Zvrácené království

Zvrácené království
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518698/bmid_zvracene-kralovstvi-sZ4-518698.jpg 4 349 349

Royal Elite série

< 3. díl >

Království by nemělo padnout. Pravda vás semele, než vás osvobodí. Masky sklouznou. Tajemství vyjdou na světlo. Elsa se tolik žene za minulostí, že nevidí přítomnost. Budu za ni bojovat. Přivedu ji zpátky. Ochráním ji, i kdyby to bylo to poslední, co udělám. Něco jsme si slíbili. Ona je moje. Jsi připravená na poslední hru, miláčku?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red
Originální název:

Twisted Kingdom , 2020


více info...

Přidat komentář

Shanib
12.06.2024 4 z 5

Kniha měla nejslabší spád ze všech tří dílů. Na konci druhého dílu už bylo tolik vodítek, že mi bylo v podstatě jasné co, kdo a jak. Kdyby byla třetí kniha součástí té první, vůbec by to nevadilo. Nicméně jsem si hlavní hrdiny oblíbila a ať už bych o nich četla cokoliv, budu za to ráda.

Jenny46
05.06.2024 5 z 5

Přečteno celá série byla fajn a konečně Elsa zná všechna tajemství, minulost...
S autorkou budu pokračovat dál až u nás přeloží všechny díly Královská elita...
Doporučuji


manasx
04.06.2024 3 z 5

Na první díl Zvrhlý král jsem padla náhodou, a pak jsem přečetla hned i Ocelovou princeznu a tento třetí díl. Nejvíc mě bavil první díl. Bylo v tom něco nového, něco lákavého, drsného. Postupem když se to takto čte za sebou se člověk dost otupí. Už jsem se těšila až to dočtu. Celé to hodnotím pozitivně, ale hrozně mě vadili opakující se věty a myšlenky Elsy, stále dokola jak kolovrátek. Kdyby si to ve většině případů odpustila, tak jsou z toho dvě svižnější knihy.

vendul_
23.05.2024 4 z 5

Za me je tento díl nejlepší z celé série. Moc se rozepisovat nebudu, ale jediné, co mi vadilo ve všech dílech bylo, ze erotické scény jsou moc na sílu a v některých částech trilogie mi jich přišlo až zbytečně moc. Jinak příběh jako takový se mi líbil dost a rozuzleni všech tajemství taky…

alzbeta2843
18.05.2024 3 z 5

Pekné rozuzlenie celej zápleky a odkrytie všetkých tajomstiev. Mne sa páčilo stupňovanie v predchádzajúcich dieloch, tu už sa to len riešilo a dopĺňalo. Táto kniha mi prišla z celej série najslabšia, čo neznamená, že je nutné zlá, ale oproti predchádzajucim dielom mi prišla dosť slabá. Vzťah Elsy a Aidana sa vyvinul a ešte upevnil. Za mňa pekné ukončenie série, teda skôr príbehu týchto dvoch. Ja sa veľmi teším na iných hrdinov, ktorí mi boli sympatickejší a dúfam, že sa i čoskoro dočkám.

terezaterka2000
13.05.2024 4 z 5

Poslední díl trilogie a bavil mě ze všech nejvíc.
Miluji, když je i v romantických a erotických knihách nějaké napětí a to autorka umí splnit.
Trilogii rozhodně doporučuji a těším se na další autorčiny knihy.

TerkinKnižnySve
11.05.2024 5 z 5

Rina Kent - Zvrácené království (3. Časť trilogie o Aidenovi a Else)


Počet strán: 312
Vydavateľstvo: @knihydobrovsky #edicered
Žáner: #erotika #romantika

Navrat po vyše roku k Rine Kent stál za to!

Aiden a Elsa, pokračujú vo svojej súkromnej vojne o lásku toho druhého.

Ale aké veľké prekvapenie nám prináša autorka?

