Dalších 365 dní

Dalších 365 dní https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485953/bmid_dalsich-365-dni-DJc-485953.jpg 3 249 65

365 dní série

< 3. díl

Těhotná Laura je postřelena. Nejlepší lékaři bojují o její život. Lauřin manžel, šéf sicilské mafie, musí učinit to nejtěžší rozhodnutí v životě. Koho zachránit – milovanou ženu, nebo jejich nenarozené dítě? Co si Massimo zvolí? Bude pro něj mít život bez Laury ještě smysl? Bude schopen sám vychovávat jejich syna? Hlavou mu víří miliony myšlenek, ale žádná z nich není zrovna uklidňující. Neví, kam bude směřovat další osud jeho rodiny. Jakých 365 dní budeme sledovat ve třetím díle ságy? Dalších 365 dní je pokračováním bestsellerové série Blanky Lipinské o Lauře Bielové, unesené šéfem sicilské mafie. Předchozích knih 365 dní a Ten den se po celém světě prodalo přes 1,5 milionu výtisků. Román plný erotiky a senzačních zvratů, přirovnávaný k celosvětovému bestselleru „50 odstínů šedi“, si získal srdce polských žen. Pokud se snad někdo domnívá, že pro autorku bude těžké čtenáře znovu překvapit, měl by se připoutat, protože Dalších 365 dní je pořádná jízda na horské dráze!... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Kolejne 365 dni , 2019

IvaBenNy
10.07.2022 5 z 5

Na to jak jsem z prvního dílu byla rozhořčena, tak mě nakonec celá série docela strhla. Sex, nákupy a kadeřníka jsem rychle proletěla. Ale děj jako takový mě opravdu chytl a nepustil. A poznámka autorky nakonec? Třešnička na dortu.

kalinka99
18.06.2022 5 z 5

Třetí díl se mi líbil nejvíce a závěr byl překvapivý.

Atara16
10.06.2022 5 z 5

(SPOILER) Ani mě moc nepřekvapilo co se stalo po svatbě - Laura a její nerozhodnost a útěky.... :-(
Ale pobavila jsem se
"Dostat jsem psa .
Zase ?
Jo, jenže teď je to pes, a ne vrabec křížený s myší. Je to bulteriér."

Michaela1234
10.06.2022 5 z 5

Nejlepší série knih, kterou jsem četla. Úplně jsem tomu propadla a ano opravdu jsem takový konec nečekala a to na tom miluju nejvíc. Nepředvídatelné konce!

Erlif
10.06.2022 5 z 5

Tady už ten plný počet hvězd dám :) Na začátku bych chtěla varovat, že tady je spousta komentářů plná neoznačených spoilerů, takže pozor, opravdu to tu nečíst, dokud nebudete mít dočteno....

Já jsem tuhle knížku přelouskala za necelé dva dny, už dlouho jsem něco takhle rychle nepřečetla.. A bavilo mě to... Je akční, pořád se tam něco děje. A fakt jsem čekala, jak to dopadne :)

Že je Laura naivní a chová se jako blbka víme... takže i tady to nebylo nic překvapivého... Ale tohle není knížka na přemýšlení, tohle je knížka na odreagování...

Nechtěla jsem ani jeden díl srovnávat s filmem, v komentářích jsem se tomu vždy vyvarovala.. Ale opravdu by mě zajímalo, jak bude vypadat zfilmovaný třetí díl... Ten druhý se dost zásadně liší od knížky, padouch je tam úplně někdo jiný... V knize mi pak bylo líto a teď to napsat můžu, že Massimovo dvojče vlastně úplně vyšumělo... zatímco ve filmu...

A jelikož ráda čtu úplně jiný typ knih, já bych konec rozhodně úplně změnila :D :D

Maggie686
07.06.2022 4 z 5

Mě se tenhle díl líbil. Rozhodně byl lepší, než druhý díl.
Ale je pravda, že si autorka mohla trošku víc pohrát s koncem. Nějak jsem nemohla pochopit, že by mafián jen tak přenechal ženu jinému a ještě jí nechal i firmu, kterou jí dal k vánocům? Ale Nacho se mi líbil. Lauře bych nepřála, aby zůstala s Massimem, od začátku to byl majetnický sobec. Autorce však děkuji za opravdu krásný příběh. K trilogii se určitě ráda znovu vrátím.

kristy.books
31.05.2022

Na prvý diel tejto trilógie som sa veľmi tešila, mám rada mafiánske romance a zápletka tiež znela dobre, bohužiaľ, zostala som sklamaná. Do druhého dielu som sa púšťala s tým, že dám autorke ešte šancu, možno uvidím nejaké zlepšenie, ale nestalo sa tak. Záverečný diel som čítala už len zo zvedavosti.

