Nové začátky

Svůj roční pobyt v USA jako au pair si dvacetiletá Lena z Berlína představovala docela jinak. Místo uznávané metropole nakonec skončí v malém městečku Green Valley ve Skalistých horách, kde provozuje její hostitelská rodina malý penzion Bed & Breakfast. Přestože jsou pro Lenu, holku z velkoměsta, hory něčím docela cizím a nezajímavým, v domě Jacka a Amy Cooperových i jejich malého syna Liama se poměrně rychle zabydlí. Všechno by bylo i nadále báječné, kdyby tady nebyl Jackův mladší bratr Ryan, „padlý hrdina“ z Green Valley. Po vážné nehodě, která se mu stala při jednom z lyžařských závodů, musel ukončit svou kariéru profesionálního lyžaře a bydlí teď, spíše nedobrovolně, u Cooperových, kde si všechnu svou nezměrnou zlost a frustraci vylévá právě na Leně. Jednoho dne však Leně dojde trpělivost a dá mu to patřičně najevo. A od té chvíle se mezi ní a dobře vypadajícím Ryanem začne všechno pozvolna měnit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475032/big_nove-zacatky-KiN-475032.png 4.4905

Láska z Green Valley 1.

Vydáno: , Red

New Beginnings, 2019

Kniha Nové začátky

Péťa Z.
včera

Předvídatelný, leč velmi milý příběh, který je zasazený do pěkného prostředí.

Nepřišlo mi to tak tuctové jako v jiných románech, kde po vzplanutí dojde většinou kvůli zbytečně vyhrocené hlouposti nebo nedorozumění k odluce a následně k odpuštění...

Děj je uvěřitelný, čtivě napsaný. Romantická linka není nijak trapná ani urážlivá, celkem vkusně a s rozmyslem vymyšlená.

Kdybych se v knize dočetla trochu víc o práci au pair, bylo by to perfektní. Takhle to opravdu vypadalo spíš jako dovolená u senzační rodiny s hromadou volného času. Ale to je detail.
Tento druh literatury čteme zřejmě kvůli něčemu jinému. :⁠-⁠)

Oceňuji konečně dobře psanou knížku bez chyb a překlepů!

K Vánocům jsem dostala třetí díl. Proto jsem se nejdříve začetla do prvního dílu půjčeného z knihovny. A určitě se těším i na dvojku, než se pustím do toho, co mám doma. Autorky styl psaní se mi líbí.

luckomar
předevčírem

Moc hezky, odpočinkový román. Nechyběl hlasitý smích i smutné souznění s hlavní hrdinkou.

Drnkla

Knížka je velmi oddechové čtení a velká romantika, která je psaná tak čtivě, že se dá jedině zhltnout na jeden nádech a těšit se na další díl. Krásný horský příběh Ideální na zahnání zimní nudy.

LunaL.

Krásná, oddechová, romantická knížka. Moc se mi líbilo místo, kde se děj odehrával. A hlavní postavy si nešlo nezamilovat. Kniha se krásně četla, často pobavila, dojala. Líbily se mi kapitoly odehrávající se v hotelu. To, jak se měnil nejen hotel, ale hlavně Lena s Ryanem.
Co mě pobavilo bylo, že i když Lena jela do Colorada jako au-pair, o hlídání a dítěti je tam sotva zmínka. Bylo to takové úsměvné, člověk z toho měl pocit, že dny tráví výpomoci na hotelu, noci na večírkách a víkendy na chatě na horách kvůli tomu ubírám jeden bod, tohle se mi zdálo hodně nereálné. Jinak skvělá kniha, dám pauzu a pak půjdu na další díl

Eva_Skala99

Přečteno podruhé, během roku.. Krásné čtení, pokud máte rádi Monu Kasten, je to podobné čtení a moc krásné ️

zuzka5372

Příběh se četl takříkajíc sám, z původně plánovaných pár stránek před spaním byla nakonec přečtená polovina knihy ani nevím jak. Krásný příběh odehrávající se v příjemném prostředí. Moc se těším na pokračování této série.

biairicia

Milá, romantická, oddechová knížka. Krásné prostředí (hory a příroda) a sympatické postavy.

Eliška750

Krásná oddychová četba. Postavy sympatické a příběh hezký. Romantika jak má být. ;)