Napriklad návrat Ethana - Elsinho otca to bola veľká bomba!

Musím povedať, ze v tejto časti ma vytáčali úplne všetci až na Teal a Ethana, u tých jediných som mala pocit, že im je to bud jedno alebo nie su narcisi čo len hrabú pre seba.

Konečne sa nam odhalí cela minulosť Elsy a Aidena a bolo to krásne, smutné, kruté ale nádherné.

A dokonca Aiden nebol po celý čas zlým ču*akom ale dokonca prejavil aj vtipnú stránku a nehu - až sa mi to k nemu nehodilo

Určite to bolo výborné ukončenie trilógie i keď po dočítani som mala pocit, že sa tam skoro nič nestalo ale stalo a veľa

Rozhodne sa teším na ďalšie časti, ktorých je požehnane už len nech ich vsetky postupne preložia.

Kniha č. 114/2024

#recenzieTerka #kniznarecenzia #kniznizavislaci #skbookstagram #milujemeknihy2 #rinakentauthor #royaleliteseries #zvracenekralovstvi

Obsah:

#temnáromantika #tyrania #antihrdina #tajomstvo #stredná škola

Království by nemělo padnout.
Pravda vás semele, než vás osvobodí. Masky sklouznou.
Tajemství vyjdou na světlo.
Elsa se tolik žene za minulostí, že nevidí přítomnost.
Budu za ni bojovat. Přivedu ji zpátky.
Ochráním ji, i kdyby to bylo to poslední, co udělám.
Něco jsme si slíbili.
Ona je moje.
Jsi připravená na poslední hru, miláčku?

Zvrácené království je třetím dílem série Royal Elite a patří za Zvrhlého krále a Ocelovou princeznu. Je to temná romance o středoškolském tyranovi pro zralé mladé čtenáře a obsahuje kontroverzní situace, které mohou někomu připadat urážlivé.

Nejedná se o samostatný román.

Nermal
26.04.2024 5 z 5

Ve třetím dílu se všechno teprve pořádně rozeběhlo, takže ho hodnotím jako nejlepší. Co jsme tušili, se začalo rýsovat. Opět velmi čtivé. Vzhledem k temnosti příběhu už ale budu potřebovat změnu a rád si zase přečtu něco jiného, normálního.

posterka
24.04.2024 4 z 5

Knihu jsem si přečetla na základě doporučení v komentářích pod knihou Slzotvůrce. Koupila jsem si raději všechny tři doporučené díly Royal Elite najednou, protože jsem pochopila, že celkový příběh nelze hodnotit už podle prvního dílu, kde je na konci utnut přesně tak, jak to bývá u napínavých seriálů v TV. Styl psaní a celkové propracování však člověk vnímá už po prvních stránkách, to je jasné...

