Nové začátky přehled

Nové začátky
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475032/bmid_nove-zacatky-KiN-475032.png 4 1199 1199

Láska z Green Valley série

Svůj roční pobyt v USA jako au pair si dvacetiletá Lena z Berlína představovala docela jinak. Místo uznávané metropole nakonec skončí v malém městečku Green Valley ve Skalistých horách, kde provozuje její hostitelská rodina malý penzion Bed & Breakfast. Přestože jsou pro Lenu, holku z velkoměsta, hory něčím docela cizím a nezajímavým, v domě Jacka a Amy Cooperových i jejich malého syna Liama se poměrně rychle zabydlí. Všechno by bylo i nadále báječné, kdyby tady nebyl Jackův mladší bratr Ryan, „padlý hrdina“ z Green Valley. Po vážné nehodě, která se mu stala při jednom z lyžařských závodů, musel ukončit svou kariéru profesionálního lyžaře a bydlí teď, spíše nedobrovolně, u Cooperových, kde si všechnu svou nezměrnou zlost a frustraci vylévá právě na Leně. Jednoho dne však Leně dojde trpělivost a dá mu to patřičně najevo. A od té chvíle se mezi ní a dobře vypadajícím Ryanem začne všechno pozvolna měnit... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

New Beginnings , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nové začátky. Přihlašte se a napište ho.

Verjanika
včera 4 z 5

Skvělá letní oddychovka, jen je na mě ,,Curly" občas moc drama queen :)

natalie-p6706
předevčírem 4 z 5

Sympatické hlavní postavy, čtivý děj, slow burn romance jako vyšitá, za mě super ! Jako jo trochu mi smrdí to, že je to au-pair, ale vlastně víc chodí s kámošema do baru a na víkendy na lyžování, než se reálně stará o to dítě, ale tak v rámci té romance se to dá přehlídnout

Anežka173
předevčírem 5 z 5

Svižné oddechové čtení. Navíc příjemná atmosféra zimních dní. Postavy mi byly sympatické, děj měl spád. Prostě nemám co vytknout.

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

Knižní novinky (33. týden)

15.08.2021

Pokoj, ve kterém jsem si uvědomil, že mi nestačí se vedle tebe probudit jen jednou, i kdyby to znamenalo, že se budu muset smířit s žehličkou na vlasy. Pokoj, ve kterém jsem si uvědomil, že jsi to nejlepší, co mě v životě mohlo potkat.

On se ti fakt líbí, Leno. Jen o tom ještě nemáš ani tušení.

Tak se mi líbíš nejvíc. Poddajná? Rozesmátá.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Zfilmováno

Nové začátky (2002)