Nové vyhlídky přehled

Nové vyhlídky
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513510/bmid_nove-vyhlidky-X5Q-513510.jpg 4 397 397

Láska z Green Valley série

Když se Annie po těžké nehodě probouzí z kómatu, musí se spoustu věcí naučit od začátku. A to nejenom takové věci jako je chůze a psaní, ale musí se naučit především zase žít. Annie se chce co nejrychleji vrátit ke své práci automechaničky v dílně, kterou vede spolu s tátou v městečku Green Valley. Idylické prostředí Skalistých hor si ovšem jako svůj úkryt před novináři vybral i Cole Jacobs, seriálová hvězda Netflixu, která se tu především užírá nudou. Annie se pustí do zkoušení vánoční Betlémské hry, aby tak zachránila letní tábor pro děti, a Cole Jacobs se jí připlete do cesty jako pomocný režisér. Ti dva se ovšem nemůžou v ničem shodnout a Annie je o tolik jiná, než všechny ostatní ženy, které Cole doposud poznal. Najdou spolu vůbec někdy společnou řeč, nebo pochází z až příliš odlišných světů?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

New Horizons

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nové vyhlídky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (83)

Aneya
01.08.2024 3 z 5

Tři hvězdičky, ale jen protože mám ráda Cola :-)

Mišutamyš
31.07.2024 5 z 5

Lilly Lucas píše neskutečně čtivě, což je asi největší deviza jejich knížek. Jinak také vnímám, že děj je v podstatě vždycky podle jedné šablony, ale všechny postavy jsou tak sympatické a příběhy tak milé a romantické, že mi to ani nevadí.
I tento díl se mi líbil a ráda si přečtu každý další.
No a ty krásné barevné obálky!

Péťa_Páťa
27.07.2024 5 z 5

Celá série této autorky mi přirostla k srdci. Sice první díly vedou, ale i tento se mi moc líbil. Moc doporučuji.
Jediné co mi vadí je pokaždý stejný “příběh. Třičtvrtě knihy čekáme až se daji konečně dohromady. Jen jsou konečně spolu a čteme to nejzajímavější z cele knihy, tak po pár stránkách bum a jsou rozhádaný.. a dohromady se daji pomalu na poslední stránce. Proč?
Vždyť by to bylo tak hezké si přečíst víc o tom hezkém ne?

Někdo jako my, Nové vyhlídky a další knižní novinky (29. týden)

16.07.2023

Kniha Nové vyhlídky v seznamech