Jedna malá lež

Livie byla vždycky „slečna Dokonalá“, ale po nástupu na prestižní univerzitu zjišťuje, že to s ní zase tak skvělé není. Musí zvládnout první porážky, deziluzi, přizpůsobit své plány do budoucnosti a hlavně změnit přístup sama k sobě. A do toho se jí ještě připlete láska… Není divu, že v tom víru změn natropí pár chybiček. Jenže chyby jsou od toho, aby se napravovaly, a nová Livie bude možná ještě mnohem zajímavější osobnost než ta, za kterou se kdysi považovala....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232401/big_ten-tiny-breaths-jedna-mala-lez-VKy-232401.jpg 4.5521

Deset malých nadechnutí 2.

Pro ženy, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Baronet

One Tiny Lie, 2013

Kniha Jedna malá lež

michaela5515

Příběh Kacey mě bavil o fous víc, ale neznamená to, že Livie by byla špatná. Jen to bylo takové klidnější. Těším se i na zbylé dva díly.

petraj30

Příběh Kacey byl velmi srdceryvný, ale ona měla náturu všechno ustát. Byla akční a ztřeštěná, kdežto Livie, miloučká, umírněnější a opatrnější. Každou chvíli jsem čekala, kdy to celé dolehne i na ni. Spíš jsem očekávala, že vybuchne jako sopka, ale ona i ten svůj pád zvládla s grácií.
Ashtona mi bylo moc líto a plně chápu jeho chování. Ale i tady se nakonec odehrál happyend, stejně jako v podobných knihách s těmito tématy.
Nemůžu napsat, že tento příběh byl procházka růžovou zahradou, ale tak emocionálně vypjatý, jako první díl taky nebyl.
Nádherně se to celé četlo a moc se těším na další příběh. Jsem zvědavá, jestli se ukáže ten jejich "zázračný" doktor i v dalším díle.

Merynkaw

Typický román pro ženy se šťastným koncem. Trocha tyranie, trocha odvázání, nějaké ústupky, uvědomění a hromada lásky:)

Raislin
30.12.2021

Moc krásný příběh. Nebyl pro mě tak emotivní, jako ten první, ale užila jsem si ho. Hodně mě zasáhla v příběhu linka o dvojčatech, protože mám sama také syny (jednovaječné dvojčata) a nechci vůbec ani pomyslet, že by je něco takového potkalo. Těším se na další díl série. Za mě kniha rozhodně stojí za přečtení.

petulkapeta
28.09.2021

Livie byla skvěla holka,ale jakoby zapomněla si ten život i uživat...k tomu ji stačilo potkat kluka(jak to tak byva), ale tahle kniha neni jen o tom jak kluk potka holku..je to mnohem vic, o minulosti o rodině o přaní rodičů..

Andynka
03.09.2021

Jelikož jsem do téhle série šla na slepo, byla jsem překvapená, že je to pokračování.
Tentokrát z pohledu Livie.
Můžu narovinu říct, že když jsem to zjistila, byla jsem opravdu zklamaná. Nevěřila jsem, že by se vyvedl dobře i další díl. A hlavně, o čem chce jako autorka psát?
No, jde vidět, že hrozne všechny podceňují.
Protože i tento díl byl opravdu super. Zase trochu jiný, ale stejně čtivé.
I Livie měla prožila svoji romanci a nebylo to zrovna nejlehčí. Zároveň uplne neztrácíte přehled i o postavách z předešlé knihy.
Ani nevíte, jak se těším na další díl!

PetraBery
05.08.2021

Druhý díl, tentokrát je hlavní hrdinkou "dokonalá" Livie. A autorka pokračuje čtivým příběhem o hledání její cesty, kterou protne osud komplikovaného Ashtona. Konec lze předpokládat, ale mně to vůbec nevadilo. Předchozí díl o Kacey se mi ale líbil o malinko víc.

čef
24.07.2021

Moje druhá kniha od této autorky a rozhodně ta poslední. V dalších osudech dvojice sester se už nehodlám probírat a s radostí přenechávám jejich vzlety a pády mladým studujícím čtenářkám, které se teprve orientují ve svých pocitech a láskách. Zde se mnoho dozví o tom, jaké je to být milována dvěma muži a jaké problémy, ale i láskyplné a erotické výbuchy mohou rozbouřené hormony také přinášet.