Nádherná bouře

Nádherná bouře https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376195/mid_nadherna-boure-rbC-376195.jpg 4 101 23

Malory Family série

< 12. díl

Přichází čas odplaty. James Malory konečně zjistil, kdo stojí za únosem jeho milované dcery do Karibiku. Ano, Jack se sice vrátila bez újmy domů, ale nikdo neunikne pomstě Maloryů. Ovšem do dění se zapojuje i samotný Jack se svým bratrem Jeremym. Podaří se jim znovu se střetnout s únoscem, ovšem ke svému překvapení zjistí, že se nejedná o obyčejného piráta – a dost možná ani o piráta vůbec! Před nimi totiž stane šlechtic, který zoufale touží srovnat skóre s Jamesem Malorym, který byl kdysi znám jako kapitán Černý jestřáb…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Beautiful Tempest , 2017

Senza Jenka
09.01.2024 3 z 5

(SPOILER) Čekala jsem... víc. Jack je sice odvážná a z konvencí si zase tak moc nedělá. Ale zároveň je velmi nerozumná, prchlivá a impulzivní.
Jeremy pobavil i trochu překvapil - jeho konstatování o sexuálně ukojené ženě... Nečekala bych, že podobné slovní spojení použije vůči své vlastní sestře. Ale jako gardedáma byl VELMI důsledný :D.
Damon oproti tomu byl prostě roztomilý. Ale chápu, že jí tím lezl na nervy.
Scéna s piráty opět velmi naivní a odbytá - škoda.

nina3905
31.07.2023 5 z 5

Kniha je parádna! Autorka svoje verné čitateľky určite nesklamala. Len ma veľmi mrzí, že už ďalšie diely z tejto série nepribudnú, ach - jaj.

petraj30
06.06.2023 5 z 5

Opravdu veliká škoda, že už nepřibudou další díly. Bylo to povedená série.
Jack byla ztřeštěná a nezávislá dívka, někdy mi občas lezla na nervy, ale v přijatelných mezích. Damon byl naprosto úžasný. James a Tony tvoří dvojici, bez které by se tato série prostě neobešla.Opravdu tleskám a děkuji za příjemně strávené chvilky. Určitě se ke všem knihám s velkou chutí vrátím.

Ála1968
04.05.2023 5 z 5

Tak jsem se po týdnu rozloučila s Maloryovími a určitě se mi bude stýskat.Tato série bude patřit k mým oblíbeným a určitě se k ní budu vracet.Škoda, že už nic tak krásného Lindsey nenapíše.

cukrovka
18.12.2022 5 z 5

Opět skvělé romantika od této autorky. Čtivé, vtipné, romantické. Hlavní postavy byli velmi sympatické a příběh byl zajímavý.

pip11
14.06.2022 4 z 5

Chvíli mi trvalo než jsem se začetla, ale pak už to byla příjemná a celkem vtipná oddechová četba.

rampapa
24.02.2022 5 z 5

Miluju tuhle sérii a tuhle rodinu. Na tenhle díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. James je úžasný hned jsem si ho zamilovala. Určitě knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

ivana7717
15.02.2022

Znovu výborná kniha o Maloryovcoch. Romantická, vtipná a plná rýchlych zvratov. Obe hlavné postavy mi boli veľmi sympatické, či už nespútaná, tvrdohlavá Jack alebo rozvážny, milý Damon. Tieto príbehy sú pre mňa neskutočnou oddychovkou.

Jamalu
23.08.2021 5 z 5

Skoda že autorka už nenapiše žadnou dalši knihu. Maloryovy budou chybet spoustě čtenařům.

janqa410
23.01.2021 4 z 5

(SPOILER) Váhavý začátek, ale nakonec se vše rozbouřilo a já začala číst téměř dvě stránky současné, jen abych se dozvěděla, co bude dál. Jacqueline byla naprosto skvělá, neohrožená, vášnivá a vtipná, stejně tak jako Damon. Líbila se mi i zápletka, příběhy z prostředí lodí a plavby po mořích a oceánech, to já můžu. Velice sympatický mě byl i naštvaný tatínek, který opravdu nešel pro ránu daleko, no kdo by se divil, ale jeho holčička věděla jak na něj a nakonec to zvládli a žili šťastně, ikdyž Damon možná občas v předklonu po ráně do žaludku, až do smrti.

