Dalších 365 dní

Dalších 365 dní https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485953/bmid_dalsich-365-dni-DJc-485953.jpg 3 249 65

365 dní série

< 3. díl

Těhotná Laura je postřelena. Nejlepší lékaři bojují o její život. Lauřin manžel, šéf sicilské mafie, musí učinit to nejtěžší rozhodnutí v životě. Koho zachránit – milovanou ženu, nebo jejich nenarozené dítě? Co si Massimo zvolí? Bude pro něj mít život bez Laury ještě smysl? Bude schopen sám vychovávat jejich syna? Hlavou mu víří miliony myšlenek, ale žádná z nich není zrovna uklidňující. Neví, kam bude směřovat další osud jeho rodiny. Jakých 365 dní budeme sledovat ve třetím díle ságy? Dalších 365 dní je pokračováním bestsellerové série Blanky Lipinské o Lauře Bielové, unesené šéfem sicilské mafie. Předchozích knih 365 dní a Ten den se po celém světě prodalo přes 1,5 milionu výtisků. Román plný erotiky a senzačních zvratů, přirovnávaný k celosvětovému bestselleru „50 odstínů šedi“, si získal srdce polských žen. Pokud se snad někdo domnívá, že pro autorku bude těžké čtenáře znovu překvapit, měl by se připoutat, protože Dalších 365 dní je pořádná jízda na horské dráze!... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Kolejne 365 dni , 2019

Laf
16.03.2022 4 z 5

Z celé série se mi tento díl líbil asi nejvíc. Něco se pořád dělo. Jen jsem byla paf z toho, jak autorka zamíchala charakterama jednotlivých postav a nakonec celý původní příběh vyzněl a skončil jinak. Naštěstí ani tady nechybí nějaký happy end.
Celkově bych tuto sérii zařadila mezi knihy, od kterých moc nečekáte, jen si chcete ukrátit čas a vypnout mozek. Knihy zabaví i upoutají, takže nuda nehrozí. Za přečtení to stálo.

novi74
15.03.2022 2 z 5

Celá trilogie se celou dobu tváří jako erotický román z prostředí mafie, a ono to nakonec má být psychologická studie o Stockholmském syndromu, a nebezpečí toxických vztahů? Tak to pardon Blanko Lipinska, to sis měla rozmyslet dříve co vlastně píšeš, protože rozhodnout se až ve třetím dílu, je sakra pozdě! Hlavní hrdinové ve třetím díle ukáží snad všechny svoje nejryzejší charaktery a bohužel ani jedna postava z toho nevyjde se ctí. Lauru ani Olgu bych za kamarádky mít rozhodně nechtěla a Massimo a Nacho jsou jeden za 18 a druhý bez dvou za 20.

RadkaBort
14.03.2022 5 z 5

Mne se treti dil libil nejvic, prave proto jak se to s Massimem zvrhlo. Ja ho moc rada nemela uz od zacatku, takze Nacho byl pro me vysvobozenim :))) ale ano davam za pravdu, ze Laura byla takkva trochu tupoucka a povrchni. Nadruhou stranu v tomto velmi oddechovem zanru, kde nemusite u knihy moc myslet, to pro me byla dobra serie.

trancy
10.03.2022 5 z 5

No...když čtu komentáře tady, tak si nejsem jistá jestli jsem četla stejnou knížku...nebo možná nejsem náročný čtenář, ale mě se knížka celkem líbila. Autorka z Massima udělala úplného magora a Laura stále nevěděla co chce. Ale jinak příběh se mi líbil.

dann7588
27.02.2022 odpad!

Tak toto som nedala. Prelistovala, zanadávala a koniec. Brrr

Kristy.Seb
27.02.2022 4 z 5

No, že se příběh vyvine takhle mě překvapilo. Nacho mě prekvapil, byl milý, sexy a sladký. Jen si ho neumím představit jako mafiána a nájemného vraha. Laura se dost chovala jako kráva a Massimo byl trapný!
Celkově ale byla celý trilogie slabší. Sex stále dokola a pak nějaká příhoda na spestření.

