Deset malých nadechnutí

Po tragické autohavárii, která ji připravila najednou o rodiče, přítele a nejlepší kamarádku, prchá Kacey se svou mladší sestrou Livií z Michiganu do Miami, aby tam začala nový život. Podaří se jí vybudovat novou existenci? Zbaví se trýznivých vzpomínek, které ji nepřestávají pronásledovat? A dokáže odolat záhadnému sousedovi z bytu 1D? Už sama skutečnost, že autorka K. A. Tucker vydala první knihu jako šestiletá, je zárukou poutavého a zajímavého čtenářského zážitku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/232427/ten-tiny-breaths-deset-malych-nadec-BSE-232427.jpg 4.3504

Deset malých nadechnutí (1.)

Ten Tiny Breathes (2012)

Vydáno:, Baronet

Kniha Deset malých nadechnutí

Kamiliana
předevčírem

Oceňuji nádhernou obálku a přiznávám, že první díl se mi líbil mnohem víc. Zde je na mě až příliš zvratů v ději, Storm je dvakrát napadena, příběh se honí nahoru dolů a na mě působí zcela nereálně.

Janynka

Já tentokrát to vyústění vůbec nepředpokládala :-) Moc pěkná knížka.

Lofda
30.12.2018

Hlavní pointa mi kupodivu došla dost brzy, ale i tak jsem pořád nebyla schopná knížku odložit a pořád jsem čekala, kdy to rozuzlení přijde.. A když pak přišlo, byla jsem překvapená. Asi do 3/4 jsem si říkala, že víc jak na *** to není, že je to jen další milostný román, i když se dobře čte.. Ale nakonec jsem prostě musela jednu * přihodit :-)

uminaa
15.11.2018

Dosť sila, len neviem, či v dobrom alebo v zlom... Stále sa neviem, rozhodnúť, či ten príbeh milujem alebo nie, či sa mi páčil alebo nie, či si ho ešte niekedy prečítam alebo nie... Ale viem jedno, nemusím sa rozhodnúť hneď. Inak Kaceyne spomienky ma dosť dostali, musela som knihu načas odložiť, aby som to predýchala.

marikakk
15.11.2018

Tucker píše velice poutavě a svižně. Nejedná se o žádné klišé, žádnou romantickou slátaninu, kterých je na našich pultech přehršel. Vlastně je to docela vtipné a skutečné.
Deset malých nadechnutí mi přijde jako hodně realistický pohled na život mladých, nešťastných lidí a až do konce si drží hlubokou myšlenku.

Makaja
06.10.2018

Kniha byla taková, jakou jsem čekala, a dokonce se autorce povedlo překvapení, což se mi stává zřídka kdy, ale vůbec jsem si Trenta nespojila s ..... Takže jsem vlastně spokojená. A opět musím opakovat, nejde srovnat literaturu nesrovnatelnou (jako toto s Remarquem), to prostě nejde. To je jako bych dala řízku 5* a melounu jen 1*, protože se nezasytím ... a přece mi obojí chutná, protože od toho čekám přesně to, co se mi dostane.

antcz
26.09.2018

je to takový Harlequin pro ženy, dost mne děsí, že tato kniha má podobné hodnocení jako Remarque, Shaw, Ruark...a i zlatý Nesbo. tak za mne tedy **.Dočetl jsem.

Princezna_1
22.09.2018

Knížka mě strašně zasáhla, protože jsem se cítila trošku propojená s hlavní hrdinkou. Obavy, strach, agresivita, uzavřenost. Knížku určitě doporučuji.

Maki7
02.08.2018

Po dlouhé době jsem četla něco takhle slabého. Vše naprosto předvídatelné a hlavní hrdinka se mi nějak nelíbila. Nedokázala jsem se do ní tak nějak vcítit a její myšlenkové pochody jsem opravdu někdy nechápala.

Belisima
02.08.2018

Nedočetla jsem. Nejsem zrovna v náladě číst jak je posedlá nějakým klukem. Nevěřím tomu. Asi stárnu. Asi je to určené pro mladé.

Ivis01
26.07.2018

Moc pěkná kniha,nemohla jsem se od ní odtrhnout,z jedné strany smutný příběh,z druhé zas vtipně napsané,skvěle jsem se bavila,za mně 5 hvězdiček!!!!A určitě zkusím další knihu této spisovatelky.

Janika_
25.07.2018

Doporučuji! Úžasná kniha!

Tesset
01.07.2018

Hezké čtení. Vtipné a humorné, super hlášky. Akorát mi moc chování postav nesedělo na jejich věk. Hlavně Trent, který na začátku působil dost sebevědomě, na konci byl úplně jiný. Jinak ale fajn.

LenRan
14.06.2018

Mám ráda, když po dočtení knížky ve vás něco zůstane. Nemůžete začít hned číst něco dalšího, protože si to potřebujete nějak v sobě usadit. Toto je jedna z těch knih.