Maruš.D
19.04.2020 4 z 5

Řekla bych, že velmi dobré zakončení série (jestli je to poslední díl). Čtivost zde zase nechyběla. Celá série byla krasně propojená a pokud čtete souvisle, tak to dává smysl. Pokud čtete jen jednu knihu, v postavách se můžete velmi lehce ztratit.
Jack mi už v předešlém díle připadala jako rozmazlený fracek, což se vesměs moc nezměnilo, ale nakonec jsem si jí taky docela oblíbila. Jen to její chování mne občas iritovalo. Ackoliv s výchovou, kterou dostala se není čemu divit. :D
Parchanta alias Damona jsem milovala už z předešlé knihy. Jeho klidnou povahu, plnou lásky, odvahy a přesvědčení si nejde zprotivit. Příběh byl zajímavý, plný zvratů a dějů. Nakonec jsem si sérii Maloryů zamilovala a nelituju přečtení. Jak si jednou zvyknete na styl psaní, čte se to pěkně. :-))

luci2
14.04.2020 5 z 5

Kniha, u které se budete bavit od začátku do konce, jenz je plna zvratu. Skoro mě mrzí, ze série dal nepokračuje, avšak doufám, ze autorka rodinu Maloryovych časem obohatí o další titul. Damon byl úžasný hrdina, který osloví každou ženskou duši. Dokonce bych si rada přečetla příběh o jeho příteli Mortovi. Tuto knihu vřele všem doporučuji.

PS: Rada se k cele serii budu vracet, i když některé tituly budu mít radši ;-)

munka
27.11.2019 4 z 5

Pekná romantika, dobrodružstvo a hlavne kapitán Hawk. Podpichovanie medzi Jamesom a Tonym musí byť v každej knihe, a táto nie je výnimkou. Podobne aj napadanie priženivších sa mužov , zaťov do rodiny.

miruska1
27.07.2019 5 z 5

super ako vždy :-D

alnahu
18.10.2018 4 z 5

Další výborná -čtivá oddechovka od Johanny ,která mě bavila od začátku až do konce. Kniha je opět nabitá dějem napětím a hlavně vášnivé lásky , jako všechny knihy od této autorky. Kniha má i pěknou lákavou obálku.

LilianaFalcon
02.10.2018 5 z 5

Další skvělá "Maloreyovka". Už z předchozího dílu jsem se na Jack s Parchantem strašně moc těšila a bylo to super. Líbilo se mi, že si spolu zbytečně moc nenadávali a spíš se snažili si navzájem odolat :D
Hlavně mám ráda Jamese, kapitána Hawka, díky němu byl příběh hned o stupeň zábavnější :-)

kikibo
03.09.2018 5 z 5

Konečně mám také přečteno, Boží! Kniha splnila má očekávání, Jack je skvělá :D
Pro mě top spisovatelka, musím si posvítit i na její další série a knihy.

mariva
06.08.2018 3 z 5

Nenáročná oddychovka - ze série už jsem dříve některé díly četla, ale mám pocit, že už těch Malloryových je poměrně hodně a začíná být složité se v tak početné rodině orientovat.

havrmoni
12.07.2018 5 z 5

Já nemám slov. Tato rodinka spolu s Cystery od Laurens a Hataway od Kleypas,je má oblíbená. Na rozdíl od Laurens se této autorce daří držet čtivost. A to hodně. Postavy si drží charakter od prvního dílu,stále se setkáváme se starými známími a mě se moc líbí,když si řeknu třb ,,no tak to se Tonymu nebude líbit" a nespletu se. Vlastnosti osob v této rodině jsou opravdu dobře popsané. Zamilované,dobrodružné a co je důležité,pamatuju si o čem knihy jsou.

helenkan
18.06.2018 5 z 5

Super víkend vylepšený skvělou knížkou. Tahle rodina Maloryů nikdy nezklame. Série o ní je prostě boží. :) Dala bych i deset*. :))

romance

Johanna Lindsey