt pecka. Čekala jsem dlouhé měsíce,ani už jsem nepočítala s tím, že bude pokračování přeložené a najednou jak blesk s čistého nebe to přišlo ️ Moje reakce byla taková, že jakmile mi přišla,tak jsem zaječela a po straně dlouhé době jsem doslova brečela štěstím...až takhle jsem se na Tyrana těšila King mě zaujal už hned od první stránky...byl to prostě temný příběh plný nebezpečí,sprosťáren a hlavně drsných a potetovaných chlapů To je něco pro Nikolku ️ Kdo četl Kinga,tak neexistuje,že by si nepřečetl tohle neskutečně napínavé a nebezpečné pokračování.To by bylo proti přírodě. Potom co se Doe vrátila domů se jí občas vybaví nějaká vzpomínka...vzpomínka na Nikki pro mě byla jako časovaná bomba...po tom,co zazněla přezdívka Tyran se mi probudil mozek a já hltala slovo po slově abych zjistila,kdo to sakra je a co doprčic provedl..samozřejmě jsem se netrefila jako vždy (další důkaz, že by ze mě byla špatná detektivka) Občasná setkání Doe a Kinga byla žhavá až až Samozřejmě by to nebylo ono,kdyby nevěděl,kde je a nechodil za ní ,ale kvůli nějakýmu podělanýmu Elimu to nebylo tak často,jak bych chtěla King je prostě bestie, zamilovaná bestie,kterou někdo hodně nasral, takže byl odhodlaný všechny pozabíjet jenom aby mohl být zase s Doe..prošel si peklem, včetně Beara, který si užil svoje při hledání Eliho..zvrat,který nastal jsem absolutně nečekala...Co všechno provedl Doe bylo odporný a zasloužil si za to trpět.. nalákat Kinga pro něho byla osudová chyba,ale teda když se vypořádával s Doe tak se mi zvedal občas kufr...všechno má ale svoje pro a proti...objevila se totiž jedná skvělá osoba a to pro mě bylo dojemných pár stránek ️️ Taky mě strašně zajímalo jak to skončí s Kingovou dcerou Max,protože on si zasloužil šťastný konec..no prostě mě to absolutně dostalo a budu se vzpamatovávat dlouho asi ️ Snad budou přeložené další knihy, protože tyhle temné příběhy já šíleně miluju ️️

LucySmile
14.08.2021 4 z 5

Skvělé pokračování Kinga, mnohem lepší než první díl. Víc akce, úžasný konec... King a Doe mi budou chybět.

Adriana21
30.07.2021 5 z 5

Super pokračování prvního dílu. Plno zvratů, které jsem vůbec nečekala. Od začátku do konce jsem nemohla ani dýchat. A ten konec!!!

EvaXxX
09.07.2021 4 z 5

Musím asi říct, že první díl se mi líbil o trošku víc.. Tady už tak nějak víte, co čekat.....

Čte se to velmi dobře, rychle to utíká..
Pěknej, sladkej konec :)

Ketfl
31.05.2021 5 z 5

Síla. Některé scény opravdu nejsou pro slabší povahy, jak už tady zaznělo. Opět to byla šílená a drsná jízda, ale absolutně jsem se nemohla odtrhnout. Skvělé! Od začátku jsem měla tip, kdo je Tyran, který se v závěru ukázal jako správný, ale to, co pak následovalo, to jsem opravdu nečekala. Opravdu mistrná přetvářka. Závěr byl pak nádherný, skutečná romantika. A úplně poslední odstavec? Jo, líbilo se mi, že to tam autorka dala :-). Opravdu super série. Drsná, ale neskutečně čtivá. Snad se dočkáme dalších knih od této autorky.

Mesicnililie
23.05.2021 4 z 5

Tak tady u toho člověk sedí jako zařezanej a nepřestane číst dokud není konec....jak to všechno vlastně bylo. Napětí propletené s tvrdší erotikou. Ale ve finále příběh o velké lásce... já říkám JOO

Knihajeradost
23.05.2021 5 z 5

U tohoto druhého dílu bych dala varování, že není pro slabší povahy. U mě to už bylo na hranici, protože je King ještě děsivější, krutější, zuřivější a drsnější. No, zároveň i milující. Opět nechyběla erotika, napětí a násilí. Bylo to čtivé, akční, vulgární a mě to velmi bavilo. Celou sérii řadím mezi své top knihy, od kterých jsem se nemohla odtrhnout. Škoda, že u nás nejsou přeložené i další knihy od této autorky.

