Nové začátky

Svůj roční pobyt v USA jako au pair si dvacetiletá Lena z Berlína představovala docela jinak. Místo uznávané metropole nakonec skončí v malém městečku Green Valley ve Skalistých horách, kde provozuje její hostitelská rodina malý penzion Bed & Breakfast. Přestože jsou pro Lenu, holku z velkoměsta, hory něčím docela cizím a nezajímavým, v domě Jacka a Amy Cooperových i jejich malého syna Liama se poměrně rychle zabydlí. Všechno by bylo i nadále báječné, kdyby tady nebyl Jackův mladší bratr Ryan, „padlý hrdina“ z Green Valley. Po vážné nehodě, která se mu stala při jednom z lyžařských závodů, musel ukončit svou kariéru profesionálního lyžaře a bydlí teď, spíše nedobrovolně, u Cooperových, kde si všechnu svou nezměrnou zlost a frustraci vylévá právě na Leně. Jednoho dne však Leně dojde trpělivost a dá mu to patřičně najevo. A od té chvíle se mezi ní a dobře vypadajícím Ryanem začne všechno pozvolna měnit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475032/big_nove-zacatky-KiN-475032.png 4.5198

Láska z Green Valley 1.

Literatura světová, Romány, Erotika

Vydáno: , Red

New Beginnings, 2019

Kniha Nové začátky

klarka009
včera

Tak tato knížka mě velmi překvapila! Říkala jsem si, že by nemusela být špatná, ale že bude tak skvělá jsem nečekala.
Lena s Ryanem byli oba naprosto skvělý. To, jaké si vzájemně dávali kapky, ty hlášky :D já byla mrtvá smíchy každou chvíli :D pozadu nezůstali ani vedlejší postavy, které jsem si také moc oblíbila a o kterých by měl být druhý díl - Izzy a Will.
Prostředí ve kterém se příběh odehrává bylo úžasné, dokážu si představit že by se mi tam taky dobře žilo :) Romantická linka byla něco mezi slow burn a hate love a velmi se povedla. Některé scény byli dost předvídatelné, což mi v tomto případě vůbec nevadilo, protože to prostě bylo dobrý a vy si ji určitě přečtěte taky! Je to skvělá romantická oddechovka :)

pollyn

Milé pohlazení :)

LucyBooks

Na knížku jsem se velmi těšila jen co vyšla. Už obálka sama o sobě je příjemná na pohled.
Příběh byl pro mě relax, ač by se dalo namítnout, že může být předvídatelný, mě moc bavil (I když klišé tu byla, ale v přijatelné míře, u této beletrie to tak je a nevadí mi to). Dále se mi líbilo vykreslení prostředí a též postav - všechny mi byly sympatické. Hrozně se mi u nich v Green Valley líbilo a chtěla jsem tam taky :-).
Celkově na mě knížka působí moc dobře, vyloženě odpočinkově. Nyní na podzim ideální čtení. Čtení, které vykouzlí úsměv na duši, já si k němu brala čokoládu jak byl příběh sladký :-). Troufám si říci, že tento příběh mě vytáhl ze čtecí krize.
Ovšem, už netrpělivě vyhlížím druhý díl.
P.S. Myslím, že každá čtenářka by chtěla svého Ryana :-).

rampapa

Na autorku jsem byla hodně zvědavá. A musím říct že krásně píše. Příběh sem si hned oblíbila. Lanu a Rayna jsem si hnedka zamilovala a už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Mikuše-Ivet

Už se těším na další díl

Pitbullka

Autorka píše skvělým, poutavým stylem. Sedly mi postavy i příběh jako takový. Klišé v rozumné míře a prostě skvělý oddech. Jsem zvědavá na další díl.

MamaKnihomolka

První díl série Láska z Green Valley. A nasadil laťku hodně vysoko. Autorka nás svým příběhem zavede do krásného prostředí Colorada, které je plné čerstvého vzduchu, člověkem netknuté přírody a milých lidí, kterým na sobě navzájem záleží.
•••
Hned od začátku jsme vhozeni do příběhu Leny a Ryana. Autorka se nezdržuje s žádnou omajdou a zbytečnými popisy a spolu s krátkými kapitolami vytvořila čtivou a neodložitelnou knihu. Už při jejich prvním setkání jsem se uculovala a vydrželo mi to až do konce. A ten věčný boj mezi nimi, spolu s vtipnými poznámkami mi prorostl k srdci. Po dlooouhé době jsem se zasmála a nemohla přestat (nestává se mi, že bych se u knih vyloženě smála).
Celkově jsou v knize velmi sympatické postavy. A to všechny!
•••
Kniha je přesně do tohoto chladného sychravého počasí. Odehrává se totiž na podzim a v zimě, což myslím, že je ideál. Díky ní jsem příjemně naladěná na podzimní počasí a dokonce se i trochu těším na sníh.
•••
Těším se na celou sérii, myslím, že bude dost povedená. Další díl o Izzy a Willovi, který doufám bude brzy, si nenechám ujít.

TIP: Kniha se čte ještě lépe s hrnečkem horké čokolády nebo kakaa.

petusska01

Lena a Ryan. Každý z nich mal svoj samostatný príbeh, ktorý sa v istom momente stal spoločným, navzájom sa ovplyvnili, pomohli si... Pekne sa to vyvíjalo, aj Ryan dospel, aj keď teda niekedy sa správal ozaj nepochopiteľne k Lene. Námet bol pre mna nový, podobný som nečítala takže ma kniha bavila a udržiavala v napätí aj keď teda zápletka bola trošku predvidatelná. Všetky postavy aj vedľajšie som si obľúbila, myslím ze z toho môže byť pekná séria.