Kde mám začať? Autorka síce tvrdí, že Laura nie je hlúpa, ale ja s ňou nemôžem súhlasiť. Veď ktorý človek by si nevšimol, že mu transplantovali srdce? Na prstoch jednej ruky by som mohla spočítať, koľkokrát bola triezva. Zaujímal ju len alkohol a značkové oblečenie. Neverím, že to hovorím, no tentokrát sa mi aj Oľga zdala rozumnejšia. Laura uverila všetkému, čo počula, nikdy si nič neoverila (napríklad pri scéne so zabitým psom).

Nemôžem povedať, že Massimo by patril medzi moje obľúbené postavy, ale nepáčilo sa mi, čo z neho autorka v tejto časti urobila.

Nacho... z neho mám zmiešané pocity. Chvíľu mi pripomínal Massima (ako na Lauru tlačil, kontroloval ju, nemohla ísť ani na záchod, aby o tom nevedel), chvíľu to bol taký cukrík.

Čo sa týka "romantickej" linky... Laura povedala, že Massimo sa nesnažil zachrániť ich vzťah, no ani ona sa nešla zrovna pretrhnúť, už od začiatku som mala pocit, že Massima odpísala (hoci jeho peniaze a sex jej nevadili). Ona vlastne ani nevedela, čo chce - najskôr celý čas myslí na Nacha, o päť minút sa vyspí s Massimom; keď si Massimo privedie novú ženu, žiarli naňho, pritom sama má už dávno iného...a takto by som mohla pokračovať donekonečna. Povie, že nechce žiť s mafiánom...a nájde si druhého mafiána. Je strašne zamilovaná a stačí, že sa pozrie na pekného chlapa a strávi s ním 5 minút a veľkej láske je koniec. Aj vo vzťahu Laury a Nacha som našla podobnosti s jej vzťahom s Massimom (minimálne z ich začiatkov). Vlastne ani neviem povedať, či som spokojná s tým, ako príbeh skončil, keďže ani medzi jednou dvojicou som necítila nejaké väčšie emócie.

Ešte by som sa chcela vyjadriť k autorkinej poznámke na konci knihy - myšlienka je to pekná a keby z príbehu naozaj vyplývala, tak jej aj zatlieskam. No môžem privrieť aj obe oči a príbeh na mňa týmto spôsobom nepôsobí.

Rapeh
30.05.2022 4 z 5

Přečteno jedním dechem za víkend. Tento díl se mi asi líbil nejvíce. Každopádně je to oddechová literatura. Druhý díl filmu ale je totální katastrofa

Blanka29
17.05.2022 2 z 5

Konecne docten i posledni dil. Co na nej rict? Tak urcite byl hodne pritazeny za vlasy, aby jeden boss nechal svou zenu odejit k jinemu, aniz by jeden z nich zemrel, bych jeste snesla. Ze Laura po transplantaci a operacich pije jak duha....to uz je na me moc. Z Massima udelala totalniho psychopata, coz by uprimne si priznejme mel byt kazdy boss ale ze z Nacha udela takoveho cukrouse oproti Massimovi je tak trochu divne.
Nelituji, ze jsem knihy precetla ale jak filmy tak knihy uz videt a cist opravdu nemusim ....

Michelleee
11.05.2022 5 z 5

Rozhodně tento díl vše zachránil a pro mě byl nejlepší. U druhého jsem byla zklamaná a o filmu ani nemluvím... Bylo to napínavé od začátku až do konce. Mně rozhodně nevadí co autorka udělala s Massimem. Nechat se oklamat kouzlem hlavního hrdiny bylo účelem a tak to může být přeci i ve skutečnosti. Nacho je prostě boží !!!

Petra38
11.05.2022 4 z 5

Musím souhlasit, že se jedná asi o nejlepší díl série, ovšem po druhém dílu jsem mírně ochladla. Myslím, že celou sérii zachránila charismatická postava Nacha ,kterého jsem si platonicky zamilovala . Co na tom,že je to vrah? Pohoda,ne?:-D ja jsem teď zvědavá ,jak zabíjí filmaři příběh tentokrát.

speciale88
09.05.2022 5 z 5

Dotčen treti a poslední díl. Za mě série super.