Jita160
24.02.2022 2 z 5

(SPOILER) Dva mafiáni a jedna žena. Milostný trojúhelník, který měl opravdu šťávu a moře zvratu. Sex asi v každé kapitole ,ale co už. Massimo a Laura prožívají velké trauma. Každý se s tím pere podle svého.
Laura se zamiluje do nájemného vraha který ji unesl a Massimo podlehl drogám a alkoholu. Autorce se ,ale vůbec nepovedlo jak z Nacha mafiána a vraha udělala milujícího muže a z Laury neskutečnou krávu. Byla to opravdu děsná fraška.
Poznámka od autorky na konci této knížky mě fakt pobavila : Massimo jak vidíš není kladná postava, Laura není hloupá. Omlouvám se pokud ses nechala oklamat kouzlem hlavního hrdiny :-D:-D:-D...to nemůže myslet vážně!!!!

AliceTief
22.02.2022 3 z 5

No, musím přiznat, že příběh vás donutí číst až dokonce, i když se vám třeba fakt nechce. Jak už jsem psala u prvního dílu, vůbec jsem si neoblíbila hlavní hrdinku Lauru, myslím si o ní že je to sobecká ženská, která odmítá dospět, myslí jenom na značkové hadry, chlast a sex. Navzdory tomu co psala autorka na konci, si myslím, že hloupá je a být chlap radši od ní kráčím na míle daleko... Nacha jsem si oblíbila už v druhém díle, takže mě to moc nepřekvapilo...

katasokolov
20.02.2022 2 z 5

(SPOILER) Po druhém dílu jsem tak nějak naivně myslela, že Laura už nemůže být hloupější, egoističtější, nerozhodnější, pokrytečtější (sama pije jako duha a u jejích partnerů jí to vadí..wtf) a ještě víc zahleděná do sebe a svých potřeb (zajímá ji hlavně jak vypadá a co má na sobě -) po operaci je nadšená, že ještě zhubla :D) a ono ejhle,…..
Ve třetím díle si naše hlavní postava vybírá hned ze dvou mafiánským bossů, přičemž jeden je dobrota sama a druhý je samotným vtělením ďábla (bože prosím ať aspoň ty filmy natočí jinak :D). No a to je celá zápletka tohoto veledíla.
Opět se nám to tady množí vysoce vulgárně napsanými erotickými scénami. Postavy se chovají nelogicky a moje sympatie si zachovali pouze Domenico a Nachova sestra.
Na konci nám autorka v poznámce ke knize vysvětluje jak máme toto dílko vnímat, kdybychom to náhodou nebyli s to pochopit sami :D. Dobrá ta samotná poznámka mi ani tak nevadila a někomu “s mozkem pravěkého člověka” to asi vysvětleno být muselo, ale jako, nezlobte se na mě, napsat o hlavní hrdince, že není hloupá :D.D….to snad ne ….:D
Nuž, jsem ráda, že mám tuto trilogii za sebou a teď už si jen počkám jak doprasí ještě ty filmy,.,,,,

Verunka4444
18.02.2022 1 z 5

To jako vážně dvě knihy pomalu Massimovi obrušuje hrany a pak z něj udělá ďábelské sémě????
Laura od začátku jenom chlastá,obléká na sebe pár nití a má právo na happyend!!Kde to sakra jsme????
Bože,tolik vykřičníků a otazníků jsem snad ještě nikdy nepoužila,ale tahle třetí kniha si o nic jiného neřekla,krucinál!!!Úplně mě obrala o pocity z předešlých dvou knih,které byly sice na hraně,ale v pořádku.
Už dlouho jsem nebyla tak rozčarovaná a naštavaná z utracených peněz.Měla jsem skončit u druhého dílu(asi prvních 50stran)!!!!

Kačka655
14.02.2022 odpad!

