Johanna Lindsey

americká, 1952 - 2019 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Miláčkovo pokušení

Miláčkovo pokušení - Johanna Lindsey

William Blackburn, hrabě z Ketterhamu, ohrožovaný mocnými nepřáteli, žije se svou dcerou Vanessou v exilu na skotské vysočině. Když Vanessa dospěje, William ji nutí, aby ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 48 knih

Komentáře (18)

Přidat komentář
helenka6409
31. ledna

Je mi veľmi ľúto, že nové knihy už nebudú. Vždy som sa tešila na každú jej novú knihu, netrpezlivo čakala na každý nový príbeh o Maloryovcoch. Autorka zomrela v októbri v roku 2019 a s ňou odišli všetky jej krásne postavy. :(

Alenka76
30.12.2019

Super autorka keď začnete čítať nemôžete prestať a tak to bolo zo všetkými knihami bola som na maródke a nemohla som nič robiť tak som začala čítať knižky od johanny lindsay mam ich doma dosť a neprestala som kým som všetky neprecitala a zbytok som si požičala z knižnice len som smutná že ich nie je viac ale sú aj iné dobré spisovateľky napríklad Judith Mcnaught.,Drake Shannon, Meagan Mckinney, a Júlie Garwood .

Skarlet14
16.08.2019

Moje velmi oblíbená autorka. První knihou, kterou jsem četla, byla Otrokyně, a od té doby si koupím každou,která se mi dostane do ruky - zatím jich mám 30. Ačkoli nejsou všechny stejně dobré, žádná mě nezklamala. Romantika, dobrodružství, zápletky a rozuzlení a hlavně "happy end" je přesně to, co od jejich knih očekávám.

oresvo
23.03.2019

Četla jsem od této autorky zatím všechny česky vydané knížky, některé byly malinko slabší ( jiny překladatel ) ale stejne je u mě top. Její knížky si vezmu opakovaně do rukou a kdekoliv knížku otevru zactu se.

havrmoni
08.07.2018

Mám ráda tuto autorku. Nejenže se mi líbí jak píše,ale pamatuju si o čem její knihy jsou a proto je v mých oblíbených.

lacerta
03.11.2017

Mám ráda její knížky. Je to opravdu oddechovka, čtení je to poutavé, byť často s neuvěřitelnými (a teď to myslím doslova) zápletkami a detaily. Těžko si člověk představuje například pouštní beduínský kmen, jak se poslušně učí anglicky, aby šejkova zajatkyně rozuměla, že. Možná proto zde v rubrice chybí jakýkoli citát. Nicméně autorčiny knihy patří i do mé knihovny a nedůvěryhodnost reálií nechme hnidopichům.

avalonek
02.10.2017

Její knihy jsem si strašně oblíbila.Uz jsem v knihovně za blázna,když si je půjčuji pořád dokola.A tak začínám postupně odkupovat její krásné příběhy,které mi prostě nesmí chybět v mé knihovně..

Enny4
29.08.2017

Líbí se mi její série, navazují na sebe. Spisovatelka patří do mých oblíbených :)

1