Nové šance přehled

Nové šance
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524538/bmid_nove-sance-652e89f40a8a7.jpg 4 230 230

Láska z Green Valley série

< 5. díl

Zamilovaná na druhém konci světa. Když Leonie uvízne v malém městečku Green Valley ve Skalistých horách, má za sebou perný den. Zahraniční praxe v pivovaru řemeslného piva vybouchla. Naprosto zoufalá si vylije srdce před šarmantním barmanem Samem, protože bez práce jí nezbývá nic jiného, než se vrátit domů do Německa. Mezi oběma dojde ke žhavému polibku, ale potom se Sam najednou stáhne. Další den se chce Leonie ucházet o práci chůvy a naprosto nečekaně stojí proti Samovi: Ten je otcem malé Mayi... Bušení srdce, velké sny a pocit, že jste doma: To je zamilovaná série Green Valley od Lilly Lucas.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Red

New Chances , 2021

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nové šance. Přihlašte se a napište ho.

Pavla79
18.07.2024 5 z 5

I tento díl byl hezký na duši. :) A jelikož je to poslední díl série, tak bych k celé chtěla napsat, že byla skvělá a doporučuju všem, kteří si chtějí vyventilovat hlavu happyendem. Pro mě pět dílů stačilo a nejvíce se mi líbil čtvrtý.
Sbohem Green Valley!

klarinka9974
18.07.2024 5 z 5

Každý díl byl skvělý, i tento neměl žádnou chybu. Od začátku do konce, krásný příběh, plný lásky, humoru a hlavně porozumění. Zamilovala jsem si Leonii, sympatického Sama a jeho úžasnou, malou dcerku. Opět jsme se setkali s holkama z předchozích dílů a opět to skončilo tak sladce. Rozhodně bych se jednou chtěla do Green Valley podívat, autorka dokáže to místo tak krásně popsat. I když autorka ke konci napsala, že je to nejspíš konec, můžu vás ujistit, že má napsaný už úplně poslední díl, který doufám vyjde v česku co nejdříve.

jana1874
12.07.2024 4 z 5

4,5

Po delší době jsem se opět vrátila do horského městečka Green Valley a za jeho obyvateli. Tentokrát poznáváme Leonii, která je sládek z Německa a má v Americe domluvenou praxi, ale jen co přistane, tak její plány doslova vybouchnou. Pak tu máme Sama, kterého jsme poznali v minulém díle, je tatínek samoživitel a kuchařem v Ollyho baru. Ten byl sladký, v mnohém se jeho chování dalo pochopit, protože musel myslet i někoho jiného.

Jako ostatní díly tak i tenhle byl příjemnou oddychovkou s milými postavami ve skvělém prostředí. Bylo to hezky popsané, uvěřitelné. Jsem ráda, že se tu vyskytují i ostatní a člověk se k nim párkrát v knize může vrátit a vidět, jak se jim daří dál

všechny komentáře

Související novinky (3)

Žebříček 10 nejčtenějších knih (únor)

15.02.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (5. týden)

07.02.2024

Dvakrát do stejné řeky, Nové šance a další knižní novinky (4. týden)

21.01.2024

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Nové šance v seznamech

ve Čtenářské výzvě51x