Divoká karta

Divoká karta https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173937/bmid_divoka-karta-oMp-173937.jpg 4 33 8

Mala to byť rutinná bojová akcia. Príslušník špeciálnej jednotky amerického vojenského námorníctva Nathan Malone mal zachrániť tri dievčatá z pazúrov kolumbijského drogového kartelu a nechal sa zajať, aby odhalil špióna z vlastných radov. Celá misia však dopadla katastrofálne a jeho manželke Sabelle oznámili, že sa už nikdy nevráti domov. Sabella šesť rokov oplakávala manžela. Netušila, že nie je mŕtvy. Tajná operačná jednotka zložená z bývalých špeciálne vycvičených bojovníkov, ktorí oficiálne zmizli pri plnení najkomplikovanejších úloh, ho prinútila zmeniť totožnosť. Keď sa vráti k manželke, vydrží a neprezradí jej, kto naozaj je? Náruživo po nej túži, ale jeho prítomnosť ohrozuje jej život. Ich láske, ktorá dostala nezvyčajnú druhú šancu, hrozí nebezpečenstvo. Krutý osud chce príťažlivú divošku navždy vytrhnúť z náručia milovaného manžela... Lora Leighová si hrdinov erotických románov z prostredia tajných agentov doslova vysnívala. Je odborníčka na mužsko-ženské vzťahy a majsterka strhujúcich ľúbostných hier.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ,

Wild card

nina3905
13.08.2023 4 z 5

Kniha na veľmi prekvapila, pretože som od nej neočakávala spojenia napätia, silných emócií a priam priehrštie horúcich erotikuš scén. Láska Sabelly a Nathana napriek nepriazni osud sa nevytratila, ale vzájomne posilnila. Kniha si určite zaslúži pozornosť čitateliek.

Marco547
19.08.2021

Krásný příběh, pěkně napsané, ale sakra, jednou se psalo, že byl ,, mrtví" tři roky, pak zase šest......nějak jsem se v tom ztrácela.....

munka
21.04.2020 4 z 5

Celkom príjemné čítanie v týchto ťažkých dňoch.

keiko33
13.11.2017 5 z 5

Na prvy pohlad kniha vyzera ako gicova eroticka kniha, no len vyzera. Bolo to plne lasky, citov a napatia. Ked sa pribeh rozbehol, ani chvilu som sa nenudila.

EvaSupovic
10.11.2017 5 z 5

Knížka se mi moc líbila a děj byl napínavý od začátku až do konce :-D

Haňulec
08.08.2016 5 z 5

Prvních pár stránek knihy, je nezáživných, ale jakmile se přes ně dostanete, nedokážete se od knihy odtrhnout. Má krásný děj, se spoustou pravé lásky. Na konci knihy, ani mé oči nezůstaly suché. Knize bych dala více jak 5*, ale bohužel to nelze. Mohu ji jen a jen doporučit :-)

janesy
11.05.2016 5 z 5

Tak do téhle knihy se mi zpočátku vůůůbec nechtělo a asi prvních 10 stran jsem četla v průběhu cca 5 dnů. Vzhledem k tomu, že nesnáším rozečtené knihy, nakonec jsem se do ní pustila... a byla jsem mile překvapená. Příběh mne doslova pohltil a nekonečná láska Bely a Noaha (Nathana) mne velice dojala, ke konci jsem si dostatečně i poplakala :).

Wahlker
29.08.2013 4 z 5

Túto knihu mi už dávnejšie odporučila kamarátka a až teraz som ju našla aj v knižnici tak som si ju požičala a celkom príjemne ma prekvapila. Aj keď niekoľko málo vecí by sa jej dalo vytknúť.

Autorovy knížky

Lora Leigh