Petronella.k
21.05.2021 5 z 5

Pokračování Kinga bylo naprosto dokonalý! Přečteno za pár hodin a většinu času jsem opakovala: “Ne! Ne! Ne!” Nebo jsem seděla prostě jen s otevřenou pusou, což na jaře na balkóně, když začíná létat hmyz, není dobrý nápad. S třesoucíma rukama jsem občas musela čtečku odhodit a opláchnout si obličej studenou vodou, abych se vzpamatovala. Kdo byl Tyran mě napadlo hned ze začátku, tak už od pár stránek jsem měla kopřivku, jakmile se tam objevil. Každopádně konečný Happyend mi vykreslil křečovité úsměv. A při čtení epilogu se mi rozechvěly snad i vaječníky. Tahle série je na nobelovku za literaturu. Pěkná práce!!

lenka4043
20.05.2021 5 z 5

Skvělé pokračování "Kinga". Těšila jsem se až vyjde v českém překladu a nelituji. Už to, že jsem ji přečetla za dva večery mluví za vše.

Jita160
13.05.2021 5 z 5

Potřebuji půjčit hvězdy protože těch mých pět na to nestačí.Pokračovani bylo ...no páni nemám slov,jsem prostě nadšená.
Jak je možné napsat tak krutý, vulgární, drsný,násilnický příběh ze kterého je vám po dočtení moc krásně????
Moc jsem si Tyrana užila a vím že se k Deo a Kingovi zase někdy vrátím...více takových knih,prosím!!!!!!

janina66
29.04.2021 3 z 5

Kinga jsem si velmi dobře pamatovala, protože se mi to líbilo. Hlavně jsem byla rozhozená z konce knihy. Takže jsem se moc těšila na pokračování. Zpočátku se mi Tyran líbil, ale postupně mě nadsení opouštělo a byla jsem z děje spíše znuděná. Až posledních 4-5kapitol stály za to. A dojemný epilog jako z pohádky.

veronika0382
25.04.2021 5 z 5

Pokud vás zaujal už první díl, pak si určitě nesmíte nechat Tyrana ujít. Tohle je zkrátka „must read“. Kdo máte rádi new adult romány, kde si hlavní postavy nejdou pro silná slova daleko, pak neváhejte. Série King je výborná, čtivá a v něčem prostě jiná než ostatní.

LilianaFalcon
09.04.2021 5 z 5

Rozhodně jedno z těch lepších pokračování erotické série. Samozřejmě je potřeba knížku vnímat v rámci žánru.

oresvo
29.03.2021 5 z 5

Sice nemám rada ,, sprostou ,, mluvu v knížkách ale tady mě to bavilo.
Moc jsem byla zvědavá jak to dopadne a nezklamalo mě to.

