Nové sny přehled

Nové sny
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495894/bmid_nove-sny-vBt-495894.jpg 4 517 517

Láska z Green Valley série

< 3. díl >

Když se Elara pohádá s mámou, rozhodne se utéct za babičkou do Green Valley. V noci ji ale ve Skalistých horách překvapí sněhová bouře a ona ve snaze vyhnout se obrovskému zvířeti na cestě havaruje. Naštěstí se objeví Noah, který ji zachrání a odveze tam, kam mířila. V malém městečku uprostřed Skalistých hor se chce Elara postavit na vlastní nohy a bojovat za svou budoucnost. Přitom se opět setkává s Noahem, jehož velkým snem je stát se astronautem. Osud tomu chtěl, aby se oba potkali v Hankově autodílně, kde se postupně sbližují. Alespoň to tak vypadá, protože Noah se snaží i přes jejich vzájemné sympatie udržovat od Elary odstup. Elara neví, co si má myslet, dokud se nedozví, že jeho expřítelkyně leží v kómatu po autonehodě, kterou si Noah klade za vinu. Zvítězí láska nad pocitem viny?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red
Originální název:

New Dreams , 2020


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nové sny. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (112)

Pavla79
10.05.2024 4 z 5

Ale jooo, taky dobrý... Dobrý je za tři, nicméně s přihlédnutím k celé sérii, jsou to hvězdy čtyři, protože na další díl se pořád těším. :)

Aneya
03.05.2024 2 z 5

Tenhle díl mi přišel takový odfláknutý. Další snad bude lepší…


zamilov.do.knih
08.04.2024 4 z 5

3,5/5
tenhle díl série z green walley mi přišel takový neslaný nemastný. sice se skvěle četl (stejně jako díly předchozí) a autorčin styl se mi moc líbí, ale jinak jsem si k postavám nevytvořila skoro žádný vztah (jako by mi v knize chyběla jejich charakteristika), romantická linka mezi nimi mi přišla taková zvláštní (nevím úplně proč, ale úplně mi nesedla) a nevím no, prostředí vesnice a kempu jsem si oblíbila, ale tihle dva mi v tom prostředí moc k srdci nepřirostli. ještě dodám, že knížku jsem dočetla před měsícem a už teď si sotva pamatuju, o čem to vlastně bylo. tento díl tedy hodnotím jako zklamání, přesto dám ale dalším dílům šanci, protože miluju, jak je autorčin rukopis čtivý, a třeba mi další příběhy a hrdinové sednou víc.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Vychází Krvavé stíny a další knižní novinky (36. týden)

04.09.2022


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Nové sny v seznamech

v Právě čtených7x
v Přečtených702x
ve Čtenářské výzvě39x
v Doporučených26x
v Knihotéce394x
v Chystám se číst231x
v Chci si koupit52x
v dalších seznamech3x