Koupit knihy

Johanna Lindsey

americká, 1952 - 2019


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 46 knih

Komentáře (20)

avalonek
01.01.2021

Dnes jsem zjistila,že moje nejoblíbenější autorka odešla do spisovatelského nebe.Je mi to strašně líto a úplně mi to vzalo dech.Jeji postavy mám pořád uložené v srdci a navždy tam budou a taky navždy budou v mě knihovně.Byla prostě dokonalá spisovatelka.Smutním

helenkan
18.08.2020

Až dnes jsem zjistila,že tahle moje oblíbená autorka zemřela. Byla jsem doslova v šoku. Je mi to moc líto. Veliká škoda,že už nenapíše žádný krásný příběh. Miluju její knížky a jsem ráda,že je mám v knihovně a kdykoli v nich můžu zalistovat a číst.

helenka6409
31.01.2020

Je mi veľmi ľúto, že nové knihy už nebudú. Vždy som sa tešila na každú jej novú knihu, netrpezlivo čakala na každý nový príbeh o Maloryovcoch. Autorka zomrela v októbri v roku 2019 a s ňou odišli všetky jej krásne postavy. :(

Alenka76
30.12.2019

Super autorka keď začnete čítať nemôžete prestať a tak to bolo zo všetkými knihami bola som na maródke a nemohla som nič robiť tak som začala čítať knižky od johanny lindsay mam ich doma dosť a neprestala som kým som všetky neprecitala a zbytok som si požičala z knižnice len som smutná že ich nie je viac ale sú aj iné dobré spisovateľky napríklad Judith Mcnaught.,Drake Shannon, Meagan Mckinney, a Júlie Garwood .

Skarlet14
16.08.2019

Moje velmi oblíbená autorka. První knihou, kterou jsem četla, byla Otrokyně, a od té doby si koupím každou,která se mi dostane do ruky - zatím jich mám 30. Ačkoli nejsou všechny stejně dobré, žádná mě nezklamala. Romantika, dobrodružství, zápletky a rozuzlení a hlavně "happy end" je přesně to, co od jejich knih očekávám.

oresvo
23.03.2019

Četla jsem od této autorky zatím všechny česky vydané knížky, některé byly malinko slabší ( jiny překladatel ) ale stejne je u mě top. Její knížky si vezmu opakovaně do rukou a kdekoliv knížku otevru zactu se.

havrmoni
08.07.2018

Mám ráda tuto autorku. Nejenže se mi líbí jak píše,ale pamatuju si o čem její knihy jsou a proto je v mých oblíbených.

lacerta
03.11.2017

Mám ráda její knížky. Je to opravdu oddechovka, čtení je to poutavé, byť často s neuvěřitelnými (a teď to myslím doslova) zápletkami a detaily. Těžko si člověk představuje například pouštní beduínský kmen, jak se poslušně učí anglicky, aby šejkova zajatkyně rozuměla, že. Možná proto zde v rubrice chybí jakýkoli citát. Nicméně autorčiny knihy patří i do mé knihovny a nedůvěryhodnost reálií nechme hnidopichům.

1