Nové vyhlídky přehled

Nové vyhlídky
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513510/bmid_nove-vyhlidky-X5Q-513510.jpg 4 366 366

Láska z Green Valley série

< 4. díl >

Když se Annie po těžké nehodě probouzí z kómatu, musí se spoustu věcí naučit od začátku. A to nejenom takové věci jako je chůze a psaní, ale musí se naučit především zase žít. Annie se chce co nejrychleji vrátit ke své práci automechaničky v dílně, kterou vede spolu s tátou v městečku Green Valley. Idylické prostředí Skalistých hor si ovšem jako svůj úkryt před novináři vybral i Cole Jacobs, seriálová hvězda Netflixu, která se tu především užírá nudou. Annie se pustí do zkoušení vánoční Betlémské hry, aby tak zachránila letní tábor pro děti, a Cole Jacobs se jí připlete do cesty jako pomocný režisér. Ti dva se ovšem nemůžou v ničem shodnout a Annie je o tolik jiná, než všechny ostatní ženy, které Cole doposud poznal. Najdou spolu vůbec někdy společnou řeč, nebo pochází z až příliš odlišných světů?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

New Horizons

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nové vyhlídky. Přihlašte se a napište ho.

Pavla79
16.07.2024 5 z 5

Ale jo..., tento díl se povedl. Ani ne přeslazené, utahané.., velmi milé. Teď ještě ten poslední kousek a na delší dobu pauza od tohoto žánru. :)

Pikalenka
11.07.2024 5 z 5

Tahle série je pro mě prostě feel good. Moc se mi líbí provázanost předchozích knížek. Ráda se znovu setkávám s postavami z minulých dílů a nakukuju jak se jim žije.
Člověk nesmí čekat hlubokou literaturu, je to milá oddechovka.

peeetta
09.07.2024 4 z 5

Dějově navazuje na předchozí díl, rozvíjí příběh o Annie, jak se srovnává s nehodou, několikaměsíčním kómatem a následky. Seznamuje se s Colem, filmovou hvězdou, která byla v druhém díle. Pomáhá jí organizovat Betlémskou hru. Prvotní antipatie se postupně mění v náklonnost.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Někdo jako my, Nové vyhlídky a další knižní novinky (29. týden)

16.07.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Zfilmováno

Nové vyhlídky (2002)