Nové začátky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Svůj roční pobyt v USA jako au pair si dvacetiletá Lena z Berlína představovala docela jinak. Místo uznávané metropole nakonec skončí v malém městečku Green Valley ve Skalistých horách, kde provozuje její hostitelská rodina malý penzion Bed & Breakfast. Přestože jsou pro Lenu, holku z velkoměsta, hory něčím docela cizím a nezajímavým, v domě Jacka a Amy Cooperových i jejich malého syna Liama se poměrně rychle zabydlí. Všechno by bylo i nadále báječné, kdyby tady nebyl Jackův mladší bratr Ryan, „padlý hrdina“ z Green Valley. Po vážné nehodě, která se mu stala při jednom z lyžařských závodů, musel ukončit svou kariéru profesionálního lyžaře a bydlí teď, spíše nedobrovolně, u Cooperových, kde si všechnu svou nezměrnou zlost a frustraci vylévá právě na Leně. Jednoho dne však Leně dojde trpělivost a dá mu to patřičně najevo. A od té chvíle se mezi ní a dobře vypadajícím Ryanem začne všechno pozvolna měnit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475032/big_nove-zacatky-KiN-475032.png 4.4905
Série:

Láska z Green Valley 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Red
Originální název:

New Beginnings, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (219)

Kniha Nové začátky

Péťa Z.
včera

Předvídatelný, leč velmi milý příběh, který je zasazený do pěkného prostředí.

Nepřišlo mi to tak tuctové jako v jiných románech, kde po vzplanutí dojde většinou kvůli zbytečně vyhrocené hlouposti nebo nedorozumění k odluce a následně k odpuštění...

Děj je uvěřitelný, čtivě napsaný. Romantická linka není nijak trapná ani urážlivá, celkem vkusně a s rozmyslem vymyšlená.

Kdybych se v knize dočetla trochu víc o práci au pair, bylo by to perfektní. Takhle to opravdu vypadalo spíš jako dovolená u senzační rodiny s hromadou volného času. Ale to je detail.
Tento druh literatury čteme zřejmě kvůli něčemu jinému. :⁠-⁠)

Oceňuji konečně dobře psanou knížku bez chyb a překlepů!

K Vánocům jsem dostala třetí díl. Proto jsem se nejdříve začetla do prvního dílu půjčeného z knihovny. A určitě se těším i na dvojku, než se pustím do toho, co mám doma. Autorky styl psaní se mi líbí.

luckomar
předevčírem

Moc hezky, odpočinkový román. Nechyběl hlasitý smích i smutné souznění s hlavní hrdinkou.


Drnkla
04. února

Knížka je velmi oddechové čtení a velká romantika, která je psaná tak čtivě, že se dá jedině zhltnout na jeden nádech a těšit se na další díl. Krásný horský příběh Ideální na zahnání zimní nudy.

LunaL.
01. února

Krásná, oddechová, romantická knížka. Moc se mi líbilo místo, kde se děj odehrával. A hlavní postavy si nešlo nezamilovat. Kniha se krásně četla, často pobavila, dojala. Líbily se mi kapitoly odehrávající se v hotelu. To, jak se měnil nejen hotel, ale hlavně Lena s Ryanem.
Co mě pobavilo bylo, že i když Lena jela do Colorada jako au-pair, o hlídání a dítěti je tam sotva zmínka. Bylo to takové úsměvné, člověk z toho měl pocit, že dny tráví výpomoci na hotelu, noci na večírkách a víkendy na chatě na horách kvůli tomu ubírám jeden bod, tohle se mi zdálo hodně nereálné. Jinak skvělá kniha, dám pauzu a pak půjdu na další díl

Eva_Skala99
29. ledna

Přečteno podruhé, během roku.. Krásné čtení, pokud máte rádi Monu Kasten, je to podobné čtení a moc krásné ️

zuzka5372
27. ledna

Příběh se četl takříkajíc sám, z původně plánovaných pár stránek před spaním byla nakonec přečtená polovina knihy ani nevím jak. Krásný příběh odehrávající se v příjemném prostředí. Moc se těším na pokračování této série.

biairicia
23. ledna

Milá, romantická, oddechová knížka. Krásné prostředí (hory a příroda) a sympatické postavy.

Eliška750
05. ledna

Krásná oddychová četba. Postavy sympatické a příběh hezký. Romantika jak má být. ;)

1 ...