Podivné manželství

Podivné manželství https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39631/podivne-manzelstvi-39631.jpg 4 146 20

Anglie 1176. Krásná lady Leonie se musí provdat za svého souseda, ačkoliv dobře ví, že Rolf d´Ambert je krutý a bezohledný ničema. Postupně však zjišťuje, že je to velice přitažlivý muž… Na Slovensku vydalo v roce 1997 nakladatelství IKAR pod názvem Keď láska čaká.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

WHEN LOVE AWAITS , 1986

Ivusak7
11.02.2024 4 z 5

Pěkně napsané, moc hezky se to četlo :)

mariva
01.07.2023 4 z 5

Pěkný román ze skotské historie, dobře se četl a ani chvilku nenudil.

Ála1968
12.04.2023 5 z 5

Tak opět nádherné.Prostě autorka psala krásně, mrzí mě, že už nic nenapíše.Každá kniha je prostě úchvatná.

Rosamund
04.01.2020 5 z 5

Jedna z mojich prvých prečítaných knižiek. Rada sa k nej vraciam.

Enny4
02.04.2018 5 z 5

Knížka se mi mooc líbila. Rytíř Rolf se rozhodne oženit s majitelkou sousedního hradu Leonií. Přestože se neznají, on si myslí že je ošklivá a ona o něm že je krutý, Leonie je násilím k sňatku přinucena. Jaké je však jejich překvapení, když se vzájemně poznají, oba mladí a krásní. Život jim ale komplikuje Rolfova milenka Amelie, žijící na stejném hradě s novomanžely. Proto také Leonie manželovi nevěří neustále od něho utíká. Rolf ji vždy přiveze zpět a snaží se ji přesvědčit o své lásce ... Miluji takové příběhy, knížka mě nezklamala :)

LibraryGirl
08.03.2018 3 z 5

Je to krásný příběh, ale něco mi tam chybělo.

účetní
27.02.2018 5 z 5

Na začátku knihy jsem si říkala, že to asi nebude nic moc, kousek dál už to vypadalo, že to bude dobrý, ani ne uprostřed knihy už to bylo moc krásné a po dočtení jsem úplně nadšená, jak to bylo nádherné, takové něžné, moc pěkný příběh. Rolf se mi moc líbil, chvilku trvalo, než se jeho postava tak nějak celkově vykreslila a byl to opravdu skvělý chlap. Kniha byla postavena na mnoha nedorozuměních mezi Rolfem a Leonie, oba chtěli po tom druhém lásku, kterou i když časem už měli, tak si to nedokázali mezi sebou vyjasnit. Závěr mohl být ještě o kousíček delší, ale celkově moc krásná kniha.

natan22
29.10.2017 5 z 5

Moje nejmilejší a taky jsem jí dlouho sháněla.

Danulka11
13.09.2016 5 z 5

Pěkná knížka s poutavým a vtipným dějem, jenž se velice dobře čte. Všem vřele doporučuji.

avalonek
04.07.2016 5 z 5

Já jsme zatím se všema knihama od autorky,co jsem četla velice spokojená.Nadšení po celou dobu čtení mě neopouští,a doufám,že to tak bude i nadále.

moudivlacek
29.11.2015 5 z 5

Pěkná knížka, zas se potvrdilo, jak se dnes máme dobře, když si můžeme zvolit lásku sami a ne když nám ji někdo naplánuje a donutí nás k tomu. Přesto, i v některých takových vztazích byla ta skutečná pravá láska, a jako taková nebyla od začátku vztahu a nebylo to snadné. O to víc byl sladší konec trápení a objevení lásky.

helenkan
15.03.2015 3 z 5

Docela dobrá oddychovka,ale četla jsem už od Lindseyový lepší.

havrmoni
29.12.2014 5 z 5

Nádhera,opět jedna ke které se budu vracet.

miruska1
26.08.2014 4 z 5

Kniha sa mi pačila,i keď zaver nebol uplne podľa mojich predstav. A musim dodať,že autorka ma aj lepšie knihy. Preto v porovnani s inym jej knihami davam o hviezdičku menej.

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

Boze keež bych tu knihu měla doma, ale bohužel není k sehnání,:((((

liletka_a
23.03.2013 2 z 5

průměrná, nic víc nic míň.

maryzka
18.01.2013 1 z 5

Kniha má slabší průměr, ale některé pasáže se čtou dobře.

Kaety
15.11.2012 3 z 5

Kniha je roztomilá, dobře se čte, takový lepší průměr,.

kika 13
31.10.2012 3 z 5

Zamilovaný román spíše červaná knihovna,ale pěkně se to četlo.

HankaJ
13.02.2012 3 z 5

ač nemusím zamilované románky, tato kniha se mi celkem líbila, taková milá oddychovka