Zvrhlý král přehled

Zvrhlý král
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495899/bmid_zvrhly-kral-HCf-495899.jpg 4 735 735

Royal Elite série

Mám jednoduchý plán. Dokončit školu Royal Elite a dostat se na vysněnou univerzitu. Stačí ale jediný pohled od krále školy a celý můj plán shoří na popel. Jediný pohled a zadusí mě. Jediný pohled a vynese můj rozsudek smrti. Jeho první slova promění můj život v nenapravitelný chaos. „Zničím tě.“ Všechno na Aidenu Kingovi je černé. Černá mysl. Černé srdce. Černá duše. Měla jsem držet jazyk za zuby a přetrpět čas, který mi ještě zbýval. Nemlčela jsem. Udělala jsem neodvolatelnou chybu, provokovala jsem krále na jeho trůně. Ďábla v jeho pekle. A nyní za to zaplatím. Je nebezpečné, když vás Aiden King nenávidí. Ale když po vás touží, je to smrtelné. Zvrhlý král je romance o středoškolském tyranovi pro zralé mladé čtenáře a obsahuje kontroverzní situace, které mohou někomu připadat urážlivé. V Aidenovi žádného hrdinu NENAJDETE. Pokud však toužíte po padouchovi, tak s chutí do toho a vítejte ve světě zvrhlého krále. Tato kniha je součástí trilogie, nejedná se o samostatný román.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Deviant King , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zvrhlý král. Přihlašte se a napište ho.

nakavusterezou
23.07.2024 3 z 5

Ač je jedná o velmi nenáročnou literaturu, já jsem se o čtení několikrát naštvala! :D Jak mě štval Aiden i Elsa!! Furt něco! :D a i když nadávám, jdu se ihned pustit do druhýho dílu, nutně potřebuju vědět, co bude dál a zda se mi potvrdí mé teorie :D

BeeShifer
16.07.2024 2 z 5

Jedna hvězdička za čtivost. (Ale napsaný to dobře není. Nevím, jestli je to překladem, ale slovní zásoba hodně pokulhává a styl psaní se hodí spíš na wattpad. Takže bledá hvězdička). Druhá hvězdička za dějovou linku s odkrýváním Elzy minulosti - to mě nutilo číst dál. Jinak to není dobrý. Vlastně je to hodně hloupoučký - jak už tu někdo zmiňoval - ta jména? King, Knight… common. Vlastně mi to přišlo hodně vtipný - možná by to lépe fungovalo se staršími lidmi, ale já si v těch scénách představovala sedmnáctileté děti a to je prostě divný. Zhodnotila bych to tak, že na vypnutí hlavy a relax dobrý, ale děsí mě instagramové příspěvky, ve kterých všichni dávají 5 hvězdiček a doporučují o sto šest. Eh?

6591
14.07.2024 5 z 5

Už si budu muset přiznat, že miluju dark erotiky/ romanci. Protože tohle je jedna z nich a sakra dobře propracovaná. Všechny postavy, nejen hlavní, mají odlišný vzorec chování a nesplývají. Hlavní postavy dělají přiměřená rozhodnutí vzhledem k povaze a jejich život není jen procházka růžovým sadem.
Příběh oplývá tajemstvím, ale ne všechny dostanete jen tak lehko.
Do konce léta určitě se plánuji vrhnout na pokračování.

10 nejčtenějších knih (listopad)

15.11.2022

Vychází Pohřbené kosti, Musím tě zradit a další knižní novinky (38. týden)

18.09.2022

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Zvrhlý král v seznamech

v Právě čtených16x