Řekni, že mě miluješ

Řekni, že mě miluješ https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/9963/bmid_rekni-ze-me-milujes-Nlq-9963.jpg 4 232 39

Malory Family série

Mladá krásná hraběnka Kelsey Langtonová se po smrti rodičů uchyluje pod ochranu své tety. V jejím domě nachází dočasný domov. Po několika měsících však iluze náhradního domova dostává trhlinu. V rozmluvě mezi čtyřma očima jí strýc sdělil, že přišel o své příjmy a nadělal si velké dluhy, které musí rychle zaplatit, jinak přijde o celý majetek a rodina by živořila. Není čas hledat si nějaké zaměstnání, není čas najít Kelsey bohatého ženicha. Strýc vidí jediné řešení: Kelsey by se mohla stát milenkou některého bohatého lorda, jenž by byl ochoten zaplatit za její mládí a nevinnost dostatečně vysokou částku. Zoufalá Kelsey, která má obavu o svou mladší sestru a o tetu, souhlasí, aby ji strýc odvezl do přepychového londýnského veřejného domu, kde má být vydražena. Při dražbě se odehraje drama: těsně před tím, než je Kelsey prodána úchylnému lordu Ashfordovi, sadistovi, mučícímu ženy pro své potěšení, koupí ji za ohromující částku lord Derek Malory. Ten po takto získané milence netouží, jen nechce, aby Kelsey padla do rukou sadisty ...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR) , Knižní klub

Say You Love Me , 1993

Ewe291
10.03.2024 4 z 5

Bod uberam za obalku a vela zmetocnych veci. Inak prijemne

pip11
21.01.2024 4 z 5

Myslela jsem, že knihu ohodnotím tak max. trojkou, ale zhruba od poloviny to už bylo lepší. Konec to však zlepšil ještě výrazněji, teta Elizabeth a Regina byly skvělé.

Senza Jenka
30.08.2023 5 z 5

(SPOILER) To bylo táák romantické - ach.
Vztah začal sice velmi nestandardně, ale nebylo tam nic z trochu vynuceného svádění jiných dílů této série. Derek zabloudil na dražbu víceméně náhodou a protože už na vlastní oči viděl, co Ashford ženám dělá, přeplatí jeho nabídku a Kelsey si odveze sám. Oproti jiným členům své rodiny je ochoten si přiznat, že se zamiloval a chce si ji vzít, i kdyby měl sňatkem s vydržovanou ženou rozpoutat skandál, kterým se jinak pečlivě vyhýbá.
Kelsey byla naopak poněkud naivní - za prvé tím, že neřekla nic tetě (i když to ještě chápu), za druhé tím, že byla ochotná svěřit svému nespolehlivému strýci celý obnos získaný dražbou - já bych minimálně trvala na tom, že všechno, co nepadne na dluhy, dostane teta a sestra a on na to nesáhne. Koneckonců zejména o ty dvě jí přece celou dobu šlo. A také tím, že věřila v naprosté zmizení z jejich života. To bylo HODNĚ naivní, obzvláště když si ani nezměnila jméno.
Líbily se mi zvraty v ději, díky kterým mu nepadla do postele hned na prvních stránkách a příběh získal na zajímavosti. Velké plus za konečně opravdu akční a napínavou vložku v podobě únosu zvrhlíkem. A za tetu Elizabeth - to, jak nakráčela do salonu v Harvestonu bylo skvělé.
Tentokrát milostivě přehlédnu mizerný pravopis i stylistiku a ignoraci (opět) překladů předchozích dílů.

