Od nenávisti k láske

Od nenávisti k láske https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498467/bmid_od-nenavisti-k-laske-8y6-498467.jpg 4 17 3

Hriešne bohaté série

< 2. díl

Falošný vzťah by mohol princeznej Sofii pomôcť zachrániť jej kráľovstvo. Jediný problém spočíva v tom, že ho bude musieť predstierať s mužom, ktorý jej zlomil srdce… Začítajte sa do druhej časti veľkolepej romantickej série Hriešne bohaté! Princesa Sofia Maria Isabel de Esperanzová Santosová sa ako mladé dievča bláznivo zaľúbila do lámača ženských sŕdc Aisha Salingera. Teraz, keď je už dospelá a na pleciach ju ťaží budúcnosť malého vinárskeho kráľovstva, ho nenávidí rovnako vášnivo, ako ho kedysi milovala. Predstieranie vzťahu so slávnou rockovou hviezdou má zabezpečiť prosperitu Sofiinho kráľovstva. Stačí zaťať zuby a mesiac znášať rockerovu prítomnosť vo vlastnom domove…. Aish Salinger, ktorý sa snaží spamätať z nepríjemného škandálu, víta možnosť ocitnúť sa opäť v Sofiinej blízkosti. Opustiť ju bola najväčšia chyba, akú kedy urobil, a je rozhodnutý získať ju späť. Nerátal však s tým, že z nespútanej dievčiny sa stala žena, ktorá ním opovrhuje tak veľmi, že ho nechce ani vidieť. Medzi princeznou a rockovou hviezdou sa rozpúta boj o kontrolu nad predstieraným vzťahom. Ona chce určovať každý ich krok, aby ho od seba udržala v bezpečnej vzdialenosti, zatiaľ čo on túži byť pri nej čo najbližšie…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Hate Crush , 2020

nina3905
12.09.2022 4 z 5

Oddychové romantikuš čítanie.

Anna195
01.09.2022 5 z 5

Zvodné Peniaze urobili na mňa veľký dojem, tak som si nemohla nechať ujsť ani voľné pokračovanie. No priznám sa, že druhá časť série Hriešne Bohaté si ma získala o čosi viac, najmä preto, že v tejto časti bolo o viac neočakávaných zvratov a tajomstiev, ktoré sa týkali našich hlavných postáv, čo sa dalo aj čakať, keďže Sofia a Aish sa poznali už v minulosti, a prvé v tomto románe ich prítomnosť zavedie opäť k sebe.

Ich minulosť nesie so sebou množstvo klamstiev, bolesti a samozrejme nejedno zlomené srdce. Autorka ich kúsočky minulosti dávkuje čitateľovi postupne, a tak celú pravdu o ich odlúčení, spoznávame postupne, no z niektorých zistení som bola veľmi prekvapená, keďže množstvo informácií ma úplne šokovalo.

Opäť som si aj tu zamilovala postavy. Sofia bola jedna nebojácna žena, ktorá by za záchranu svojho vinárstva spravila aj to nemožné. A práve to nemožné je, že sa musí po rokoch stretnúť so svojou minulosťou - rockovou hviezdou Aishom. Jeho som si obľúbila postupne, keď mi ukázal svoje skutočné ja, ale jeho skutočné ja sa mi obzvlášť páčilo, najmä to, ako dokázal podporovať Sofiu.

Samozrejme od začiatku je medzi nimi množstvo príťažlivosti, pikantnosti či iskrenia, ktoré nejde prehliadnuť, ale ten výbuch skutočných citov príde o čosi neskôr.

Koniec, ktorý nabral viac na akčnosti som do určitej miery očakávala, ale nečakala som, kto za tým všetkým je. Rozhodne si ma táto časť získala.

Ralemo
18.08.2022 5 z 5

Druhý díl mnohem lepší než první. :) Zajímavý příběh o nešťastné lásce, spoustě bolesti, lží a snahy o zachránění vinného ráje. Nadaná princezna Sofie, které se snaží zachránit svoje vinařství a zároveň si uchránit svoje zlomené srdce před rockovou hvězdou. Hezky napsáno, líbilo se mi propojení postav z minulého dílu. Určitě doporučuji přečíst.

2022  76%Od nenávisti k láske
2022  74%Zvodné peniaze

Kniha Od nenávisti k láske je v