Monique66
05.05.2022 5 z 5

(SPOILER) SPOILERY!!
Rozhodně nejlepší díl z celé série! Škoda, že má tak nízké hodnocení. Po druhém díle se mi už moc nechtělo pokračovat, byla jsem z dvojky zklamaná, ale ještě, že zvědavost zvítězila a já se pustila do dalšího dílu. Napínavý díl už od začátku. I když se tam v porovnání s ostatními díly stalo tolik hnusu- tady musím pochválit autorku, s tímto si poradila velice dobře. A konečně Nacho... tak jako Laura na něho čekala, tak nakonec i já. Konečně nějaká ta něha, a ne pořád tvrdý sex. I když mi opět na knize nesedí detaily, jako třeba tolik sedativ, co podstoupila Laura, tak by stále byla v pořádku v jejím stavu? Nebo.. dobře Nacho ji miloval, ale tak snadno uvěřila Massimově lži a on ji hned odpustil? No nevím.. ano, prožila veliké trauma, tak ji to nechtěl nejspíš připomínat, ale zmínit to mohl. V tomhle od ní pochytil asi trochu té naivity :D slepá zamilovanost?
Naštěstí vše dobře dopadlo, dávám vysoké hodnocení. Skoro se mi bude po sérii až stýskat, ale to jen díky tomuto poslednímu dílu (Nacho, dámy).
Jinak jsem už viděla druhý film a jsem naštvaná, že tam změnili události. On nakonec ten konec prvního filmu taky moc nedával smysl, ale jako upoutávka na druhý film dobrý, když se odprostím od knih.

Domča153
04.05.2022 2 z 5

(SPOILER) Za mě nejlepší díl série.
Povaha Massima je jasná už od prvního dílu - agrese, kontrola. Je vidět ze je tam něco hodně špatně. Z Nacha udělala zase autora až moc cukrovkou vatu. Laura je 70% času pod parou…
Takže agresivní Massima, cukrový Nacho a opilá Laura = děj knihy.
Knížka je hodně mimo realitu. Na druhou stranu to byli i předchozí díly.
Mám raději delší epilog než jaký proběhl v této knížce. V závěru se dozvíme ze je Massimo v rámci možností hodný a stará se o synovce… trochu mi chybí pohled z jeho strany.. ten vývoj dál, například jestli šel zase na terapii apod.
Nemyslím si ze někdo tak egoistický a posedlí kontrolou by jen tak nechal odejít svoji ženu - ještě k jinému “bossu” aby ho ztrapnila před “obchodními partnery”.
Každopádně i tak je to nejlepší díl série. Na druhou stranu je otázkou jestli to poukazuje na slabost série po které mi díl přijde dobrý nebo na určitý vývoj autorky.

happy19
20.04.2022 4 z 5

(SPOILER) Díkybohu!..série dočtena :-D
Já jsem tak šťastná:-D
Měla jsem obavu z čtecí krize kam jsem měla po dočtení druhé knihy našlápnuto;-D
Toxické vztahy...znáte to..
A teď tento obrat a k lepšímu!!
Pokud se to dá tak nazvat!
K Lauře se nedá slušně vyjádřit,jen že měla v této pohádce kliku?:-D
Jo a ty hvězdy jsou jen za #teamNacho

„V zlatě je základ největšího zla.“

Kiwicatko
16.04.2022 4 z 5

(SPOILER) Z cele serie nejlepsi dil….ano, souhlasim s mnoha komentari, ze ty situace byly hoooodne pritazene za vlasy, ale proc ne. Clovek vi, ze to neni realita, takze jsem si cteni proste uzila :)

Potvrdila jsem si, ze me tuseni, o silenem Massimovi, bylo spravne. Ten clovek me jen vic a vic desil. Nejak nechapu, ze se tady spousta lidi rozciluje, co s Massimem autorka udelala. Vzdyt takovy byl i predtim, nez potkal Lauru. Pak pod svym podivne smyslenym “snem o Laure” zacal spradat site jako pavouk a dokazal se mistrne pretvarovat (coz mimochodem manipulatori zvladaji excelentne) i kdyz mu to chvilkama ustrelovalo. Ale jakmile se chtela uplne oprostit, tak ukazal, co je to za zvire.
Nehlede na to, ze kdyz uz vedel jak to s Laurou bylo doopravdy, tak proc se toho zuby nehty tak drzel? Podle me ji nikdy nemiloval. Jen si neco vyfantaziroval ve sve nemocne hlave.

Laura byla v tomhle dile tak naivni, co se tyce Massima, ze bych ji plestila. Tolik sanci mu davala, videla jak to pokazde dopadlo a nakonec mu naletela i na svatbe. Vazne naivnejsi vic jak Popelka, ktera doufa, ze ji macecha vezme sebou na ples.

