Řekni, že mě miluješ

Mladá krásná hraběnka Kelsey Langtonová se po smrti rodičů uchyluje pod ochranu své tety. V jejím domě nachází dočasný domov. Po několika měsících však iluze náhradního domova dostává trhlinu. V rozmluvě mezi čtyřma očima jí strýc sdělil, že přišel o své příjmy a nadělal si velké dluhy, které musí rychle zaplatit, jinak přijde o celý majetek a rodina by živořila. Není čas hledat si nějaké zaměstnání, není čas najít Kelsey bohatého ženicha. Strýc vidí jediné řešení: Kelsey by se mohla stát milenkou některého bohatého lorda, jenž by byl ochoten zaplatit za její mládí a nevinnost dostatečně vysokou částku. Zoufalá Kelsey, která má obavu o svou mladší sestru a o tetu, souhlasí, aby ji strýc odvezl do přepychového londýnského veřejného domu, kde má být vydražena. Při dražbě se odehraje drama: těsně před tím, než je Kelsey prodána úchylnému lordu Ashfordovi, sadistovi, mučícímu ženy pro své potěšení, koupí ji za ohromující částku lord Derek Malory. Ten po takto získané milence netouží, jen nechce, aby Kelsey padla do rukou sadisty ......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/9963/big_rekni-ze-me-milujes-Nlq-9963.jpg 4.4207

Malory Family 5.

Vydáno: , Ikar (ČR), Knižní klub

Say You Love Me, 1993

Kniha Řekni, že mě miluješ

renulkam

Serie mě stále baví. knížku jsem přečetla rychle. Dražba jako jediné možné řešení navrhnutá milujícím strýčkem, mě překvapila, i to, že Kelsey s tím tak rychle souhlasila. Derek je sympaťák jako všichni z jeho rodu. Zápletka s lordem A. se povedla, živě jsem si to sklepení a utrpení všech žen představila a měla z toho husí kůži. A to, že v knížce opět vystupovali strýčci James a Anthony mě bavilo.

Nikusscha
26.06.2020

Začátek a prostředek knihy se mi líbil. Konec už bylo takové šup šup pojďme to nějak rychle ukončit. Ale jinak se knížka četla dobře, občas jsem se v těch příbuzných ztrácela.

Eliot30
13.05.2020

Napínavé a krásné.

petraj30
27.04.2020

Já prostě miluju tu ztřeštěnou a bláznivou rozrůstající se rodinku Malory (nevím, jak to správně vyskloňovat, už jsem pár let ze školy:-):-)).
Ten začátek byl podle mě trošku přitažený za vlasy. Na takovou neseriózní nabídku jako je dražba, bych svému strýčkovi nikdy nekývla a ani se sama nenabídla jako oběť - to bych musela být nesvéprávná nebo by mě musel něčím omámit. Kelsey mi ale přišla velice inteligentní, přesto jsem ji nechápala. Po zvláštním začátku to nemělo chybu (tak vlastně chápu, že se museli seznámit za velmi choulostivých a kompromitujících podmínek).
Byla tam velmi otřesná zápletka s mučením a jinými praktikami, nedivila bych se tomu, kdyby to bylo založeno na pravdě. Ale tady to mělo šťastný konec.
Oba hrdinové se mi moc líbili a úžasně zapadnou mezi ostatní. Na konci příběhu jsem se popadala za břicho:-)
Až na těch pár stránek na začátku to bylo prostě skvělé

Maruš.D
11.04.2020

Krásných zasloužených 5*. Příběh byl super od začatku do konce. Ani jsem nečekala, že to bude tak čtivé, ale příjemně to překvapilo. Derek a Kelsey byli milé, zajímavé, hodné, krásné a rozhodně nenudné postavy. Záležitost s Lordem A. Byla zajímavá a smutná, nicméně bohužel asi i dost uskutečnitelná. Celý příběh mne zaujal. Rozvíjející láska mezi milenci byla uvěřitelná a já si tentokrát užila čtení jednoho z Malloryů.

luci2
26.03.2020

Knizka není špatná, ale asi jsem od příběhu čekala víc. Ještě, ze to konec mírně vylepšil. Neústupnost Dereka se s Kelsey oženit byla hezká a bez angažování tety Elizabeth a Regii by to nebylo ono. Ale i tak je tento příběh slabší než ty předešlé, které jsem si velmi užila.

makyla
11.08.2019

Krásná romantika, i když se hlavní hrdinka octne ve sklepení a čeká jí... Ano, i slzička mi na konci ukápla. Měla jsem pouze trochu problém s množstvím mužských postav, jejich jména a rodinné vazby.
Moje první knížka od této autorky a musím říct, že se mi moc líbila. Určitě se poohlédnu i po dalších.

MonaLisa42
17.07.2019

Tento díl je skvělý, mnohokrát jsem se zasmála, kniha je čtivá a zajímavá.
Je jiná než předchozí díly série. Postavy se do sebe postupně zamilovávají a skutečně se blíže poznávají. Ve sklepení jsem se o Kelsey velice bála a nemohla jsem od knihy odtrhnou zrak. Její strýc mi přišel jako skutečný idiot a nekňuba. Scénku na konci knihy, jak teta Elizabeth vpadla na rodinou sešlost, bych mohla číst stále dokola... Kelsey doopravdy obdivuji, je odvážná a tvrdohlavá, především na mě udělala dojem, když si sama dokázala poradit v opuštěném domku...
Už se těším na další díl... Moc děkuji!!!