Černý rytíř přehled

Černý rytíř
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528790/bmid_cerny-rytir-66467642a364a.jpg 4 233 233

Royal Elite série

Láska je vyloučená, nenávist je rozehraná hra. Kimberly: Kdysi byl můj nejlepší přítel. Teď je můj nejhorší nepřítel. Xander Knight je srdceryvně krásný, neskutečně populární a brutálně krutý. Je to Rytíř, ale zachraňovat nikoho nebude. Xander: Začali jsme jako ve snu. Teď je to noční můra. Kimberly Reedová je žalostně falešná, děsně nevinná a skrytě podlá. Může se schovat, ale nikdy ne přede mnou. Černý rytíř je čtvrtým dílem série Royal Elite a patří za trilogii o Aidenovi a Else. Je to temná romance o středoškolském tyranovi pro zralé mladé čtenáře a obsahuje kontroverzní situace, které mohou někomu připadat urážlivé. Lze ho číst i jako samostatný román.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Black Knight, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Černý rytíř. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (53)

snilek.holka
předevčírem 5 z 5

“ Býval mým rytířem, ale teď budu ja tím jeho. Přinesu mu jeho zbroj a meč.
Aby mohl zastavit válku. “

Xander a Kimberly, dvě dušičky které si v sobě nesou tolik bolesti.
Dej, který se může dotknout každého z nás. Když jsem četla Kim, chtělo se mi pro ni plakat.
Další ukázka toho, co můžou napáchat tajemství a lidé, kteří by se nikdy neměly stát rodiči.

Na tuhle knihu jsem byla opravdu zvědava a byla opět taková temná , sice jiným způsobem, ale i tak. Rozhodně si ale zaslouží pět hvězd.

Dela90
19.10.2024 5 z 5

Asi nejlepší díl z celé série. Po předchozím závěru s Aiden a Elsou, jsem byla mírně na vážkách, zda v sérii pokračovat. ANO! Rina to dokázala, tohle byla bomba! Nečekejte růžovou romantiku, tohle je drsná dark romance .

Sledujeme zde příběh Xandera a Kim. Xander mi od začátku přišel jako nedostupný idiot, který ničil Kim život. Ovšem nic není takové, jak se na první pohled zdá a pod tou tvrdou slupkou arogance se skrývá fajn kluk, který by pro jednu osobu udělal vše.

Kim, to nemá v životě vůbec jednoduché. Má naprosto příšernou matku, Xander její rytíř z dětství ji šikanuje, snaží se poprat se svými vlastními démony, ale je to dost těžké.

V knize se řeší důležité témata jako porucha příjmu potravy, rodinné vztahy aj.

Kniha je vyprávěna ze dvou pohledů, kapitoly jsou přiměřeně dlouhé. Příběh je nabytý emocemi od začátku až do konce.
Knížku jsem četla v rámci společného čtení #dobrachallenge24 a někde v polovině knihy, už jsem měla problém dodržet stanovené kapitoly. Bylo to velmi čtivé a jednoznačně skvělá dark romance. Kterou doporučuji všem temným duším.

fa.sci.ko
16.10.2024 odpad!

(SPOILER) Ne-e. Prostě se nedáš dohromady s borcem, který tě sedm let šikanoval. NE. Ať už byly jeho důvody jakýkoliv. Je to totiž úplně jedno. Protože důležitou roli hraje, že to vůbec udělal.
Tahle kniha mohla mít 15 stran, kdyby Xander, Kimberly a jejich absolutně vylízaní rodiče (ať už je to kdokoliv) uměli normálně komunikovat. Tečka.

10 nejprodávanějších eknih (květen)

11.06.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (19. týden)

15.05.2024

10 nejčtenějších knih (květen)

15.05.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Černý rytíř v seznamech

v Právě čtených5x