Zamilovaný darebák

Zamilovaný darebák https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242695/bmid_zamilovany-darebak-242695.jpg 4 253 33

Malory Family série

Danny je mladá žena, ktorá vyrástla na ulici a živí sa ako vrecková zlodejka. Keď však pomôže Jeremymu Malorymu ukradnúť šperky, ktoré prehral jeho priateľ v kartách, vyhodia ju z pouličného gangu. Nemá sa kam podieť, a tak donúti Jeremyho, aby ju zamestnal ako slúžku. Pod jeho vedením a dohľadom gazdinej sa Danny mení na pravú dámu. Neustále odmieta Jeremyho ponuky stať sa jeho milenkou, lebo vie, že on sa ženiť nechce. Jedného dňa ju Jeremy vezme na bál, kde si ľudia všimnú jej nápadnú podobu s istou zámožnou ženou. Toto odhalenie však má aj nepríjemnú stránku: jej život sa náhle ocitne v ohrození. V Českém znění: Zamilovaný ničema... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (SK)

A Loving Scoundrel , 2003

mariva
08.01.2024 4 z 5

Docela pěkný čtivý příběh, zajímavá zápletka.

havrmoni
08.09.2023 5 z 5

Opět hezký příběh. I po druhém přečtení se mi líbil.

nina3905
31.07.2023 5 z 5

Doslova milujem sériu o rodine Maľloryovej, ale tento príbeh je môj najobľúbenejší. Nemohla som sa od neho odtrhnúť. No, čo vám poviem, Jeremy sa jednoznačne "potatil" a stal sa z neho nielen milovník, ale aj znalec žien až ho jedna dokázala dostať do laty resp. na kolená. Fakt, že parádna kniha, nepreháňam :-)

MonaLisa42
14.03.2022 5 z 5

Další úžasný díl.
Moc se mi líbí styl, kterým autorka píše. Umí pobavit i napnout, u těchto knih neumím zachovat chladnou tvář a pořád se musím usmívat.
Příběh to byl moc krásný a nemohla jsem se od něho odtrhnout. Jeremyho čtenář už dobře zná z minulých knih a Danny je skvělá, její odvaha a radost ze života nezná konce.
K této sérii jsem se vrátila po delší době a rozhodně toho nelituji. Moc děkuji!!!

Ivusak7
12.12.2021 5 z 5

Knížku jsem četla již podruhé a znovu mě nadchla. Krásné sblížení dvou mladých lidí, zápletka. A Jeremy ( lamač dívčích srdcí) konečně spadl do chomoutu. Za mě skvělé :)

renulkam
26.04.2021 4 z 5

Mám tuhle serii ráda a tohle je z ní moje 2. nejoblíbenější knížka. Jeremy a Danny mi k sobě pasují. Za mě jen škoda, že Danielina minulost, tam nebyla více rozepsána. Myslím, že by se ze zápletky dalo vytěžit více.

lucie.dc
28.12.2020 5 z 5

Pekny oddech.
Trochu mi tam vadilo neustale se opakujici prirovnavani: zcervenala jako pivoňka, az jsem si tu zatracenou kytku musela vyhledat, jak vlastne vypada. Slovni zasoba byla chudsi, pribeh sice neuveritelny, ale o tom "pohadky" prece jsou :)

Saraken
08.10.2020

Krasny pribeh som velmi rada ze som si aj tuto knizku mohla precitat ;)

Maruš.D
13.04.2020 5 z 5

Překvapivě další kniha, která se mi líbila. Asi jsem si už zvykla na autorčin styl psaní, a tak mi to nepříjde tolik neosobní. Miluju zápletky této série. Prostě se nenudíte. Je to akce, vzrůšo, ale také romantika. Jeremy byl super. Ani jsem nečekala, jak bude čestný. Danny byla snad ještě lepší. Navléknout ženu do kalhot byl super nápad. Její chování a povaha mne bavila. Děj se četl dobře, neztrácela jsem se v něm a zápletka byla zajímavá. Určitě není na škodu si knihu přečíst. :-))

luci2
29.03.2020 5 z 5

Pribeh, který hezky navazuje na předchozí série. Jeremy a Danny jsou stvořeni jeden pro druhého. Líbila se mi postava hlavní hrdinky a její osobité chování, se kterým bylo spojeno slovo “kámo”. Skoda jen, ze se do příběhu nedalo víc tajemna a napětí při hledání pravdy o její totožnosti. Ale i tak se mi příběh libil. Avšak zatím mezi moje top patri příběh o Amy a Warenovi (Okouzleni) či příběh George a Jamese.

petraj30
07.08.2019 5 z 5

Moc Krásný příběh, asi jeden z nejkrásnějších z celé série

evca7271
08.12.2018 5 z 5

Knihy od teto autorky nikdy nezklamou.

katinthebox
05.07.2018

V slovenčině vyšlo jako titul Zamilovaný darebák.

cukrovka
01.07.2018 5 z 5

Velmi čtivé a plné vtipu. Rodina Maloryů je skvělá a soudržná. Jsem ráda, že se s nimi setkávám v každém díle této série.

nani_nka
26.03.2018 5 z 5

Tak ako sa Jeremy podobá na svojho otca Jamesa, tak sa aj príbeh medzi Jeremym a Danny podobá tomu medzi Jamesom a Georgie. Takže za mňa romantika bez jedinej chybičky.

natan22
29.10.2017 5 z 5

Tuhle knihu jsem četla kdysi jako první aniž bych věděla,že je z nějaké série.A dlouho jsem pátrala,protože jsem měla dojem,že jsem viděla podobný film.Bylo to hodně dávno asi kolem roku 1990,ale nic jsem nenašla.No nic,kniha se mi moc líbila a do Jeremyho jsem se doslova zamilovala:-)) .Následně jsem musela mít celou ságu doma.A už jsem tuto četla nejméně 3x .

EvikU.
25.10.2017 3 z 5

Takový slaďák na odreagování. Občas jsem se i nasmála. Jinak od začátku jasné jak kniha dopadne.

moudivlacek
19.06.2017 5 z 5

Po dlouhé době jsem si přečetla další díl ze série. A to jsem se nasmála, celá série je zatím super, rodina Maloryů je prostě jedinečná.
Každý v romantice čeká lásku, tu zde samozřejmě dostane, ale vtipné scénky a střídání kladů a záporů hrdinů je ojedinělé.
Na odreagování od starostí všedního dne mohu jen doporučit.

keiko33
30.05.2017 5 z 5

Tak ani tento pribeh nesklamal, po Jamesovi som sa na Jeremiho velmi tesila. S otcom maju spolocne, ze ich zeny sa prezliekali za muzov a to dava prilezitost k vtipnym situaciam. A znova tam boli dotahovacky nielen medzi Anthonym a Jamesom, rodinka Malory je proste uzasna.

avalonek
12.08.2016 5 z 5

Tak tohle bude patřit do mých oblíbených.Krásný příběh...