Nacho byl skvelej, uzasnej a zajimavej. Uznavam, ze takovej chlap je jen v knizkach, ale ani to mi nezabrani se nad nim rozplyvat. Ocenovala jsem, ze tam byl. Byl nebezpecny, chladny a brutalni ve sve praci a v soukromem zivote vesely, starostlivy a milujici. Neexistujici chlap :D a jeste to autorka vysperkovala tetovanim…

Zaverem….neni to rozhodne veledilo, ktere se zapise do dejin a ktere se zavdeci vsem. Na druhou stranu, proc si neprecist pribeh o tom, ze neni vsechno tak dokonale jak si myslime a i nase pocity (lepe receno sexualni uspokojenost) nas muzou ovladnout natolik, ze nevidime pravdu.

P.S. Fakt jsem doufala, ze toho hajzla sejmou…

P.S.2 jak jsem tak precetla komentare, tak se vetsina nechala zlakat Massimem, nicmene ja kopu za tym Nacho :D

Vendy1993
08.04.2022 2 z 5

(SPOILER) narovinu...slabota...četla jsem to asi tři dny a pak se mi normálně udělal blok a nemohla jsem číst dál...úplně jsem se musela donutit a dočíst to...fakt to už postrádalo smysl...mrzí mě, co autorka udělala s Massimem :(

Ditules
05.04.2022 2 z 5

(SPOILER) Připadalo mi to, jako kdyby si autorka řekla, že na to všechno hází bobek. Jako pardón, všichni víme, že mafiáni jsou zlo, ale takhle vyběhnout s Massimem? Nene!

Mondaika
01.04.2022 1 z 5

Co Vám budu povídat...Postavy se chovají nelogicky. Hlavní hrdinka je značně nesympaticka, rozmazlená, lehkovažná,... A tak dále... Pipina. Neváží si toho, že se díky transplantaci srdce podruhé narodila. Většinu času buďto rozhazuje prachama svého manžela a nebo pije oceány alkoholu denně a sní o dalším mafiánovi, který je jako kouzelník úplně všude. A najednou největší Božan a sen každé ženy... Slibuje ji hory doly... "Budu tě uctívat. Budu tě velebit. Budu tě chránit. Dám ti úplně všechno po čem budeš toužit...." Vždyť to ji předtím slíbil i Černý...než s něj udělala autorka po zahořklosti... Já vlastně ani nevím co... Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, ale ejhle a prý Lara není hloupá... Nechápu proč byl z Massima feťák, ožrala, drogista a ještě týrá manželku a vraždí malého nevinného psa...? Autorka zřejmě prožila rozchod ze svým partnerem a tak jej jako hlavního hrdinu odepsala a vykreslila jako.....na to ani není slovo, ale tak hlavně, že je znovu zamilovaná a teď snad do pravého....s kterým otěhotněla za překvapivých událostí a vypadá to, že se nepromění zase v někoho jiného, e už konečně uzavřený konec happy end? Nebo začne čtvrtit Nácho všechny okolo???

ZFILMOVÁNí v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ!

MíšaS.
22.03.2022 odpad!

Ti, kdo knihu nečetli, ať nečtou ani můj komentář.

Tato kniha je odpad všech odpadů. Vlastně slovo odpad jí vůbec nevystihuje, tohle je totiž naprostá a absolutní - citlivějším čtenářům se předem omlouvám - sračka.
A epilog tomu dává korunu. Všechny, ano budu optimista, své čtenářky autorka urazí tím, že jim má potřebu vysvětlit, že únos a tzv. Stockholmský syndrom nejsou dobrý základ pro vztah. Jako fakt ?? no neke ?? to by mně v životě nenapadlo. A ještě to dorazí prohlášením, že Laura je chytrá žena. Hahahahahaaaaa a takhle bych se mohla smát ještě dalších sto řádků. Podle mně je to hloupá, sebestředná, vypočítavá alkoholička, která by se měla jít léčit. Kdyby byla chytrá a silná, vykašlala by se na oba mafiány, udělala za vším silnou černou čáru a snažila se zapracovat na sobě a svém životě. A Nacho je naprosto nereálný. Když vytáhl housle, měla jsem chuť zvracet.

Víte, co mi přijde? Já nevím, jak autorka přišla na nápad s únosem, ale přišlo mi, že po vlně kritiky za glorifikaci únosu a Stockholmského syndromu, se potřebovala nějak distancovat od toho, co napsala v 1. díle a tak si vymyslela zápletku s druhým mafiánem. Bohužel to působí všechno nerealisticky a moc šroubovaně.

láska erotika romantika boj o život únosy italská mafie

Blanka Lipińska
polská, 1985