Já sem z komentářů tušila že to bude špatné ale že až tak? První díl byl jinačí než film ale supr.. Ve druhém dílu se dalo už tušit že se něco poondí ale tohle? Jako fakt? Z Massima je feták, ožrala ještě týrá manželku a vraždí psa? Pokud by ten chlap byl takový tak by nevznikly první dva díly! Prostě šílený.. Z celé knihy mi je nejvíc líto Prady fakt.. Pořád to zpracovávám ale mazec :-( Jediné kdo mě potěšil byla Olga s Domenicem ale bůh ví co s nimi bude dál když to dopadlo tak jak dopadlo aby se za pár let taky nedivili :-(

ElikaS
04.02.2022 1 z 5

(SPOILER) No co k tomuhle napsat?! Ty jo, to bylo fakt špatný, jako opravdu hodně špatný.
To, co autorka udělala z Massima je neodpustitelný. Navíc ten vývoj je naprosto nepřirozený, neuvěřitelný a napsaný hrozně na sílu. Vůbec nedává smysl.
Laura je neskutečně nesympatická hlavní hrdinka. Myslím, že jsem zatím nečetla knížku, kde by mi hlavní hrdin(k)a tak strašně vadila. Je hloupá, arogantní, povrchní, protivná (no a tak bych mohla pokračovat dál a dál) alkoholička. Upřímně fakt nechápu, co na ní ti chlapi viděli.
Nějak jsem nepochopila, v čem měl být Nacho jakože lepší. S Laurou si začal, protože ji unesl (to mají s Massimem společné), vraždí lidi (opět shoda s Massimem), je to hlava mafiánské rodiny (zase stejné jako Massimo).
No a naprostý vrchol vší té hrůzy je závěrečná poznámka autorky. To jako fakt na konci zmíní, že Massimo není kladná postav a není všechno zlato, co se třpytí a štěstí nepřinesou peníze ani dokonalý vzhled?! A jako třešnička na dortu Laura není hloupá? Ale no tak. Proč teda Laura nezačala chodit s nějakým zcela obyčejným průměrným mužem, který má normální plat, vzhled a nevěnuje se zabíjení lidí? A proč se teda Laura chovala ... no však víte.
Už po minulém díle jsem neměla příliš vysoká očekávání, ale i přesto je to pro mě jedno z největších knižních zklamání a troufnu si říct, že to bude i největší zklamání letošního roku.

rampapa
04.02.2022 1 z 5

Tak nevím jak se mám cítit. Mám ráda Lauru z předchozích dvou dílů a teď bych ji nejraději praštila. Co to proboha bylo. První dva díly krása super ale tohle byla hrůza. Velké zklamání.

hana1039
04.02.2022 2 z 5

(SPOILER) Tak tohle opravdu nééé :-((, Laura není chytrá, možná na módu, jinak je hloupá, rozmazlená, alkoholička,která nemá jiné starosti, než co na sebe... Z Massima udělala nenavistneho tyrana.. Pokud si dobře vzpomínám, tak chtěl vše dát zpět do pořádku, ale Laura, místo, aby,, pomohla,, tak to vlastně všechno pos..la,a tak začal začátek konce.. Ne, jsem ráda, že už mám dočteno, takový závěr série jsem nečekala a jsem zklamaná...

ZuzkaHK
04.02.2022 odpad!

Kamarádka mi kdysi řekla, že dobrá a kvalitní kniha se pozná podle toho, jak silné ve čtenáři vzbuzuje emoce. Po dočtení této knihy jsem dobrých 20 minut brečela. Nemyslím si, že by to ale bylo tak absolutně výbornou knihou. Brečela jsem z toho ukrutného zklamání, jak autorka absolutně na sílu změnila hlavní postavy. Možná, že jsem si až příliš vysnila ideální konec, který jsme si ale upřímně řečeno všechny přály. Možná jsem měla skončit u druhého dílu.

