Černý rytíř přehled

Černý rytíř
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528790/bmid_cerny-rytir-66467642a364a.jpg 5 151 151

Royal Elite série

< 4. díl >

Láska je vyloučená, nenávist je rozehraná hra. Kimberly: Kdysi byl můj nejlepší přítel. Teď je můj nejhorší nepřítel. Xander Knight je srdceryvně krásný, neskutečně populární a brutálně krutý. Je to Rytíř, ale zachraňovat nikoho nebude. Xander: Začali jsme jako ve snu. Teď je to noční můra. Kimberly Reedová je žalostně falešná, děsně nevinná a skrytě podlá. Může se schovat, ale nikdy ne přede mnou. Černý rytíř je čtvrtým dílem série Royal Elite a patří za trilogii o Aidenovi a Else. Je to temná romance o středoškolském tyranovi pro zralé mladé čtenáře a obsahuje kontroverzní situace, které mohou někomu připadat urážlivé. Lze ho číst i jako samostatný román.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Black Knight , 2020

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Černý rytíř. Přihlašte se a napište ho.

LenRan
08.07.2024 4 z 5

Tento díl je opravdu nejlepší z celé série. Akorát jsem měla pocit, že už jsem to četla, protože ta podobnost s Hříšníky od L.J. je až moc velká. Taky mi vadili zbytečně vulgární výrazy, které se tam v závěru knihy už nehodili, ale budiž....celkově jsem si čtení užila.

Miška935
05.07.2024 4 z 5

Musím říct, ze teda začátek mě teda nehorázné nebavil a nemohla jsem se do toho zacist. Ale někde za půlkou už to bylo lepší a docela mě to bavilo.

happy19
05.07.2024 5 z 5

Nejlepší díl série!
Mělo to spád,emoce,temnotu...
...naději..
Doufám,že vyjdou další samostatné díly z elitní školy:-)

„Za krásnou definici lásky považuji vysvětlení, že láska znamená být v temnotách věrným tomu, co jsme viděli ve světle.“

všechny komentáře

Související novinky (4)

10 nejprodávanějších eknih (květen)

11.06.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (19. týden)

15.05.2024

10 nejčtenějších knih (květen)

15.05.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Černý rytíř v seznamech

ve Čtenářské výzvě7x