Okouzlení

Krásná Amy Maloryová je stejně lehkomyslná jako její nepolepšitelní bratranci. A nyní, když přišel čas, aby se vdala, se rozhodla pro naprosto nevhodného muže – mrzoutského amerického námořního kapitána, který chtěl kdysi dát pověsit jejího strýce Jamese za pirátství. Nedůvěřivý Warren Anderson zatrpkl po bolestném zklamání v lásce a náklonnost temperamentní Amy považuje jen za pošetilé pobláznění mladé dívky. Snaží se ji ze všech sil odradit – nepočítá však s její umíněností a vytrvalostí. Teprve když Amy padne do rukou jeho nepřítele, mstivého čínského šlechtice, Warren pochopí, co pro něj odvážná dívka znamená. A zatímco on bojuje s nepřáteli o její život, Amy svádí urputný zápas o jeho srdce …...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/9962/okouzleni-9962.jpg 4.3159

Malory Family 4.

Vydáno, Ikar (ČR)

The Magic Of You, 1993

Kniha Okouzlení

Maruš.D
10.04.2020

Tento díl se mi četl lépe, asi tím, že jsem si už zvykla docela na postavy a jejich jména. Warren byl fajn, ikdyž bych uvítala, kdyby se autorka trochu více rozepsala o jeho pocitech. Takhle postavu vnímáme jen jako nabručeného blbečka. Amy byla zvlaštní. Asi jsem nikdy neviděla dívku být tolik sebevědomou. Je pravda, že v této době už asi ano, ale na jejich dobu to určitě bylo velmi neobvyklé, abnormální. Její hroší kůži bych tedy chtěla mít. Děj nebyl špatný. Čekala jsem podle anotace něco trochu jiného, ale vesměs to splnilo očekávání. Taková dobrá četba na dny, kdy víte, že si nemůžete dovolit číst něco, co vás nenechá dělat cokoliv jiného. Tuto knihu můžu číst několik dní (když se mi naskytne vždy chvilka času za den) a nebude mě to vnitřně tolik užírat. Hahaha

luci2
23.03.2020

Knížka, jenž opravdu stojí za to si přečíst. Vtip a vášeň na Vas srší z každé stránky. A já se doopravdy neskutecne bavila. Proto ji všem vrele doporučuji a přidávám mezi své oblíbené.

petraj30
14.08.2019

Nádherné pokračování rozrůstající se rodiny Maloryů, Amy byla na můj vkus až moc vtíravá a právě proto tan docházelo k úsměvným situacím. Opět krásné

MonaLisa42
17.07.2019

Hezká a velice čtivá kniha.
Amy je velice krásná a tvrdohlavá dívka, Warren je silný a smutný muž. Myslím, že je skvělé chtít někoho udělat šťastným. Byl by to krásný příběh, ale věkový rozdíl mezi postavami už je skutečně obrovský... Za celou knihu jsem se ani jednou nenudila a opět jsem se mnohokrát zasmála, ale děj mohl být daleko rozsáhlejší. Většinu knihy se Amy snažila Warrena přesvědčit, že ji má rád. Teprve ke konci na lodi se to trochu změnilo...
Musím přiznat, že se mi v této sérii stává, že na začátku kapitoly nikdy nevím, kam se děj přesune (např. o 3 měsíce dál). Nemělo by to tam být napsáno?
Prostě nemůžu dát plný počet hvězd, i když se mi kniha dosti líbila, ale v sérii jsou i lepší díly. Děkuji!!!

Ydisara
25.07.2018

V 1. dílu hrdinu doslova přinutí se oženit, v 2. dílu se hrdina ožení a jeho žena trvá na tom, aby si vydržoval milenku, ve 3. dílu se hrdina nechá přinutit ke sňatku, přestože se vlastně ženit chce... a v tomhle dílu dá Amy hned od začátku najevo, co chce, co má v úmyslu, a to se mi moc líbilo, bylo to osvěžující po všech těch popíraných citech v předchozích dílech... přišla mi zatím z celé rodiny nejzajímavější...

Lembac
17.07.2018

Nijak extra nadšená z knížky nejsem. Věčné Amyno nadbíhání Warrenovi mě moc nebavilo. Její vnucování se mi přišlo spíš trapné než zábavné. Asi mělo potvrdit její tvrdohlavost a neústupnost, ale ve skutečném životě bych si na podobnou stíhačku dala - být Warrenem - velmi dobrý pozor.

katinthebox
05.07.2018

V slovenčine vyšlo ako Čaro mladosti.

cukrovka
29.06.2018

Opět není co vytknout. Amy mě dostala svou neústupností. Skvělá a vtipná romantika.