jahoda444
02.02.2022 1 z 5

(SPOILER) Tak tahle kniha byla vážně komedie.
Předchozí dvě knihy jsem četla, protože jsem si chtěla ulevit od "těžší" literatury.
Nebudeme si přece lhát...když v sobě zahrabeme feministky, tak každá toužíme po neodolatelném, dobře stavěném a hlavně nechutně bohatém muži (či ženě..), který bude dominantní a ze kterého půjde respekt. Prakticky tady popisuji Massima, nebo 'staršího' pana Greye.
Takže jsem se prostě těšila, že si přečtu příběh s happy endem, kde se hlavní hrdina (do kterého nás autorka v prvních dvou knihách nechala zamilovat) změní a s Laurou budou 'žít šťastně až do smrti'.
Celková změna chování u Massima mě zarazila, až jsem si říkala jestli ho sama autorka nezačala nesnášet. Přesně, jak napsala barblar, byla to nejreálnější postava.
V autorčině vysvětlení na konci knihy jsem se zasmála u 'Laura je vlastně chytrá', ne Blanko, Laura je hloupá alkoholička, která si myslí, že se kolem ní točí svět.
Mrzí mě, že jsme nedostaly konec, který jsme všechny chtěly. Autorka zřejmě zapomněla, že jsme (snad) všechny dospělé a víme, že tvz. Stockholmský syndrom, či únos nejsou v pořádku...takže naprosto chápeme, že kniha je fikce a rozhodně není možné, že by se nám tohle stalo v reálném světě.
Už ani nevím, jak bych měla vyjádřit svoje zklamání...jednu hvězdu dávám za Olgu a Domenica.
P.S.: Doufám, že Netflix se příštích dvou filmových zpracování zhostí jinak a že dost razantně změní scénář. Michelle Morrone, který hraje ve filmu Massima je sympaťák, takže doufám, že nám ho nezoškliví.

barblar
01.02.2022 odpad!

(SPOILER) Me opravdu rozesmal autorcin epilog. Psat,jak je ctenarka naivni,kdyz by chtela mit z Massima kladase a ze Laura nebyla hloupa a ve vztahu nezalezi na penezich,ale na porozumeni. Laura byla hloupa husa,ktera jednala zbrkle a nerozumne a delala z tohoto nerozumu velmi hloupe veci a vse se muselo tocit jen kolem ni. Massimo se choval opravdove,jako jedina postava v cele knize,jak byste asi cekali od chlapika,co strili do lidi a fetuje. Nacho byl naprosto nerealny,na jednu stranu chladnokrevny zabijak,na druhou stranu cituplny a nezny muz?? A veta,ze ve vztahu nejde o penize,ale Laura byla ve vztazich,kde ji penize rozhodne nechybely. Necekala bych od tohoto zanru neco svetoborneho,ale ze zena,ktere transplantovali srdce,nemusi jist zadne leky a tudiz nema o transplantaci poneti? Knihu jsem nemohla ani docist,poslednich 150 stran jsem preskakovala. Kdybych tyto knihy nedostala,uz po prvnim dile bych si zadny dalsi nekoupila. Des a hruza. Za me vyhozene penize a knihy hned posilam do nejakeho antiku,protoze tohle ani nechci mit doma. Jeste nikdy se mi nestalo,ze bych neco nedocetla nebo u knihy tak trpela.

LenRan
31.01.2022 3 z 5

(SPOILER) Tato série mi dala docela zabrat, ona hlavní hrdinka i její kamarádka byly opravdu těžko stravitelná dvojka. Pěvně doufám, že toto není ukázka typické polské ženy :)
Do poloviny druhého dílu jsem hodně přeskakovala, protože takové množství sexuálních scén na metr čtecí jsem nedokázala pobrat, ve chvíli, kdy se to ale vše začalo "kazit" tak mě to začalo bavit a poslední díl se mi líbil nejvíc, jsem moc ráda, že to nedopadlo "šťastně a navěky". Celkově je to ale spíše lehce podprůměrné a určitě se k tomu nebudu v budoucnu vracet.

Bozka07
30.01.2022

Tak jsem se na třetí díl těšila, ale tohle? Přijde mi to celé moc uspěchané, nedávno přeložen z polštiny první díl, hned druhý a třetí? Jsem zklamaná, co autorka udělala z hlavního hrdiny. První dva díly byly super, ale ten konec se vážně nepovedl.

Fidibus
29.01.2022 odpad!

(SPOILER) Nedala jsem to. Chápala bych manželskou krizi, ale Laura nadržuje od začátku tetovanému Nachovi. Je z ní někdo úplně jiný a neustále řeší, co na sebe. Tyhle pasáže s módou mi vadily. První dva díly série se mi líbily, třetí budu ignorovat.
Čteno v AJ.
"Black. Why are you lying?" "Because the truth is too hard. Besides, I don' t know what to tell you."

láska erotika romantika boj o život únosy italská mafie

Blanka Lipińska
polská, 1985