Miluj mě navždy

Miluj mě navždy https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41899/bmid_miluj-me-navzdy-lo4-41899.jpg 4 182 16

Sherring Cross série

Sotva Kimberly, dcera anglického hraběte, odložila smutek, který po celý rok nosila za svou vroucně milovanou matku, už na ni čeká další rána osudu: sňatek s člověkem, jehož téměř nezná. Její otec nad ztrátou manželky příliš netruchlil a nyní se snaží nepohodlné dcery co nejrychleji zbavit, aby se sám mohl znovu oženit. Je mu jedno, že vybraný ženich je skotský šlechtic a že mezi Angličany a Skoty odedávna panuje zuřivá nenávist. Lachlan MacGregor je však muž, kterému málokterá dívka odolá, a mezi oběma mladými lidmi postupně vzklíčí láska. Dokážou vzdorovat letitým předsudkům, závisti a lživým obviněním, která se jim staví do cesty?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Knižní klub , Ikar (ČR)

Love Me Forever , 1995

uzivatel4895
03.12.2023 4 z 5

súhlasím, že knižka bola vtipná, príjemne ma to prekvapilo, hviezdičku strhávam za dialekt hlavného hrdinu a za to, že bol na začiatku zamilovaný do inej ženy

havrmoni
20.08.2023 5 z 5

Ještě hezčí než ten předchozí. Vracím se k této autorce po letech a nelituju. Znovu hltám její příběhy, které mě baví a které mám ráda.

Ála1968
06.04.2023 4 z 5

Bylo to romantické, vtipné a já se bavila.Určitě jsem knihu nečetla naposledy, ráda se k ní vrátím

petraj30
22.07.2019 5 z 5

tahle kniha se mi líbila o něco více něž předchozí díl, mooc jsem se nasmála

Enny4
20.09.2017 4 z 5

Líbilo :) Musela jsem se nejprve vrátit k prvnímu dílu který jsem zatím neměla přečtený, abych nejprve pochopila lásku Lachlana ke krásné Megan. Začal mi být sympatičtější až když se konečně zamiloval do Kimberly . O hvězdičku méně dávám pouze za hrozný obal knihy - ten mi k příběhu vůbec neseděl:)

EvikU.
08.04.2017 3 z 5

Příběh se mi líbil. Četla se krásně. Jsou v ní vtipné momenty, kdy jsem se fakt bavila.

palomakatka
27.02.2017 5 z 5

Hezka kniha,precetla jsem ji jednim dechem.

Ewik
24.01.2017 5 z 5

Lehká, vtipná romantika s velice svéráznými hrdiny, kteří ač jsou rozdílní jako noc a den, přesto je to k sobě táhne. On si neodpustí ironické narážky a ona mu je neváhá vracet. Lachlan a Kimberly mě vždycky spolehlivě pobaví. Prostě páreček k pohledání.

reader.007
11.09.2016 2 z 5

Obálka z roku 1997 je docela odstrašující (i když matadoři kteří prošli školou Baronetu a jejich, zejména starších, vydání B. Cartlandové už snesou ledacos) a začátek trochu otrava, což se ale postupně zlepšuje až... to jde zase do kopru. Tedy zápletka není úplně marná, jen si autorka klidně mohla úplně odpustit poslední kapitolu a kdyby to zakončila ještě o dalších řekněme 50 stránek dřív, taky by to neuškodilo, spíš naopak.
Každopádně předchozí knihu série si ještě přečtu, protože mne zajímá, jak dostal Lachlan na budku.

avalonek
06.07.2016 5 z 5

Zase úžasný.Vždycky mě to strašně potěší.Ten příběh,láska,podlosti ostatních a vždy nádherný konec.Prostě paráda.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Tuto knížku mohu číst znovu a znovu a nikdy se nad ní nebudu nudit.

dadence
25.09.2014

Je to nádherná romantická kniha a čte se jedním dechem.

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

Tuhle knihu by mela cist kazda holka je nejlepsí.

miruska1
04.09.2013 5 z 5

Tak ako aj prva časť,tak aj tato sa mi pačila. Krasny pribeh.

Kaety
23.11.2012 4 z 5

Pěkná,romantická, vtipná zápletka s ukradeným dědictvím a koňmi a nalezení nové velké rodiny.

bovinka
12.09.2012 odpad!

Uf, pro mě muka, dostala jsem ji jako dárek. Jediné + čte se to dobře, ale od začátku již vím, co můžu čekat a jak se příběh vyvine. Patří to mezi knihy, které musím hodnotit tako odpad

romance historické romance

Johanna Lindsey
americká, 1952 - 2019
2001  89%Bouřlivé objetí
1999  88%Řekni, že mě miluješ
2001  84%Okouzlení
2012  82%Dokonalá partie
2001  81%Zajatá nevěsta

Kniha Miluj mě navždy je v