KaileyBlot
03.06.2018

Bože to bylo tak úžasný!!! Už po anotaci mi bylo jasné, že není možné, aby mě kniha nebavila. Jediný, co se mi nelíbí je ta obálka, která podle mě může někoho odradit od čtení, což je škoda, protože tahle knížka je naprosto úžasná - je milá, vtipná a děsně čtivá jakože fakt hodně! A ten konec! To bylo tak nádherný a dojemný až mi ukápla slza no prostě nemám více slov pro to popsat, jak úžasné a originální to bylo! Úplně mi to v jednu chvíli vyrazilo dech. Takže moooc doporučuju. Už dlouho jsem nečetla takhle skvělou knížku, z které bych byla tak odvařená! Přejděte tu obálku a nebudete litovat!

anishta
31.05.2018

Tak to bylo silné... Velmi čtivý, poutavý i když dost smutný příběh... Jooo, bylo to trochu předvídatelné, ale na druhou stranu i tak jsem byla napjatá a příběh neztratil kouzlo... Doporučuji...

Maruš.D
18.03.2018

Každý máme svůj příběh, svou bolest.. při čtení této knihy se velmi rychle zžijete s příběhem a postavami. Ne jednou mě to nutilo odvést myšlenky někam do dávné minulosti. Je to velmi emotivní kniha, která Vás přinutí cítit. Jsou to krásné, ale zároveň i bolestivé pocity, avšak ani navteřinu nelitujete za přečtení všech těch slov, vět, odstavců, kapitol... Nádherná kniha!!

seabook04
04.03.2018

Jedna z nejsilnějších a nejlepších knih co jsem kdy četla.
To, jak autorka pracuje se slovy tak, aby vás co nejvíce zasáhla a zároveň co nejvíce obmotala kolem prstu je úžasné. To, jak trpíte s hlavními hrdiny, je nepopsatelné. A na závěr obdivuji autorku za to, že se pustila do tak závažného tématu, brilantně ho zpracovala a chce tímto příběhem předat poselství, na které by si měl vzpomenout každý z nás pokaždé, když bude usedat za volant.

Ažula
13.02.2018

U této knížky jsem si krásně odpočinula. Ale měla jsem k ní jednu výtku. Chápala jsem, že si Kacey prošla těžkými věcmi, ale neustálé mluvení o tom, jak je strašně zlomená a má postavenou kolem sebe strašně pevnou zeď, žádné city nesmí být... omlouvám se, ale tohle mě opravdu nebavilo. Na druhou stranu byla knížka i tak docela čtivá a dočetla jsem. A upřímně vlastně ani moc nelituji.

xindl007
28.01.2018

Kniha vás doslova vtáhne do děje. A někdy v polovině začnete tušit, že je tu něco špatně. Nechci spamovat, tudíž neprozradím, co to je.. Ale už jsem ji četla podruhé a určitě ne naposledy

Lil30
12.12.2017

Skvěle napsaná kniha, od které jsem se nedokázala odtrhnout a musela jsem ji co nejdříve dočíst

Evka3814
11.12.2017

Skvělá knížka moc jsem si ji užila, vtáhla mě úplně do děje. Mužů jen doporučit

cukrovka
07.12.2017

Kniha plná emocí od které se nelze odtrhnout. Zajímavé a dobře vykreslené postavy. Příběh o ztrátách, bolesti, vyrovnání se s osudem a hlavně o odpuštění.

MarKy95
03.12.2017

Pěkná kniha, sice předvídatelná, ale hezká :)

lucie2952
19.11.2017

Smutná romantická kniha se šťastým koncem. Konec mi sice přišel zdlouhavý a místy jsem přeskakovala, ale i tak se mi kniha moc líbila a hezky se četla. Kdo je Trent jsem věděla už skoro od začátku, ale i tak mě kniha udržela v napětí, kdy se to hlavní hrdinka dozví. Styl psaní mi připomínal mou oblíbenou Colleen Hoover :)

YA-girl
13.11.2017

Knihu hodnotím menším počtem hvězdiček hlavně kvůli 1) ne úplně sympatické hlavní hrdince (ano, měla k tomu důvody, ale přesto ve mně prostě tak, jak byla "podaná", nedokázala vzbudit kladné emoce, natož sympatie), 2) předvídatelnému ději, kdy v podstatě hned, sotva se hrdinka "jen tak mimochodem zmínila", jsem věděla, že "tohle je ta pointa". Škoda. Zachránil to ale vypravěčský styl, je to celé napsáno svižně a vtipně a i přes zmíněná negativa jsem knihu prostě právě díky tomu chytlavému stylu chtěla dočíst :). Na další díly se ale nechystám.

jaruska012
29.10.2017

Knížka se mi moc líbila.Četla se sama.Další díly taktéž super!

ardeas
15.10.2017

Troška ma minul okamih prekvapenia, dejová linka bola dosť predvídateľná. Čítalo sa to samo, to je nepopierateľné. Nedotiahnuté mi prišiel vzťah s opatrovníkmi a tá "podmanivá sila" ktorá ju pripravovala o reč, keď k nej prišiel Trent.

Už mi to začína v knihách dosť vadiť, lebo síce je to pekná predstava, že sa položíte z chlapa do kolien, ale v realite to tak veľmi nefunguje. Tým mám na mysli doslova sa zložiť z niekoho, kto po vás nestrieľa zo zbrane, je fakt iba veľmi milá fantázia :D

jani.ruzicko
28.09.2017

jsem uchvácená... nádherný příběh... =) knížka mě velmi mile překvapila, postavy byly sympatické, příběh skvěle plynul, byl zábavný i emotivní, přečteno za krátkou chvilku. A i když jsem tušila, kdo bude Trent, tak to příběhu na kráse neubralo, spíš naopak. =) takže za mě jo, Jo, JO !!! *=))

brijana
07.09.2017

Jedna z nejlepších knih, které jsem četla :-) Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.