1) Všechny tři knihy jsem přečetla za necelé tři dny. Nejedná se o složitou četbu, nýbrž svižnou a odpočinkovou.
2) Ačkoli se místy zdá kniha jako náctiletá verze 50-ti odstínů šedi mixlých se stmíváním a 10 důvody, proč tě nenávidím, nebylo to úplně zlé. ALE!
3) U intimních scén chyběla přirozenost. Autorka tlačila příliž na pilu a velmi často se opakovala ve své slovní zásobě, což mě vyložene štvalo. Někdy sexuální scény cpala do chvílí, kdy jsem si skoro jistá, že by vše v realitě probíhalo jinak - v takové chvíli je potřeba se psychologii postav pověnovat a ne je odbít "zvlhlou kundičkou, ve který se smočí pták" a zase bude všechno dobré... Samozřejmě, že jsem z těch scén pochopila, co se tím autorka snaží naznačit, ale přesvědčovat mě každých pět minut o tom, že je Aiden psychicky nemocný, mě nikdo nemusel. Je strašně jednoduché to o člověku jen dokola psát a psát a psát místo toho, aby se autor ponořil hlouběji... Nicméně se mi líbilo, jak autorka přes sex ukazuje, jak se Aiden s Elsou mění a jak může být vztah vyloženě toxický.
3) Někdo tu psal, že se mu příběh nelíbil, protože nabádá dívky, aby si myslely, že podobný vztah je v pořádku. Já s tím nemohu souhlasit. Ve druhém dílě Ocelové princezny je vyloženě znát, jak Elsa bojuje o svoji hrdost a že není v pořádku, když si s vámi někdo hraje a dělá, co chce, i když vás to jistým způsobem může přitahovat... Byly chvíle, kdy jsem při čtení posmutněla a pak zas měla radost, když jsem spatřila naději, že Aiden dokáže víc, než si někoho podmaňovat silou vůle.
4) Knihy bych určitě smrskla a ubrala na intimních scénách. V těch co by zůstaly bych si více pohrála se slovní zásobou a fantazií... Fakt mi tu chyběla kvalita :-( Všeho moc škodí a člověk měl prostě potřebu občas začít stránky přeskakovat, jak moc ho zajímalo co za tím vším je! proto byl pro mě nejepší asi třetí díl... První je za mě nejslabší, ale navnadit dokáže. To jo! Myslím, že 2 díly by bohatě stačily na to, aby ta četba byla kvalitnější...

moma08
20.04.2024 4 z 5

Knihu jsem zvládla přečíst během jednoho dne, což svědčí o tom, jak autorka umí dobře psát.
Já jsem s posledním dílem, který patřil této dvojici, spokojená.
Jen epilog byl na mě už moc sladký.

happy19
16.04.2024 4 z 5

„Lidé se zvráceným názorem nepoznají dokonalost toho, co mají v rukou, dokud jim to někdo nesebere.“

snilek.holka
12.04.2024 5 z 5

Bylo to skvělý! Jediné co mě opravdu zklamalo, je epilog. Nejde o to ze to skončilo dobře s tím jsem už tak nějak počítala, ale o to co z Aidena udělaly. Jako bych četla o úplně někom jiném .

kacenka6144
22.03.2024 4 z 5

I po přečtení posledního dílu nechám 4*. Rozuzlení jsem tak trochu předpokládala, i když chování některých vedlejších postav mi zůstalo záhadou. Zbylo i plno nezodpovězených otázek. Takže se máme těšit na příběhy dalších zúčastněných?!

Kory98
11.03.2024 4 z 5

Pro mě překvapivé rozuzlení, které jsem od spisovatelky nečekala. Celkově sérii hodnotím hodně dobře. Jiný styl psaní než na jaký jsem zvyklá, ale čtenáře osloví.

Nikyna8
27.02.2024 5 z 5

Přečteno, jsem ráda že jsem přečetla všechny knihy najedenou. Trilogie se mi mic líbila. Určitě doporučuji, poslední díl byl nejlepší.

Lovana
21.02.2024 3 z 5

Konečně jsme se dozvěděli všechna tajemství (teda jen tajemství ohledně Aidena a Elsy, na tajemství ohledně Xandera a Kim si musím počkat do dalšího dílu), částečně jsem už od druhého dílu věděla, co se dělo, ale tady se nám vyplnila všechna chybějící okénka.
Jsem ráda, že se nám tímto dílem příběh o Else a Aidenovi uzavřel a že v dalším díle zjistíme, co se dělo mezi Xanderem a Kim (ano, i přesto, že mi spousta věcí v této sérii není po chuti, tak ta jejich minulost mě zajímá, takže si přečtu i další díl).
Stále tady byly věci, které na mě byly za hranou, ale když jim to oběma vyhovuje proč ne. Kromě odhalování minulosti mě tento díl příliš nenadchl, také jsem se ho všech dílů četla nejdéle, zejména první polovina tohoto dílu mě moc nebavila, druhá polovina již byla lepší.

