Deset malých nadechnutí

Po tragické autohavárii, která ji připravila najednou o rodiče, přítele a nejlepší kamarádku, prchá Kacey se svou mladší sestrou Livií z Michiganu do Miami, aby tam začala nový život. Podaří se jí vybudovat novou existenci? Zbaví se trýznivých vzpomínek, které ji nepřestávají pronásledovat? A dokáže odolat záhadnému sousedovi z bytu 1D? Už sama skutečnost, že autorka K. A. Tucker vydala první knihu jako šestiletá, je zárukou poutavého a zajímavého čtenářského zážitku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232427/ten-tiny-breaths-deset-malych-nadec-BSE-232427.jpg 4.3642

Deset malých nadechnutí 1.

Vydáno, Baronet

Ten Tiny Breathes, 2012

Kniha Deset malých nadechnutí

Acquenta

Krásný příběh, i když na začátku mi to přišlo jako Americká pohádka. Myslím, že by nebylo tak lehké se dostat do Miami a ještě k tomu do stejného bytu, kde Kacey bydlela, ale to je detail :-) Autorka mě doslova vtáhla, vnímala jsem každý pocit Kacey....co se týče Trenta, bylo mi hned jasné, co je zač. V tom nás mohla autorka déle napínat :-) Ale jinak opravdu krásná kniha, hlavně pro ty, co se učí odpouštět :-)

lihate

Fíha. Tohle byla bomba. Emocionální, citová i knižní. Příběh se mi moc líbil, i když trvalo dýl, než jsem se začetla. Podezření kdo je Trent jsem pojala celém brzy. V knize nebyla hluchá místa a děj rychle odsejpal, takže přečteno bylo za chvíli. Knihu zhruba od třetiny nebylo možné odložit, stále se něco dělo a nabalovalo se dál. Bavilo mě číst všechny emoce a stavy, které se v Kace vařili, tvořili a prolínali. Chápala jsem jí, chápala jsem i jeho. Chyby děláme, ale jen někdy má jedna a táž chyba takové fatální důsledky. Je to šílené. Ale autonehoda je vždycky omylem a nikdy ne naschvál a přitom ta chvíle ovlivní tolik životů. A ze smrti není návratu. Je to smutný i veselí příběh, záleží jak na něho prohlížíte. Pokud se dokážete vcítit do obou pohledů, rozpolcí vás to. Ale kdo je sakra Nora? Rozhodně si ji někdy přečtu znovu.

"Je to úplně jednoduché. Panebože, je to kurva úplně jednoduché.

Raz... Dva... Tři... Čtyři... Pět... Šest... Sedm... Osm... Devět... Deset...

Držím ho. Vnímám ho. Miluju ho."

Pajina324

Tahle kniha chytne za srdce,, střídal se smích a pláč. Vím, že u spousty čtenářek klišé s těžším podtextem,,ale přiznejme si to, potřebujeme tyhle příběhy, které donutí tep zrychlit a trochu se zasnít, ale i prožít smutek. Pěkně napsané, vyzkouším další knihu od autorky.

adela_02

Paráda! prostě paráda! knihu jsem četla několikrát a rozhodně musím doporučit. Ke konci jsem už nemohla s dechem. Děj byl neobvyklý něco úplně jiného než jsem doteď četla.

tittanie
18.10.2020

Nevím, asi nebudu tak nadšená jako ostatní. Kniha byla fajn, dala se přečíst, ale vůbec nevím, jestli se pustím do dalších dílů.

Pulp_catastroph
15.08.2020

Další vcelku povedený román inspirovaný filmy a televizními pořady. Kacey je pěkně od rány (Katniss), Livie je Prim, sexy soused je naprosto dokonalý a neodolatelný bojfrend, dokonce má i temné tajemství, které vážně souvisí s minulostí protagonistek.

majavcelicka
06.08.2020

Wauu... Kniha mě bavila od samého začátku až do konce. Všechny osoby z této knihy jsem měla ráda. Určitě si od této autorky přečtu i něco dalšího!!!

Elčokča
28.07.2020

Poselství super. Jak píše autorka v poděkování - kéž by kniha zabránila alespoň jednomu člověku sednout za volant pod vlivem!
Co mě ale místy vytáčelo, bylo to, jak jsou všichni krásní, úžasní, dokonalí, přejícní, pomáhající, nezištní... Trochu kontrast k příběhu.