Dalších 365 dní přehled

Dalších 365 dní
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485953/bmid_dalsich-365-dni-DJc-485953.jpg 3 253 253

365 dní série

< 3. díl

Těhotná Laura je postřelena. Nejlepší lékaři bojují o její život. Lauřin manžel, šéf sicilské mafie, musí učinit to nejtěžší rozhodnutí v životě. Koho zachránit – milovanou ženu, nebo jejich nenarozené dítě? Co si Massimo zvolí? Bude pro něj mít život bez Laury ještě smysl? Bude schopen sám vychovávat jejich syna? Hlavou mu víří miliony myšlenek, ale žádná z nich není zrovna uklidňující. Neví, kam bude směřovat další osud jeho rodiny. Jakých 365 dní budeme sledovat ve třetím díle ságy? Dalších 365 dní je pokračováním bestsellerové série Blanky Lipinské o Lauře Bielové, unesené šéfem sicilské mafie. Předchozích knih 365 dní a Ten den se po celém světě prodalo přes 1,5 milionu výtisků. Román plný erotiky a senzačních zvratů, přirovnávaný k celosvětovému bestselleru „50 odstínů šedi“, si získal srdce polských žen. Pokud se snad někdo domnívá, že pro autorku bude těžké čtenáře znovu překvapit, měl by se připoutat, protože Dalších 365 dní je pořádná jízda na horské dráze!... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet
Originální název:

Kolejne 365 dni , 2019


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dalších 365 dní. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (66)

AgnesDee
10.06.2024 odpad!

Pokud knihu číst nechcete, ale zajímá vás, jak celá tahle šaškárna skončí, stačí si přečíst úvodní kapitolu. Pokud trpíte sebevražednými sklony jako já, vyhraďte si pár nekonečných chvil. Proč nekonečných? Protože při čtení budete mít pocit, že to utrpení nikdy neskončí. A je mi jedno, že autorka dala na konec knihy poznámku o tom, že nepodporuje ani neglorifikuje násilné a manipulativní vztahy, a že Massimo nemá být vnímán jako hrdina. Mám totiž pocit, že i naše autorka se do něj tak trochu zamilovala, když ho pořád popisuje jako nebesky krásného a dokonalého, poté, co zneužije svou vlastní manželku. Popravdě, ani náš nový kladný hrdina není nic moc. Pokud bych si měla vybrat mezi manipulativním únoscem, a stalkerem, tak si nevyberu ani jednoho a uteču do neznámé země pod novou identitou. Taky by mě zajímalo, kdy měla být Laura chytrá? Poté, co se nechala snadno zmanipulovat? Nebo poté, co nezabila svého násilnického manžela, když k tomu měla dokonalou příležitost? Být toto thriller, a ne naivní romantika, tak by byl Massimo na konci mrtvý fyzicky a Laura psychicky. Příběhů o manipulativních vztazích, kterým se snaží autoři čtenáře varovat, jsou mraky. A některé z nich jsou opravdu bravurně napsané. Ale série 365 dní, byť toto téma naservírovala, pravděpodobně ve stravitelnější míře, většímu okruhu čtenářek, ho nedokázala uchopit s úctou, chytře a na konci není dožadovaná satisfakce. Celé téma je uchopeno a zpracováno neuvěřitelně povrchně. Autorka se bojí (a nebo je jen líná) zajít víc do hloubky, a místo toho, aby nám přes sexuální násilí či frustraci pootevřela dveře do Massimovy zvrácené duše, čteme pořád a pořád dokola, jak má pěknej zadek a velký péro. Možná to někoho překvapí, ale i erotické romány mohou být napsány chytře. Ale asi už jsem příliš náročná.

Pája699
15.04.2024 4 z 5

(SPOILER) Jelikož na 3.díl čekám z knihovny a nemohla jsem se dočkat zakončení, tak jsem si udělala o víkendu filmový maraton tento série :-)

Konečně dostaly postavy k sobě tváře a je fakt, že Laura ve filmu byla o chlup snesitelnější. Nebyl to jen sex, byl tu příběh a charaktery postav se změnily……

A je taky fakt, že knížky a film to je nebe a dudy, tkž z filmu není zřejmé pro koho se Laura nakonec rozhodla…tak nějak doufám, že to byl ale Massimo. I když Lauře jsem rozhodování vážně nezáviděla…sama bych nevěděla, na kterou stranu týmu se dát :-D Nacho byl totiž pro mě mafiánský zlatíčko a k srdci mi byl svým způsobem blíž.

Pro mě to je krásné zakončení série, kterou jsem si užila na max!

„Můj otec mi jako malý četl z Malého prince.“
„Pamatuji si jednu věc. Když něco miluješ, musíš to nechat jít.“
„Když se to vrátí, tak je to navždy. Pokud ne, tak to tak mělo být.“
„Vrátila ses Lauro?“


MAU256
10.04.2024 4 z 5

_Miluju tě," zašeptala jsem. "A chtěla jsem souhlasit už na začátku, když jsi začal mluvit, ale od té chvíle jsi mě nepustil ke slovu, tak jsem ti dala šanci se ukázat." Usmíval se na mě očima, velkýma jako slunce. "Ano, vezmu si tě!"

No, tak to byla jízda. Laura, která si prožila peklo, se nakonec dočkala svého šťastného konce. Massimo ukázal svou pravou tvář. Olga a Domenico - mají příběh, který měla zažívat Laura. A Nacho? No, tak k němu nemám co dodat, snad jen - mít takového chlapa doma :-).

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (4. týden)

23.01.2022


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.


Kniha Dalších 365 dní v seznamech

v Právě čtených4x
v Přečtených368x
ve Čtenářské výzvě40x
v Doporučených8x
v Knihotéce234x
v Chystám se číst63x
v Chci si koupit24x
v dalších seznamech2x

Štítky knihy

láska erotika romantika boj o život únosy italská mafie

Autorovy další knížky

Blanka Lipińska
polská, 1985
2022  67%Dalších 365 dní
2021  70%365 dní
2021  65%Ten den