nina3905
31.07.2023 5 z 5

Klasicky krásna romantikuš kniha o Maloryovcoch, v ktorej je spracovaný príbeh nemanželského lorda Dereka s Kelsey. Každý ďalší diel z tejto série je lepší a lepší. Určite odporúčam na prečítanie:-)

uzivatel83509
11.06.2023 5 z 5

(SPOILER) Krásný příběh o tom, jak jednoho dne koupí lord Derek v dražbě ženu Kelsey, jen aby ji zachránil před krutým mužem, který si na ni brousí zuby.. vůbec netuší, že se na dražbě ocitla kvůli svému strýci a že ten krutý muž, se nesmíří s prohrou... Lord Derek odveze Kelsey na panství a odjíždí... tam ale o ni nikdo neví a Kelsey se tedy ocitá v nesnázích a začíná šít, aby se vůbec uživila... v příběhu dále nechybí vůbec nic - je tam romantika, akce, napětí... nádherný příběh, za mě plný počet hvězd...

Ála1968
01.05.2023 5 z 5

Já prostě ty Maloryovi miluju.Jeden díl lepší než druhý a tenhle opravdu stojí za to.

Ivusak7
12.12.2021 5 z 5

Úžasné:).. Kesley mi sice přišla na konci knížky až moc neoblomná, ale nakonec byl šťastný konec....

renulkam
26.04.2021 3 z 5

Serie mě stále baví. knížku jsem přečetla rychle. Dražba jako jediné možné řešení navrhnutá milujícím strýčkem, mě překvapila, i to, že Kelsey s tím tak rychle souhlasila. Derek je sympaťák jako všichni z jeho rodu. Zápletka s lordem A. se povedla, živě jsem si to sklepení a utrpení všech žen představila a měla z toho husí kůži. A to, že v knížce opět vystupovali strýčci James a Anthony mě bavilo.

Nikusscha
26.06.2020 4 z 5

Začátek a prostředek knihy se mi líbil. Konec už bylo takové šup šup pojďme to nějak rychle ukončit. Ale jinak se knížka četla dobře, občas jsem se v těch příbuzných ztrácela.

Eliot30
13.05.2020 5 z 5

Napínavé a krásné.

petraj30
27.04.2020 5 z 5

Já prostě miluju tu ztřeštěnou a bláznivou rozrůstající se rodinku Malory (nevím, jak to správně vyskloňovat, už jsem pár let ze školy:-):-)).
Ten začátek byl podle mě trošku přitažený za vlasy. Na takovou neseriózní nabídku jako je dražba, bych svému strýčkovi nikdy nekývla a ani se sama nenabídla jako oběť - to bych musela být nesvéprávná nebo by mě musel něčím omámit. Kelsey mi ale přišla velice inteligentní, přesto jsem ji nechápala. Po zvláštním začátku to nemělo chybu (tak vlastně chápu, že se museli seznámit za velmi choulostivých a kompromitujících podmínek).
Byla tam velmi otřesná zápletka s mučením a jinými praktikami, nedivila bych se tomu, kdyby to bylo založeno na pravdě. Ale tady to mělo šťastný konec.
Oba hrdinové se mi moc líbili a úžasně zapadnou mezi ostatní. Na konci příběhu jsem se popadala za břicho:-)
Až na těch pár stránek na začátku to bylo prostě skvělé

Maruš.D
11.04.2020 5 z 5

Krásných zasloužených 5*. Příběh byl super od začatku do konce. Ani jsem nečekala, že to bude tak čtivé, ale příjemně to překvapilo. Derek a Kelsey byli milé, zajímavé, hodné, krásné a rozhodně nenudné postavy. Záležitost s Lordem A. Byla zajímavá a smutná, nicméně bohužel asi i dost uskutečnitelná. Celý příběh mne zaujal. Rozvíjející láska mezi milenci byla uvěřitelná a já si tentokrát užila čtení jednoho z Malloryů.

luci2
26.03.2020 3 z 5

Knizka není špatná, ale asi jsem od příběhu čekala víc. Ještě, ze to konec mírně vylepšil. Neústupnost Dereka se s Kelsey oženit byla hezká a bez angažování tety Elizabeth a Regii by to nebylo ono. Ale i tak je tento příběh slabší než ty předešlé, které jsem si velmi užila.

makyla
11.08.2019 4 z 5

Krásná romantika, i když se hlavní hrdinka octne ve sklepení a čeká jí... Ano, i slzička mi na konci ukápla. Měla jsem pouze trochu problém s množstvím mužských postav, jejich jména a rodinné vazby.
Moje první knížka od této autorky a musím říct, že se mi moc líbila. Určitě se poohlédnu i po dalších.

