Miláčkovo pokušení

William Blackburn, hrabě z Ketterhamu, ohrožovaný mocnými nepřáteli, žije se svou dcerou Vanessou v exilu na skotské vysočině. Když Vanessa dospěje, William ji nutí, aby se vrátila k matce do Anglie a debutovala ve společnosti. Vanessa, kterou otec vychovával svobodně jako chlapce, se obává, že se nebude umět chovat jako mladá dáma, ale přesto souhlasí, že vstoupí do vysoké společnosti a pokusí se zároveň o to, aby bylo ukončeno nepřátelství proti jejímu otci. Neumí si však představit, jak vysokou cenu bude muset zaplatit… Historický román z období regentství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435401/milackovo-pokuseni-tNx-435401.jpg 3.940
Vydáno, Ikar (ČR)

Temptation's Darling, 2019

Kniha Miláčkovo pokušení

miruska1

Skvělé. Autorka nesklamala...

Janicga88

Pěkná romantika..

Šajler

Romantické, humorné, takové to hezké poklidné čtení,kdy člověk může vypnout.

avalonek

Krásný, krásný, krásný..Ona píše tak krásně.Hlavní dvojice naprosto úžasná.Doufám,že budou další díly o jejích sestrách,to bez toho prostě nejde...

knihovnička007
21.09.2020

Romanticko-historická pohádka. Občas je potřeba si zpestřit čtení i něčím jednodušším, kde člověk předem ví, jak kniha skončí.
Za mne příjemné odpočinkové čtení. Škoda, že jsem se nedozvěděla Danielův příběh.
Občas jsem si říkala, že na to, že se (dle indicií) jednalo o konec 18.století, se slečny chovaly až nevhodně (nějaká gardedáma, komorná?). Ale nebudu do toho rýpat, knihu jsem si užila :)

Ála1968
14.09.2020

Bylo to hezké,romantické i humorné.Líbilo se mi to.

55rico
28.08.2020

Zo zaciatku som sa v texte stracala, cudne dialogy, niektore casti by som najradsej preskocila... Neviem,mozno zly preklad..ale velmi slaba kniha

havrmoni
03.08.2020

Bohužel musím dát jen 3*, víc jak do poloviny knihy jsem se musela nutit do čtení. Poslední třetina byla přesně taková, na co jsem u této autorky zvyklá. Kniha mohla být akčnější vzhledem postavám a jejich vlastnostem. Já bych brala méně Londýna a více toho dobrodružství po cestě a ve Vanessině domově. Je opravdu škoda,že to není začátek série a že je to pravděpodobně poslední kniha od této autorky. I když myslím,že se třeba dočkáme překladů těch knih, co u nás ještě nevyšly.

historické romance romance

Johanna Lindsey