nina3905 nina3905 komentáře u knih

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Ďalší skvelý príbeh, ktorý vo vás vyvolal pocity radosti, bolesti, strachu, eufórie, znechutenia, očakávania, smútku... Za mňa bola zatiaľ z celej série najprepracovanejšia práve táto tretia časť. Kladne hodnotím, že kniha bola písaná nielen z pohľadu Charlie, ale aj Caina. Autorka a jej štýl písania som si zamilovala.

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Jedna malá lež je ďalšou vydarenou a úžasnou knihou od K. A. Tucker. Hoci kniha nadväzuje na prvú časť, prináša príbeh Livie. Príbeh je veľmi emotívny a určite budete "hltať" stránku po stránke.

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Kniha je veľmi emotívna. Prináša veľmi silný a dojemný príbeh, ktorý vás ihneď už po pár stranách vtiahne do deja. Pri čítaní sa budete cítiť ako "na húsenkovej dráhe" a príbeh je naplnený desiatych malých nadýchnutí. Hlavná hrdinka Kacey je určite nazabudnuteľná. Určite po knihe siahnite - neoľutujete.

Transcendence Transcendence Jewel E. Ann

Kniha prináša príbeh, ktorý je pre mňa lákavý, originálny, nevšedný a uveriteľný. Takýto príbeh som ešte nečítala. Celý čas ste v napätí - stretnutie hlavných hrdinov v ordinácii psychológa, spomienky na detstvo, vzájomné citové prepojenie.... Už, aby bolo vydané pokračovanie. Knihu určite odporúčam na prečítanie.

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Veľké sklamanie....nechala som sa zlanáriť lákavou anotáciou, ktorá sľubovala "hory-doly", ale skutočnosť ma nemilo prekvapila. Očakávala som vtipnú zápletku, ale ani raz som sa nezasmiala. Zbytočne vyhodené peniaze za takýto brak.

13.08.2023 1 z 5

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

Hmmm, som neskutočne rada, že knihu som "zdolala" a sériu dočítala. Nebudem klamať a môžem potvrdiť, že jej dočítanie bol boj. S veľkou pravdepodobnosťou sa k tejto autorke vracať nebudem.

13.08.2023 2 z 5

Divoká karta Divoká karta Lora Leigh

Kniha na veľmi prekvapila, pretože som od nej neočakávala spojenia napätia, silných emócií a priam priehrštie horúcich erotikuš scén. Láska Sabelly a Nathana napriek nepriazni osud sa nevytratila, ale vzájomne posilnila. Kniha si určite zaslúži pozornosť čitateliek.

13.08.2023 4 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

Pohodová romantikuš kniha s jednoduchým dejom a zápletkou, ktorá končí happyendom. Niektoré častí príbehu boli na môj vkus až príliš presladené, že až tak, "že ma začali bolieť zuby". Celkovo hodím knihu ako fajn "počteníčko", ale určite sa k jej opätovného prečítaniu už nevrátim.

13.08.2023 4 z 5

Kam se poděla Kam se poděla Amber Garza

Za mňa slabý priemer a na príbeh som nemala nervy, ale knihu som doslova a dopísmena udolala. A už nikdy viac...

08.08.2023 2 z 5

Dokážeš udržet tajemství? Dokážeš udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Jednoznačne - waw. Úprimne môžem povedať, že od knihy som nemala žiadne veľké očakávania. Ale jednoznačne som sa na nej schuti zasmiala, najmä na pojašenej hlavnej hrdinke.

08.08.2023 5 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

Erotiskuš relaxačné čítaníčko. Tak toto bol nátresk a pri hláškach Georgii som sa schuti nahlas smiala. Viem, že príbeh bol predvídateľný, erotikuš schény otrepané, ale dialógy medzi postavami vtipné. Určite si prečítam pokračovanie o divoške Cassie.

06.08.2023 5 z 5

Nádherná bouře Nádherná bouře Johanna Lindsey

Kniha je parádna! Autorka svoje verné čitateľky určite nesklamala. Len ma veľmi mrzí, že už ďalšie diely z tejto série nepribudnú, ach - jaj.

Vše, čím jsme se stali Vše, čím jsme se stali Alice Kellen

Môžem povedať, že prvá časť príbehu bola pre mňa omnoho emotívnejšia, ale druhá časť bola taká "nemastná-neslaná" veľmi rozťahaná, pokojne mohla byť aj kratšia.

31.07.2023 3 z 5

Bouřlivé vyznání Bouřlivé vyznání Johanna Lindsey

Perfektne napísané od začiatku až po koniec. Príbeh je pútavý a vtipný. Potešila ma aj spoločnosť "starších" predstaviteľov z predchádzajúcich dielov.

Dokonalá partie Dokonalá partie Johanna Lindsey

Nenáročná romantikuš oddychovka.

31.07.2023 4 z 5

Neodolateľne zvodná Neodolateľne zvodná Johanna Lindsey

Uff, čo napísať, no z knihy som mierne sklamaná, pretože som bola "namaškrtená" z predchádzajúcich častí. Skúsim nájsť aspoň niečo zapamätateľné z tohto dielu a to je za mňa škola zvádzania v podaní milovníkov Jamesa a Antonyho. Hoci kniha bola slabšia, určite si však prečítam aj pokračovanie série.

31.07.2023 4 z 5

Pirátská nevěsta Pirátská nevěsta Johanna Lindsey

Vtipná romantikuš kniha s rodinou Malyrovcou. Veľmi ma bavilo vzájomné doťahovanie medzi hlavnými hrdinami.

Zamilovaný darebák Zamilovaný darebák Johanna Lindsey

Doslova milujem sériu o rodine Maľloryovej, ale tento príbeh je môj najobľúbenejší. Nemohla som sa od neho odtrhnúť. No, čo vám poviem, Jeremy sa jednoznačne "potatil" a stal sa z neho nielen milovník, ale aj znalec žien až ho jedna dokázala dostať do laty resp. na kolená. Fakt, že parádna kniha, nepreháňam :-)

Tajomný dar Tajomný dar Johanna Lindsey

V knihe sa stretneme už tradične s bratmi Malloryovcami a ich ženami. Príbeh je dotvorený idylkou blížiacich sa Vianoc, počas ktorých všetci budú spoločne riešiť rodinné tajomstvo. Perfektné doplnenie série a dopovedanie príbehu.

Řekni, že mě miluješ Řekni, že mě miluješ Johanna Lindsey

Klasicky krásna romantikuš kniha o Maloryovcoch, v ktorej je spracovaný príbeh nemanželského lorda Dereka s Kelsey. Každý ďalší diel z tejto série je lepší a lepší. Určite odporúčam na prečítanie:-)