Nové sliby přehled

Nové sliby
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485101/bmid_nove-sliby-8tf-485101.png 4 701 701

Láska z Green Valley série

< 2. díl >

V malém městečku Green Valley uprostřed Skalistých hor žije už od mala Izzy, která tady pracuje jako instruktorka snowboardu. Už léta je tajně zamilovaná do svého nejlepšího přítele Willa, který ji bere pouze jako dobrou kamarádku. Ani romantický polibek na silvestra nepřiměl Willa, aby se na Izzy díval jinýma očima. Jednoho dne se v Green Valley objeví Cole, seriálová hvězda z Netflixu, a najme si Izzy jako instruktorku lyžování, aby ho připravila na jeho novou roli. Čím více času s ním Izzy stráví, tím více jí to k němu táhne a tím více si je Will jistý, že i jeho city k Izzy jsou hlubší, než si do teď přiznával. Jak si s tím ale šerif a milovník žen, který se vážným známostem vyhýbá, poradí? A kdo nakonec získá Izzino srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red
Originální název:

New Promises , 2019


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nové sliby. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (160)

Věra91
12.05.2024

Na tuhle knihu jsem se těšila od doby, kdy jsem si ji zakoupila v knihkupectví. První díl mě totiž moc bavil. Čte se rychle a nebude se ti chtít přestat jako mě. Přečetla jsem ji během dvou dní. Nejen, že má krásnou jednoduchou obálku. Od knihy dostanete jednoduchý milý příběh, který je obohacen o nějaké životní moudro, které je propleteno s jedinečnou sílou přátelství a naděje na lepší zítřky.

Majulle
12.05.2024 4 z 5

příjemný a zamilovaný příběh :) čekala jsem sice trošku jinou zápletku ale i tak mě bavil :)


Wajny
12.04.2024 5 z 5

Nové sliby mají opět skvělou atmosféru - hory, zima, poklidné malé městečko, sounáležitost obyvatel, která vás hezky navnadí na příběh Izzy a Willa. Izzy, instruktorku snowboardingu, a Willa, šerifa a playboy v jednom, jsem si oblíbila už v předchozím díle, takže jsem si jejich příběh nemohla nechat ujít.

Objeví se tu i nová postava seriálové hvězdy Colea, který si najme Izzy jako instruktorku. Cole byl takový nijaký, i přestože působil jako machýrek, tak mu chyběla jiskra. Takže rozhodování Izzy, kterého si vybere, bylo hodně snadné. Setkáme si tu i s Lenou a Ryanem. Mám hrozně ráda tyhle propojené série, kde se dozvíte další info o předchozím páru. Tady jsme se utvrdili v tom, že ty dva k sobě prostě patří.

Příběh vypráví o lásce dvou přátel a o strachu ze ztráty nejlepšího přítele. Táhne je to k sobě, ale ani jeden z nich nechce nic udělat. Líbila se mi ta nerozhodnost, neustálé výmluvy a pomalé připuštění toho, že by to nemuselo skončit tragicky.
V příběhu je i hodně vtipných momentů a vtipkovaní mezi Izzy a Willem bylo skvělé.

Autorčin styl psaní je svižný, nemusíte se bát zbytečných okecávek a ihned se ponoříte do příběhu. Líbí se mi, jak dobře dokáže autorka popsat jiskření mezi postavami. Děj je předvídatelný, hlavně konec, ale to mi vůbec nevadí (tohle totiž není žádný Tolkien a nebo S.J.Maas, u kterých epické zvraty čekáte).
Jediná věc, která mi trochu vadila byl nedořešený konec ohledně Colea.

Není úplně nutné číst první díl Nové začátky, ale určitě ho doporučuji, protože o něj nechcete přijít!

všechny komentáře

Související novinky (3)

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022


10 právě čtených knih podle uživatelů (duben)

19.04.2022


Chladné stopy, Útěk z pekla, a další knižní novinky (14. týden)

03.04.2022


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Nové sliby v seznamech

v Právě čtených9x
v Přečtených958x
ve Čtenářské výzvě136x
v Doporučených44x
v Knihotéce442x
v Chystám se číst269x
v Chci si koupit84x
v dalších seznamech4x

Štítky knihy

láska Amerika romantika sníh, vločky Colorado přátelství z dětství snowboarding

Autorovy další knížky

Lilly Lucas
německá, 1987
2021  87%Nové začátky
2022  86%Nové sliby
2022  85%Nové sny
2023  87%Nové vyhlídky
2024  88%Nové šance