Dalších 365 dní

Těhotná Laura je postřelena. Nejlepší lékaři bojují o její život. Lauřin manžel, šéf sicilské mafie, musí učinit to nejtěžší rozhodnutí v životě. Koho zachránit – milovanou ženu, nebo jejich nenarozené dítě? Co si Massimo zvolí? Bude pro něj mít život bez Laury ještě smysl? Bude schopen sám vychovávat jejich syna? Hlavou mu víří miliony myšlenek, ale žádná z nich není zrovna uklidňující. Neví, kam bude směřovat další osud jeho rodiny. Jakých 365 dní budeme sledovat ve třetím díle ságy? Dalších 365 dní je pokračováním bestsellerové série Blanky Lipinské o Lauře Bielové, unesené šéfem sicilské mafie. Předchozích knih 365 dní a Ten den se po celém světě prodalo přes 1,5 milionu výtisků. Román plný erotiky a senzačních zvratů, přirovnávaný k celosvětovému bestselleru „50 odstínů šedi“, si získal srdce polských žen. Pokud se snad někdo domnívá, že pro autorku bude těžké čtenáře znovu překvapit, měl by se připoutat, protože Dalších 365 dní je pořádná jízda na horské dráze!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485953/big_dalsich-365-dni-DJc-485953.jpg 3.1106

365 dní 3.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Kolejne 365 dni, 2019

Kniha Dalších 365 dní

Blanka29

Konecne docten i posledni dil. Co na nej rict? Tak urcite byl hodne pritazeny za vlasy, aby jeden boss nechal svou zenu odejit k jinemu, aniz by jeden z nich zemrel, bych jeste snesla. Ze Laura po transplantaci a operacich pije jak duha....to uz je na me moc. Z Massima udelala totalniho psychopata, coz by uprimne si priznejme mel byt kazdy boss ale ze z Nacha udela takoveho cukrouse oproti Massimovi je tak trochu divne.
Nelituji, ze jsem knihy precetla ale jak filmy tak knihy uz videt a cist opravdu nemusim ....

Michelleee

Rozhodně tento díl vše zachránil a pro mě byl nejlepší. U druhého jsem byla zklamaná a o filmu ani nemluvím... Bylo to napínavé od začátku až do konce. Mně rozhodně nevadí co autorka udělala s Massimem. Nechat se oklamat kouzlem hlavního hrdiny bylo účelem a tak to může být přeci i ve skutečnosti. Nacho je prostě boží !!!

Petra38

Musím souhlasit, že se jedná asi o nejlepší díl série, ovšem po druhém dílu jsem mírně ochladla. Myslím, že celou sérii zachránila charismatická postava Nacha ,kterého jsem si platonicky zamilovala . Co na tom,že je to vrah? Pohoda,ne?:-D ja jsem teď zvědavá ,jak zabíjí filmaři příběh tentokrát.

speciale88

Dotčen treti a poslední díl. Za mě série super.

Monique66

(+ SPOILER) SPOILERY!!
Rozhodně nejlepší díl z celé série! Škoda, že má tak nízké hodnocení. Po druhém díle se mi už moc nechtělo pokračovat, byla jsem z dvojky zklamaná, ale ještě, že zvědavost zvítězila a já se pustila do dalšího dílu. Napínavý díl už od začátku. I když se tam v porovnání s ostatními díly stalo tolik hnusu- tady musím pochválit autorku, s tímto si poradila velice dobře. A konečně Nacho... tak jako Laura na něho čekala, tak nakonec i já. Konečně nějaká ta něha, a ne pořád tvrdý sex. I když mi opět na knize nesedí detaily, jako třeba tolik sedativ, co podstoupila Laura, tak by stále byla v pořádku v jejím stavu? Nebo.. dobře Nacho ji miloval, ale tak snadno uvěřila Massimově lži a on ji hned odpustil? No nevím.. ano, prožila veliké trauma, tak ji to nechtěl nejspíš připomínat, ale zmínit to mohl. V tomhle od ní pochytil asi trochu té naivity :D slepá zamilovanost?
Naštěstí vše dobře dopadlo, dávám vysoké hodnocení. Skoro se mi bude po sérii až stýskat, ale to jen díky tomuto poslednímu dílu (Nacho, dámy).
Jinak jsem už viděla druhý film a jsem naštvaná, že tam změnili události. On nakonec ten konec prvního filmu taky moc nedával smysl, ale jako upoutávka na druhý film dobrý, když se odprostím od knih.