MonaLisa42
17.07.2019 5 z 5

Tento díl je skvělý, mnohokrát jsem se zasmála, kniha je čtivá a zajímavá.
Je jiná než předchozí díly série. Postavy se do sebe postupně zamilovávají a skutečně se blíže poznávají. Ve sklepení jsem se o Kelsey velice bála a nemohla jsem od knihy odtrhnou zrak. Její strýc mi přišel jako skutečný idiot a nekňuba. Scénku na konci knihy, jak teta Elizabeth vpadla na rodinou sešlost, bych mohla číst stále dokola... Kelsey doopravdy obdivuji, je odvážná a tvrdohlavá, především na mě udělala dojem, když si sama dokázala poradit v opuštěném domku...
Už se těším na další díl... Moc děkuji!!!

Lembac
12.08.2018 4 z 5

Okolností dražby mi příjdou trošičku přitažené za vlasy, ale jinak by zase neměl Derek možnost nebohou Kelsey účinně zachránit a posléze se do ní zamilovat, takže jsem ochotná tuhle jemnou nepravděpodobnost autorce prominout. Kelsey si s Derekem hned sednout a nebýt vlezlé Maloryovic rodiny, možná by v neposvěceném svazku žili dodnes. Výlet do SM sklepení lorda Ashforda děj knihy určitým způsobem ozvláštňuje, i když i zde není čtenář uchráněn užvaněných Derekových strýčků. Naopak odhalení Derekova původu na konci příběhu mě opravdu dojalo.
Knížku považuji za jednu z těch lepších v celé sérii. Dávám hezké čtyři hvězdy.

katinthebox
05.07.2018

V slovenčine vyšlo ako titul Vyznaj mi lásku.

cukrovka
01.07.2018 5 z 5

Opět skvělá romantika. Dívka v nesnázích a úžasný zachránce. A samozřejmě také úžasná rodina, která dokáže pomoct a podpořit.

vcielka
24.04.2018 5 z 5

Moja prva knizka od tejto autorky a hned po precitani prvych riadkov som vedela, ze tato autorka pisat vie. Naozaj vie. Vie narabat so slovickami, vetami i obratmi. Ma fantaziu a zaroven ju vie previest do realne sa tvariacej podoby. Pacili sa mi rozhovory, ktore posobili celkom verne a vykreslovali tak u kazdej z mnohych postav v rodine ich osobity charakter. Predosle casti tejto serie som necitala ale niektore veci boli z minulosti v tejto knihe spomenute a vyzera to ze naozaj sa vo vsetkych dockam rozbrojov medzi buducimi svagrami a bratmi :D No som zvedava.

Inak na mna trochu privela nahod ako vojvodova vnucka a tak podobne a necakane rychle vyriesenie hrdinkinho moralneho dilematu ale tak dobre. V podstate je vsetko mozne :)

katitek
08.04.2018 5 z 5

Poutavy pribeh, chvilemi jsem trnula, co se stane. Libi se mi, ze autorka propojuje pribehy z predchozich knih (resp. Jsou zminovani i ostatni clenove rodiny a tak i jejich pribehy pokracuji )

pro ženy romance historické romance

Johanna Lindsey
americká, 1952 - 2019
2001  89%Bouřlivé objetí
1999  88%Řekni, že mě miluješ
2001  84%Okouzlení
2012  82%Dokonalá partie
2001  81%Zajatá nevěsta

Kniha Řekni, že mě miluješ je v