Hodnocení 3*/5*

DK197
20.02.2024 5 z 5

KNIHA: Kdybych měla knihy z této trilogie seřadit podle mé oblíbenosti, tak bych první dala jedničku, tu by následovala trojka a jako třetí by skončila dvojka. A to i přesto, že zařazený v žánru erotická romance mně přišel tento díl nejmíň eroticky zaměřený. A vlastně mi to vyhovovalo. Rozplétaly se tam vztahy a minulost hlavních hrdinů. A na konci vás čeká i trochu napětí. Za mě autorka prostě umí psát tak, aby to udrželo čtenářovu pozornost. Aby měl rád i dost komplikované charaktery. Její styl je příjemný a svižný. Rozhodně doporučuji milovnicím erotických románů pro ženy.

anndrra
18.02.2024 3 z 5

Takhle. Dostala jsem, co bylo třeba, ale prvotní nadšení z prvního dílu je pryč. Bylo to totiž pořád a pořád dokola. Možná by kniha měla být jen jedna, možná dvě. Polovinu textu bych klidně vyškrtala a nijak by mi nescházela. Je to sice čtivé, ale zbytečně roztažené. A čím víc se mě autorka snažila šokovat, tím míň jsem byla šokována. A co se týče překladu, proč někdo slovo dirty překládá v kontextu sexu jako špinavý, to opravdu nechápu. Co takhle použít slovo hříšný, sprostý, necudný...?

Vaiolet
16.02.2024 4 z 5

Tak a jsme na konci příběhu Elsy a Aidena. Po dočtení mám takové rozporuplné pocity, začala jsem číst temnou dark romanci a končí to jako "šťastně až do smrti" zalité sluncem. Chybí jen jednorožeč :-D Ale vlastně mi to nevadí, happy endy já ráda.
Mám takový pocit jakoby autorka zapomněla jak v první a druhé knize psala a tu poslední napsala úplně opačně. Samozřejmě nevynechala žádné zvrácenosti a to temno tam je, ale Aiden a Elsa mi přijdou úplně jiní.
Také jsem stále čekala na tu bombu, na kterou nás autorka celé dva předchozí díly připravovala a ono tak nějak nic. Jako WTF? Nebudu lhát, cítím malé zklamání.
Celkově celé tři doposud vydané díly hodnotím velmi kladně. Dostala jsem co jsem chtěla a byla jsem fakt mile překvapená.

Dela90
14.02.2024 3 z 5

(SPOILER) Bohužel, z tohoto závěru celé série jsem zklamaná. Nemělo to vůbec žádnou šťávu a přitom to ze začátku vypadalo tak dobře. Hm, opak je pravdou.

Elsa opět nevěděla co chce. Hrozně mě tim štvala, z jedné strany ho neustále oslovovala kok*te, z té druhé po něm toužila. Jasně, lhal ji a to člověka rozpoltí.
Fakt mi přišla jak tele.

Ohledně jejich společné minulosti jsem pořád čekala nějakou bombu, ale mně to odhalení zase tak cool nepřišlo. Navíc to bylo vše tak hozené do outu a najednou to bylo vše ok? Nechápala jsem.

A pak je tu Aiden, co se to z něj proboha stalo? Nepoznávala jsem ho a ten epilog bych z knihy nejraději vystřihla. Ne, nehodilo se to tam. Nebyla to růžová romantika, ale dark romantika!

Co se mi líbilo byl Knox, tady ho poznáváme trošku víc.

Erotické scény, některé byly opravdu zvrácené, ale tak to musíte očekávat při názvu této knížky

Mrzelo mě, že jsem z knížky po dočtení, měla takové pocity. Možná kdybych, všechny tři knihy četla za sebou bylo by to lepší, než s takovým velkým časovým odstupem. Nebylo to to pravé ořechové.

Nicméně autorčiny styl psaní se mi líbí, první dva díly byly super. Tak bych ráda vyzkoušela i další autorčiny knihy.