Deset malých nadechnutí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Po tragické autohavárii, která ji připravila najednou o rodiče, přítele a nejlepší kamarádku, prchá Kacey se svou mladší sestrou Livií z Michiganu do Miami, aby tam začala nový život. Podaří se jí vybudovat novou existenci? Zbaví se trýznivých vzpomínek, které ji nepřestávají pronásledovat? A dokáže odolat záhadnému sousedovi z bytu 1D? Už sama skutečnost, že autorka K. A. Tucker vydala první knihu jako šestiletá, je zárukou poutavého a zajímavého čtenářského zážitku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232427/big_ten-tiny-breaths-deset-malych-nadec-BSE-232427.jpg 4.3699
Série:

Deset malých nadechnutí 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Ten Tiny Breathes, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (143)

Kniha Deset malých nadechnutí

jitka_dankova
07. května

Náročný příběh o vyrovnání se s hroznou ztrátou a získáním nové lásky. Neustále jsem se nemohla odhodlat tuto knihu číst, nevěděla jsem, jestli to dokážu. A první část knihy mi nepomáhala, přecejen nikdy nemohu pochopit hlavní hrdinku a tak jsem se těžko vžívala do jejích excesů, do přístupu k mužům, těžko se mi četlo o její minulosti s drogami a pitím. Říkala jsem si, že toto asi prostě není pro mne. Tak silný příběh je na mne moc. Jenže jsem hrozně moc chtěla vědět, jestli se jí opravdu podaří uchránit svou sestru a vytvořit pro ni nový domov před tím, před čím utekly... a to, co přišlo v knize dál pro mne byl šok, překvapení, nečekala jsem to. Dodalo to všemu jinou hloubku, úplně jiný pohled. Nakonec jsem ráda, že jsem knihu dočetla do konce, byť to bylo náročné čtení a romantiky vlastně jen pomálu.

petraj30
19. dubna

Tuto knihu jsem hodně dlouho odkládala nebo spíš přemýšlela, jestli se mám vůbec do něčeho takového pouštět. Na začátku jsem si říkala, že to ještě není tak strašné a četla jsem i horší osudy, ale to mi vydrželo jen do chvíle, kdy jsem si přečetla jistou osudovou pasáž. Potom ta kniha nabrala na úplně jiných rozměrech. Rozhodně to nebylo lehké čtení zvláště, když si člověk uvědomí, že stačí jedno malé rozhodnutí...
Nemůžu napsat, že by mi Kacey byla kdovíjak sympatická, ale byla dost tvrdá na to, aby všechno přežila, už to si zaslouží jistý obdiv.
Trent byl kluk, kterému jsem strašně fandila, ale pak ....Na jakou stranu se přiklonit? Snažila jsem se vcítit, ale tohle opravdu nešlo. Něco takového si člověk nedokáže ani představit, natož to prožít.
I když to bylo velice smutné, přesto to bylo nádherné. Těším se na další díl, jen doufám, že to bude o něčem méně bolestném.


KlosKa
07. ledna

Nedá mi to a musím také napsat pár slov pro ty, kdo ještě snad váhají, zda si tuto knihu přečíst. Knihu Deset malých nadechnutí jsem četla již potřetí za jeden rok a to už o něčem vypovídá. Je to opravdu (jak už mnozí z vás psali) jedna z nejemotivnějších knih, které jsem kdy četla a ikdyž vím, jak to vše dopadne, nikdy mě to neodradí od znovuprečtení. To samé platí o druhém dílu této série - Jedna malá lež....vlastně se nemůžu rozhodnout, který příběh je lepší a asi ani nechci...oba jsou jiné a tak nádherné...
Jen deset malých nadechnutí. Drž je. Vnímej je. Miluj je...

Raislin
28.12.2021

Za mě jedna z nejvíc emotivních knih, které jsem kdy četla. Slzy mi tekly proudem. Možná je to i proto, že mám stejnou zkušenost (autonehoda s alkoholem u druhého řidiče - mladého kluka, který si zničil život) je pro mě příběh tak silný, že mi nestačí hvězdičky. Kniha jednoznačně stojí za přečtení!

Evaho73
25.12.2021

Emotívny príbeh o strate, rozhodnutiach, smrti, odpustení, smútku, láske, druhých šanciach, uzdravení, priateľstve...
Vyzdvihujem hlavne krásnu a vystižnú obálku, pútavý štýl písania, zaujímavé a hlboké postavy, zápletku, ktorá vháňa slzy do očí a milostný príbeh, v ktorom sa z bolesti, smútku a utrpenia vyvinie niečo úžasné.

petulkapeta
28.09.2021

Tato kniha byla emotivni a to hodně v podstatě nešla odložit. Kacey a jeji minulost byla smutná a špatně se s ní vyrovnavala,ale laska ji pomohla do te chvile než se střetla z minulosti zvnova. Rozhodně stoji za přečtení a těším se na celou serii a že potkam všechny znovu..

PetraBery
30.07.2021

Jak může jedno chybné rozhodnutí změnit život několika lidem? Kacey se svojí sestrou Livií opouští domov a v Miami chce začít nový život. Jenže život s neléčenou psychickou nemocí není vůbec jednoduchý. Čtivá kniha o důležitosti odpuštění, pěkně se to četlo a já během dovolené plynule navazuji dalším dílem.

čef
22.07.2021

Kniha plná hlubokých emocí, výbuchů vášně a touhy mezi stehny, mokrých kalhotek, pravého kamarádství, lásky, ale také prudké nenávisti a neštěstí. Hádejte, jak to asi dopadne, když je to napsáno pro právě dospělé ženy. A nikterak špatně, řekl bych.

1 ...