Pedruska01
27.03.2021 3 z 5

Uf. Na knihu jsem se vážně moc těšila. Když jsem kdysi četla Kinga, byla jsem skoro unešená a hrozně mě mrzelo, že pokračování pořád neleze na světlo. Uběhlo pár let a konečně jsme se dočkali. Jak říkám, těšila jsem se hrozně moc, proto jsem neváhala a vzala ho do rukou hned jak jsem mohla. Byla jsem smířená, že si z Kinga pamatuju prd, ale pustila jsem se do Tyrana s vervou. To nadšení mě ale postupně opouštělo. Nemůžu se rozhodnout, který faktor mi to ničil víc. Buď to, že mě to prostě nebavilo, přišlo mi, že se hrdinové povahově změnili a mě to lezlo na nervy. Nebo to, že jsem to začala číst dejme tomu v počínající čtecí krizi? Nemám páru. Každopádně pro mě větší první polovina knihy byla strašná. Proto jsem jí taky tak dlouho četla, jsem z toho zklamaná. Však po té hrůze přišla konečně pasáž, kde se začalo dít něco pořádného, něco, co mě chytlo a bavilo, něco, co mě nakoplo to prostě téměř na jeden zátah dočíst.
Ačkoliv si nepamatuju charakter a chování hlavní hrdinky - Doe/Ramie/Štěně - v Kingovi, tak tady se mi nijak zvlášť nelíbilo. Byla to jednoduše blbka. Hrála si na rebelku, která je ale zároveň naivní. To její drsňáctví mi lezlo krkem, bylo to tak mimo. Na každého házela ramena, ale pak na scénu přišel King a nechala si vyndat mozek z hlavy, padla na kolena, nechala se ovládat, jako by tahle náhlá změna chování byla v pořádku. Ne, sakra nebyla. Bylo to náhlé, hloupé a nepochopitelné. Ta holka před tím chlapem neměla vůbec žádnou sebeúctu. Bylo jí vlastně jedno, co v tu chvíli je, hlavně, že jí ohnul. Nic jinýho pro ni snad neexistovalo. Ať už řešila cokoliv, vždycky a zcela nevhodně se jí do myšlenek procpal King. Ta holka mi vážně pila krev.
A ten týpek King? Neměla jsem proti němu v podstatě nic. Drsňák v drsným světě bez normálních pravidel. OK, to beru. Jen se mi nelíbil ten podivný zvrácený vztah, který měl s Doe/Rae. To oslovování Štěně? Přijde to jenom mě, že je to oslovení ponižující? Choval se k ní jako ke kusu hadru, který může ovládat (a ten hadr se s radostí nechal!), ačkoliv to maskoval velkou láskou. Ten vztah nebyl úplně zdravý. Vlastně ani jeden hrdina to neměl v hlavě v pořádku, co se tohohle týče.
Zmínila bych ještě Tannera, ten člověk se mi líbil a bylo mi ho zatraceně líto. Chápala jsem, že díky tomu, co se stalo, už to něco, co by rád, nemohlo být, protože Doe/Rae - pořád vlastně nevím, jak tý holce říkat - je jinde. Mohla se ale k němu chovat jinak, snad s citem či ohledem. Fandila jsem mu. Ale pak... ty vado.
Dlouho mi vrtalo hlavou, kdo je sakra Tyran. Měla jsem za to, že je to zároveň King - vlastně, určitě takový jedno z mnoha jmen má, jenže jsem se dost spletla a čekalo mě obrovské překvapení. Tahle část byla skvělá, ta mě nakopla a jsem za ni fakt ráda. Bylo to tak nečekané a vážně brutální! Nemile mě překvapila Tyranova identita a možná ve výsledku mě zklamalo, co se z něho stalo.
Samotný závěr je takový méně uvěřitelný, ale i tak se dal skousnout. Kdybych to shrnula, moje těšení na knihu ten příběh zabil. Na scénu přišlo zklamání a odkládání knihy. Slabá půlka knihy byla vážně dobrá, zbytek nestojí za řeč. Problém s hlavními hrdiny, především s hrdinkou. No, žádná sláva to není a mrzí mě to. Hodně. Pokud jste četli Kinga, je logické, že si musíte přečíst i Tyrana - je to prostě jeden příběh a ty knihy k sobě patří. Je to na každém z vás, zda číst. Hodnotím takovým středem, který neustále balancuje.

Toledo
22.03.2021 5 z 5

Moc se mi líbily obě knihy, bylo to takové syrové a vulgární, ale mě to prostě bavilo :)

Veve721
18.03.2021 4 z 5

Jak už jsem napsala v recenzi na první díl této duologie, je to taková má guilty pleasure. Přestože jsem "Kinga" zhodnotila jako průměr a měla jsem jisté výhrady k nadměrnému množství vulgarismů, nedokázala jsem odolat druhému dílu. A to je dobře, protože Tyran předčil mé očekávání.

Už u prvního dílu jsem vychvalovala čtivost a skvělou dynamiku děje, díky které stránky miznou pod rukami závratnou rychlostí. Druhý díl je ve všem lepší než jednička. Je čtivější, akčnější a pokud se nepletu, tak i o drobek méně vulgární (i když je pořád z čeho ubírat ). Líbila se mi práce s charaktery, obzvlášť v případě Doe. Její bezradnost byla uvěřitelná a děsivě skutečná. King lehce upustil od své citlivé stránky a byl opět tím sexy tvrďákem, o kterém chce ženská číst. Závěr byl sice pohádkově nereálný, ale nic jiného od daného žánru ani nemůžeme očekávat. Tahle knížka měla prostě jiskru. Nehledě na určitou předvídatelnost mě Tyran sprostě schmatnul za vlasy a nutil číst až do konce. Romantickým dušičkám, které jsou tolerantní vůči sprostým slovům určitě doporučuju. Samozřejmě má svá slabá místa jako každá romanťárna podobného ražení, ale zároveň je nakažlivě chytlavá. Jediné, co musím opravdu vytknout, je to, že není první a druhý díl vydávány spolu jako jedna kniha. Ani jeden se bez toho druhého nedá číst a rozhodně bych nikomu nepřála čekat na překlad Tyrana tak dlouho, jako já...

happy19
17.03.2021 5 z 5

Ještě topovější než King
TOHLE je závislost☆
Potřebuji do překladu další díly...
POTŘEBUJI Beara,že jo?♡

„Neměl jsem nic, a tak jsem našel pouto.. Chtěl jsem být silný a drsný jako ty, proto jsem se za tebou hnal.“