Čtyři vteřiny rozhodnou

Cain Ford zasvětil poslední léta pomoci ženám, které zaměstnává ve svém striptýzovém klubu. Touží zbavit se dávného pocitu viny, ale zvolil opravdu správnou cestu, když obětoval vlastní osobní život? Charlie Rourkeová potřebuje zmizet ze světa a začít nový život, pokud nechce zemřít násilnou smrtí nebo skončit ve vězení – jenže jí přijde do cesty nečekaná překážka: láska, která ohrozí nejen ji, ale i muže, který pro ni znamená všechno....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248941/big_ten-tiny-breaths-ctyri-vteriny-rozh-n8n-248941.jpg 4.3392

Deset malých nadechnutí 3.

Pro ženy, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Baronet

Four Seconds to Lose, 2013

Kniha Čtyři vteřiny rozhodnou

čef
dnes

Styl vyprávění je jistě zajímavý, obsah již méně. Plno striptýzu, šuk.., pardón, erotiky, drogy a velikánská láska. Také spousta řečí a konzumace veškerých druhů nápojů. Zápletka průhledná, závěr jasný už předem. Prostinké to čtení.

Raislin

Tato série mě neuvěřitelně baví! Kniha je skvěle napsaná a nelze odložil. Oba hrdinové tohoto příběhu byli skvělí se spoustou ran osudu. Oba samozřejmě vše společně zvládnou a proto tyhle příběhy moc ráda čtu. Jednoznačně stojí za přečtení.

Fallon443
29.12.2021

Tak tahle série je úžasná! Autorka má skvělý styl psaní, který Vás nutí číst dál a dál.
I když jsem si knihu neskutečně užívala, tak mi přišla chvilkami zdlouhavá a občas nudná oproti předchozím dílům, které jsem hodnotila plným počtem hvězdiček.
Za mě je zatím nejlepší druhý díl a už se těším až si přečtu ten závěrečný. Momentálně můžu tuhle sérii rozhodně doporučit.

petulkapeta
01.10.2021

Tak to byl super příběh, Caina jsem mela rada uz od prvniho dilu i když byla jeho minulost drsna nezkazilo zo jeho budoucnost...a Charlie no ta na tom byla podobne,jen jsem cekala ze bude ke Cainovi upřímná když on se svěřil ji

Andynka
24.09.2021

Zase další super kniha ze série deset malých nadechnutí.
Tohle byl další silný příběh o drogách, životě a lásce.
I když se svým způsobem každá kniha zabývá podobným tématem.
Představte si skupinu hodně dobrých přátel, a každý z nich má opravdu velký problém.... buď jim zkazila život rodina a nebo jim život rodinu sebral. Je to vesměs pořád to samé, jen pokaždé podané úplně jinak.
A to mě na tom právě docela dost baví !
A o to víc tento díl. Když jsem totiž viděla, že kniha má přes 400 stran, tak jsem protáčela oči , že to bude patlanina. Ale naopak.... zase skvělé! hltala jsem každou stranu.
A jako jsem opravdu ráda, že je to kniha o Cainovi... protože, když už ho autorka popisovala v prvním dílu, tak jste toho sexy muže chtěli poznat víc zblízka .
A ani po celé knize se mi nepřestal v představách líbit. :D

Janulkaxxx
06.09.2021

První díl byl fajn, ale do druhého dílu se mi nechtelo a tak jsem sérii nechala rozectenou. Po nějaké době jsem hledala knihu s tématem mafie a našla tuhle knihu a musím říct že se mi moc líbila, daleko víc než první díl.

PetraBery
05.08.2021

Třetí pokračování a asi jsem mezi jednotlivými díly série měla dát prostor i jiným knihám. Osud o Cainovi byl stejně čtivý, autorka to umí, ale mě čtení nebavilo tolik jako knihy o Kacey a Livii. Hodnotím lepším průměrem a na poslední knihu ze série se budu těšit někdy až si budu chtít odlehčit od vážnějšího žánru.

Kristy.Seb
17.07.2021

Další i díl série byl skvělý. Ač příběh trochu vybočoval od předešlých příběhu. Ale skvělý!