Domča153

(+ SPOILER) Za mě nejlepší díl série.
Povaha Massima je jasná už od prvního dílu - agrese, kontrola. Je vidět ze je tam něco hodně špatně. Z Nacha udělala zase autora až moc cukrovkou vatu. Laura je 70% času pod parou…
Takže agresivní Massima, cukrový Nacho a opilá Laura = děj knihy.
Knížka je hodně mimo realitu. Na druhou stranu to byli i předchozí díly.
Mám raději delší epilog než jaký proběhl v této knížce. V závěru se dozvíme ze je Massimo v rámci možností hodný a stará se o synovce… trochu mi chybí pohled z jeho strany.. ten vývoj dál, například jestli šel zase na terapii apod.
Nemyslím si ze někdo tak egoistický a posedlí kontrolou by jen tak nechal odejít svoji ženu - ještě k jinému “bossu” aby ho ztrapnila před “obchodními partnery”.
Každopádně i tak je to nejlepší díl série. Na druhou stranu je otázkou jestli to poukazuje na slabost série po které mi díl přijde dobrý nebo na určitý vývoj autorky.

happy19

(+ SPOILER) Díkybohu!..série dočtena :-D
Já jsem tak šťastná:-D
Měla jsem obavu z čtecí krize kam jsem měla po dočtení druhé knihy našlápnuto;-D
Toxické vztahy...znáte to..
A teď tento obrat a k lepšímu!!
Pokud se to dá tak nazvat!
K Lauře se nedá slušně vyjádřit,jen že měla v této pohádce kliku?:-D
Jo a ty hvězdy jsou jen za #teamNacho

„V zlatě je základ největšího zla.“

Kiwicatko

(+ SPOILER) Z cele serie nejlepsi dil….ano, souhlasim s mnoha komentari, ze ty situace byly hoooodne pritazene za vlasy, ale proc ne. Clovek vi, ze to neni realita, takze jsem si cteni proste uzila :)

Potvrdila jsem si, ze me tuseni, o silenem Massimovi, bylo spravne. Ten clovek me jen vic a vic desil. Nejak nechapu, ze se tady spousta lidi rozciluje, co s Massimem autorka udelala. Vzdyt takovy byl i predtim, nez potkal Lauru. Pak pod svym podivne smyslenym “snem o Laure” zacal spradat site jako pavouk a dokazal se mistrne pretvarovat (coz mimochodem manipulatori zvladaji excelentne) i kdyz mu to chvilkama ustrelovalo. Ale jakmile se chtela uplne oprostit, tak ukazal, co je to za zvire.
Nehlede na to, ze kdyz uz vedel jak to s Laurou bylo doopravdy, tak proc se toho zuby nehty tak drzel? Podle me ji nikdy nemiloval. Jen si neco vyfantaziroval ve sve nemocne hlave.

Laura byla v tomhle dile tak naivni, co se tyce Massima, ze bych ji plestila. Tolik sanci mu davala, videla jak to pokazde dopadlo a nakonec mu naletela i na svatbe. Vazne naivnejsi vic jak Popelka, ktera doufa, ze ji macecha vezme sebou na ples.

Nacho byl skvelej, uzasnej a zajimavej. Uznavam, ze takovej chlap je jen v knizkach, ale ani to mi nezabrani se nad nim rozplyvat. Ocenovala jsem, ze tam byl. Byl nebezpecny, chladny a brutalni ve sve praci a v soukromem zivote vesely, starostlivy a milujici. Neexistujici chlap :D a jeste to autorka vysperkovala tetovanim…

Zaverem….neni to rozhodne veledilo, ktere se zapise do dejin a ktere se zavdeci vsem. Na druhou stranu, proc si neprecist pribeh o tom, ze neni vsechno tak dokonale jak si myslime a i nase pocity (lepe receno sexualni uspokojenost) nas muzou ovladnout natolik, ze nevidime pravdu.

P.S. Fakt jsem doufala, ze toho hajzla sejmou…

P.S.2 jak jsem tak precetla komentare, tak se vetsina nechala zlakat Massimem, nicmene ja kopu za tym Nacho :D