Pirátská nevěsta

Mladičká Gabrielle Brooksová se po smrti matky rozhodne vyhledat svého otce. Myslí si, že je kapitánem na obchodní lodi, a proto ji překvapí, když zjistí, že se z něj stal pirát. Poté, co s ním na moři stráví tři roky, ji otec požádá, aby odjela do Londýna a našla si tam vhodného manžela. Do společnosti má Gabrielle uvést otcův starý přítel James Malory a jeho žena. Gabrielle se v Londýně seznámí s bratrem paní Malloryové, okouzlujícím americkým námořním kapitánem Drewem, a okamžitě se do něj zamiluje. Drew se ale vdavekchtivým ženám zdaleka vyhýbá... Den před odjezdem z Londýna se mu ovšem podaří Gabrielle zaplést do skandálu a dívka se mu chce pomstít. Otcovi pirátští kamarádí jí pomohou zajmout Drewovu loď a mladý kapitán se tak stane Gabrielliným vězněm. Po čase však přestává být jasné, kdo z těch dvou je žalářník a kdo vězeň....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/1446/piratska-nevesta-1446.jpg 4.2158

Malory Family 8.

Vydáno, Ikar (ČR)

Captive of my desires, 2006

Kniha Pirátská nevěsta

Maruš.D
16.04.2020

Nevím už, co si mám o autorce myslet. První knihy nic moc, pak jsem si přečetla dvě, které byly fakt super a pak to zase uvadalo, jak kytka bez vody. Drew jsem si oblíbila. Celkově mě američtí pánové zaujali. Pirátka nebyla špatná, nicméně mi na ní také občas něco nesedělo. Příběh mohl být zase super senzace, ale to, jak vše bylo sepsáno a jejich častá, nesmyslná rozhodnutí knize ubírá na hodnotě. Bavilo mě plavení po moři, ale už ne jejich chování. Chtěla bych tyto příběhy číst z per mých oblíbených autorů.

luci2
31.03.2020

Krásná knížka, jenž si musíte přečíst. Já se bavila od začátku až do konce. Popravdě nemám příběhu co vytknout, takže ho všem vrele doporučuji.

petraj30
14.08.2019

Hodně čtivá a napínavá kniha, děj svižně plynul, ani chvíli jsem se nenudila. Hlavní dvojice sympatická a nechybí ani zbytek rodiny Maloryů

Lembac
03.11.2018

Od červené knihovny sice nečekám reálnou analýzu života korzárů počátku 19. století, ale popis života pirátů v této knížce je i na tento žánr dost přitažený za vlasy. Vůbec celá dobrodružná část knihy mi přišla značně nepravděpodobná. Ještě smutnější ale je, že se mi moc nelíbila ani romantická linka příběhu. Mezi Drewem a Gabriellou jsem necítila žádné jiskření. Gabriella sice občas utrousí, jak moc je Drew přitažlivý. A Drew by měl z Gabrielly dokonce "šílet"! Ale jejich vzájemná interakce mi stejně příjde zvláštně studená a bez emocí. Oni se vlastně jen neustále hádají, bohužel jejich slovní výměny postrádají nadhled a vtip. Taky jejich první milostné sblížení bylo jakési divné. No, moji favorité na literární milostný pár roku tihle dva opravdu nebudou.

Tohle je taková naivní pohádka o pirátech okořeněná troškou milostného blouznění. Dočetla jsem ji jen proto, abych měla přehled o celé rodině Malloryových.

cukrovka
02.07.2018

Autorka opět nezklamala. Velmi čtivý příběh plný vtipných dialogů a sympatických hrdinů. A i zde se setkáváme s ostatními členy rodiny Maloryů.

moudivlacek
17.08.2017

Klasická červená knihovna, tato série prostě nemá chybu. Nejenže se skvěle odreagujete, protože víte, že to musí skončit jedině dobře, ale hlavně vtipné dialogy a scénky to je prostě něco, na to se vždy těším a nikdy nejsem zklamaná.
Gabby a Drew je prostě dvojka k pohledání, ani zbytek vedlejších hrdinů nestojí mimo vaši pozornost a skvěle dokreslují celý příběh.
Chcete-li se pobavit, určitě si přečtěte tuto knihu.
A já se budu těšit na další díl.

Terisek99
24.07.2017

Krásná kniha

keiko33
31.05.2017

Dalsi pekny pribeh s vtipnymi situaciami.

historické romance romance piráti

Johanna Lindsey